Перейти до змісту

Продам екстракт кісточки грейпфрута (59 мл)


Nana

Рекомендовані повідомлення

Продам екстракт кісточки грейпфрута (59 мл) - GSE (рідкий концентрат) в-во США. Замовлявся на iHerb. Термін придатності - 08.2025р. Ціна - 345 грн.
Більше - за посиланням https://ua.iherb.com/pr/NutriBiotic-Vegan-GSE-Grapefruit-Seed-Extract-Liquid-Concentrate-2-fl-oz-59-ml/421

зображення_viber_2020-11-15_21-19-10.jpg

зображення_viber_2020-11-15_21-17-45.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що дає вживання цього фуфломіцину? На сайті - написано як вживати, а от для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даного нутрібіотика досить широкий спектр дії - він застосовується для боротьби з вірусними, грибковими та бактеріальними інфекціями і ефективний в їх профілактиці і лікуванні, виконуючи роль антибіотика. На відміну від синтетичних антибіотиків не викликає побічних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок... Це якщо коротко. Кому треба - той знає більше.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 мл - це, приблизно, 200 середніх дорослих дозувань... Якщо порівняти з ціною синтетичних антибіотиків, це, м'яко кажучи, зовсім недорого.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте, ті грейпфрути, що зустрічалися мені, були всього лиш фруктами.. А надпис веган свідчить тільки про те, що даний продукт цілком підходить вегетаріанцям) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Cherman said:

а чому на баночці пише Vegan? Хіба, грейпфрути бувають тваринами?

+60% до ціни. Ну чесно, як ото перший день :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Nana сказано:

він застосовується для боротьби з вірусними, грибковими та бактеріальними інфекціями і ефективний в їх профілактиці і лікуванні, виконуючи роль антибіотика.

А можна пруфи на дослідження? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.pleyana.com/articles/10/ekstrakt-greipfruta-dr-allan-saks/
https://citrosept.ru/скачать-книгу/

+ маю друковану методичку. Можу дати почитати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nana сказал:

https://www.pleyana.com/articles/10/ekstrakt-greipfruta-dr-allan-saks/
https://citrosept.ru/скачать-книгу/

+ маю друковану методичку. Можу дати почитати)

давайте почнем з простого )) хто такий Др. Алан Сакс ? Є якась інформація про нього, БЕЗ привьязки до цієї книжки ? Бо я не знайшов. Бачив лише якогось гамериканського політолога, але цієї книжки в нього щось не побачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Nana said:

маю друковану методичку.

типу - "як впіхнуть - невпіхуємоє"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

давайте почнем з простого )) хто такий Др. Алан Сакс ? Є якась інформація про нього, БЕЗ привьязки до цієї книжки ? Бо я не знайшов. Бачив лише якогось гамериканського політолога, але цієї книжки в нього щось не побачив

Др. Аллан Сакс, клинический врач, сертифицированный клинический диетолог, начал карьеру в здравоохранении как медицинский исследователь в Downstate Medical Center, Нью-Йорк, в 1968 г. Не довольствуясь преобладающим подходом в медицине, он предпринял изучение хиропрактики в Chiropractic College, Нью-Йорк, где в 1978 г. получил докторскую степень:huh:.

Будучи известным как один из ведущих мировых авторитетов по клиническому применению экстракта из семян грейпфрута, др.:rolleyes: Сакс также является создателем более чем 25 травяных препаратов, используемых в настоящее время врачами-холистиками во всем мире. Со своим уникальным сочетанием хиропрактического и диетологически-травного подходов к врачеванию и своей новаторской технологией лечения ослабленной иммунной системы др. Сакс стал пионером в холистическом здравоохранении. Его труд вдохновил многих врачей-натуропатов.

Др. Сакс практикует хиропрактику и клиническую диетологию на севере штата Нью-Йорк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Nana said:

застосовується для боротьби з вірусними, грибковими та бактеріальними інфекціями і ефективний в їх профілактиці

Я лише одного не можу зрозуміти, чому шльома ще не відірвав цю баночку з руками у топікстартера? Противірусне - це ж його тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Я лише одного не можу зрозуміти, чому шльома ще не відірвав цю баночку з руками у топікстартера? Противірусне - це ж його тема.

Тому що тиждень без їжі він не протягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, nickel said:

Тому що тиждень без їжі він не протягне.

він - "мінусами на борді" харчується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Frooom said:

Будучи известным как один из ведущих мировых авторитетов по клиническому применению экстракта из семян грейпфрута, др

це просто звіздєц... "Міровой авторітєт по прімєнєнію єкстракта из семян грейпфрута" - це клініка, "шльома" - відпочиває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Bliksss сказал:

він - "мінусами на борді" харчується

Мінусами-плюсами, а 50 грн в день винь да полож.

 

п.с. Ладно, розходимося. Не перша людина на Борді товарами від iХерб торгує. Харе оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, nickel said:

п.с. Ладно, розходимося. Не перша людина на Борді товарами від iХерб торгує. Харе оффтопити.

а хто офтопить? просто - цікаво, куди це потрібно намазати - щоб все пройшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ж зразу така недовіра до лікувальних властивостей цього препарату? Ефект плацебо ж ніхто не відміняв. А враховуючи вартість та напис "веган" то цей ефект мінімум трикратний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Bliksss сказано:

він - "мінусами на борді" харчується

 

Близько, але не я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секта свідків HerbaLIfe v3.2.2

Колись, в кінці 90-х на початку 2000-х, сестра мого однокласника влізла в HerbaLife. Це пра-прадід отих БАД-ів, що ми маємо зараз.

Все було класно. Класно заробляла, сиділа на жопі дуже ровно, аж капєц!

 

Аж поки якась клієнта, накуплялася того гівна  і віддала Богові душу!  Довелося продавчині квартиру продати, щоб від тюрми відмазатися.

І такі випадки непоодинокі!

але в будь-якому випадку це не можна пити / їсти безконтрольно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...