Перейти до змісту

Потрібна порада у виборі телевізора Samsung


Рекомендовані повідомлення

On 11/20/2020 at 9:26 PM, bormotuha said:

Це як у кого, мерехтіння ШИМ, комусь байдуже, хтось у паніку впадає.

дуже хороша стаття про пульсацію

https://pikabu.ru/story/pulsatsiya_yekranov_televizorov_5991541

Spoiler

Проверить наличие видимой пульсации экрана телевизора очень просто. Уменьшите уровень подсветки до минимального (именно уровень подсветки, не яркость!). Покрутите карандашом перед экраном (см. карандашный тест: http://lamptest.ru/page/penciltest/). Если стробоскопического эффекта нет и вы видите размытое изображение карандаша, видимой пульсации нет (или её нет совсем или частота ШИМ выше 300 Гц). Если вы видите стробоскопичекий эффект - карандаш "распадается" на много карандашей, увы пульсация в наличии.

 

Способ избавиться от пульсации экрана ЖК-телевизора без его переделки только один - отключить все эко-режимы, установить уровень подсветки на 100% и снизить яркость для достижения комфортной картинки. Чёрный цвет при этом скорее всего станет серым и картинка будет более блёклой, зато не будет пульсации и глаза будут уставать меньше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хочу запитати поради, особливо в людей хто мав досвід використання. Вибираю телевізор між Samsung UE-32T4500 і Xiaomi Mi TV 4A 32. Планую використовувати трансляцію з телефона (AirPlay), ютуб ну і перегляд фільмів з флешки/онлайн. В батьків користувався самсунгом то задоволений на 100%, сяомі мені не відомий взагалі

Порівнював в магазині візуально то трошки насторожує яскравість сяомі, на звук нажаль не перевіриш в магазині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене самсунг qled, мегого і ютуб без проблем, звук також хороший, наскільки можуть видати штатні динаміки, об’ємний, змінюється від положення персонажу на екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Arden сказал:

В мене самсунг qled


В мене точно буде щось простіше ^_^

Впринципі я розумію, що самсунг мене не розчарує. Більше цікаво почути про недоліки сяомі. Тільки реальні відгуки, а то в Інтернеті як начитаєшся то страшно щось купляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.04.2021 at 22:57, Amor сказано:

а то в Інтернеті як начитаєшся то страшно щось купляти

А що, тут буде не "в інтернеті начитався" ? :)

Якщо вживу картину вже порівняли і вона в сяомі не надто гірша ніж в самсунга (що значить яскравість насторожує ? її замало ?), то головна відмінність у використанні буде в ОС і смарті, якщо не помиляюсь, то у сяомі стоїть андроїд, що в принципі радикально інше ніж тайзен. Але андроїд специфічний, неповноцінний, тому якщо плануєте активно користуватись саме функціями смарта, то в першу чергу почитайте на 4pda які є нюанси і складнощі із встановленням і використання на сяомі потрібних вам програм, особливо піратських, якщо полюбляєте халяву. Наприклад якщо стає без проблем HDvideobox, то думаю проблем з онлайном фільмів не буде. Ну і я так розумію 4К по 60Гб теж не планується запускати, то контент до 10Гб маємо надію сяомі зможе схавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

А що, тут буде не "в інтернеті начитався" ? :)

Якщо вживу картину вже порівняли і вона в сяомі не надто гірша ніж в самсунга (що значить яскравість насторожує ? її замало ?), то головна відмінність у використанні буде в ОС і смарті


Якщо чесно, скажу що не побачив адекватних варіантів в розмірі 32дюйми. Таке відчуття ніби телевізори такого розміру вважають непотребом і нічого не планують оновлювати. Навіть почитати відгуки на самсунг то часто можна зустріти що 32 слабенький по залізу (за такі то гроші).

А по Xiaomi для мене мінуси: низька яскравість, відсутність airplay, ну і андроїд (я звичайно можу зробити/поставити що завгодно, але мені треба звичайний смарт-телевізор для користування, а не для взлому серверів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А різниця в ціні яка у них ? Якщо одразу на око яскравість низька, то я б не радив тоді його брати, пошкодуєте 10 раз що зекономили тих ..... скільки там грн

І таки да, 32" для виробників це відстійний сегмент не вартий уваги. Та вони вже й 40" таке собі роблять, для них основний сегмент це 50-60", там випускають преміум моделі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Amor сказано:

Навіть почитати відгуки на самсунг то часто можна зустріти що 32 слабенький по залізу (за такі то гроші)

що значить слабенький по залізу? просто, шукаю тв ~ такої діагоналі, думаю - потрібен смарт, чи все ж таки - приставка на 3/32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

А різниця в ціні яка у них ?

І таки да, 32" для виробників це відстійний сегмент не вартий уваги. Та вони вже й 40" таке собі роблять, для них основний сегмент це 50-60", там випускають преміум моделі


Різниця в 1000грн. Не є дуже критичною, щоб брати дешевший

Мене дуже дивує ставлення виробників до діагоналі. Я ж купую таку діагональ бо більша не влазить нікуди, а не тому що шукаю дешевше

 

38 минут назад, Bliksss сказал:

що значить слабенький по залізу? просто, шукаю тв ~ такої діагоналі, думаю - потрібен смарт, чи все ж таки - приставка на 3/32

 

В плані довгого включення, підвисань при використанні і таке подібне. Раніше в мене буду звичайний телевізор LG. Пробував з ним андроїд приставку (продав за місяць), потім випробував Apple TV 3,4,5 поколінь ну і смарт ТВ теж використовував. Мені саме оптимально телевізор з смартом (під мої потреби)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

думаю - потрібен смарт, чи все ж таки - приставка на 3/32

Смарт самсунга легенько хаває любий контент, ніяких проблем із залізом не буде. Крім того зі смарту, як на мене, картинка завжди краща, ніж отримана із зовнішньої приставки. Лише один нюанс з самсунгом: якщо плануєте користуватись халявними (читаємо піратськими) сервісами, то на самому смарті самсунга доведеться заморочитись з їх установкою, запуском і т.д., тоді як на приставці це діло кількох хвилин. Так що, якщо з 4PDA дружите, тоді вибір в сторону смарта, якщо не дуже любите розбиратись в нюансах "як оцю приблуду запустити", тоді вибір в сторону приставки.

2 годин тому, Amor сказано:

В плані довгого включення, підвисань при використанні і таке подібне.

Чесно вперше чую щоб хтось жалівся на слабкість і підвисання заліза в самунгів. На що-що, а на це здається не варто грішити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

що значить слабенький по залізу? просто, шукаю тв ~ такої діагоналі, думаю - потрібен смарт, чи все ж таки - приставка на 3/32

у всіх мало оперативної пам'яті, із вбудованим Смарт ТВ сильно не поекспериментувати, так як гарантія ітд.  і викидаєш на вітер за цю вбудовану ос від 1000 грн+ , а з окремим боксом роби, що тільки душа забажає, якщо є діти,  то можна пограти хоч в нормальні ігри з нормальним залізом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SergLutsk сказал:

Лише один нюанс з самсунгом: якщо плануєте користуватись халявними (читаємо піратськими) сервісами, то на самому смарті самсунга доведеться заморочитись з їх установкою, запуском і т.д., тоді як на приставці це діло кількох хвилин. Так що, якщо з 4PDA дружите, тоді вибір в сторону смарта, якщо не дуже любите розбиратись в нюансах "як оцю приблуду запустити", тоді вибір в сторону приставки.

Чесно вперше чую щоб хтось жалівся на слабкість і підвисання заліза в самунгів. На що-що, а на це здається не варто грішити.


Відгуків про підписання саме цієї моделі (32дюйми) вистачає на усіх сайтах, тому я й мнусь його купити) таке відчуття ніби хочуть втюхати фуфло

Мені телевізор суто під ютуб, раз в тиждень мегого і рідко рідко airplay. Ну і бажано без танців з бубном ^_^


Але зараз я впевнений що якби пішов і купив телевізор без читань відгуків то був би щасливий і горя не знав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Holy сказано:

у всіх мало оперативної пам'яті, із вбудованим Смарт ТВ сильно не поекспериментувати, так як гарантія ітд.

мене - взагалі не цікавлять ніякі експерименти, дивитись без лагів ютюб, мегого і т.п. без проблем з WiFi - все що від нього хочу...

про ігри (андроїдні) - торенти і не йдеться, нема на таке часу.

P.S. В користуванні є не один телевізор, з смартом, з більшими діагоналями, зараз - потрібен в невелику кімнату (типу в кабінет ;)) більше ніж 32 - там не втулиш, менше - також не хочеться... монітор 27 на столі, але, хочеться паралельно - часом щось глянути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...