Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Турція, Єгипет це не подорожі, це так.... Навіть незнаю як назвати.

походу Японія зараз не варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, WebTraveller сказано:

з"являється десь ближче до кінця середнього віку, якщо брати шкалу, яку написав @case_l

треба в @bublik007 запитати чи давно в нього дружина по закордонах роз'їжджає 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, case_l сказал:

треба в @bublik007 запитати чи давно в нього дружина по закордонах роз'їжджає 

Та то  таке. Це нормально. Є куплені задешево путівки, є робота в чоловіка, чого б дружину і не відпустити. Хоча я напевно не відпустив би... Не того шо не довіряю, але чого це я працюю а вона відпочиває))

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Не того шо не довіряю, але чого це я працюю а вона відпочиває))

Це того, що в тебе немає часу через роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

Це того, що в тебе немає часу через роботу.

Неправда. В мене така робота, шо можу робити де завгодно. Якби тільки був інтернет. 

А як не буде, то можу все послати нафіг, всі телефони вирубити і поїхати куди захочу...

 

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Неправда. В мене така робота, шо можу робити де завгодно. Якби тільки був інтернет. 

то це робота в тебе сидить в голові, що ще гірше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

то це робота в тебе сидить в голові, що ще гірше

Читай другий рядок повідомлення))

Я давно вже перестав працювати зверхурочно, по ночам і т.д. Всіх грошей не заробиш))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Але треба до того прагнути.

Да. Не спорю. Прагну. Але коли вже є будинок, авто, якось стимул падає заробляти оці ВСІ гроші)

Треба новий стимул придумувати, шоб лєнь побороти....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Читай другий рядок повідомлення))

Я давно вже перестав працювати зверхурочно, по ночам і т.д. Всіх грошей не заробиш))

мабуть тобі вже за 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Alex S сказал:

Не придумуй ...дітки підростуть ,до випуску з школи хоча б ,стимул сам по собі з явиться.

Розумію. "Дітці" вже 14 років.. З кожним днем все більше і більше йому треба.

 

Та й сам збираюсь на пенсію років в 50 (і в ту подорож по світу накінець поїхати). На пенсію державну звичайно надіятись немає чого.. До того часу треба заробити так, щоб ні в чому собі не відказувати і не бути ні від кого залежним, особливо від нашої держави.

Тому хочеш не хочеш, а ще доводиться працювати. Ну але не напрягаючись))

 

p.s. Але це не має ніякого відношення до короновірусу)

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, hexagon44 сказал:

Вообще подозрительно нетронутая Африка.

Гренландія радіє гостям! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 hours ago, Nokian said:

Коронавірус є ЛИШЕ  різновидом ГРВІ, на котру щороку хворіють десятки міліонів і тисячі помирають.

Я з математикою не дуже, але все ж якщо хворіють десятки мільйонів, а помирають тисячі, то смертність тоді складає 0,01%, хіба ні? (насправді на очі недавно траплялось що смертність від грипу в світі десь +/- 0,1%). 
А наразі ситуація гірша разів у 30 (чи 300, якщо вірити статистиці Нокіана )))

26FC9828-DD65-44D0-8C83-39D3731E5706.thumb.jpeg.fb3e3873e10ff3046aa550e4159ec0e4.jpeg

та й усілякі ірани і Китаї не всю правду кажуть, як мені здається...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язок дуже простий.

Курці більше і далі  некурців видихають повітря,а вдихають через фільтр,причому повітря проходить термообробку.

Скільки там температура на кінці сигарети?

Тож нічого дивного.

Цікаво ,чи є така статистика по звязку з ГРВІ.

'

  • Ха-ха 6
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, hexagon44 сказано:

Ученые сообщили о странном открытии относительно коронавируса

Цікаво, хто замовник цього "странного открытия"?)))) Чи не виробники цигарок часом?))) А що, варіант має право на "життя"))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між тим вірус буде лише поширюватись у нас. Нас чекають карантини, закриття навчаьних закладів та обмеження масовиз заходів.

Зупинити коронавірус це не зупинить, а от економіку пригальмує дуже конкретно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.03.2020 в 16:52, hexagon44 сказал:

Тільки поженився напевно ти і дуже молодий скоріш за все, після 30 це пройде.  Це не жаба, це здоровий глузд, більшість подорожей для бідних це саме от для того що ти казав аби розбавити сірі щоденні будні, а треба жити так щоб вони сірими не були, не ходити як лох на нелюбиму роботу, не женитися по зальоту,  не бухати пиво кожен день, а пробувати себе у чомось новому, навиках, бізнесі, своєму ремеслу, бо мода зараз на оці подорожі емоції і фото є, але моди на  розум  нема.  Це все тобі прийде з віком розуміння того, що поки ти молодий то максимально треба себе реалізувати і знайти себе, щоб потім легко жити, а не як більшість зараз в молодості гуляють, подорожують, живуть на широку ногу і недумають про майбутнє, одним днем живуть, а потім в 40 літ приходить усвідомлення, що ти фактично нічого не досяг , бо молодість свою просрав і прогуляв, і тоді вже не подорожувати  будеш,  а робити до смерті без перестанку, бо молодість просрав, ось такі у нас росіянські тренди  жити одним днем і одними емоціями недумаючи ніпрощо. Так само і з цим вірусом, до нього треба ставитись серйозно, бо в цій розбещеній ліберальній європі  ситуація з ним може бути як в Ухані, бо люди безвідповідально відносяться і саме коли він починався треба було закрити всі туристичні сполучення з китаєм, але гроші в головах  були вище, і тепер вірус кошмарить європу, що принесло в 100 разів більші збитки  ніж якби закрили кордони для туристів вчасно, ось до чого це призводить коли люди головою не думають а тільки емоціями. 

 

 

В чомусь ви не праві, напркилад в 40 років сприйняття світу інша, і ви відпочити на 100% не зможете тому що у вас голова забита всіляким шлаком (проблеми, нюанси та ще якась фігня в голові), і не важливо де ви чи вдома чи на відпочинку, тому що якраз відпочинок це час подумати про вирішення якихось своїх задач.

 

А коли тобі 20 то в тебе вся задача гарно провести час, та може знайти якісь пригоди на свою дупу, тому ви відпочиваєте на повну.

 

Так само дай вам круте авто в 40 ви не зможете влупити музочник на 100% колонок, аж щоб рипіло все, відкрити вікно й виглядати якихось гарний дівчат і знайомитись з ними на вулиці, а вони будуть вас бачити й посміхатись вам, тому що ви молодий та симпатичний.

 

А в 40 у вас вже багаж проблем та забот в голові, і авто це не те що б в кайф або статус, або якась сраковозка, і музичку не врубаєте, бо що подумають про вас. Так само й не виглянете у вікно не підмігнете якійсь кралі, тому що ви або вже одружені, або чого висовуватись, бо дівчина скаже "Дядьку що ви хочете від мене" :)

 

Тому всьому свій час, і ті хто не бухав та ніде не був, не факт що стануть успішними бізнесменами, та будуть щасливіші за тих, хто свою молодість прокутяжив та женився по зальоту, тому й женився що це 100% гарантія того що у сімї будуть діти, діти тримають сім'ю у всіх відносинах, тому що з'являється смисл того самого життя та існування. І багато хто з хлопців якщо зустрічається вже серйозно з дівчиною і є певні наміри на одруження, вже не пильнують що не залетіла, а тільки чекають моменту зальота, тому не у всіх така теорія як у вас.

 

Краще вже женитись по зальоту, чим одружитись і не мати дітей в силу якихось причин - це моя особиста думка.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, hexagon44 сказано:

Яке поширюватися це все від  розхльобаності, тупості і безвідповідальності він поширюється, за суткі іран і італія прибавили +1000 заражених від кожної країни,   а HongKong  тікі 108 заражених має і він в Китаї. 

Керівництва ВСІХ країн тупі і не відповідальні?)))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

Керівництва ВСІХ країн тупі і не відповідальні?)))

Про Іран нічого сказати не можу,а Італія-так то циганський табір.Там ніяке керівництво з тими арабами,афроіталійцями і іншими нічого не вдіє.Тут є люди,які були в Італії-не дадуть сбрехати.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, hexagon44 сказано:

іран там взагалі імам радив лизати храми,  і змазувати анус олією душистої фіалки, в італії  гарячі італійці цілуються зі всіма, українку гарну їм дай потаскати, міністро охорони здоров'я гей,франція і німеччина взагалі небачили вірусу поки не стало до тисячі доходити

Відносно Франції, чи Італії, Ірану-не в курсі, мало знайомий  з політикою  тих країн.. А от німці.... Завжди передбачливі і дотошні, невже і вони продрушляли цю загрозу?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

невже і вони продрушляли цю загрозу?)

Це не німці,це політика Євросоюзу стосовно мігрантів.Ось вони всі і пожинають плоди своєї *толерантності*А ті(мігранти) вже потроху адаптувалися і сидать за столом,умовно-німців,закинувши ноги на стіл.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, bublik007 сказал:

А от німці.... Завжди передбачливі і дотошні, невже і вони продрушляли цю загрозу?)))

Німці вже давно не ті... перероджуються теж... ЄС - майже всі однаковими стають  :(

Змінено користувачем igorgame
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, igrok сказал:

Це не німці,це політика Євросоюзу стосовно мігрантів.Ось вони всі і пожинають плоди своєї *толерантності*А ті(мігранти) вже потроху адаптувалися і сидать за столом,умовно-німців,закинувши ноги на стіл.

Мігранти по своєму праві що вилазять європейцям з ногами на стіл. Це ж демократична Європа з усіма своїми ООН, НАТО допустила в себе під боком ров"язану Асадом і Путіном 10тирічну бійню. Робили вигляд що це їх не стосується, не хотіли сваритись з Путіним і думали що далі будуть торгувати з Росією і насолоджуватись ситим безтурботним життям.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так все почалось з революцій, коли з допомогою США і Європи були скинуті уряди Лівії, Тунісу, Єгипту які підтримували там хоч якийсь порядок. В Сирії скинути Асада не вдалось але у всіх цих країнах почалась боротьба окремих племен за владу, хаос і звідти ринув потік біженців у Європу - до тих хто хотів привити там демократію з допомогою революцій. Тепер результат своїх благих починань розхльобує самаж Європа, США не при ділах, вони за океаном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...