Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, MANJAK11 сказано:

Для чого цей брєд ганяти по групам мені теж не зрозуміло, бо ні пользи ні шкоди це нікому всерівно не принесе

А увага?)))) Є тип людей, які "хворі" самозначущістю))) Як то: " Я все знаю, я гуру вангування,  слухайте люди, а я попереджав,......" Та й не більший то брєд, ( горло люди полощуть, бактерії повбивають))))) ), ніж  брєд де яких " вангувальників" тут на форумі))), який вони постять де треба чи не треба))))

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, timomaas сказал:

77529f06f9901b83cf710bda412ca5e6.thumb.jpg.4629f11f0dd249b9601626462f8b5cab.jpg

Тижня два, а то навіть і три тому про це Китайці повідомляли і рекомендували, а тут Трамп намалювався :)

 

Снимок экрана 2020-03-24 в 19.53.16.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там і так багато питань до того інституту вірусології в Ухані. Злі язики кажуть що це все не спроста..

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомі американки в школі мають, ну не обов'язкові, але дуже рекомендовані класи  стрільби з лука ...

гарний лайфках.. патрони колись скінчаться, а стріли реюзати можна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

Принаймні є шанс хоч щось продати.

 

эммм, а нафіга ? Нафіга мені *хоч щось* продавати ? Їсти купити поки є за що, з голоду сімья не помирає.

Ну і головний нюанс, сьогодні заїзджав на ринок, хотів додому батарейок взяти і другу, просив, так не пустили на термторію ринку, зовсім, не дивлячись, що я в свій контейнер хотів попасти. Гіпотетично можна було скандалити й прориватись, але наразі, воно того не варто

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

знайомі американки в школі мають, ну не обов'язкові, але дуже рекомендовані класи  стрільби з лука ...

гарний лайфках.. патрони колись скінчаться, а стріли реюзати можна

 

Тоді краще звернути увагу на арбалет.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Тоді краще звернути увагу на арбалет.

арбалет значно складніший,

його з палки не вистружеш якщо зламається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не дивлячись, що я в свій контейнер хотів попасти.

він ж на території якогось "волохатого дядька" стоїть напевно,

волохатий дядько свої правила встановлює

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Alex S сказал:

Так ,згідний з тобою. А я до цього часу, був противником приватного будинку, особливо з сг господарством поруч нього.То зараз кардинально змінюю ту думку. Село, то все одно не місто .І якщо то господар, то і вижити зза вірусів шанс вище і з голоду ,прямо скажем, важко померти. Моцарели з лобстерами не буде, а от при самій глині ,при будь якій дупі в державі чи світі , курка яйце знесе і сало з цибулею зажариш, яким  картоплю чи макарони присмачиш. А там якось буде. А в ідеалі хутір з будинком на пагорбі і пару кулеметів з рухомими прожекторами  на мансарді ,з гарним сектором обстрілу, щоб мертвих зон не було. Шуткую, та голод річ страшна і наше покоління, ще з ним не зустрічалися.Слава Богу.

ти спочатку вирости те сало чи курку, тоді розкажеш ))) це добре про чиєсь господарство так розглаголствувати, а не про своє. Хочеш сала і яєць, велком ставати раком 365 днів в році і 24 години на добу, образно кажучи. Худобі насрать, що в тебе свято, днюха, Паска, чи спина болить, вона хоче жерти. А щоб те жерти появилось, треба спочатку його або заготовити, або купити, якщо купити, то ще одну свиню треба продати і так далі. Впевнений, що хочеш покласти своє життя і своєї сімьї на таке існування в ожиданії дупи в державі чи світі ?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти собі які купив? Скільки коштували?

Марля-шмарля, за рахунок роботодавця

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, yu2007 сказано:

Економиш на здоров’ї?)

Ні в якому разі! в мене є бафка

Спойлер

20200324_211942.thumb.jpg.fa283b0d9e8f85dd162fa6711acebef4.jpg

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба в динири тікати, там в них коронавіруса мабуть нема :) і житла халявного навалом :D хоча, кацапи привезуть спеціально, гумконвоєм

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярославський купив 450к експрес-тестів для харківщини і ще на 2млн доларів купив ШВЛ та іншого обладнання. 

А шо там наш князь волинський? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вже й села не ті, не в кожному хоч одна свиня знайдеться, не кажу вже за корову чи коня. І швидко виростити кабанчика не вийде, а от птиця реально може виручити в голодні часи, росте швидко, розмножується аналогічно, поки росте вже дає яйця. Не даром Білл Гейтс в Африці курей роздавав для подолання бідності.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Зараз вже й села не ті, не в кожному хоч одна свиня знайдеться, не кажу вже за корову чи коня. І швидко виростити кабанчика не вийде, а от птиця реально може виручити в голодні часи, росте швидко, розмножується аналогічно, поки росте вже дає яйця. Не даром Білл Гейтс в Африці курей роздавав для подолання бідності.

Але аналогічно щодня їй треба дати їсти, випустити, назад загнати. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

Але аналогічно щодня їй треба дати їсти, випустити, назад загнати. 

Не зовсім, курку можна тримати в загарожі, коли починає темніти, вона сама на сідало йде. В нас в селі, біля хати садок, він весь належить курам, харчі вони собі самі добувають, і садку від них подвійна користь. Дають їм тільки відходи з власного стола і зерно. Зернова кормушка працює без електрики, поїлка також.

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду - кури та індокачки саме найпростіше. Єдине, ростуть повільно. 

Але все одно це не вихід. Краще мати кеш, хоча б 100к у.е.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, weldermaster сказал:

З власного досвіду - кури та індокачки саме найпростіше. Єдине, ростуть повільно. 

Але все одно це не вихід. Краще мати кеш, хоча б 100к у.е.

 

 

 

На курах якраз і заробиш, якщо скрізь срака буде :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, MACCEN сказал:

...чув вчора прикол в обласній, сцуко як так. Видали халати але заборонили одягати, одягати можна тільки коли прийдуть журналісти чи перевірка. Масок теж нема.

вчора якраз журналісти і були ))) і Товстенюк обявився... https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-koronavirusom-mozhe-zakhvority-tysiacha-liudey-v-oblasniy-likarni-znaiut-iak-diiaty/

 

Цитата

 

Теж цікавить. Поділіться в яких масках Ви ходите?

Я ходила без масок, подалі від людей. Але, от сьогодні випадок, треба було зайти в поліклініку, сімейний сказав без ЗІЗ не пускаєм, не приймаєм... В аптеках масок немає. Як попасти в поліклініку?

Йшла на роботу, пішком (доречі не погана альтернатива біговій дорожці ;) ), їде авто і в гучномовець просять всіх ходити по вулиці в масках. Ну я і ж не проти ніби, а де на місці купити?

Тепер по видах,  ті що з змінними фільтрами і папр - взагалі не варіант (для мене), далі

1. майже всі що бачила FFP1-3, одноразове використання до 8 годин. Їх ціна зараз понад 200 грн. Хто користується, реально викидаєте за день? Де купуєте зараз? 

2. одноразові хірургічні якщо і знайдеш в аптеках, то в районі 20 грн за штуку. До 2 годин користування і викидати. Всі так роблять?  Хтось по 10 шт купляє, то на 10 виходів? Чи ніхто не дотримується, просто аби в масці??? В центрі зашла в 2 аптеки на Л.Українки, прямо на дверях оголошення що немає.

3. марля-шмарля. Взагалі скептично до них відносилась, але перечитавши кучу статтей виходить що по співвідношенню "ціна-якість-доступність" оптимальний варіант? Теж де купуєте чи як робите? 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

На курах якраз і заробиш, якщо скрізь срака буде :)

Ні. Ми прораховували це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...