Перейти до змісту

Iphone : повне розчарування.Чи є альтернатива?


Рекомендовані повідомлення

1 годину назад, turbo сказав:

Мова була найперше про iMessage vs інші месенджери. В нас теж, напевно ж, не 100% сидять в месенджерах? Моя рідня 20-50 років, досить соціально активні - в них враження саме таке. Вся робота, школа, друзі - на айфоні. 

Щось не попадалися мені смарти, в котрих не було б вайбера, або телеграма, або вотсапа, або сигналу

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 427
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 03.01.2022 в 23:16, yu2007 сказав:

Просто -А маю. 
Розжилися оригінальним епловським шнурком з тайп-сі, і є в сім’ї апарати, які підтримують швидку зарядку. Хотілося б спробувати покористуватися. Дикий нонейм страшнувато брати, щоб акуми в телефонах не вграти, а щось гривень за 300 - хз скільки пропрацює, перш ніж згорить. Тому й запитав поради, хто чим користується.
 

маю старенький блочок від 4го айфона в тріснутому корпусі, який справно працює по сьогоднішній день. І водночас за період користування ним перестало працювати вже три чи чотири «аналоги»/«копії». 

Маю китайську копію під оригінал, оригінал витримав 3 роки, копія працює й досі (років 5-6 точно, й заряджаю ледь не кожен день), брав у почившому"Ябко" в "Порт-Сіті" ще за 300грн.. Різниця - копія трохи легша за оригінальне зарядне, не сильно, але відчувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/2/2024 at 7:01 PM, turbo said:

Мова була найперше про iMessage vs інші месенджери. В нас теж, напевно ж, не 100% сидять в месенджерах? Моя рідня 20-50 років, досить соціально активні - в них враження саме таке. Вся робота, школа, друзі - на айфоні. 

тоді до сраки iMessage, бо ти ним як мінімум половині людей повідомлення не відправиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилину назад, case_l сказав:

тоді до сраки iMessage, бо ти ним як мінімум половині людей повідомлення не відправиш

Пояснюю n-ний раз: в людей вже і всі контакти на iphone/iMessage. Потреба встановити Whatsapp виникла лише для контактів в Україні, жодних інших переписок там немає. Іншими месенджерами люди не користуються від слова зовсім і живуть абсолютно комфортно. 

Відверто кажучи, не зовсім розумію, звідки стільки галасу через речі, які відбуваються за тисячі і тисячі кілометрів. Чи похоліварити, як в старі добрі часи, iPhone vs Android захотілось;)То розходимось, це повідомлення пишеться зі вже згаданого раніше Ді Самсунгу

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилини назад, turbo сказав:

Іншими месенджерами люди не користуються від слова зовсім і живуть абсолютно комфортно. 

Ну і правильно, нєхрєн переписуватися з тими остальними пятдесятьма відсотками ніщєбродів, які взяли не епл :)

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старію.. Не відразу зрозумів, що пани вирішили згадати срачі десятирічної витримки:)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.02.2024 в 18:43, turbo сказав:

Перед Різдвом говорили якраз на цю тему, то прийшлось родичам там пояснювати що то за звір взагалі)

 

А колонкою гугла теж не користуються? Раніше можна було кацапський язик, то трохи розуміла що їй говорять...

 

Через TUYA підтягнув їй Віфі розетки та ін. плюшки, датчики температури, ТВ... І керував голосовими командами

 

Pixel Fold? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.02.2024 в 22:33, turbo сказав:

В США всі на айфонах найперш через iMessage. Ніхто там особливо не заморочується всілякими вацапами, вайберами, телеграмами тим більше. Купити там щось на андроїді навіть якісне = випасти з поточного життя.

В США всі шлють есемески та електронні листи. А, так - і паперові листи.
Магазини комунікують через електронну пошту.

Щодо співбесід телефонували та теж надсилали смс.
Коли у мене була дилема, як бути з месенджерами, які лишати на украінському номері, а які реєструвати на американський-у мене відразу запитали а для чого тобі месенджер на американському номері? Тут їх ніхто не використовує.

 

Розумію, що ніхто - узагальнене, та так воно і є. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, тут в кожному супермаркеті  - величезні стенди листівок. Думаю, вони також надсилають чи дарують листівки до всіх свят. У нас спробуй знайти) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, paksivatova said:

До речі, тут в кожному супермаркеті  - величезні стенди листівок. Думаю, вони також надсилають чи дарують листівки до всіх свят. У нас спробуй знайти) 

 

до всіх це до яких? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, Oli сказав:

А колонкою гугла теж не користуються? Раніше можна було кацапський язик, то трохи розуміла що їй говорять...

Пробували якусь колонку, але вроді від Амазону (не впевнений) - то сказали, що глючила безбожно і вернули назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 хто шарить в айфонах. варто брати новий 15 чи краще взяти скажем 13, але про макс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, Dima4s said:

 хто шарить в айфонах. варто брати новий 15 чи краще взяти скажем 13, але про макс?

В аналогічній ситуації рік тому (14 vs 13pro) взяв pro і не шкодую: фішки всі ті самі, а якість фото/відео відрізняється хіба на 0,1%. В 15 наче мегапікселів камері додали, але якщо в планах немає широкоформатного друку - то не дуже то й треба.

Єдине що - бралось бв, тому треба бути уважним при виборі (є декілька локальних магазинів, де нормально тестують перед продажем і про косяки відразу повідомлять).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилину назад, Fahrenheit сказав:

В аналогічній ситуації рік тому (14 vs 13pro) взяв pro і не шкодую: фішки всі ті самі, а якість фото/відео відрізняється хіба на 0,1%. В 15 наче мегапікселів камері додали, але якщо в планах немає широкоформатного друку - то не дуже то й треба.

Єдине що - бралось бв, тому треба бути уважним при виборі (є декілька локальних магазинів, де нормально тестують перед продажем і про косяки відразу повідомлять).

кинь в приват, будь ласка, якщо знаєш норм магазин. щоб не витрачати купу часу на перевірки б/в телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, Dima4s сказав:

 хто шарить в айфонах. варто брати новий 15 чи краще взяти скажем 13, але про макс?

Це ,як взяти новий Поло,чи дворічний Пасат.

Зовсім різні класи.

Магазини локальні,відповідальні є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин назад, Dima4s сказав:

 хто шарить в айфонах. варто брати новий 15 чи краще взяти скажем 13, але про макс?

В тебе приват заблокований?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, сьогоднішня надійність Apple радує. У мене в мами айфон ще певно 10-тий, навіть в дідуся якийсь там айфон, та блін... навіть в тещі тепер айфон 13промакс, дружина віддала свій бо тещин самсунг щось дуже швидко накрився. Вона взяла собі 15-тий промакс, то як на мене - там тільки камера трохи краще фоткає в темних приміщеннях та суперова стабілізація для відео навіть при максимальному зумі, а на інше мені пофіг. Та й, мій старий айфон 6Плюс, який я колись подарував свому другу, а телефону уже 9 років, нині ще відносно добре служить десь під Токмаком... для дзвінків, інтернету та вайберу ще його вистачає хоч уже і не оновлюється. Та й мій старий макбук про 2014 року ще ідеально в дружини працює і навіть ще ніразу не ремонтувався. В мене вже новий більш потужніший макбукпро, але знову ж таки, старого на мої проекти уже не вистачало, тому знову взяв самого потужного і з надією що він також беззаперечно буде працювати наступних 8-10 років і на все весь цей час його буде вистачати... А от тато постійно собі бере дешевих китайців (телефони), бо як не втопить на рибалці - то або згубить або роздавить в задньому кармані... майже кожен рік їх міняє, китайців хоть не так жалко. )

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, ось це неперевершений рекордсмен, мій самий перший телефон, йому вже 20 років і він ще працює… оригінальна батарея яка тримає 4-5 днів! Х.з. як ті акумулятори колись робили…

IMG_6146.jpeg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2610. В них зазвичай страшно затиралося, мутніло скло корпуса,а ту ще нічого)

Ще буде,що онукам показувати.

Коли інформацією будуть обмінюватися вживленими чіпами. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Oli said:

А мені пікселі зайшли, шикарні камери... навіть АОD є

Так, там камера краща... не так давно знайомий так захопився моїми фото з дзеркалки, що я його ледь вмовив її не купувати, довго довелось розказувати та переконувати, що якщо він фотографією ніколи не займався і навіть зараз немає часу вчитись фотографувати в ручному режимі а потім ще вчитись користуватись редактором щоб ті Рави обробляти, плюс камера та світлосильні лінзи будуть в рази дорощі ніж любий топовий телефон... що краще нехай вже візьме самого топового гуглпіксел - і весь наступний рік майже всі фото у нього будуть в рази кращі ніж поки він буде рік вчитися нормально користуватися тією навіть самою найдорожчою дзеркалкою та фотошопом. То взяв пікселя і ніби задоволений!

Змінено користувачем Waver
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 6 пікселя, телефон, як телефон, звичайні фотки, макро немає, е затупи, в фільмах зелень проскакує, як і в поко і а53 самс, а в м31 самс її немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, vampirich сказав:

AOD це олвейз он дісплей?

Так.

 

Складно зараз щось цікавіше знайти за Pixel 6 / 6a.

В штатах можна взяти легке беу за +- $150 softunlock.

Проц - топ, камера - топ, оновлення - топ, фішки Pixel - ексклюзив.

 

В мого сина півроку тому Pixel 6a впав в шахту ліфта з 5-го поверху через отвір при вході. Я викликав службу ліфтів. Думав, заберу на деталі. Телефон лежав на бетонній підлозі. Ніякого сміття чи інших предметів, які б могли пом'якшити удар. Телефон був у чохлі з посиленими кутами. Пікселю нічого не сталося від слова зовсім. Лише коцка на чохлі та побите захисне скло. 9 місяців після пригоди - жодних нюансів в роботі.

Спойлер

0786cd42f2a783065a6deb870620bc2d82b75108fa73649170d9f90c7360e01e.jpg

 

P.S. Декілька файних (на мій погляд) фоток зі старих Pixel 1, Pixel 3 (без постобробки):

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знімав чохол, побачив, що задня кришка навпіл, коли це сталося хз. Pixel 6.

Я в Україні рік тому брав за 14т запакований америкос анлок, пробивав, не реф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...