Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Канешно! Всі такі розумні заднім числом! сидячи на дивані перед компом! А чим мали тестити коли їх було недостатньо?! зараз навезли вдосталь і змінили стратегію, що не так? 

Іноді аж харить це диванне "експерднєчество"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, ForZa сказано:

Саме головне скоріше владу мокнути :) А те, що з початку епідемії в Україні не було належної кількости тестів, то нічого? От коли з'явились - тоді і змінили методи і алгоритм! І тут справа не у тому хто зараз при владі, а сам факт, що на початку епідемії не було тестів! Але ж тут у пріоритеті скоріше на іншому акцент зробити, а не назвати причину чому раніше по іншому було.

 

22 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Канешно! Всі такі розумні заднім числом! сидячи на дивані перед компом! А чим мали тестити коли їх було недостатньо?! зараз навезли вдосталь і змінили стратегію, що не так? 

Іноді аж харить це диванне "експерднєчество"!

 

Ну може я не правий, то коли ж то почали закупати тест системи?

https://www.google.com/search?q=завезли+тести+на+коронавірус+плр&source=lnt&tbs=cdr%3A1%2Ccd_min%3A2%2F29%2F2020%2Ccd_max%3A1%2F31%2F2020&tbm=

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смертність в Нью-Йорку.

image.thumb.png.cd64510bdf9c692ee5caf6f30eb47784.png

image.thumb.png.3832c3c087bfa678b1a0813683188e7d.png

 

Цитата

Ці цифри суперечать думці про те, що багато людей, які вмирають від нового вірусу, так чи інакше померли б. І вони припускають, що нинішні показники смерті від коронавірусу занижують реальну кількість вірусу, чи то через недостатність смертності від коронавірусу, так і на кількість смертей, які зазвичай можна запобігти, або і те й інше.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

по моему личному мнению

фраза достойна головного лікаря.

Не "з власного досвіду", не "з досвіду інших країн", а так, як і в тебе: ІМХО!

 

Але стоп!!!!

 

Ти, своєю копіпастою визнав, що вірус таки є!

 

 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не читав цю тему, та і не бачу сенсу в цьому. Коротше так: ніякого коронавірусу не існує, це прихований кінець світу. Бог запрограмував так людей, щоб навколо була ця шумиха, зробив різні вражаючі кадри, хоча насправді того немає. Люди поховалися по домах і життя великою мірою зупинилося... Але оскільки життя вічне, тобто немає повної зупинки, то і апокаліпсис теж такий не 100-процентний. Життя трохи призупинилося, всі у своїх домівках по всьому світу ув'язнилися. Коротше кажучи, відбувається певна трансформація у щось хороше. Не знаю, хто і коли те побачить, в кожного свій час, але я за ці 2 з половиною років намучився капітально, я пережив свою старість, болячки, смерть і митарства, в кінці кінців ввечері 8-го квітня на небі побачив ікону Богородиці, яка зазвичай висить у церкві над царськими вратами. Ця ікона вималювалася на місяці, який сходив. То було Друге пришестя Господа і початок Страшного Суду, звідки мене витягла моя мама своїми молитвами. Власне ці 2,5 роки я чув голос Бога, а також бачив деякі цікаві трансформації, чого б ніколи не подумав побачити. Тепер мені все стало ясно про світ. Це всього-на-всього гра, або ж квест, якщо так можна назвати. Існують паралельні реальності, в чому я сам переконався. А в найближчому майбутньому можна буде переміщатися в просторі і часі. Тому, не вірте про коронавірус, це штучна паніка.

Змінено користувачем TFA
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 2
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, TFA сказал:

 Бог запрограмував так людей, щоб навколо була ця шумиха, зробив різні вражаючі кадри

Ось і знайшовся винуватий:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Selbeor сказал:

 

Чоловіче, ким ти себе уявив?...

 

 

Масоном, як мінімум.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, igorgame сказано:

Давно вже ті ідеї подають але наші священники щось "не чешуться", чогось чекають... а напередодні свята вже б могли продумати варіанти, щоб меньше у церквах людей скупчувалось особливо багато церков біля "спальних" районів і могли б продумати, а не до останнього тягнути.

УПЦКП, греко-католики,  католики, хоч трохи якось, та щось видумують( за всіх не кажу, лише те, що знаю). А от Мацковская праваславная ні-Бог поможет и защитит)))) Бізнес, він такий бізнес))) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, TFA сказано:

Тому, не вірте про коронавірус, це штучна паніка

Я завжди з великою повагою ставлюсь до віри інших людей, до їх бачення, способу життя... Але,  такі переживання, це - особисте. Не думаю, що треба було виносити це на загал, та  ще й в цій темі....Штучна чи ні... Люди помирають, і, на жаль, зовсім не штучно.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, romanc сказал:

да ладно вам, мы все умрем, это просто вопрос времени...

Так хочеться то як можна пізніше, а не вже))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 3102 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 13 квітня в Україні 3102 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 93 летальні, 97 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 325 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 194 випадки;
Волинська область — 78 випадків;
Дніпропетровська область — 60 випадків;
Донецька область — 11 випадків;
Житомирська область — 94 випадки;
Закарпатська область — 92 випадки;
Запорізька область — 85 випадків;
Івано-Франківська область — 300 випадків;
Кіровоградська область — 142 випадки;
м. Київ — 495 випадків;
Київська область — 216 випадків;
Львівська область — 124 випадки;
Луганська область — 3 випадки;
Миколаївська область — 5 випадків;
Одеська область — 69 випадків;
Полтавська область — 25 випадків;
Рівненська область — 125 випадків;
Сумська область — 74 випадки;
Тернопільська область — 273 випадки;
Харківська область — 11 випадків;
Херсонська область — 31 випадок;
Хмельницька область — 22 випадки;
Чернівецька область — 462 випадки;
Черкаська область — 102 випадки;
Чернігівська область — 9 випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 13 квітня 2020 року до Центру надійшло 704 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 11136 повідомлень про підозру на COVID-19.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, TFA сказано:

А в найближчому майбутньому можна буде переміщатися в просторі і часі

І я таке ж хочу,куплю не зважаючи на ціну.Бо вже тоска гложе.

  • Ха-ха 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2020 at 09:53, nickel сказано:

Що краще сидіти з тиском поруч з хворим на коронавірус в коридорі поліклініки на маленькій лавочці чи впустити додому лікаря, який контактував з хворим на коронавірус (лікар, який контактує з хворими, буде і в першому випадку і в другому)? Лікар пройдеться по вулиці, вивітриться, якщо повезе то й ультрафіолетом продезинфікується, прийде помиє руки. А грам отний лікар ще й маршрут складе так, що спочатку неінфекційних пройти, а потім вже інфекйційних.

Про "тьоток": не важко видати два бахіла (кульки одноразові) чи попросити помити руки. Нам ще жодна "тьотка" не відмовила.

Взагалі-то, лікарі - це потенційні розповсюджувателі вірусу... Від них найбілша ймовірність підчипити цю заразу.. Дуже важно залишатися "чистим", коли тебе оточують десятки-сотні-тисячи хворих на вірус. Лікар может і не хворіти на це, бо має сильний імунітет, але може бути його переносчиком.. Тож я краще потерпіла би і спробувала вирішити проблема самотушки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romanc сказано:

да ладно вам, мы все умрем, это просто вопрос времени...

не всяка смерть заразна

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Nokian сказано:

Ну от і головний наш сан лікар говорить теж , що і я.

Зимою знову буде дупа.

Якщ о не перестати обсиратись., і не почати обливатись.

 

Новый коронавирус Covid-19, которым по всему миру заразились 1 млн 768 тыс. человек, станет сезонным заболеванием и будет возвращаться циклично.

Об этом заявил заместитель министра здравоохранения - главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко в ходе интервью интервью интернет-изданию "Левый берег", передают Українські Новини.

"Думаю, к октябрю все страны уже будут подготовлены совсем иначе. Почему я говорю об октябре - по моему личному мнению, коронавирусная болезнь все же станет сезонным заболеванием и будет возвращаться циклично", - сказал он.

Он отметил, что необходимо обратить внимание на то, как вирус будет мутировать и как иммунитет будет справляться с этими мутациями.

Скромно, хоч і не зовсім послідовно (спочатку був солідарний з м.Маском, який заперечував епідемію короновірусу, тепер Нокіан солідарний з "лікарем", який бачить епідемію).

Але і Маска відразу після твоєї цитати я назвав мудаком, і Ляшка так же назву. П - послідовність...

Маякни кумиру Ляшку, що ВУхань - місто в субтропіках, і тільки мудаки можуть проектувати сезонність субтропічних хвороб на помірний клімат ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так, так звані ЗМІ доносять інформацію, а потім питаєте чому паніка, а бо щось інше?!

А не простіше було написати, що за добу додалось стільки-то і стільки, а не наводити цифри загальні, а люди нехай самі рахують, да? "У Волинській області станом на 13 квітня"... а далі по тексту можна зрозуміти, що відразу 78!!! Все можна спростити і більш зрозуміло донести, так ні - їм треба ускладнювати!!! Ну а потім звісно влада в усьому винна...

 

q1.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, sergkots сказал:

Кількість тестів на 1 млн :

  Скрыть контент

image.thumb.png.314ee8eb1d682a0555472d364df51e6a.png

 

Це ти цю табличку ведеш? Без заголовків нічого не зрозуміло.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

не всяка смерть заразна

и не всяка зараза смертельна.

малой подхватил пневмокок, по нему статистика в США-50000смертей в год, не знаю, много это или нет.

курс антибиотиков и все ок.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Названо причини "феномена В'єтнаму" в боротьбі з коронавірусом

Спойлер

Кількість тих, хто заразився в країні, незважаючи на сусідство з Китаєм, ледь перевищила 260 осіб, ніхто з них не помер.

В'єтнам прийняв ефективні заходи в боротьбі з коронавірусом і, незважаючи на спільний кордон з Китаєм, домігся значних результатів. Успіх країни в протистоянні з COVID-19 у понеділок, 13 квітня, проаналізувало видання South China Morning Post.
Відзначається, що реакція В'єтнаму на кризу заслужила похвалу від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Показники інфікування в країні, незважаючи на спільний кордон з Китаєм, залишаються значно нижчі, ніж у Південній Кореї, Сінгапурі та на Тайвані - їх багато разів хвалили в ЗМІ за їх ефективні заходи проти пандемії. Крім того, у В'єтнамі взагалі не зафіксовано смертей від нового вірусу.
Представник ВООЗ у В'єтнамі Кидун Парк вважає, що раннє реагування країни на кризу виявилося найважливішим фактором успіху.
"В'єтнам відреагував на цей спалах рано і діяльно. Його перше дослідження з оцінки ризиків було проведено на початку січня - незабаром після того, як почали надходити повідомлення про випадки захворювання в Китаї", - сказав він.
У країні швидко був створений національний комітет з попередження і контролю COVID-19 на чолі з віце-прем'єром, який відразу представив національний план реагування. В'єтнамські школи закриті з січня, 16 березня розпочався масовий карантин, з 25 березня припинені міжнародні авіарейси. Переважна більшість внутрішніх рейсів, поїздів і автобусів скасовані. Тим, хто заразив іншу людину через відмову носити маску, може загрожувати до 12 років в'язниці.
При цьому влада поки не говорить про пом'якшення цих обмежень. Незважаючи на малу кількість підтверджених випадків, 1 квітня В'єтнам оголосив обмеження щодо в'їзду та виїзду з країни. Крім того, у В'єтнамі є досвід лікування схожих захворювань, таких як атипова пневмонія.
Успіх В'єтнаму можна пояснити і соціальною згуртованістю його громадян. Так, прем'єр-міністр Нгуен Суан Фук порівняв дії країни щодо стримування вірусу з Тетським наступом - першим широкомасштабним наступом комуністичних сил під час війни зі США в 1968 році. Люди похилого віку підтверджують, що не бачили такого рівня дисципліни і солідарності з часів війни.
У В'єтнамі на 13 квітня зафіксовано 262 випадки зараження коронавірусом, ніхто з пацієнтів не помер.
Раніше повідомлялося, що у В'єтнамі вилікували всіх, хто заразився коронавірусом. Поширення коронавірусу вдалося швидко взяти під контроль.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, ForZa сказал:

Названо причини "феномена В'єтнаму" в боротьбі з коронавірусом

  Скрыть контент

Кількість тих, хто заразився в країні, незважаючи на сусідство з Китаєм, ледь перевищила 260 осіб, ніхто з них не помер.

В'єтнам прийняв ефективні заходи в боротьбі з коронавірусом і, незважаючи на спільний кордон з Китаєм, домігся значних результатів. Успіх країни в протистоянні з COVID-19 у понеділок, 13 квітня, проаналізувало видання South China Morning Post.
Відзначається, що реакція В'єтнаму на кризу заслужила похвалу від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Показники інфікування в країні, незважаючи на спільний кордон з Китаєм, залишаються значно нижчі, ніж у Південній Кореї, Сінгапурі та на Тайвані - їх багато разів хвалили в ЗМІ за їх ефективні заходи проти пандемії. Крім того, у В'єтнамі взагалі не зафіксовано смертей від нового вірусу.
Представник ВООЗ у В'єтнамі Кидун Парк вважає, що раннє реагування країни на кризу виявилося найважливішим фактором успіху.
"В'єтнам відреагував на цей спалах рано і діяльно. Його перше дослідження з оцінки ризиків було проведено на початку січня - незабаром після того, як почали надходити повідомлення про випадки захворювання в Китаї", - сказав він.
У країні швидко був створений національний комітет з попередження і контролю COVID-19 на чолі з віце-прем'єром, який відразу представив національний план реагування. В'єтнамські школи закриті з січня, 16 березня розпочався масовий карантин, з 25 березня припинені міжнародні авіарейси. Переважна більшість внутрішніх рейсів, поїздів і автобусів скасовані. Тим, хто заразив іншу людину через відмову носити маску, може загрожувати до 12 років в'язниці.
При цьому влада поки не говорить про пом'якшення цих обмежень. Незважаючи на малу кількість підтверджених випадків, 1 квітня В'єтнам оголосив обмеження щодо в'їзду та виїзду з країни. Крім того, у В'єтнамі є досвід лікування схожих захворювань, таких як атипова пневмонія.
Успіх В'єтнаму можна пояснити і соціальною згуртованістю його громадян. Так, прем'єр-міністр Нгуен Суан Фук порівняв дії країни щодо стримування вірусу з Тетським наступом - першим широкомасштабним наступом комуністичних сил під час війни зі США в 1968 році. Люди похилого віку підтверджують, що не бачили такого рівня дисципліни і солідарності з часів війни.
У В'єтнамі на 13 квітня зафіксовано 262 випадки зараження коронавірусом, ніхто з пацієнтів не помер.
Раніше повідомлялося, що у В'єтнамі вилікували всіх, хто заразився коронавірусом. Поширення коронавірусу вдалося швидко взяти під контроль.

 

Нокіана на них немає.. Він би розказав як правильно протидіяти КВ

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, nickel said:

Це ти цю табличку ведеш? Без заголовків нічого не зрозуміло.

https://www.worldometers.info/coronavirus/?

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...