Перейти до змісту

Потрібна порада у виборі телевізора Samsung


Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

 

Є вибір між QE50Q60TAUXUA та UE50TU8500UXUA?

 

Які переваги і мінуси Qled чи є сенс переплачувати.

Якщо б ціна була практично однакова, який би Ви обрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Arden сказано:

Які переваги і мінуси Qled чи є сенс переплачувати.

Є.

Так як, припустимо в ноутах лампа підсвітки і  LED

Qled товщиною 4мм  енергоощадніший  іт.д.

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

Є.

Так як, припустимо в ноутах лампа підсвітки і  LED

Qled товщиною 4мм  енергоощадніший  іт.д.

 

Читав що Qled негативно впливає на очі, так як більша яскравість і частота чи це якісь міфи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Arden сказано:

 

Читав що Qled негативно впливає на очі, так як більша яскравість і частота чи це якісь міфи?

Я теж колись чув подібні про "плоскі" монітори (TFT), як тільки вони з'явилися.

 

Сходи в магаз любий великий - і порівняй!

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Arden сказано:

Є вибір між QE50Q60TAUXUA та UE50TU8500UXUA?

 

Які переваги і мінуси Qled чи є сенс переплачувати.

Якщо б ціна була практично однакова, який би Ви обрали?

При умові однієї ціни - звісно QLED.

Багато читав-дивився про дану технологію.

 

В реальності ціна за останній у Samsung вища в ~1,5 рази.

Різницю в зображенні помічаю, але не в 1,5 рази.

Тому, чи вартий QLED своїх грошей, для мене питання залишається відкритим.

 

Теж вибираю собі ТВ, тільки іншої діагоналі. І до цих серій Самсів також придивлявся. Але є один суттєвий недолік - Tizen! Українською навіть голосовий пошук не працює. В порівнянні з Android TV - дно! Кажу, як власник одного й другого.

 

Дуже шкода, що Xiaomi Mi TV 5 Pro за більш ніж рік не добрався на міжнародний ринок. Матриця QLED з досить потужним залізом та Android. При правильній ціновій політиці були б в топах моментально.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, MaestroA сказал:

Теж вибираю собі ТВ, тільки іншої діагоналі. І до цих серій Самсів також придивлявся. Але є один суттєвий недолік - Tizen! Українською навіть голосовий пошук не працює. В порівнянні з Android TV - дно! Кажу, як власник одного й другого.

 

Чесно кажучи ніколи не працював з смартом. На роботі є старий самсунг зі смартом але там користування рівня - подивитися ютуб.

В мене не буде вхідного ТВ сигналу, лише iptv (хочу підключити через виту пару до роутера і комп’єтера відповідно).

 

Але я так розумію з представленого у нас на ринку самсунг це найкраще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Arden сказано:

 

Чесно кажучи ніколи не працював з смартом. На роботі є старий самсунг зі смартом але там користування рівня - подивитися ютуб.

В мене не буде вхідного ТВ сигналу, лише iptv (хочу підключити через виту пару до роутера і комп’єтера відповідно).

 

Але я так розумію з представленого у нас на ринку самсунг це найкраще?

LG ще є .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zheny@ сказано:

LG ще є .

Фактично webOS - та сама шляпа, що і Tizen.

Так, українську голосом ніби розуміє, але про той же модифікований YouTube без реклами можна забути!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, MaestroA сказано:

Фактично webOS - та сама шляпа, що і Tizen.

Так, українську голосом ніби розуміє, але про той же модифікований YouTube без реклами можна забути!

 

Який саме ставите? В мене на приставці завівся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

Який саме ставите?

Який модифікований YouTube?

На Android TV юзаю Smart YouTube TV. Недавно з'явився новий додаток від того ж розробника - SmartTube Next (відео). Але я з першим додатком поки проблем не помічав, то ж другий не встановлював.

На смартфоні та планшеті - YouTube Vanced.

 

1 година тому, Oli сказано:

В мене на приставці завівся

Що саме завелося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, MaestroA сказано:

Що саме завелося?

 

"Ютуби" без реклами, правда з Vanced помучився бо не підходили ґапси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Самсунг ? LG ? Соні стоїть збоку й тихенько рже :0016:

Ну, давай. Покажи нам 49-50 дюймів Соньку з OLED :) ах, то вони в Соні з матрицею OLED починаються від 55 дюймів? Та ти що... І всього лише від 45 тис. грн? Ну да, ну да... А задані топікстартером моделі в рамках 13-18 тис. грн.

 

Ні, ну хіба дійсно зображення на матриці Соні втричі краще і вартує втричі більше?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Yarchik сказал:

Ну, давай. Покажи нам 49-50 дюймів Соньку з OLED :) ах, то вони в Соні з матрицею OLED починаються від 55 дюймів? Та ти що... І всього лише від 45 тис. грн? Ну да, ну да... А задані топікстартером моделі в рамках 13-18 тис. грн.

 

Ні, ну хіба дійсно зображення на матриці Соні втричі краще і вартує втричі більше?

тобі дивитись в нього, чи щоб напис *олед* був ? Якщо дивитись, то Соні рулить, ну а якщо обовьязково напис потрібен, то да, або дєнєх нємєряно, або шукати компроміси :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Arden сказано:

Читав що Qled негативно впливає на очі, так як більша яскравість і частота чи це якісь міфи?

Це як у кого, мерехтіння ШИМ, комусь байдуже, хтось у паніку впадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, бачу п’ятничний клуб бордівських олігархів вже зібрався :) 

Не вистачає ще шльоми, але він скоро підтягнеться))


А що скажете за 55’‘ сяомі, які була на «акції» у Нокіана 

 

Ціна «солодка». Гівно рідкісне чи можна брати?

 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, bormotuha сказано:

Це як у кого, мерехтіння ШИМ, комусь байдуже, хтось у паніку впадає.

я бачу це мерехтіння, мене бісить.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо - дибілізм брати смарт не на андроїді. Який в цьому сенс? Що тізен що вебос ще та шляпа. Тому я обрав Xiaomi Mi LED TV 4S 55" UHD 4K (L55M5-5ARU), ютуб вансед, торсерв, hdvideobox, нормальний хром і купа інших приблуд, ставиться просто з флешки) з мінусів - не справжній hdr бо 400ніт яскравості трохі замало. Але за 13 тисяч кращог онічого не має. І так, порівнювали поряд з якимось самсунгом тищ за 15 (не qled). Обєктивно, на самсунзі трохі якість краща, але як вже писали вище - не в рази. Тому чи є сенс в qled - питання відкрите.
P.s відразу раджу власникам смартів взяти аеропульт щось типу GTX-G20s, після них на прості вже дивитись не можна)

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, yu2007 said:

А що скажете за 55’‘ сяомі

Spoiler

 

огляд більш менш і коменти разом, певно все як на рівні сяомі, не сказати що поганий, але нюанси є так точно. Треба дивитись вживу.

Змінено користувачем Revolver
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, AnimaNoir сказано:

смарт не на андроїді

Андроїд дійсно повноцінний, можна любу приблуду піратську з 4пда поставити, чи є якісь нюанси ? Бо чув що андроїд на телевізорах який обрізок ставлять 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У самсунгів є один мінус, який для когось може бути суттєвим: телевізор не вміє бачити локальну мережу. Тобто, в тебе в мережі може бути сервак або роутер з підключеним до нього HDD і фільмами на ньому, але дивитися ти їх напряму не зможеш. Треба буде або з флешки дивитись, або ж організувати роздачу медіаконтенту через якийсь простенький DLNA. DLNA телевізор бачить майже безпроблемно.

 

Мені вдалося на роутері організувати медіапомийку, торрент і DLNA - тепер все працює добре.

 

Але наступний телевізор хочу не самсунг, а LG OLED або NanoCell. Так вже сталося, що в основному переглядаю телевізор у темному приміщенні, а ще розбалуваний OLED-дисплеями в телефонах, тож контраст чорного хочеться більший.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.11.2020 at 19:58, MANJAK11 сказано:

Самсунг ? LG ? Соні стоїть збоку й тихенько рже :0016:

 Два тижні тому привіз замовнику додому на вибір Samsung Q80 i Sony XH9096 в 65 діагоналі. Ціна однакова. 4 години вибору, дзвінків та приїзду друзів, закінчилися покупкою Sony. Причому в Sаmsung q80 встановлена 8 бітна 60 Hz матриця, в Sony 10bit і 120 Hz. Samsung 9 серії коштує непристойно дорого. Маркетингова переплата за Samsung є невиправданою, на мою думку. 

Змінено користувачем arrival22
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, arrival22 сказано:

Два тижні тому привіз замовнику додому на вибір Samsung Q80 i Sony XH9096 в 65 діагоналі. Ціна однакова. 4 години вибору, дзвінків та приїзду друзів, закінчилися покупкою Sony.

В яку суму обійшовся замовнику Sony KD-65XH9096?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MaestroA сказано:

В яку суму обійшовся замовнику Sony KD-65XH9096?

40 кгрн

Змінено користувачем arrival22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.11.2020 в 15:53, SergLutsk сказал:

Андроїд дійсно повноцінний, можна любу приблуду піратську з 4пда поставити, чи є якісь нюанси ? Бо чув що андроїд на телевізорах який обрізок ставлять 

Практично повноцінний. Є нюанси, але по факту це тел з встроєною андроїд приставкою. З тими задачами для яких брався, це онлайн телебачення, і стрімінг торентів без завантаження - він справився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...