Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

On 3/6/2020 at 8:14 PM, Nokian said:

Коронавірус є ЛИШЕ  різновидом ГРВІ, на котру щороку хворіють десятки міліонів і тисячі помирають.

3F72AB83-37AB-4337-8A96-66C2B0BD2258.thumb.jpeg.1361a2b11583ab414d0336fe1a0a5640.jpeg

4DD5108A-83A8-4FD2-813B-48A9192C73C1.jpeg.c85014f17cf7e20b081ee4819b9577c5.jpeg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всю Італію "закарантинували".

Ну тепер карамба може бути спокійний)

 

Хоча ні, "цигани" побігли... 

 

 

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, hexagon44 сказал:

 

Ці цигани укроіталійські , за портсіті  на липинського поскуповували квартир пачками і вже  вертаються назад

А польські цигани чи німецькі не скуовували? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, hexagon44 сказал:

Ці цигани укроіталійські

Ти хоч коменти свої у масці, бахілах і захисному халаті строчиш?! :)

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б цифрам не довіряв, це те саме як пожежники якщо точно не знають від чого пожежа списують на коротке замикання. Так само й тут, під той вірус спишуть все що завгодно.

 

Проблема в тому що світ не готовий до нової зброї - це віруси. Колись вмирали від чуми, а зараз лабораторії світу розробляють нову зброю та тестують. Напевно інколи виходить все з під контролю, а інколи це може бути й спрямовано. 

 

Тому треба шукати перш за все кому такий расклад речей вигідний, може давно той вірус гуляв по світу ніхто й гадки немав, ну там помирають люди, напевно це банальний грип чи там ще щось. А тут взяли й роздули не весь світ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світ ніколи не готовий до чогось нового , невідомого.

Не був готовий ні до чуми,ні до сніду..

До падіння метеориту теж не був готовий.

Ну і що?

Вижили якось.

Ті ,що зуміли пристосуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то не наганяю паніку, але після відпустки прийшов на роботу і дізнався, що 2є знайомих яких я добре знаю, які практично ніколи не хворіли зараз в лікарні з пневмонією. Як ви думаєте збіг? :unsure: 

 

В малої температура вчора на вечір взялася, але тут ясно звідки. Про малого я писав, перед цим в жони теж бронхіальне щось було тижні 2 назад з ускладненнями, але без запалення слава богу, 2чі лікарняний на 10днів брала з проміжком 3 дні.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Ukrainec сказал:

Я то не наганяю паніку, але після відпустки прийшов на роботу і дізнався, що 2є знайомих яких я добре знаю, які практично ніколи не хворіли зараз в лікарні з пневмонією. Як ви думаєте збіг? :unsure: 

 

В малої температура вчора на вечір взялася, але тут ясно звідки. Про малого я писав, перед цим в жони теж бронхіальне щось було тижні 2 назад з ускладненнями, але без запалення слава богу, 2чі лікарняний на 10днів брала з проміжком 3 дні.

 

після відпустки ЗМІ вам фільтри саме на це налаштували

раніше ви на це не звертали уваги

 

самий простий експеримент,подумайте один день постійно про якийсь колір чи якийсь автомобіль

здивуєтеся,як навкруги цього стане в рази більше

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, paksivatova сказано:

після відпустки ЗМІ вам фільтри саме на це налаштували

раніше ви на це не звертали уваги

 

самий простий експеримент,подумайте один день постійно про якийсь колір чи якийсь автомобіль

здивуєтеся,як навкруги цього стане в рази більше

Ага як скажете)))

Я тому і був у позаплановій відпустці бо повернувся з відрядження саме з Італії, а хворіти всі почали ще до цього моменту.

Якби ви проседіли вдома 2 тижні побачи би я які б у вас думки і асоціації були. Дякую, зі мною все добре. 

 

а ви кажете змі "налаштували"...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось байдуже якщо чесно що до цього вірусу, я не є в групі ризику, для мене це не вірус взагалі. Мене інше турбує: турбує те, що навіть якщо це він і є то нам про нього ніхто не скаже. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ukrainec said:

але після відпустки прийшов на роботу і дізнався, що 2є знайомих яких я добре знаю, які практично ніколи не хворіли зараз в лікарні з пневмонією

 

 це раптом не ті знайомі, які запитували в італійців, чи вони гордяться своєю історією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, hexagon44 сказал:

Тоді в світі не було глобалізації і фейсбуку головного мозку. зараз якщо й виживиш в цьому світі , так і вже без нервів і мізків останешся, дехто неготовий втрачати свій комфорт і звичне життя то подуріє, рівень егоїзму людей перевершив рівень інтелекту в сотню раз, і відбувається деградація, де якийсь несильно  вже й смертоносний вірус вбиває економіку світову покручє війн, усяких, бо турісто з фейсбуком в голові і селфіпалкою то зброя краща за солдата, в голові замість розуму тренди, жертви інформаційного потоку та інтернету так щей вірус  розносять, кращого не придумаєш.

та бери вже свою камьяну сокиру, шкуру на плечі, та лізь у свою нору, не за*обуй людей

  • Подобається 1
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

 

 це раптом не ті знайомі, які запитували в італійців, чи вони гордяться своєю історією?

Ні, ті зімною були і всі здорові, а ці, що хворіють ніде не були, це десь в Луцьку заразу вхопили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, hexagon44 сказано:

Для вас то не вірус а для вооз то вірус, то хто правий? 

Маньяк тут про тебе таке пише, багато хто з ним теж згідний, а ти один намагаєшся довести зворотнє, то хто правий?

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, hexagon44 сказал:

пана нокіана не за*обувати,?:unsure:  він ще недай бог доведе всім, що вірус рукотворний і його придумали американці, то як його не за*обувати?

так ти не тільки його, ти всіх вже задовбав, імхо. Ну і скажу тобі, якщо всі навколо дурні, а один ти розумний, як з твоїх слів виходить, то насправді, скоріше за все, навпаки

  • Подобається 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Так, щось тут не так.

Тобто в тебе дитина і дружина хворіють на якусь незрозумілу ГРВІ перед твоїм відрядженням до Італії. Ти не хворієш (але ми ж знаємо, що 40-50% відсотків переносять Ковід-19 без симптомів або з "м'якими" симптомами) і разом з колегами летиш переймати/передавати досвід. Після повернення з "карантину" дізнаєшся про інших хворих на підприємстві. А після візиту української делегації в Італії починається епідемія...

 

Здається, я щойно відслідкував нульового пацієнта на Апеннінському півострові))

:sm110: 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є спеціалісти по пошуку.

Наче то в США з листопада цього на грип(інфлюенцу) звичайну перехворіло 30 МІЛІОНІВ, ПОМЕРЛО 26 ТИСЯЧ.

Але Санджари та Чернівці завдяки ковіду так яскраво показали,що в наших людей в голові той вітер,що дме із ЗМІ,.

Зрештою це ще 73 відсотка показали,але страшна тенденція до перманентного збільшення довірливих.

І день іде,і ніч іде.

І голову схопивши в руки,

Дивуюся,чому не йде

Апостол правди і науки.

 

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Новій лінії повигрібали всі захисні маски для лиця. Залишилися від 50+ грн. Ну що за люди ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, weldermaster сказал:

В Новій лінії повигрібали всі захисні маски для лиця. Залишилися від 50+ грн. Ну що за люди ). 

такі ж як і ти

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

такі ж як і ти

Як сам вигрібав парацетамол з аптеки, то він нормальний. :)

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...