Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Alex S сказано:

Влада Республіки Грузія оплачує ВСІМ громадянам 100проц. комунальні послуги за всі три місяці карантину - березень ,квітень і травень.Недоплатять тільки тим, в кого напалено газу більш як 200 кубів.Але за 200т кубів заплатять. Вибачайте пруфу немаю.Товариші грузини сказали.

Знайшов

https://spilka.pro/uryad-gruziyi-vidshkoduye-gromadyanam-komunalni-poslugy-za-period-karantynu/

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Nokian сказано:

 

Вони там лише і дивляться,як би попіаритись.

Імідж нічого,рейтинг все.

https://www.pravda.com.ua/news/2020/06/9/7254926/

От халепа

Цитувати

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Basil сказано:

От халепа

це ж треба так написати

всього 2 слова і стільки єхидства і жовчі

 

от саме за таке, нас, порохоботів і не люблять :)

 

але нічого, все буде добре є універсальний рецепт - "нужно пєрєстать болєть"

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між тим настав сезон цвітіння тополі, алергія буяє,відповідно і Коронавірус чіпляється легше.

Але хто ж буде ті тополі та амброзію ліквідовувати,якщо можна стільки ліків від алергії продати.

Цікаво,вони сплеск кВ в зв'язку з алергією замовчують,чи не зв'язують.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Nokian сказано:

Цікаво,вони сплеск кВ в зв'язку з алергією замовчують,чи не зв'язують.

А хто і коли такий звязок досліджував? Можна посилання на першоджерело?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писали місцеві ЗМІ, що на тижні відновили роботу карантинні блок-пости в деяких районах на Волині. Цікавить щодо Ківерців. Можливо, хтось проїжджав - на в'їзді і виїзді з Ківерців стоять? Зупиняють вибірково чи всіх підряд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

це ж треба так написати

всього 2 слова і стільки єхидства і жовчі

 

от саме за таке, нас, порохоботів і не люблять :)

 

але нічого, все буде добре є універсальний рецепт - "нужно пєрєстать болєть"

https://ukranews.com/news/708448-koronavirus-nashli-v-ofise-zelenskogo

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Між тим настав сезон цвітіння тополі, алергія буяє,відповідно і Коронавірус чіпляється легше.

 

Ви це серйозно?))) Яким боком, алергія пов'язана з "простим", як Ви казали, грипом?)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SmartS сказано:

Писали місцеві ЗМІ, що на тижні відновили роботу карантинні блок-пости в деяких районах на Волині. Цікавить щодо Ківерців. Можливо, хтось проїжджав - на в'їзді і виїзді з Ківерців стоять? Зупиняють вибірково чи всіх підряд?

просто цікаво, ящо відновили і навіть зупиняють всіх підряд - що це міняє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, Bliksss said:

просто цікаво, ящо відновили і навіть зупиняють всіх підряд - що це міняє?

Просто не мав з ними справу жодного разу, тому й запитую. Зокрема цікавить, що відбувається у разі зупинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не відбувається, реально, вони там для мебелі стоять, навіть якщо вони виявлять у вас температуру, то все що вони можуть, то сказати вам їдьте додому лікуватись, типу на самоізоляцію.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, bublik007 сказано:

Ви це серйозно?))) Яким боком, алергія пов'язана з "простим", як Ви казали, грипом?)))

Любе запалення слизової оболонки є воротами та тригером для ПОДАЛЬШОГО ТА СИЛЬНІШОГО запалення. Причому вже від інших збудників.

Сильніше запалення- більше розмножується вірус,це викликає ще більше запалення,і вірусу ще легше.

В запаленій слизовій вірус розвинеться набагато сильніше та швидше ,людина з просто носійства переходить в стан хворого.

Якщо ви сумніваєтесь- в цьому,то спитайте ,для чого при запаленняз органів дихання призначають завжди ( якщо нема протипоказання), антиалергенні препарати.

 

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Любе запалення слизової оболонки є воротами та тригером для ПОДАЛЬШОГО ТА СИЛЬНІШОГО запалення. Причому вже від інших збудників.

Сильніше запалення- більше розмножується вірус,це викликає ще більше запалення,і вірусу ще легше.

В запаленій слизовій вірус розвинеться набагато сильніше та швидше ,людина з просто носійства переходить в стан хворого.

Якщо ви сумніваєтесь- в цьому,то спитайте ,для чого при запаленняз органів дихання призначають завжди ( якщо нема протипоказання), антиалергенні препарати.

 

Так буде посилання на дослідження чи це із розряду "я так думаю"?

Протиалергійні препарати призначають з кількох причин, маєш бажання знайдеш чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Так буде посилання на дослідження чи це із розряду "я так думаю"?

Протиалергійні препарати призначають з кількох причин, маєш бажання знайдеш чому.

Якщо ти такий зануда,знайди собі в гуглі Роль алергічного статусу в патогенезі запалення.

 Мені шукати не треба ,бо я це вчив давно.

Свого часу була думка відкрити тему з назвою Місця нещасних людей.

Про зони цвітіння тополі,амброзії та інших алергенів.

Можна би скласти додаток в телефон з мапами.

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Nokian сказано:

Мені шукати не треба ,бо я це вчив давно.

SARS-CoV-2 лише восени минулого року з'явився.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, SmartS сказано:

Просто не мав з ними справу жодного разу, тому й запитую. Зокрема цікавить, що відбувається у разі зупинки

 

55 хвилин тому, morokk сказано:

нічого не відбувається, реально, вони там для мебелі стоять, навіть якщо вони виявлять у вас температуру, то все що вони можуть, то сказати вам їдьте додому лікуватись, типу на самоізоляцію.

так отож - звичайне марнотратство державних грошей, толку з тих постів - нуль, якби було інакше - вже б відрапортували про " виявлених в результаті неймовірних зуссиль ..." ))) А так, толку з того, що вони тицяють тим китайським гаджетом, який в ідеальних умовах - має досить велику похибку, а коли заряд батареї починає падати - змінюється похибка... мене зупиняли разів з 50, навіть коли в машині було більше людей ніж дозволено - всім пох, навіть не всім міряли температуру )))

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

 

Так буде посилання на дослідження чи це із розряду "я так думаю"?

 

То певно була дипломна робота :D

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

 

То певно була дипломна робота :D

По мікробіології? )))

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італія, Німеччина, Франція і Нідерланди підписали контракт з компанією АstraZeneca на поставку 400 мільйон доз вакцини від коронавірусної хвороби.

У контракті передбачено 400 мільйонів доз вакцини, розробленої з Оксфордським університетом. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Італії. Також повідомлення про угоду опублікував сайт фармкомпанії АstraZeneca.

А НЄЛОХ хоч в чергу став? Навряд чи, він же тепер накрився ковдрою і трясеться, бо є "контактною особою"...

Чи ми будемо, поки Європа ЖИВЕ, сидіти і мовчати в тряпочку, котру на морді носять за вказівкою наркомана з випученими зенками, котрий себе називає "головним санітарним лікарем"?

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, SmartS сказано:

Писали місцеві ЗМІ, що на тижні відновили роботу карантинні блок-пости в деяких районах на Волині. Цікавить щодо Ківерців. Можливо, хтось проїжджав - на в'їзді і виїзді з Ківерців стоять? Зупиняють вибірково чи всіх підряд?

 

стоять, три-чотири пости на виїздах з міста

зупиняють всіх, але тільки тих хто їде з Ківерець

примусово зігнали медсестер з шкіл та садочків, і ті мають по 8 годин стояти на посту, і міряти температуру.

ідіократія((

Змінено користувачем flashmax
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, flashmax сказал:

стоять, три-чотири пости на виїздах з міста

зупиняють всіх, але тільки тих хто їде з Ківерець

примусово зігнали медсестер з шкіл та садочків, і ті мають по 8 годин стояти на посту, і міряти температуру.

ідіократія((

А як вони визначають, хто їде з Ківерець, а хто з Маневич ЧЕРЕЗ Ківерці? По запаху? Ну і на їх зупинку є чудова відповідь (говориться через маску) - "Не підходь до мене на 2 метри, не дозволяю!".

P.S. Дуальчику, ФАС!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А як вони визначають, хто їде з Ківерець, а хто з Маневич

Ті хто їдуть з Маневич, все-одно їдуть з Ківерець..

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

Ті хто їдуть з Маневич, все-одно їдуть з Ківерець..

Коротше кажучи, маразм крєпчал... А де гарантія, що на тому ж посту ти, поконтактувавши з його працівниками, не підчепиш корону?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А де гарантія, що на тому ж посту ти, поконтактувавши з його працівниками, не підчепиш корону

Медпрацівник в масці і не торкається до мене руками.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...