Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Nokian сказал:

лише заздрісна ( глибоко в душі) людина,буде називати інших суками,піздаболами і т.д.

 

Як і ті, хто називає інших

 

1 час назад, Nokian сказал:

придурки

 

1 час назад, Nokian сказал:

такі,як Юріч вбачають в цьому ,,справедливість,,.

Ну да, ну да.

 

Такі як Нокіан, бачу, нахапався зневажливості від багатих і успєшних?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

 

Як і ті, хто називає інших

 

 

 

Такі як Нокіан, бачу, нахапався зневажливості від багатих і успєшних?

Ага,скоро ,,до кормушки  дорвусь,,- пизда вам з Маніяком буде.

По логіці Маніяка.

А то ще ти дійсно повіриш.

Ще мені дуже смішно,як Маніяк розкладає мої( і не тільки )пости на шматочки,відповідає на кожен з них окремо.

Я ці простині навіть не читаю.

Адже нічого нового там  нема.

Це просто НЕЦІКАВО.

А мене читати цікаво ,переважно.

От звідси і заздрість.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Ага,скоро ,,до кормушки  дорвусь,,- пизда вам з Маніяком буде.

По логіці Маніяка.

А то ще ти дійсно повіриш.

Ще мені дуже смішно,як Маніяк розкладає мої( і не тільки )пости на шматочки,відповідає на кожен з них окремо.

Я ці простині навіть не читаю.

Адже нічого нового там  нема.

Це просто НЕЦІКАВО.

А мене читати цікаво ,переважно.

От звідси і заздрість.

 

 

Слухай, Вітю, мені ваші тьоркі з Вадимом не цікаві, тому не приплітай мене до них. Я виказав свою думку суто по характеру Маньяка, це моя особиста думка і я її висловив. Я на тебе нічого не гоню, тому такі вирази "такі як Юріч" раджу не вживати. Бо загубиш свого, хоч неважливого для тебе, але клієнта.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я переживав за людей лише ,як за клієнтів, то був би супер політкоректним.

Да я не маю тут тучу плюсів,але вже тут не злорадствують ,коли пограбують валютника,чи верадуз в кого авто.

Вчителя Більшість ніколи не любить,ну так це роблять і не заради любові.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Якби я переживав за людей лише ,як за клієнтів, то був би супер політкоректним.

Да я не маю тут тучу плюсів,але вже тут не злорадствують ,коли пограбують валютника,чи верадуз в кого авто.

Вчителя Більшість ніколи не любить,ну так це роблять і не заради любові.

 

От що ти верзеш (вибач на слові, іншого не підберу), яким боком я до того всього? Які валютники, вчителя і плюси? Жесть.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо ти бачиш ,,справедливість,, там ,де насправді заздрість чорна та бажання всьо отнять та падєліть.

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Бо ти бачиш ,,справедливість,, там ,де насправді заздрість чорна та бажання всьо отнять та падєліть.

 

 

Вітя, в тебе дуже предвзята суб'єктивна думка по цьому питанню, тому дозволь мені до неї не прислухатися. 

Якщо ми вияснили це питання, давай тепер приберемо за собою в цій темі, хоча б крайні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Можу відредактувати ,де тебе згадую.

А пости видаляти не буду.

 

 

Толку, що ти відредактуєш? Простиня не по темі все одно залишиться. Чи тобі важливо, щоб всі це прочитали? Можливо твої меседжі не мені адресувались? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо.

Є тип людей,котрі АБСОЛЮТНО все сприймають на СВОЮ адресу.

А це не так.

Моделювати реальність треба всіма трьома типами.

Звідси і нерозуміння і образи.

 

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

COVID-19 може серйозно зашкодити мозку

Цитувати

Нещодавно британські неврологи ошелешили громадськість публікацією в спеціалізованому виданні Brain. Оприлюднені в ньому результати досліджень доводять, що коронавірус SARS-CoV-2 може серйозно зашкодити мозку. І таке може трапитися навіть у тих пацієнтів, у яких спостерігаються відносно слабкі симптоми, або в тих, хто вже одужав. Нерідко завдану хворобою шкоду виявляють або занадто пізно, або не виявляють взагалі.

"COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ми ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів", - каже доктор Майкл Занді. Він є одним з провідних авторів оприлюдненого дослідження та обіймає посаду консультанта лікарень Університетського коледжу Лондона. Неприємною несподіванкою став і той факт, що серйозні пошкодження мозку можуть траплятися навіть у пацієнтів, що демонстрували легкі симптоми COVID-19.

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Вчителя Більшість ніколи не любить

Ти точно манією величі не страдаєш?))

Чи "Вчитель" це ти не про себе писав?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, WebTraveller сказал:

Ти точно манією величі не страдаєш?))

Чи "Вчитель" це ти не про себе писав?

 

"Нашому полку прибуло" :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, sergkots сказано:

Нерідко завдану хворобою шкоду виявляють або занадто пізно, або не виявляють взагалі.

мабуть, завдана шкода така значна, що її нерідко не можуть виявити взагалі?

ох вже ті британські вчені з одноіменного мему...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один симптом...

COVID-19 можна визначати за голосом

Цитата

Під час зараження коронавірусом, через ураження повітряних шляхів скорочується різноманітність діапазонів звуку, які можуть виробляти голосові зв'язки. 

Результати досліджень Массачусетського технологічного інституту опубліковані на сайті IEEE. Як пояснили експерти, при ускладненому диханні або будь-яких інших проблемах із легенями з'являються характерні риси голоcу

 

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попит  на ПЛР-тести росте...

Якщо будете шукати де зробити в Луцьку, то не рекомендую їх робити в ГЕМО МЕДИКА Луцьк... 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, natalka) said:

Попит  на ПЛР-тести росте...

Якщо будете шукати де зробити в Луцьку, то не рекомендую їх робити в ГЕМО МЕДИКА Луцьк... 

 

Чому?

PS. щось не знайшов в них в прейскуранті ПЛР тестів на SARS-CoV-2, лише таке:

 

Експрес-тест для дiагностики коронавiрусу (2019-nCoV) на антитiла IgM / IgG 650,00 грн 30 хв.

Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) 350,00 грн 1 день

Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) 350,00 грн 1 день

Антитіла IgM / IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) 600,00 грн 1 день

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.07.2020 в 10:51, Nokian сказал:

Бо ти бачиш ,,справедливість,, там ,де насправді заздрість чорна та бажання всьо отнять та падєліть.

 

В тебе навіть не когнітивне спотворення :) ти просто ********. Бо коли людині розказують, що він піздабол і брехун, доводять це скрінами її ж постів, а та людина каже, що це їй просто заздрать, то як таку людину називати ? Замість зірочок підстав, що тобі подобаєтся :0016:

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Експрес-тест для дiагностики коронавiрусу (2019-nCoV) на антитiла IgM / IgG 650,00 грн 30 хв.

Антитіла IgM до коронавірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) 350,00 грн 1 день

Антитіла IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) 350,00 грн 1 день

Антитіла IgM / IgG до коронавірусу SARS-CoV-2 методом імуноферментного аналізу (ІФА) 600,00 грн 1 день

ІФА тести (IgM та IgG) можна зробити в Центрі СНІДу (по 100 грн. один), якщо здаєш кров до 9-10 ранку, то результати можуть бути в той же день, якщо після - то на наступний. Або в Дитячій обласній лікарні (хоча це поліклініка напевно, там де платний дерматолог) - так само по 100 грн. (правда як благодійний внесок :mellow: через термінал Привата, що знаходиться в лікарні), результати на наступний день, черг фактично немає.

 

14 минут назад, yu2007 сказал:

PS. щось не знайшов в них в прейскуранті ПЛР тестів на SARS-CoV-2, лише таке:

 

ПЛР - 1550 грн. 

Не сподобалось, якщо можна так сказати :D...

1. Коли тобі назначають час здачі, повідомляють що за 4 години до здачі не можна НІЧОГО не пити і не їсти. В той же час, назначають час наприклад через годину від дзвінка  і навіть не цікавляться чи вже пили, їли :). І якщо людина дуже хоче швидше здати тест любою ціною, то вона промовчить і здасть його. Але якщо ця їжа і пиття якимось чином впливають на результати, то такі вони і будуть...

2.  Персонал (медсестра напевно) що проводить забір в потенційних хворих, ходить без жодного захисту, при тобі одіває рукавички і захисний екран, все...  Забір робиться з рота, 5 секунд матиляння паличкою вокруг "вісюлькі" в горлі і все... Коли скрізь читаєш що змив має братись зі стінок горла чи носоглотки, то якось дивні враження. Може звичайно багато що залежить від конкретної медперсоналу... Але думаю мають бути якісь корпоративні стандарти...

3. Якщо Ви думаєте що коли Ви платите гроші, тести будуть миттєво, то це не так. Тут ніхто в цьому не зацікавлений. Дівчата на ресепшені роблять свою рутинну роботу - виясняють хто буде вносити в базу всі ці результати тестів і коли.. І всім пофіг що ти заплатив 1550 грн і чекаєш їх вже!!! Доречі наприклад результати по тестах що здавались одночасно вдома (за призначенням сімейного) і платно, були в той же день, але сімейний їх отримав о 15 годині, а в Гемо Медика тобі пропонують після 17 самому зателефонувати і взнати а чи не має випадково результатів і т.д. 

4. Не продумана система забору результатів і повідомення відповідних служб... Навіть якщо в тебе ковід, тобі кажуть приходьте і забирайте свої результати :D  А якщо контактним особам потрібно термінове лікарняне (для самоізоляції), то не вийде, бо всі будуть довго чекати поки Гемо Медика передасть результати в відповідні інстанції...

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, natalka) said:

Доречі наприклад результати по тестах що здавались одночасно вдома (за призначенням сімейного) і платно, були в той же день, але сімейний їх отримав о 15 годині, а в Гемо Медика тобі пропонують після 17 самому зателефонувати і взнати а чи не має випадково результатів і т.д. 

 

Результати хоч однакові отримали?

Ну і цікаво б було взнати підстави для проведення тестів. У вас якісь симптоми чи контактували з кимось підтвердженим?

Бо при згадці гемомедики я найперше подумав, що пакуєте речі до Чорногорії чи де там зараз вимагають тест у відпочивальників))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, yu2007 сказал:

... я найперше подумав, що пакуєте речі до Чорногорії чи де там зараз вимагають тест у відпочивальників))

Це зараз буде дуже актуально, особливо по поверненню з країн червоної зони (той же Єгипет) потрібно 14 днів відсидіти в ізоляції (а це фактично півмісяця) і здача ПЛР-тесту "вирішує" це питання. Пр негативному результаті, ізоляція закінчується достроково.

12 часов назад, yu2007 сказал:

Результати хоч однакові отримали?

Те що я описувала (про одночасний тест в приватній і за призначенням лікаря) це для різних людей )

12 часов назад, yu2007 сказал:

Ну і цікаво б було взнати підстави для проведення тестів.

Позитивний ІФА IgM в одного з членів сімї.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, natalka) said:

Забір робиться з рота, 5 секунд матиляння паличкою вокруг "вісюлькі" в горлі і все... Коли скрізь читаєш що змив має братись зі стінок горла чи носоглотки, то якось дивні враження. Може звичайно багато що залежить від конкретної медперсоналу... Але думаю мають бути якісь корпоративні стандарти...

Напевно в даному випадку залежить від медперсоналу. У Львові в Параскеви брали забір з двох нізрів і горла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Selbeor сказано:
Спойлер

 

 

5-6 см. в ніс засунути трубку треба. Жесть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...