Перейти до змісту

Iphone : повне розчарування.Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 427
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 13.04.2021 в 09:20, turbo сказал:

Для пікселів - назавжди працює.

Тут згідний, неоправдана ціна.

Дорого :0016: А що є краще за 15к я відразу і відповім - нічого 100%

Піксель за свої можливості (гугл фото, оновлення, камера) якого ніколи з такою швидкістю і оптимінезацією не буде в конкурентів це дешево!!!!!

Згадайте ціну 4го о там явно був перебор в ціні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, kushmiruk сказано:

Недорого і якісно. 

как сказать, кому, і рупь - дорого...(с)не я

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, kushmiruk сказал:

Pixel 5 

Недорого і якісно. 

Відеоогляди є в Ютуб. 

5 для фанатів нічим не гірше 4а 5G батарею тримає що той що інший однаково, 4а трошки меньше.

Єдине що для когось може стати критерієм це те що в 5му бездротова зарядка (реверсивна теж є) сумнівний влагозахист (це по відгукам за перші партії) 

Особисто в мене є всі 3 наразі тому якщо в когось є запитання велком, да і взагалі я з 1го нексуса на гуглятах ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.04.2021 в 10:17, paksivatova сказал:

 

планую сходити в якийсь магазин і подивитися на Самсунги

а тоді визначуся - айфон 12 брати чи переходити на щось інше

Ну якщо вже айфон то тоді зачекайте (потерпіть до осені) ціна буде значно кращою, да і взагалі щоб ви собі розуміли "надкушені" втрачають за рік  50% від старту ціни

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, nikblack said:

 "надкушені" втрачають за рік  50% від старту ціни

 

у вас помилка в реченні, має бути: "гуглята" втрачають за рік  50% від старту ціни ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

у вас помилка в реченні, має бути: "гуглята" втрачають за рік  50% від старту ціни ))

Ніяких помилок!!! Всі втрачають, на виході нових моделей, але не так як айфони. Такої накрутки як на них немає ніде, рахую що ціна повинна бути як мінімум на 40% нижчою на старті продаж, так як немає за що там платити, хоча звісно найдуться ті що рахують інакше, це класика. 

А Ви перед тим як писати хочаб промоніторили, я можу аргументувати свої слова, а Ви?

Ніякий піксель не втратив за рік 50% в ціні.

Я так розумію користуєтесь айфоном... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, nikblack said:

Ніяких помилок!!! Всі втрачають, на виході нових моделей, але не так як айфони. Такої накрутки як на них немає ніде, рахую що ціна повинна бути як мінімум на 40% нижчою на старті продаж, так як немає за що там платити, хоча звісно найдуться ті що рахують інакше, це класика. 

А Ви перед тим як писати хочаб промоніторили, я можу аргументувати свої слова, а Ви?

Ніякий піксель не втратив за рік 50% в ціні.

Я так розумію користуєтесь айфоном... 

Із задоволенням придбаю айфон 11, який вийшов півтора року тому, за 50% від вартості на момент виходу. Куди нести гроші?))

 

та що там казати, бевешні Xr в нормальному стані продають по 400 баксів мінімум. А телефон був представлений у далекому 2018 :( 

Змінено користувачем yu2007
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, nikblack said:

Дорого :0016: А що є краще за 15к я відразу і відповім - нічого 100%

Піксель за свої можливості (гугл фото, оновлення, камера) якого ніколи з такою швидкістю і оптимінезацією не буде в конкурентів це дешево!!!!!

Згадайте ціну 4го о там явно був перебор в ціні

Я можу назвати не менше 5 моделей (переважно від вузькооких), які є кращими і по фото-можливостям, і по потужностям, і по дизайну.

Але який сенс сперечатись з піксель-фаном?:)Ринок чітко показує місце кожного товаровиробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене взагалі SONY. Три роки в користуванні. Жодних нюансів. Камера - супер! Дисплей яскравий, ну і т.д. Правда їх (SONY) вже з цього року не продають в Україні, тому хіба з-за кордону везти. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, turbo сказал:

Я можу назвати не менше 5 моделей (переважно від вузькооких), які є кращими і по фото-можливостям, і по потужностям, і по дизайну.

Але який сенс сперечатись з піксель-фаном?:)Ринок чітко показує місце кожного товаровиробника.

До чого тут суперечки, тут кожен висловлює свою думку. Мені наприклад дуже цікаво, бо я так і нічого для себе не знайшов, а шукав саме ті телефони які будуть на рівні по камері, навіть айфон з дуру купив, походив тиждень і продав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Із задоволенням придбаю айфон 11, який вийшов півтора року тому, за 50% від вартості на момент виходу. Куди нести гроші?))

 

та що там казати, бевешні Xr в нормальному стані продають по 400 баксів мінімум. А телефон був представлений у далекому 2018 :( 

А хіба він не коштував на старті як 12?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nikblack сказано:

Піксель за свої можливості (гугл фото, оновлення, камера)

там не скільки фізична камера скільки пз для камери шикарне

в мене сяомі - то фото зроблені на мод гуглокамери набагато кращі аніж зняті рідною програмулькою (і це на тій само фізичній камері)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, turbo сказано:

Я можу назвати не менше 5 моделей (переважно від вузькооких), які є кращими і по фото-можливостям, і по потужностям, і по дизайну.

Назвіть, я хочу знати ! Хочу телефон з хорошою камерою, але заради неї одної платити 15 к за піксель - жаба давить. А я так надіюсь що від вузькооких ціна буде більш демократичною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, SergLutsk said:

Назвіть, я хочу знати ! Хочу телефон з хорошою камерою, але заради неї одної платити 15 к за піксель - жаба давить. А я так надіюсь що від вузькооких ціна буде більш демократичною.

Xiaomi Mi 10T Pro / Vivo X50

Обидва за ту ж ціну пропонують окрім камери ще чимало цікавих "плюшок".

(Тримав в руках заради цікавості обидва)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, я би хотів таку ж камеру, але меншу ціну :)

Інші потужності і гігабайти можуть бути меншими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавим виглядає realme 7 Pro (8999uah) але треба дивитись вживу. Заодно глянути Mi 10T Lite (9500uah)

Як мінімум сенсори в них доволі ок; є надія, що софт вже не сирий, трохи допиляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, turbo сказал:

Цікавим виглядає realme 7 Pro (8999uah) але треба дивитись вживу. Заодно глянути Mi 10T Lite (9500uah)

Як мінімум сенсори в них доволі ок; є надія, що софт вже не сирий, трохи допиляли.

Був в мене 10note камера це жах, в остальному дуже хороший телефон, не зважаючи на мікро фрізи в оболочці, і тут навіть не діло що мені подобаються пікселі, діло якраз в правельно оптимізованій роботі П.З

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vampirich сказал:

там не скільки фізична камера скільки пз для камери шикарне

в мене сяомі - то фото зроблені на мод гуглокамери набагато кращі аніж зняті рідною програмулькою (і це на тій само фізичній камері)

Так і є, але нажаль не всі будем називати фішки переходять з портом, сам пробував, шукав варіанти щоб дешевше і краще, або хоча б в туж ціну, нажаль нічого для себе не знайшов :(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, nikblack сказано:

шукав варіанти щоб дешевше і краще, або хоча б в туж ціну, нажаль нічого для себе не знайшов

Ок, а серед пікселів, є принципова різниця між якістю фото в різних моделях ? Чи варто тягнутися до новіших, чи й перших і простіших буде цілком гуд ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SergLutsk сказал:

Ок, а серед пікселів, є принципова різниця між якістю фото в різних моделях ? Чи варто тягнутися до новіших, чи й перших і простіших буде цілком гуд ?

1 відпадає, 2/3 немає 4 дуже великі рамки немає сканеру відбитку (тільки фейс ід) батарея слабенька фото чудові. 4а | 4а5G | 5 раджу обирати серед цих, то що оновлення 1 не нарветеся на реф. батарея краще за попередні, 4а немає шірокоформатної камери, 4а 5G так як і в 5

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, nikblack said:

Був в мене 10note камера це жах, в остальному дуже хороший телефон, не зважаючи на мікро фрізи в оболочці, і тут навіть не діло що мені подобаються пікселі, діло якраз в правельно оптимізованій роботі П.З

Мухи - з мухами, котлети - з котлетами:)Що краще: 10note за 9500 чи піксель за 15? Звичайно, піксель.

Spoiler

Хоча, чомусь здається, що якщо влаштувати "сліпий кастинг" між обома телефонами - то маркетингові штучки від сяомі виграють.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, turbo сказал:

Мухи - з мухами, котлети - з котлетами:)Що краще: 10note за 9500 чи піксель за 15? Звичайно, піксель.

  Скрыть контент

Хоча, чомусь здається, що якщо влаштувати "сліпий кастинг" між обома телефонами - то маркетингові штучки від сяомі виграють.

 

От ви мені поясніть, навіщо весь той хлам який є в ксіомі, чистий андроїд (і так як він працює на пікселях) це єталон цієї операційної системи, поставити те все лишне що є в ксіомі можна без проблем, це щось на зразок як в іос, все просто, і локанічно, за що їх і люблять. завжди можна приципитись до чогось, але коли телефон збалансований, працює швидко без глюків, гарно фотографує, та щей безкоштовне збереження в хмарі, то і вибір зрозумілий для мене, чому обирають ксіомі - це "преміум" класу залізо з кривеньким софтом, ну і як же без реклам, бож саме це людям так не "вистачає" в телефоні ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...