Перейти до змісту

Iphone : повне розчарування.Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

За таке бабло він просто зобов'язаний бути вилизаний! 

Хоча секті_надкушеного_яблука пофіг. Це вже хвороба.

Ага вилизаний, мій біг бос нового імака купив, треба було 500гб інфи з старого на новий перегнать, так він сцуко по віфі всю інфу переносив, гігабітний лінк йому не понравився.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 427
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Только что, AppMark сказал:

зараз такого ніхто не робить, але є різні файлові менеджери для айфонів.

та пофіг, з менеджером чи без. Можна з компа, двома рухами, образно кажучи, закинути в айфон папку з музикою і потім її слухати, чи з картинками, чи з відео ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Gendruk said:

В мене 3xl день хватає завжди і швидка зарядка виручає

А скільки зараз коштує такий б/в апарат в нормальному стані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, AppMark сказал:

спокійно, за допомогою айтюнс це робити ВЕликЕ задоволення!  І резервне копіювання тим часом зробиться. І прошивати без проблем можна, не потрібно знімати кришку і замикати контакти як у редмі 4 і так далі. А можна зайти ще на тегос.ру і скачати пару гіфок з еротикою.

питаю, бо колись, памьятаю, з цим були великі проблеми в айфона. Шаг влєво, шаг вправо - растрєл на мєстє. Про яке велике задоволення йде мова, вже навіть уточнювати не буду, якось звик задоволення отримувати іншими способами :0016: а перекинути файли, це витратив декілька хвилин, залежно від розмуру файлу і забув, буденність

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, MANJAK11 said:

питаю, бо колись, памьятаю, з цим були великі проблеми в айфона. Шаг влєво, шаг вправо - растрєл на мєстє. Про яке велике задоволення йде мова, вже навіть уточнювати не буду, якось звик задоволення отримувати іншими способами :0016: а перекинути файли, це витратив декілька хвилин, залежно від розмуру файлу і забув, буденність

А ще колись люди музику на вінілах і аудіосіді колекціонували і дітям заповідали :)  А зараз купив місячну підписку за ціною однієї-двох пачок цигарок і маєш глобальну бібліотеку музичних творів))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yu2007 сказал:

А ще колись люди музику на вінілах і аудіосіді колекціонували і дітям заповідали :)  А зараз купив місячну підписку за ціною однієї-двох пачок цигарок і маєш глобальну бібліотеку музичних творів))

нафіг мені твоя місячна підписка, якщо я маю на компі все, що мені треба ?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, MANJAK11 said:

нафіг мені твоя місячна підписка, якщо я маю на компі все, що мені треба ?

 

Ну з компом зрозуміло. Але нафіг тобі тримати в пам'яті телефона охуліарди терабайт музики, коли є підписка?)) 

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ти замість @Шльоми Галоперидол прийняв?

ти ж в курсі, що на нормальних людей, Галоперидол - не діє? мож з трамадолом переплутав? ;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

Але нафіг тобі тримати в пам'яті телефона охуліарди терабайт музики, коли є підписка?)) 

а нафіг з телефона - робити медіацентр? от як має припекти, щоб терміново оформити підписку і скачати трек, а не зачекати кілька годин і не перекинути той трек з компа, але - безкоштовно? і нафіг мені охуліарди терабайт музики, якщо 100-200 треків я за день - ну ніяк не прослухаю.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Bliksss сказано:

ти ж в курсі, що на нормальних людей, Галоперидол - не діє? мож з трамадолом переплутав? ;)

ХЗ що він прийняв, але походу його торкнуло класно!

@yu2007  Тебе як відпустить, не забудь мені сфоткати коробку / упаковку з під таблеток! ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, Cherman said:

Напевно, десь 5-6к грн.

 

Всього то? Все, вирішено! Продаю свій п'ятирічний айфон, купую натомість піксель, а на різницю в грошах летимо всією сім'єю до єбіпту на 2 тижні!  

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zheny@ said:

ХЗ що він прийняв, але походу його торкнуло класно!

@yu2007  Тебе як відпустить, не забудь мені сфоткати коробку / упаковку з під таблеток! ;)

 

 

Щось ви там собі таке нафантазували, які упаковки? :wacko: 

 

Я ж вище написав - усі свої душевні болячки лікую самогоном. Як побічний ефект - підняття настрою і нестримне бажання побути петросяном))  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Cherman said:

П'ятирічний айфон? Фу, а я думав, що ти куркуль.:lol:

Ти теж справляв враження порядної людини, поки не сказав, що в тебе копійчаний андроїд з однією основною камерою))

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Cherman said:

Я - бідний фрілансер, як один пан тут казав, *уй без солі доїдаю.:0016:

Кидай ту невдячну справу. Сідай за кермо і потаксуй з місяць-другий. Якраз того часу вистачить, щоб заробити на нормальний телефон за методикою обрахунку від Віктора. Прийдеш потім до нього в бутік і він підбере тобі достойного сяомі з 6-ма чудовими камерами!)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Всього то? Все, вирішено! Продаю свій п'ятирічний айфон, купую натомість піксель, а на різницю в грошах летимо всією сім'єю до єбіпту на 2 тижні!  

Бери мою трьохрічну моторолу, чистий андроід як і на піксєлях і ще пару фіч яких немає на піксєлях.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Всього то? Все, вирішено! Продаю свій п'ятирічний айфон, купую натомість піксель, а на різницю в грошах летимо всією сім'єю до єбіпту на 2 тижні!  

Бери мою трьохрічну моторолу, чистий андроід як і на піксєлях і ще пару фіч яких немає на піксєлях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, halmer said:

Бери мою трьохрічну моторолу, чистий андроід як і на піксєлях і ще пару фіч яких немає на піксєлях.

Шо за модель?

І взагалі, хто зараз ті мотори випускає? якісь вузькоокі брати? Леново, як купило моторолу, невдовзі і саме перестало випускати смарти. Хто став наступним власником бренду?

 

пс. І скільки років можна отримувати оновлення ОС на моторі? Зо п’ять, як і на айфоні?

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Я ж вище написав - усі свої душевні болячки лікую самогоном.

З чого гониш, яка сировина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

 

Ну з компом зрозуміло. Але нафіг тобі тримати в пам'яті телефона охуліарди терабайт музики, коли є підписка?)) 

мені пару гіг в якості 320кілобіт в телефоні за глаза, а тобі навіщо терабайти музики ? ти навіть по одному разу за все життя не переслухаєш ))

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі:

Android:

    + більша свобода, менша плата за додатки, більше можливостей

    - більше глюків, мало запчастин для ремонту для певних моделей, багато поганих додатків

iPhone:

    + краща якість заліза (не для всіх моделей), мало поганих додатків, більше запчастин та супутніх матеріалів

    - менше свободи, більше витрат

 

В самого iPhone, причина одна - тест веб сайтів та додатків. З двома смартами задовбався ходити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, sergkots said:

А бочка є для зберігання?

 

А шо значить зберігання? Це ж не поштові марки чи сімейні фотоальбоми, щоб зберігати. Продукт настільки хороший, що випивається швидше ніж гониться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, MANJAK11 said:

мені пару гіг в якості 320кілобіт в телефоні за глаза, а тобі навіщо терабайти музики ? ти навіть по одному разу за все життя не переслухаєш ))

 

В мене нуль кілобайт пісень на телефоні, цілком вистачає ютуб музики

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

 

А шо значить зберігання? Це ж не поштові марки чи сімейні фотоальбоми, щоб зберігати. Продукт настільки хороший, що випивається швидше ніж гониться))

Продукт має вистоятись перед споживанням в дубовій бочці!

Ніяк інакше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...