Перейти до змісту

Iphone : повне розчарування.Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

30 хвилин тому, AppMark сказано:

Яка різниця? Я не тільки айфони продаю, як почали юзати андроїд з 2008 переключитись не можете?  Чи нема сенсу платити за бренд? Тільки не треба зараз виписувати мені параметри андроїда що він потужніший і так далі, в кожного своя думка я свою висловив.

 

Краще нам розкажи за переваги іоса над андроідом. 

Змінено користувачем halmer
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 427
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Just now, halmer said:

Краще нам роскажи за переваги іоса на андроідом. 

Айосом користуються переважно успішні і заможні люди, андроїдом - переважно голодранці!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю і з android-ом, і з iOS-ом, робимо той самий продукт для обох. І я можу точно сказати, що ідеальність останнього - міф. :) Глюків з самим айфонами і загалом "особливостей" чи проблем з продукцією Apple аж ніяк не менше, ніж з андроідом. Я б навіть сказав більше, разів в два. Щоправда це порівняно з тими ж самсунгами S серій. Інших в роботі нема. Ну хоча не виключаю ще ймовірність проблем сумісності, або специфічних API. Та тим не менше, продукція Apple в нас як мінімум не викликає ентузіазму. :D

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

Айосом користуються переважно успішні і заможні люди, андроїдом - переважно голодранці!

Цікаво, якшо я куплю іпхон, я стану успєшним і бохатим?

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, halmer сказал:

Цікаво, якшо я куплю іпхон, я стану успєшним і бохатим?

Хз. Але точно станеш біднішим на 1000-2000 уєв.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Ромко said:

Працюю і з android-ом, і з iOS-ом, робимо той самий продукт для обох. І я можу точно сказати, що ідеальність останнього - міф. :) Глюків з самим айфонами і загалом "особливостей" чи проблем з продукцією Apple аж ніяк не менше, ніж з андроідом. Я б навіть сказав більше, разів в два. Щоправда це порівняно з тими ж самсунгами S серій. Інших в роботі нема. Ну хоча не виключаю ще ймовірність проблем сумісності, або специфічних API. Та тим не менше, продукція Apple в нас як мінімум не викликає ентузіазму. :D

Ох вже ці гіки-красноглазіки)) Мівіною їх не корми, лише дай покулупатися в загружчику андроїда.
Порівнювати айфон з андроїдом в плані глючності, це те саме, що порівнювати АК47 з М16 часів в’єтнамської війни))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, halmer said:

Цікаво, якшо я куплю іпхон, я стану успєшним і бохатим?

Якщо це буде iPhone 12 Pro Max на один терабайт - безперечно, це прямий доказ успішності людини у житті!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Примітивний і спрощений погляд.

Залежно ЯКИМ айфоном.

Знаю дуже багато роботяг ,котрі совають ще 4  серію айфона і задоволені ними повністю.

 айфони надійні та дешеві в ремонті.

До них все і завжди є і у величезному діапазоні.

Наприклад захисне скло від 50 грн до 1500 грн.

Палітра кольорів чохлів вже більше 60.

Не хочеш платити 25 тисяч за 12й,знаходиш гарний БВ xs за 10 і маєш те саме.

Айфон легше обирати з різних Айфонів ,просто декілька різних поколінь та моделей,тобто вибір з 10 кандидатів.

У стані андроїда фрагментація ще й досі величезна і обирати приблизно однакові можна з 100 кандидатів.

В кожного бренда своя оболонка андроїда,до кожного треба звикати.

При такому розкладі шанси не вгадати значно вищі.

Як казав класик ,,Краще менше ,та краще,,

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Cherman said:

З баша: Айфон покупают те, у кого маленький член, но нет денег на джип.

Щось не сходиться. У ТС взаалі першого нема, а на друге гроші є. Це раз.

 

А якими телефонами переважно користуються менеджери вищої керівної ланки? Невже у всіх них проблема з розміром дітородного органа? Це два))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ох вже ці гіки-красноглазіки)) Мівіною їх не корми, лише дай покулупатися в загружчику андроїда.
Порівнювати айфон з андроїдом в плані глючності, це те саме, що порівнювати АК47 з М16 часів в’єтнамської війни))

Я не зовсім зрозумів порівняння про AK47 та М16, на чию воно користь, можна якось перефразувати? :) Бо я якось не згоден. :)

І мова не про "загружчик", а про банальні речі. Як наприклад блутус, який юзеру показує що все добре, а насправді кидає ні з того ні з сього івенти про успішне підключення. Коли воно вже давно є, працює і не переривалось. Принаймні айфон про це не "казав". :) Або власне середовище на маку, яке створює файли, які його ж заганяють в ступор, аж до unknown error. І доводиться йому допомагати сторонніми програмами. Або айпад, який я підключаю до мака і отримую нескінченний  "стробоскоп" з запитів чи довіряти даному пристрою. Або мак, який після перезавантаження хвилин 30 не міг запуститись. Можна ще писати, але ну його. :)

Змінено користувачем Ромко
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, halmer сказано:

Цікаво, якшо я куплю іпхон, я стану успєшним і бохатим?

Мля... Я думав він приносить бабкі, успєшность і удачу як амулєт, а тут вокак....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Нам, елітним користувачам техніки Епл, варто з розумінням ставитися до того, що поряд з нами живуть не надто заможні власники хуявеїв!))

Без одної нирки. :)

 

 

28 хвилин тому, yu2007 сказано:

Якщо це буде iPhone 12 Pro Max на один терабайт - безперечно, це прямий доказ успішності людини у житті!!

Ні, чи саме наявність зробить його ще багатшим?

Може в нього нирка відросте нова ?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

В мене знайомий працює в українському представництві Самсунга, то каже, що в них топ-манагери не мають Айфонів.:lol:

Як несподівано.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Zheny@ said:

Без одної нирки. :)

 

Якби в людино було не дві нирки, а штук п’ять-десять, ксяомі давно б збанкрутувало, а самсунг заробляв би виключно на амоледах для айфонів, а не на своїх нікому не потрібних галактиках))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Cherman said:

В мене знайомий працює в українському представництві Самсунга, то каже, що в них топ-манагери не мають Айфонів.:lol:

І ще вони не носять короткі шорти і джинси в обтяжку, щоб не викликати в інших комплекс неповноцінності)) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Cherman said:

Ну чо, я в Луцьку, як заходив в якесь Ябко, то бачив у продавця в руках Сяомі.:D

Правильно чоловік вище пише. Спочатку заходиш облизатися, потім береш в безвідсоткову розстрочку з кінською переплатою, потім вивішуєш на балконі веселковий прапор і починаєш щотижня голити ноги...

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну чо, я в Луцьку, як заходив в якесь Ябко, то бачив у продавця в руках Сяомі.:D

Наркоторговці не вживають наркотиків ;)

 

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yu2007 сказано:

Правильно чоловік вище пише. Спочатку заходиш облизатися, потім береш в безвідсоткову розстрочку з кінською переплатою, потім вивішуєш на балконі веселковий прапор і починаєш щотижня голити ноги...

Ти в ударі сьогодні.

Ти замість @Шльоми Галоперидол прийняв? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, AppMark сказано:

я написав вище що я не буду порівнювати (обсирати) той чи інший  продукт,  я не вам рекомендую його купувати, а людині яка вагається, чи можна навіть сказати не вагається, а шукає альтернативу (назва теми) для себе. Якщо цікавлять переваги зайдіть на ютуб і подивіться порівняння на любі моделі як і іос так і андрюху.

 

Та я і не кажу обсирати, просто написати чим краще на вашу думку. Але я поняв, луДше і всьо. Тут аргументів не треба. 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, AppMark сказано:

чому? може просто новий продавець був, якраз кредит офромляв B)

Обов'язкова умова при прийомі на роботу - наявність айфона.

Мабуть уже всі нирки використав.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zheny@ said:

Ти в ударі сьогодні.

Ти замість @Шльоми Галоперидол прийняв? ;)

Надаю перевагу нетрадиційній медицині і вживаю виключно  натуральні продукти бродіння!

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, halmer сказано:

Та я і не кажу обсирати, просто написати чим краще на вашу думку. Але я поняв, луДше і всьо. Тут аргументів не треба. 

За таке бабло він просто зобов'язаний бути вилизаний! 

Хоча секті_надкушеного_яблука пофіг. Це вже хвороба.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, в айфоні до цих пір не можна на компі просто відкрити як папку, перетягнути в потрібне місце з компа папку з музикою й потім її слухати ? Ну і з іншими файлами. Бо я нє в кугсе

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Cherman сказано:

Ну, не знаю, в мене старенький 3-й Піксель, основна камера з одним "оком", але Сяомі, які мають цілу купу об'єктивів, всерівно програють в якості фото та відео. Самий головний мінус телефона - це паршивенька автономність, павербанк повинен бути завжди під рукою.

В мене 3xl день хватає завжди і швидка зарядка виручає

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...