Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Я б не вірив в це, бо нашим людям вірити не можна ;) 

- "грошей нема, я на авто збираю!"; 

Ти можеш не вірити, але я особисто знаю кілька таких сімей. Одна з них вже на "підсосі".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, igrok сказал:

Кому ви пишите?Нікелю?А знаєте чого його так називають,мені його сусідка розповіла.А все починалося ось так.-

Дорогая, я назвал нашего ребенка Нікель. - Ты долбоеб? -

Зато у нас теперь в семье есть Нікель. - И долбоеб.

Ви з @AgentSmith13 ще потрахайтесь тут, в своїй нелюбові до нікеля, голубки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, igrok сказано:

Може це?Так то не те,що ви подумали:D

Якщо ти читаєш по діагоналі, то я уточню - ВІДЕОтрансляцію.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

Ти можеш не вірити, але я особисто знаю кілька таких сімей. Одна з них вже на "підсосі".

Я особисто знаю декілька сімей, які і без коронавіруса не то шо на підсосі, а в постійному мінусі. :) Не думаю що короноавірус тому причина, він лише оголив проблему.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Ви з @AgentSmith13 ще потрахайтесь тут, в своїй нелюбові до нікеля, голубки.

Не коментую як хочу, просто ПНХ. В Інтернеті всяке сміливе...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зроблять 9 блокпостів на виїздах з Луцька. цікаво кого на них поставлять. поліцію?

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Не коментую як хочу, просто ПНХ. В Інтернеті всяке сміливе...

Всяке, яке хотіло зі мною зустрітися отримувало контактний телефон і адресу. Ну але ні то ні, я заставляти не буду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Всяке, яке хотіло зі мною зустрітися отримувало контактний телефон і адресу. Ну але ні то ні, я заставляти не буду.

Опублікуй на Борді, х*лі, бажаючих знайдеться чимало, я думаю... Чудо, млять, ти в 90-х застрягло? Тема, так на секундочку, серйозна...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Всяке, яке хотіло зі мною зустрітися

Ну,вас же ніхто не ображав.Ясно,що всі злякалися,тут до гадалки не ходи.Почалося з того,що я припустив,замітьте,просто припустив,що 5-6 років начання більш ефективні,ніж Вікі.І все,з чого така агресія?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Я особисто знаю декілька сімей, які і без коронавіруса не то шо на підсосі, а в постійному мінусі. :) Не думаю що короноавірус тому причина, він лише оголив проблему.

Якщо вони були в мінусі, а зараз взагалі залишились без роботи через карантин, то де ж вони будуть брати харчі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, при такому карантині, на велосипеді на рибалку чи з сім'єю на природу на свому авто можна і немає в цьому нічого поганого та небезпечного ні для себе ні для інших...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

3 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Опублікуй на Борді, х*лі, бажаючих знайдеться чимало, я думаю... Чудо, млять, ти в 90-х застрягло? Тема, так на секундочку, серйозна...

А тобі я так розумію мій телефон не треба? Я так і знав, що ти лише в тирнеті каратіст не вєбений. Ну то хоч взяв би мій номерок і викинув на загал. Не хитрий ти взагалі.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Waver сказано:

Я так розумію, при такому карантині, на велосипеді на рибалку чи з сім'єю на природу на свому авто можна і немає в цьому нічого поганого та небезпечного ні для себе ні для інших...

холодно в нас ще для такого... :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святе місце пустим не буває...  певно трохи образився та притих заговорщик Нокіан - і тут же замість нього з'являється злий Нікель і знову все по новому колу...  )))

Змінено користувачем Waver
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Waver сказано:

Святе місце пустим не буває...  певно трохи образився та притих заговорщик Нокіан - тут же з'явився злий Нікель. )))

Остання стадія після кількох днів ось цього:

Далі вже на дуель почне викликати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, igrok сказал:

Ну,вас же ніхто не ображав.Ясно,що всі злякалися,тут до гадалки не ходи.Почалося з того,що я припустив,замітьте,просто припустив,що 5-6 років начання більш ефективні,ніж Вікі.І все,з чого така агресія?

Ну от чесно, я ні з ким не хотів сваритися. Сюди люди приходять поговорити, а не лікуватися, тому не має значення дипломований хтось лікар чи біолог чи просто статтю на Вікі прочитав. Я лише це і написав. Не вказував заходити тобі Борду чи ні. Як і про хантавірус, я лише дав лінк на новину, нічого не стверджуючи. Чому на мене налетів дипломований біолог мені не зрозуміло. Я не агрився. Тому коли тобі трохи підгоріло, я намагався уникнути непотрібної дискусії давньою фразою мемом - видихай бабьор. Візьми перечитай ті пости, ще раз, після цього мого роз'яснення, думаю сам побачиш, що я не шукав конфлікту.

Ну і налякати не хотів. Вибач якщо так сталося.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Waver сказано:

Я так розумію, при такому карантині, на велосипеді на рибалку чи з сім'єю на природу на свому авто можна і немає в цьому нічого поганого та небезпечного ні для себе ні для інших...

До речі сьогодні до обіду повітря в місті було дуже чисте, от реально.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ну от чесно, я ні з ким не хотів сваритися. Сюди люди приходять поговорити, а не лікуватися, тому не має значення дипломований хтось лікар чи біолог чи просто статтю на Вікі прочитав. Я лише це і написав. Не вказував заходити тобі Борду чи ні. Як і про хантавірус, я лише дав лінк на новину, нічого не стверджуючи. Чому на мене налетів дипломований біолог мені не зрозуміло. Я не агрився. Тому коли тобі трохи підгоріло, я намагався уникнути непотрібної дискусії давньою фразою мемом - видихай бабьор. Візьми перечитай ті пости, ще раз, після цього мого роз'яснення, думаю сам побачиш, що я не шукав конфлікту.

Ну і налякати не хотів. Вибач якщо так сталося.

 

Ти не виправний зануда!  :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я попередній пост 20 хвилин писав, слова підбирав примирливі. Тому ваші пости про злого нікеля тільки зараз побачив. Ну який я злий? Писав би я той пост? Це ж тільки на йух послати легко і швидко, ви спробуйте самі в інтернеті з кимось помиритися.

Може й складається враження з моїх постів, що я агресивний, насправді - ні. Брат так вчив - щоб перемогти у бійці, треба на удар відповідати сильнішим ударом, на один удар двома. Не агріться до мене і я не буду, скотиняки. :)

  • Ха-ха 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Waver said:

Не на часі...

Ну так, не час відпочивати, ще ж не весь папір розвезений по супермаркетам)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, yu2007 said:

Ну так, не час відпочивати, ще ж не весь папір розвезений по супермаркетам)))

І ще один...

Тільки, у цього якась своя особлива місія )))

Хлопці, може вам зробити окрему закриту групу (палату)? Всі будуть заняті та завжди, так би мовити, при ділі: Один буде викладати свої високі думки на рахунок різних заговорів, другий буде дуже яро та злосно майже з кулаками чи визиваючи на дуель - це все спростовувати, а третій в той час буде по трохи підливати масла розводячі паніку та час від часу нишком тролити щоб вогонь не згасав...)))

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Ko3bMa said:

 

На Україну не розповсюджується:

Spoiler

• В регионах, где, по предположениям, существует высокий риск употребления продукта внутрь...

)))

 

Гліцерин 98% в аптеках продається чи де його в Луцьку шукати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У росії оголосили наступний тиждень неробочим, зі збереженням зарплатні людям. Ну я так думаю що це розумно, в таких умовах. Може до наших дійде щось подібне, бо ще один місяць карантину покладе нашу економіку в домовину так само як і короновірус. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...