Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, AgentSmith13 сказал:

Буде спалах -

А він вже є - третій день 500+ нових випадків. А карантин і далі послаблюють.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Зате міськрада спокійно заявляє про "додатковий транспорт на кладовище"...

в одну сторону?

  • Ха-ха 2
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

А він вже є - третій день 500+ нових випадків. А карантин і далі послаблюють.

сьогодні їхала маршрутка 32, всі без масок

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, AgentSmith13 сказано:

щастя, що на ровер пересів

ти казав, що не їздиш ровером 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, case_l сказано:

сьогодні їхала маршрутка 32, всі без масок

 

Я сьогодні теж їхав але іншими маршрутками. Купа людей без масок.

 

Сидів, як клоун в масці :)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Я сьогодні теж їхав але іншими маршрутками. Купа людей без масок.

 

Сидів, як клоун в масці :)

таки да блін... враховуючи що маска перж за все для того щоб захищати інших від себе. То точно ми як клоуни, за інших переживаєм а іншим пох на тебе...

Лишається тільки дистанцію тримати намагатись...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Pavelix сказано:

таки да блін... враховуючи що маска перж за все для того щоб захищати інших від себе. То точно ми як клоуни, за інших переживаєм а іншим пох на тебе...

Лишається тільки дистанцію тримати намагатись...

 

+100500 

В п'ятницю довелось контактуати  з ремоетною бригадою Укртелеком. Мало того що вони всі без масок так ще почали зближуватися зі мною. Довелося рятуватись втечею :)

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Я сьогодні теж їхав але іншими маршрутками. Купа людей без масок.

 

Сидів, як клоун в масці :)

Краще клоуном в масці, ніж в реанімації з крапельницею в вені...

Змінено користувачем bublik007
  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, bublik007 сказано:

Краще клоуном в масці, ніж в реанімації з крапельницею в вені...

прикол в тому, що маски треба більше для хворих  

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, case_l сказано:

прикол в тому, що маски треба більше для хворих  

 

У ВООЗ кажуть, що здоровим людям маски носити не потрібно. Просто ніхто на 100% не знає хворий він чи ні.

 

Але я зустрічав інформацію. Що на ближньому сході жінки хворіли набагато меньше ніж чоловіки і однією з причин цього феномена називають носіння паранджі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, case_l сказано:

прикол в тому, що маски треба більше для хворих  

Дійсно , прикол)))) Ще б знати, що ті, хто їде в маршрутці-здорові)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, case_l сказал:

сьогодні їхала маршрутка 32, всі без масок

Щойно іхав 2-кою з Київського майдану, водій вигнав купку молодняка без масок, питали його "а нах вона нада?", і назвали "під@ром"...

4 часа назад, case_l сказал:

ти казав, що не їздиш ровером 

Не їздив 9 років після травми коліна, зник транспорт - купив, спробував, зрозумів, що вже все Ок і можу їздити, заапгрейдив по саме не можу, і їжджу, маршруткою за весь час їздив три рази - коли ровер в ремонт ставив, на переспицювання обох коліс, і сьогодні, бо з тим карантином "переселив" вудки на роботу, щоб не треба було до річки їх возити ровером - тубус важкий, довгий, вудки дорогі, ну його лісом їх так возити, а Стир на Київському майдані - поруч. Маршруткою 2-кою на роботу я їду 12-15-17 хвилин, ровером - 4.

 

8 часов назад, volks сказал:

А він вже є - третій день 500+ нових випадків. А карантин і далі послаблюють.

А тим часом, там, де спалах є реальний (а не як в луцьку - 3-0-4-5 випадків за добу) - відкрили.... стихійний ринок...

«8:00, майже 15 авто з продавцями. Що? Що в Нас? Короновірус? Де, в Олиці? Автобуси не зупиняються, «бо заборонено».

http://www.volynpost.com/news/165454-bilia-psyhlikarni-na-volyni-de-stavsia-spalah-koronavirusu-oblashtuvaly-styhijnyj-rynok-foto

Біля психлікарні на Волині, де стався спалах коронавірусу, облаштували стихійний ринок. ФОТО

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, AgentSmith13 сказал:

А тим часом, там, де спалах є реальний (а не як в луцьку - 3-0-4-5 випадків за добу) - відкрили.... стихійний ринок...

Сьогодні був на Варшавці. 90 % взагалі без масок. Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці. В продавців статистика ще гірше. А так нили два місяці, що їх без засобів існування залишили. 

Правильно, блін, зробили. Треба їх знов пикрити. Може, тоді вмголові щось зашевелиться.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

зник транспорт - купив, спробував, зрозумів, що вже все Ок і можу їздити, заапгрейдив по саме не можу,

нарешті ти став на праведний шлях

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, volks сказал:

Сьогодні був на Варшавці. 90 % взагалі без масок. Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці. В продавців статистика ще гірше. А так нили два місяці, що їх без засобів існування залишили. 

Правильно, блін, зробили. Треба їх знов пикрити. Може, тоді вмголові щось зашевелиться.

тобі вже нічого не допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

Сьогодні був на Варшавці. 90 % взагалі без масок. Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці. В продавців статистика ще гірше. А так нили два місяці, що їх без засобів існування залишили. 

Правильно, блін, зробили. Треба їх знов пикрити. Може, тоді вмголові щось зашевелиться.

Не в масці справа, в основному (бо захищає вона, як мертвого кадило, або коштує 200+ грн.) - справа в дистанції...  В місті 5 випадків сьогодні на 250+ тис. населення. В супермаркеті людей менше? А в Епіцентрі? Сьогодні теж був, був в масці, продавці, у яких я купував - теж, або за прозорою перегородкою, або просто на достатній відстані. Натовпу - не спостерігав, ходили поодинокі покупці, навіть з ровером пройшов скрізь. В Олиці отой "ринок" прямо під парканом лікарні - ото таки повний триндець, при тому, що там прямо ЗАБОРОНЕНО проводити ярмарки.

Ну і не будемо радувати ЛМР і Палицю - він з радості, як ринки прикриє, лусне певно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MANJAK11 сказал:

тобі вже нічого не допоможе

Це хоч не заразне.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, volks сказано:

Сьогодні був на Варшавці. 90 % взагалі без масок. Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці.

90%-і покупці ж також))) То Виж чешіть всіх під один гребінь, а не тільки продавців))) Якого милого, такі "свідомі " покупці, самі не дотримуються умов карантину, і не вимагають

47 хвилин тому, volks сказано:

Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці

від продавців дотримання ?)))

48 хвилин тому, volks сказано:

А так нили два місяці, що їх без засобів існування залишили

Ні, ні, справедливість має бути однакова до всіх)))) Якого милого влада, яка має це контролювати, чухає, як кажуть на моїй історичній батьківщині-бєйци?))) Де довбані муніципали, які тільки вміють ганяти бабусь стареньких, та до бухих, які не їздять на лєксусах( бо до тих в них дума трісне докопуватись), що вони роблять, щоб контролювалось те все?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Не в масці справа, в основному (бо захищає вона, як мертвого кадило, або коштує 200+ грн.)

 

ВООЗ змінила свої рекомендації щодо носіння масок

Всесвітня організація охорони здоров’я змінила свою рекомендацію щодо захисних масок і порадила здоровим людям теж носити їх у публічних місцях, де неможливо тримати соціальну дистанцію.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилення карантину уведуть через те, що хворих на коронавірусну інфекцію у Забродівській ОТГ станом на 6 червня зафіксували двоє: село Річиця – 1 випадок; село Якушів – 1 випадок. Загалом, у Ратнівському районі зареєстрували чотири випадки зараження COVID-19.
https://ratne.rayon.in.ua/news/260983-richitsia-na-karantini-iakih-obmezhen-chekati-selianam
 

і вір тепер статистиці) КАРАНТИН ВВЕДУТЬ за 1 хворого.
насправді ж там добра сотня хворих. Швидка катається кожного дня.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, bublik007 сказал:
1 час назад, volks сказал:

Сьогодні був на Варшавці. 90 % взагалі без масок. Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці.

90%-і покупці ж також))) То Виж чешіть всіх під один гребінь, а не тільки продавців))) Якого милого, такі "свідомі " покупці, самі не дотримуються умов карантину, і не вимагають

1 час назад, volks сказал:

Менше 1% закривали масками і рот, і ніс. І це покупці

від продавців дотримання ?)))

Або хтось пише бухий, або я вже сонний. Але нічого не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Або хтось пише бухий, або я вже сонний. Але нічого не зрозумів.

Бухим на  борді не пишу)))) Ну, вибачайте, що не зміг зформулювати свою думку так, щоб було зрозуміло))))

Мав на увазі, що базарники базарниками, але й покупці " свідомістю" не відрізнялись. Місцева влада, як завжди , "похєріла" цей момент))) Ну, якось так)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, bublik007 сказал:

Мав на увазі, що базарники базарниками, але й покупці " свідомістю" не відрізнялись.

Так я писав і про одних, і про інших.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

і вір тепер статистиці) КАРАНТИН ВВЕДУТЬ за 1 хворого.

Та банальний приклад на нашій сім'ї. Ми також мали десь недавно потрапити до статистику, а по факту високоймовірно що ми вже не хворі/заразні. Та й враховуючи що дійсно знаходимося на самоізоляції небезпеки практично нікому не несемо. Хоча одні сусіди і з подвір'я втікають, і навіть голови не повертають) Мабуть бояться що вітром принесе)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...