Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, hexagon44 сказал:

Цей чувак там біля міської ради тусується, а молоді дівчатка  чинушкі з міської ради і інших держструктур полюбляють  туризм нахаляву,  є такі амеби які і в Ухань за 100 баксів полетять, щоб фоточкі були, а потім ой а де він взявся той вірус.

який?

 

Так в Египте короновируса нет, а в Украине есть. 

В Ужгороде еще женщину изолировали, приехала из Италии, похоже в выходные, сегодня обратилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Чому не разом?

Вибачайте, тема ж не про це, оно дядько ж казав))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, bublik007 сказал:

Вибачайте, тема ж не про це, оно дядько ж казав))))

Дядькові не цікаво, то хай не читає. А мені дійсно цікаво. Ну але то справа особиста, заставляти розповідати не буду.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

А що то за мода така відпочивати без другої половинки?

Та ні, страшної воєнної тайни нема, не до відпочинку зараз.... Мали в двох, відмовився в останній момент, поїхали з колєжанкою)))

Змінено користувачем bublik007
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Дебрецене 3 заболевших- это 120км от Чопа. Там Большой аэропорт, закарпатцы часто им пользуются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, romanc сказал:

 

Так в Египте короновируса нет, а в Украине есть. 

В Ужгороде еще женщину изолировали, приехала из Италии, похоже в выходные, сегодня обратилась.

уже и в Египте есть

https://korrespondent.net/amp/4201519-koronavyrus-v-ehypte-na-kruyznom-teplokhode-zarazylys-12-chelovek

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Cherman сказано:

В Таіланді за 10 баксів підцепиш таке, що фіг, його вилікуєш в Юкрайні. І, взагалі, відпочинок - не означає обов'язковий пошук сексу.

Кожний ж своєю мірою міряє)))) хтось відпочивати їде, а, деякі, в курсі скільки і що в Таіланді коштує)))

Змінено користувачем bublik007
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, hexagon44 сказал:

який ніде непродається, крім онлайнмагазів з USA, його випускали для еболи, але ебола пройшла і він виявився нерентабельним, і його ніхто не випускав, до появи коронавірусу.

Нічого страшного. Головне що можна купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, hexagon44 сказано:

Тільки поженився напевно ти і дуже молодий скоріш за все, після 30 це пройде.  Це не жаба, це здоровий глузд, більшість подорожей для бідних це саме от для того що ти казав аби розбавити сірі щоденні будні, а треба жити так щоб вони сірими не були, не ходити як лох на нелюбиму роботу, не женитися по зальоту,  не бухати пиво кожен день, а пробувати себе у чомось новому, навиках, бізнесі, своєму ремеслу, бо мода зараз на оці подорожі емоції і фото є, але моди на  розум  нема.  Це все тобі прийде з віком розуміння того, що поки ти молодий то максимально треба себе реалізувати і знайти себе, щоб потім легко жити, а не як більшість зараз в молодості гуляють, подорожують, живуть на широку ногу і недумають про майбутнє, одним днем живуть, а потім в 40 літ приходить усвідомлення, що ти фактично нічого не досяг , бо молодість свою просрав і прогуляв, і тоді вже не подорожувати  будеш,  а робити до смерті без перестанку, бо молодість просрав, ось такі у нас росіянські тренди  жити одним днем і одними емоціями недумаючи ніпрощо. Так само і з цим вірусом, до нього треба ставитись серйозно, бо в цій розбещеній ліберальній європі  ситуація з ним може бути як в Ухані, бо люди безвідповідально відносяться і саме коли він починався треба було закрити всі туристичні сполучення з китаєм, але гроші в головах  були вище, і тепер вірус кошмарить європу, що принесло в 100 разів більші збитки  ніж якби закрили кордони для туристів вчасно, ось до чого це призводить коли люди головою не думають а тільки емоціями. 

 

Якийсь суцільний негатив в тебе в голові, тому і думки такі. І про всіх і про все ти знаєш, скільки кому років, коли поженився і т.д.

В душі я напевно молодий, а от за віком, на жаль, далеко за 30, але трішки менше 40... Якраз після 30 я і почав більше подорожувати.

Робота моя мені подобається, розвиваю ще паралельно власну справу. Сірі будні це не означає, що я ходжу весь похмурий на роботу і все життя мене задовбало.

Мода на подорожі....не знаю, можливо для когось це мода, для мене це захоплення, хоббі можна сказати. А прожити життя, не побачивши хоча б якусь частину світу при сьогоднішніх можливостях - особисто для мене це неправильно. Рекомендую і тобі спробувати подорожувати, можливо сподобається :)

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Тьомич сказано:

на жаль, далеко за 30, але трішки менше 40

:0016::0016::0016:

Ти що в 20 почав старіти чи що? 

Змінено користувачем case_l
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, hexagon44 сказано:

З'їзди в трудовий туризм, теж відкриєш частину світу по іншому:)  в кожній країні щоб жити треба работать і багато работать, а туризм це суто бізнес і нічого більшого, продаш емоцій і нічого більше, такий туризм ніяк не додає мізків і практичних навичок,  тільки життя в іншій країні і дає нові навички і нову практику, є вагон і ціла тєлєжка людей які думали що життя відповідає картинці що вони бачать коли подорожують,  але як попадають  на роботу  в умови тієї чужої країни з гарної туристичної картинки, то вже забувають про цю гарну картинку на фото, бо робити треба і куди більше ніж в нас, і тоді розуміють, що туризм то суто бізнес на продажі емоцій, і вот інколи цей бізнес призводить до розвитку пандемій.

Трудовий туризм - це не туризм, це робота за кордоном! Яку, на жаль, часто практикують наші співгромадяни через не дуже хорошу ситуацію з роботою в Україні. Хоча і робота за кордоном є різна (не фізично вкалувати десь на будові чи виробництвах), тому і робота в іншій країні може приносити задоволення і додаткові навички та знання. В мене близькі родичі проживають і працюють за кордоном вже більше 30 років, тому мені можеш не розповідати за трудовий туризм... Туризм і робота за кордоном це зовсім різні поняття, я це прекрасно усвідомлюю. Не розумію для чого ти це порівнюєш і приплів сюди якимсь боком...

Якщо туризм та подорожі (я не кажу за пляжний відпочинок і бухання в готелі) не додає тобі мізків та не приносить якоїсь користі та нових навичок, то мені за тебе стає сумно. Мені просто стає цікаво, де ти побував і що бачив, якщо в тебе таке сприйняття туризму

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

:0016::0016::0016:

Ти що в 20 почав старіти чи що? 

відкрию тобі таємницю, у людини починається старіння організму після 35 років.

але в попередньому пості я мав на увазі, що я почуваю себе молодшим, аніж за віком по паспорту ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, hexagon44 сказано:

я небагато де був за життя, в фінляндії, в пітєрі, в норвегії та іспанії,  3 з цих країн на роботі вахтовим методом, то повір я бачив  не тільки туристичну сторону життя людей,  в тебе реально ще дитинство  в голові.

він вже старий, то ж написано було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Тьомич сказано:

відкрию тобі таємницю, у людини починається старіння організму після 35 років.

але в попередньому пості я мав на увазі, що я почуваю себе молодшим, аніж за віком по паспорту ;)

В 25 починається, в 35 це просто більш помітно, але не достатньо, щоб бути старою. 

Це так само, як дитина починає дорослішати з кожним віком , але дорослою стає не відразу.

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, hexagon44 сказано:

ти бачив жінок яким на вигляд  35 , а в паспорті 22 як це об'ясниш?

така генетика

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, hexagon44 сказано:

я небагато де був за життя, в фінляндії, в пітєрі, в норвегії та іспанії,  3 з цих країн на роботі вахтовим методом, то повір я бачив  не тільки туристичну сторону життя людей,  в тебе реально ще дитинство  в голові.

я тобі товкмачу, що я прекрасно усвідомлюю різницю між роботою і туризмом (теж є досвід проживання і навчання в Німеччині), бачив і як ти кажеш "не тільки туристичну сторону" життя людей. А ти все гнеш свою лінію... 

і ти вважаєш, що велика частина населення планети, яка має можливість і подорожує по світу, має дитинство в голові? пєчаль...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

така генетика

додам ще сюди пластичну хірургію і модні зараз всілякі косметичні процедури...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Тьомич сказано:

додам ще сюди пластичну хірургію і модні зараз всілякі косметичні процедури...

ти сидиш на дієті, займаєшся фітнесом, робиш маски, став веганом?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото вас, козаки, поперло)))) Я так зрозумів, вірус вже  побороли?))))

Змінено користувачем bublik007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

Ото вас, козаки, поперло))))

В смислі? А пан як думає про себе, старий вже чи ні?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

ти сидиш на дієті, займаєшся фітнесом, робиш маски, став веганом?

я ні, лише спортзал для підтримки хорошої фізичної форми.

 

16 хвилин тому, hexagon44 сказано:

ти бачив жінок яким на вигляд  35 , а в паспорті 22 як це об'ясниш?

пластична хірургія і косметичні процедури це до цієї фрази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

В смислі? А пан як думає про себе, старий вже чи ні?

За пана-дякую))) Панові 53 скоро))) Але, не зважаючи на всілякі віруси, почуваю себе років на 16)))))

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб тут не сперечались:

Цитувати

 

Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно переглянула вікові норми.

тепер молода людина вважається до 44 років.

Крім того, відповідно до вікової класифікації Всесвітньої організації охорони здоров'я, середній вік тепер закінчується у шістдесят. І тільки тоді починається похилий.

25-44 - молодий вік;

44-60 - середній вік;

60-75 - похилий вік;

75-90 - старечий вік;

Після 90 - довгожителі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, hexagon44 сказано:

Не тільки дитинство а й недостаток емоцій і сірі будні як ти казав, в несформованих особистостях, або коли мужик під каблук лягає втрачає свою особистість чоловічу, і тоді на поводу жінки  ото фоткається в різних позах на відпочинках з жінкою і селфіпалкою )

Не хочу далі дискутувати з тобою на цю тему. в тебе своє, дивне для мене, сприйняття, в мене своє. Певно в тебе емоції зашкалюють кожен день, що тобі так добре і не хочеться нікуди їздити, судячи по твоїх словах.

А про мужика, який лягає під каблук і подорожує, це взагалі вбив... Мужики! сидіть вдома, ходіть на роботу і нікуди більше, тільки Луцьк! бо ви підкаблучники і втрачаєте свою особистість!

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю свої 5 копійок.

В нормальних країнах можливість їздити по світу і більше ні про що не думати, з"являється десь ближче до кінця середнього віку, якщо брати шкалу, яку написав @case_l

Якщо ви звичайно не діти сильних світу цього)))

 

Турція, Єгипет це не подорожі, це так.... Навіть незнаю як назвати.

На роботу в Італію, Польщу це також не подорожі.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...