Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, nickel сказал:

Ні, тільки кількість випадків зареєстрованого домашнього насилля і кількість розлучень. Провести стільки часу разом не кожен вміє правильно. :)

9 месяцев еще не прошло.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

Суть твого посту,тобі ( як і ще деяким скажу м'яко ,неврівноваженим) просто хочеться макнути, образити мене ,щоб трішки вивищитися в ієрархічному стані.

Я вже 400+ сторінок намагаюся пояснити тобі, що ти не правий. І марно...

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nokian сказал:

Суть твого посту,тобі ( як і ще деяким скажу м'яко ,неврівноваженим) просто хочеться макнути, образити мене ,щоб трішки вивищитися в ієрархічному стані.

Мені вивищувптися таким чином не треба,тому я НЕ СТАВЛЮ МІНУСІВ,НУ І СТАРАЮСЯ НЕ ОБЗИВАТИСЯ.

Ти інколи дійсно пургу несеш, але ніколи не визнаєш цього, а придумав собі виправдання, що це люди за твій рахунок "вивищуються". Зручна позиція, я тобі скажу. ;)

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Zheny@ said:

Я вже 400+ сторінок намагаюся пояснити тобі, що ти не правий. І марно...

 

І хто, в такому випадку, з вас двох - того, тю-тю? :D

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, romanc сказано:

Карантин привел к уменьшению заражений других болезней, например гриппа, туберкулеза, уменьшению производственных травм и дтп.

з нашою медициною ті що мали вмерти від грипу- давно вмерли. дивився середній вік смертності в італії від грипу. там це цифра до якої в нас ще попробуй дожити...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Dima4s сказано:

з нашою медициною ті що мали вмерти від грипу- давно вмерли. дивився середній вік смертності в італії від грипу. там це цифра до якої в нас ще попробуй дожити...

Є тому пояснення.

Діти своїх батьків там "бережуть". Наймають наших жінок, щоб їхнім батькам жопи витирали.

Ну і ніяка бабка там раком буряки не сапає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

9 месяцев еще не прошло.

в тебе проблеми з математикою, чи просто подискутувати захотілось? метро зупиняли ще 17.03.2020, а перші незаконні обмеження були запроваджені ще 12.03.2020

 

1 година тому, romanc сказано:

Карантин привел к уменьшению заражений других болезней, например гриппа, туберкулеза, уменьшению производственных травм и дтп.

по статистиці - грипу не "зменшилось", грипу не стало взагалі. тому до тебе два запитання - 1) звідки ти взяв, що зменшився рівень захворювань на ТБ, наприклад? 2) чому ти нехтуєш фактором зменшення доступності медичної допомоги, через що по всьому світі, а не тільки в Україні, загинули люди, які в попередні роки, без карантину, могли отримати своєчасну медичну допомогу? 3) ти віриш в статистику, за якою грип "обнулився"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, rrid сказал:

в тебе проблеми з математикою, чи просто подискутувати захотілось? метро зупиняли ще 17.03.2020, а перші незаконні обмеження були запроваджені ще 12.03.2020

 

по статистиці - грипу не "зменшилось", грипу не стало взагалі. тому до тебе два запитання - 1) звідки ти взяв, що зменшився рівень захворювань на ТБ, наприклад? 2) чому ти нехтуєш фактором зменшення доступності медичної допомоги, через що по всьому світі, а не тільки в Україні, загинули люди, які в попередні роки, без карантину, могли отримати своєчасну медичну допомогу? 3) ти віриш в статистику, за якою грип "обнулився"?

В статистику попали только 2 недели, зачатых при карантине. И не у всех с первого выстрела)))

Количество контактов было меньше+ масочный режим. Грипп передается воздушно-капельным. От гриппа не умирают, только от осложнений на его фоне.

Производство уменьшилось, движение на дорогах тоже, вспомни те же карантины выходного дня, движение почти 0 на дорогах, нет движа, снижение ДТП.

И статистика она такая, гдето прибавилось, гдето отнялось, а в обшем без изменений.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Я вже 400+ сторінок намагаюся пояснити тобі, що ти не правий. І марно...

 

Значить щось не так,не спадає на думку?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Nokian сказано:

Значить щось не так,не спадає на думку?

Спадає.  Ефект Даннінга-Крюгера!

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

И статистика она такая, гдето прибавилось, гдето отнялось, а в обшем без изменений.

ясно. даних в тебе немає.

У 2020 році київський метрополітен перевіз майже 280 млн пасажирів – на 56% менше, ніж у 2019-му

Раніше підприємство «Київський метрополітен» у відповідь на запит Радіо Свобода повідомляло, що у період з 1 березня до 31 жовтня 2020 року київське метро перевезло 152,6 мільйона пасажирів.

1 година тому, romanc сказано:

От гриппа не умирают, только от осложнений на его фоне.

))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Zheny@ said:

Спадає.  Ефект Даннінга-Крюгера!

швидше за все:

 

Spoiler

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Суть твого посту,тобі ( як і ще деяким скажу м'яко ,неврівноваженим) просто хочеться макнути, образити мене ,щоб трішки вивищитися в ієрархічному стані.

Мені вивищувптися таким чином не треба,тому я НЕ СТАВЛЮ МІНУСІВ,НУ І СТАРАЮСЯ НЕ ОБЗИВАТИСЯ.

 

 

звичайний захисний механізм довбограя, коли мозок сам в себе питає, чого ж то до мене так відносятся, приходить спасительне : заздрять, не розуміють, хочуть *вивищитися* , тощо ))) Заспокоюй себе далі )) Думаю, чергового псіха, чи суіцидальника на почві депресії, нам не треба )

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ko3bMa сказано:

І хто, в такому випадку, з вас двох - того, тю-тю? :D

Як я ж сам і казав, Корона (а зі слів Віті він нею перехворів), призводить до негативних безповоротних наслідків у мозку, а я не хворів.

ТОму...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Cherman said:

Блін, де в Луцьку батарейки купити?:D Щось в декількох супермаркетах поряд, їх нема.

Атб має на касі (принаймні, мав. Може зняли на локдаун)

Хоча, хтозна, я вже тиждень не можу замінити в годиннику батарейку теж;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Блін, де в Луцьку батарейки купити?:D Щось в декількох супермаркетах поряд, їх нема.

зроби "замовлення" на сайті  Брейна. І купи :)

в чому проблема?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Та вже дістав батарейки. Думав, це один чи два супермаркети чудять, а то у всіх нема. В Брейні, до речі, недорогих в наявності нема.

 

@MANJAK11 певно має :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабушка Меркель жжьот. Тепер всі в респіраторах FFP2. Звичайні маски вже не проходять.

 

Змінено користувачем weldermaster
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Alex S said:

Мддя, скоро рік темі і скоро 400 сторінок в темі. Хтось може дати чітку відповідь - яка діагностика КОВІД 19 і яке лікування? Конкретно. 

Конкретно чітку відповідь може дати МОЗ:

https://moz.gov.ua/uploads/5/27349-dn_2693_20_11_2020_dod.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, weldermaster сказал:

Бабушка Меркель жжьот. Тепер всі в респіраторах FFP2. Звичайні маски вже не проходять.

Видно у її оточенні наші появились і розтлумачили німцям як просто заробити кучу бабла

 

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

Видно у її оточенні наші появились і розтлумачили німцям як просто заробити кучу бабла

 

 

Злі язики кажуть що скоро бабусю відправиться на пенсію. Вже і заміну їй найшли. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Alex S сказал:

Мддя, скоро рік темі і скоро 400 сторінок в темі. Хтось може дати чітку відповідь - яка діагностика КОВІД 19 і яке лікування? Конкретно. 

по лікуванню, якщо коротко, то якщо нема серйозних побічних напрягів, то нічого не приймати взагалі, якщо ж напрягі є, то лікувати їх симптоми, тобто, болить голова, пити від головного болю, висока температура - від температури. За весь час, в мене була два дні висока температура, але то по інших причинах, не повьязаних з ковідом, то пив аспірин та й все. Весь остальний час не приймав нічого з лікувальних засобів, й добре, що був карантин, не треба було переносити все на ногах, а відсидівся вдома. Ніяких аналізів не здавав ні до, ні під час, ні після.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Alex S сказал:

Мддя, скоро рік темі і скоро 400 сторінок в темі. Хтось може дати чітку відповідь - яка діагностика КОВІД 19 і яке лікування? Конкретно. 

В мене почалось з горла. Вилікував. Потім страшенний насморк - пішов до лікаря зробив тест - ковід. Два дні вигрівав голову, лице, вуха. І все. Далі магнікор для розрідження крові. Основне це слабкість. Через два тижні тест  - нема. Ще місяць слабкість. Лікар казала ні в якому разі антибіотики не приймати. Буде заважати організму боротись.

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...