Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

18 годин тому, sergkots сказано:

У нас хлорованим розчином - голова осбб купувала сама.

а у нас мию я і ще сусідка з першого поверху. Бо та вода якою поливали  - навіть хлоркою не пахне.

Прийшов дядько з ЖЕК-у у робі засмальцованій і у гумових чоботах, побризкав з пульверизатора і все.

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Zheny@ сказано:

так це ж і є наші. БУК-3.

да, я трішки не так написав... Я мав на увазі, що не можуть в достатній кількості виробляти. Так, щоб забезпечити БЕЗКОШТОВНО всі стратегічні об'єкти і медзаклади насамперед. 

А не продавати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

35? О_о це де такий курс?

35 це не не курс, а ціна по курсу.

45 минут назад, Zheny@ сказал:

два - дешевою роб.силою.

В нас раб сила, мабуть, не сильно дорожча. Тут ще грають роль продуктивність, об'єми виробництва. Ну і націнка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а у нас мию я і ще сусідка з першого поверху. Бо та вода якою поливали  - навіть хлоркою не пахне.

Прийшов дядько з ЖЕК-у у робі засмальцованій і у гумових чоботах, побризкав з пульверизатора і все.

 

читав вчора що розчин з тим гіпохлоридом і не має бути в високій концентрації. а точніше там взагалі для басейнів наприклад 0.2%.
Питання лише в тому що це має бути сертифікований хімікат. а не те що в міській раді закупили, в якогось свого коріша з шлейфом кримінальних справ за використаня цього ж хімікату))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

"Сьогодні мені на очі потрапила ось така офіційна інформація: Маски Бук-3 FFP3 за 1,2 млн грн
Вчора комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" оплатило 1,2 млн грн за 16000 масок Бук-3 FFP3 без клапана. Продавцем виступила компанія ПрАТ "Нова Лінія".
Ціна однієї маски 75 грн за штуку.
Вчора на засоби індивідуального захисту було оплачено майже 20 млн грн.

Так як я живу за рахунок того, що працюю з китайцями багато років, і "карантин" у мене почався приблизно 18 січня, то коли наші "молоді незполітики" зрозуміли, що прийшла дупа, мої китайці (які працюють з обладнанням) масово почали пропонувати маски і я цікавився цінами. Так от ціна на таку маску складає 1,26-2,5 долари за штуку (давайте візьмемо як приклад сьогоднішньому курсу це 35 грн) доставка літаком складає приблизно 2-3 грн за штуку.
Тобто 38 грн. вже в Україні, а наші молоді і чесні закупили маски українського виробництва по 75грн. Цікаво той господін Аваков або генпрокурорша Вєнєдіктова зацікавляться чому така різниця? Вони ж так піклуються про людей, так хотіли змін?"

EEF4D442-8A9C-48D5-A106-6F2E96599676.jpeg

75грн- это не цена производителя и не оптовая, это цена по которой сделали закупку.

кто вам не дает лям поднять на такой сделке, тем более есть поставщики...

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу більше, хто кому заважав закупити перед Новим роком 100500 масок по копійчаній ціні і продавати їх зараз хоча б по 10 грн (кожен може сам назвати зручну ціну)? Хто заважає накупити зараз нафти по копійчаній ціні і продавати її потім, через кілька років, по 40-60$ за бочку?

Ціна завжди формувалась співвідношенням попиту і пропозиції, нічого дивного. На руку Новій Лінії, імовірно, зіграло те, що в них чинний договір із виробником, з прописаними штрафними санкціями за невиконання. Ось тому вони мають на складі ці респіратори по хорошій (на даний час) ціні, а інші продавці - ні.

А якщо зайти ще далі, то хто кому заважає зараз купити респіратори по умовній оптовій ціні 100 грн/шт, і продати їх по 150 грн/шт через місяць? Скажете 100 то дорого? А що скажете через місяць? Звичайно, через місяць вони в роздрібній мережі можуть коштувати по 80, але ж хто не ризикує...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні з'явилася карта медичного забезпечення. 

 

Тепер можна інтерактивно подивитись, чи лікарні забезпечені ресурсами, та на яку кількість днів цих ресурсів вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vadimm сказал:

хто кому заважає зараз купити респіратори по умовній оптовій ціні 100 грн/шт, і продати їх по 150 грн/шт через місяць?

Фсьо. Халява закінчилася. Респіратори і по 100, і по 150 особливо нікому не потрібні. Проспали ви свій зоряний час)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Фсьо. Халява закінчилася. Респіратори і по 100, і по 150 особливо нікому не потрібні. Проспали ви свій зоряний час)

смотря за какой откат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЗ повідомляє:

В Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 9 квітня в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 летальних, 45 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 224 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 102 випадки;
Волинська область — 38 випадків;
Дніпропетровська область — 41 випадок;
Донецька область — 11 випадків;
Житомирська область — 31 випадок;
Закарпатська область — 51 випадок;
Запорізька область — 47 випадків;
Івано-Франківська область — 218 випадків;
Кіровоградська область — 78 випадків;
м. Київ — 300 випадків;
Київська область — 130 випадків;
Львівська область — 61 випадок;
Луганська область — 3 випадки;
Одеська область — 43 випадки;
Полтавська область — 19 випадків;
Рівненська область — 64 випадки;
Сумська область — 56 випадків;
Тернопільська область — 169 випадків;
Харківська область — 5 випадків;
Херсонська область — 18 випадків;
Хмельницька область — 16 випадків;
Чернівецька область — 302 випадки;
Черкаська область — 80 випадків;
Чернігівська область — 9 випадків.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скажіть.. А все-таки, в машині зараз по скільки чоловік можна їздити?

Не діє ж обмеження на 2 людини? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Народ, скажіть.. А все-таки, в машині зараз по скільки чоловік можна їздити?

Не діє ж обмеження на 2 людини? 

 

В Україні на час карантину ввели обмеження на пересування вулицями: двоє людей максимум. Винятки: супровід дітей та службова необхідність. У багатьох областях це правило спроектували і на приватний транспорт, дозволяють перебувати в салоні тільки двом людям.

Речниця Управління патрульної поліції Волині Ольга Бузулук розповіла, що на Волині ж за пересування у легковому транспорті більше двох осіб карати не будуть, - пише "12 канал".

“Власний легковий автомобіль – не є громадським місцем, тому перебувати там може стільки людей, скільки дозволяють технічні характеристики транспорту. Ми не обмежуємо пересування в машинах тільки до двох дорослих”, - каже речниця патрульної поліції.

Тож обмеження на кількість людей, які їдуть в приватному автомобілі, не встановлені.

Але продовжують діяти заборони на:

- В’їзд у міста чи села, які визначені осередком COVID-19.
- Користування автомобілем на відстань більше 2 км від дому особам, які потребують самоізоляції (які мали контакт з хворим чи підозру на COVID-19, людям старшим 60 років).
- Купівлю вживаних автомобілів (їх неможливо належним чином зареєструвати, хоча оформити договір купівлі-продажу можна).

 

http://www.volynpost.com/news/161660-u-policii-volyni-rozpovily-skilky-lyudej-mozhe-ihaty-v-avtomobili-pid-chas-karantynu

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, ChB сказано:

У багатьох областях це правило спроектували і на приватний транспорт, дозволяють перебувати в салоні тільки двом людям.

Це суперечить постанові №211.

я її читав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Це суперечить постанові №211.

я її читав

 

Нагадало :)

 

 

Змінено користувачем Юріч
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю сколько карантин сохранит жизней от КВ, но трупов на дорогах будет гораздо меньше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно, щорічно в ДТП гине більше 3,5 тис. людей, по грубим підрахункам в місяць карантину рятується до 300 чол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, paksivatova сказал:

"Сьогодні мені на очі потрапила ось така офіційна інформація: Маски Бук-3 FFP3 за 1,2 млн грн
Вчора комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" оплатило 1,2 млн грн за 16000 масок Бук-3 FFP3 без клапана. Продавцем виступила компанія ПрАТ "Нова Лінія".
Ціна однієї маски 75 грн за штуку.
Вчора на засоби індивідуального захисту було оплачено майже 20 млн грн.

Так як я живу за рахунок того, що працюю з китайцями багато років, і "карантин" у мене почався приблизно 18 січня, то коли наші "молоді незполітики" зрозуміли, що прийшла дупа, мої китайці (які працюють з обладнанням) масово почали пропонувати маски і я цікавився цінами. Так от ціна на таку маску складає 1,26-2,5 долари за штуку (давайте візьмемо як приклад сьогоднішньому курсу це 35 грн) доставка літаком складає приблизно 2-3 грн за штуку.
Тобто 38 грн. вже в Україні, а наші молоді і чесні закупили маски українського виробництва по 75грн.Цікаво той господін Аваков або генпрокурорша Вєнєдіктова зацікавляться чому така різниця? Вони ж так піклуються про людей, так хотіли змін?"

ЦЕ ж не Ваші слова, то вже давайте пруф. І дайте ссилку на китайські FFP3 за 1,15-2,5$ за штуку. Я куплю.

Я писала про ці маски пару сторінок назад. В епіцентрі "звичайна" ціна на так маски 90 грн. 

35 грн. за FFP3 - це доепідемічна ціна. В Умовах епідемії- нормальна. 

Доречі в "Апетеці низьких цін" такий Бук коштував 160 грн. :rolleyes:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, romanc сказал:

не знаю сколько карантин сохранит жизней от КВ, но трупов на дорогах будет гораздо меньше.

Сумніваюсь. Таке враження, що люди на дорогах нап'ялили маски і думають, що вони їх і від дтп спасуть. Реально на дорогах в місті триндєц якийсь робиться. Особливо, шумаХЄРи активізувались на пустіших дорогах.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, WebTraveller said:

Народ, скажіть.. А все-таки, в машині зараз по скільки чоловік можна їздити?

Не діє ж обмеження на 2 людини? 

На рбк прочитав

Spoiler

Які заборони з'явилися для автомобілістів і за що штрафуватимуть

  • Тепер не можна їздити на авто на відстань понад 2 км від домівок особам, яким необхідна самоізоляція (у віці від 60 років і тим, хто мав контакт з хворим COVID-19).
  • Заборонено перебувати в салоні автомобілі більш ніж двом дорослим людям без дітей до 14 років.
  • Не можна в'їжджати в населені пункти, визнані вогнищем коронавірусу.
  • Заборонено купувати б/у машини, які неможливо належним чином зареєструвати, хоча при цьому можна оформити договір купівлі-продажу.
  • Не можна перебувати без маски або респіратора в громадських місцях - у тому числі й на парковках (в самій машині такої заборони немає).

Що можна робити водіям на період карантину

  • Дозволено їздити на своєму авто по дорогах всієї країни та виїжджати за кордон, але виключно через відкриті пункти пропуску
  • Можна влаштовувати перекуси та пити напої коло автомобільних заправних станцій
  • Дозволено перевозити пасажирів та дітей до 14 років
  • Можна купувати нові авто і реєструвати їх, змінювати водійське посвідчення в електронній формі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Заборонено перебувати в салоні автомобілі більш ніж двом дорослим людям без дітей до 14 років.

А оце як зрозуміти?

Трьом дорослим не можна, але якщо є дитина в авто то можна більше 2-х дорослих?

Брєд якийсь))

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.04.2020 at 17:40, Zheny@ сказано:

Смайлик бачив ?

Чи мені щоразу потрібно писати *сарказм".

Є деякі речі де я не сприймаю сарказм.Але це моє імхо.Ваше право сміятися над чим вам заманеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Revolver сказано:

На рбк прочитав

Це їхнє власне трактування.

В постанові такого немає.

 

211.PNG

 

Цитувати

крім перевезення:

легковими автомобілями;

 

І ні слова про обмеження на кількість

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...