Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

47 хвилин тому, nickel сказано:

Ти прикалуєшся?

Маємо два злодія з різних таборів.

З цих обох я абсолютно не вірю і не хочу бачити при владі нікого з табору коломойського (як і його самого). 

Пороха теж не хочу бачити при владі, але коли стоїть вибір між цими двома...

Подивіться що холуї жида у верховній раді роблять - сильно про народ думають?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно - під'їзди миють, бо Порошенко там насцяв. Палиця молодець, Коломойський молодець, всьо,  хватить флудити. 

Насправді, по всій Україні вулиці і під'їзди (громадські місця) миють простою водою, так що ні Палиця, ні Порошенко тут ні до чого.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Насправді, по всій Україні вулиці і під'їзди (громадські місця) миють простою водою

У нас хлорованим розчином - голова осбб купувала сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

У нас хлорованим розчином - голова осбб купувала сама.

У нас так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Мені просто цікаво чим палицевські  мільйони гірші за Петіні?

почитай про оборудки в укрнафті. от звідки ноги ростуть. і звідки гроші в "бізнесмена "палиці.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

почитай про оборудки в укрнафті. от звідки ноги ростуть. і звідки гроші в "бізнесмена "палиці.

Мені порадити тобі щось про Петю у відповідь прочитати? ;)

Я не сумніваюся, що в Палиці не всі гроші зароблені чесно, як і в Петі. Два гівнюка однакових. Я вів до того, що якщо Палиця кидає свої гроші, то він буде дуже незадоволений, якщо хтось їх буде пиздити вже у нього, незалежно від того пизжені вони чи чесно зароблені Палицею. Ну і немає смислу їх пиздити в самого себе, простіше було не давати їх на боротьбу з коронавірусом.

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

У нас хлорованим розчином - голова осбб купувала сама.

а двері в під'їзд голова оссб також сама буде заварювати?  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, nickel сказано:

Мені порадити тобі щось про Петю у відповідь прочитати? ;)

Я не сумніваюся, що в Палиці не всі гроші зароблені чесно, як і в Петі. Два гівнюка однакових. Я вів до того, що якщо Палиця кидає свої гроші, то він буде дуже незадоволений, якщо хтось їх буде пиздити вже у нього, незалежно від того пизжені вони чи чесно зароблені Палицею. Ну і немає смислу їх пиздити в самого себе, простіше було не давати їх на боротьбу з коронавірусом.

я не розумію. до чог отут порошенко взагалі? чог оти мені йог отикаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

а двері в під'їзд голова оссб також сама буде заварювати?  

Це до чого? Я писав про те, що ми не брали від міськради нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

я не розумію. до чог отут порошенко взагалі? чог оти мені йог отикаєш?

Забудь про Петю. Палиця дає свої гроші, йому не має смислу їх красти в самого себе. І якщо хтось краде з його людей, то Палиця цьому не зрадіє, а той хто вкрав дуже скоро про це пошкодує. Так зрозуміліше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Мені порадити тобі щось про Петю у відповідь прочитати? ;)

Я не сумніваюся, що в Палиці не всі гроші зароблені чесно, як і в Петі. Два гівнюка однакових. Я вів до того, що якщо Палиця кидає свої гроші, то він буде дуже незадоволений, якщо хтось їх буде пиздити вже у нього, незалежно від того пизжені вони чи чесно зароблені Палицею. Ну і немає смислу їх пиздити в самого себе, простіше було не давати їх на боротьбу з коронавірусом.

не простіше. він їх не дає. він інвестує.
так крадуть не його. а гроші з резервного фонду міського бюджету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

Карантин, скоріш за все, продовжать до початку травня – Шмигаль

По розважальним закладам питань немає, але основа економіки - виробництво. Як із цим має бути? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Dima4s сказал:

не простіше. він їх не дає. він інвестує.
так крадуть не його. а гроші з резервного фонду міського бюджету.

Розмова глухого з сліпим.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel  наскільки я зрозумів, вкрали (чи крадуть) не з тих грошей які виділив Палиця на обллікарню чи ще там кудись, а з тих які виділив міський бюджет на дезінфекцію. Типу з того мільйона.

Чи треба вважати що гроші в бюджеті це потенційно теж гроші Палиці?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, igrok сказано:

А до чого тут Польша?Дуліби-волиняни відносилися до Київської Русі.Ще в 900-х роках.Історію зовсім не знаєте?А Кубань ,Воронєж іт.д.Теж на мапі можна залишити-то наше.

Смайлик бачив ?

Чи мені щоразу потрібно писати *сарказм".

Якщо хтось_дуже_сильно_історик, то просто забрана росія по сучасним кордонам! Шонеясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Vadimm сказано:

@nickel  наскільки я зрозумів, вкрали (чи крадуть) не з тих грошей які виділив Палиця на обллікарню чи ще там кудись, а з тих які виділив міський бюджет на дезінфекцію. Типу з того мільйона.

Чи треба вважати що гроші в бюджеті це потенційно теж гроші Палиці?

Ігор своє пильнує. Сам закупить і дасть. Даремно не роздає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

во во, якраз серед братів по розуму і знаходимось :( чудєс не буває

Цікавить динаміка - куди будемо рухатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Vadimm сказал:

@nickel  наскільки я зрозумів, вкрали (чи крадуть) не з тих грошей які виділив Палиця на обллікарню чи ще там кудись, а з тих які виділив міський бюджет на дезінфекцію. Типу з того мільйона.

Чи треба вважати що гроші в бюджеті це потенційно теж гроші Палиці?

А наскільки я зрозумів формується єдиний резервний фонд. І хай він 140 чи більше мільйонів, а твоїх в ньому 20, ти б не дав по морді крисі, якби хтось умикнув з 140-ка собі лям-другий?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально для Віті, хоча підозрюю, що йому що в лоб, що по лбу

 

 

 

Доречі, Вітя, якщо хочеш хоч приблизно представити, як тебе сприймають оточуючі, подивись відео  про Фьодорова з НОД :)  Хоча знову ж підозрюю, що він для тебе буде вполнє вмєняємим й ти не розумітимеш, про що я :0016:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сьогодні мені на очі потрапила ось така офіційна інформація: Маски Бук-3 FFP3 за 1,2 млн грн
Вчора комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" оплатило 1,2 млн грн за 16000 масок Бук-3 FFP3 без клапана. Продавцем виступила компанія ПрАТ "Нова Лінія".
Ціна однієї маски 75 грн за штуку.
Вчора на засоби індивідуального захисту було оплачено майже 20 млн грн.

Так як я живу за рахунок того, що працюю з китайцями багато років, і "карантин" у мене почався приблизно 18 січня, то коли наші "молоді незполітики" зрозуміли, що прийшла дупа, мої китайці (які працюють з обладнанням) масово почали пропонувати маски і я цікавився цінами. Так от ціна на таку маску складає 1,26-2,5 долари за штуку (давайте візьмемо як приклад сьогоднішньому курсу це 35 грн) доставка літаком складає приблизно 2-3 грн за штуку.
Тобто 38 грн. вже в Україні, а наші молоді і чесні закупили маски українського виробництва по 75грн. Цікаво той господін Аваков або генпрокурорша Вєнєдіктова зацікавляться чому така різниця? Вони ж так піклуються про людей, так хотіли змін?"

EEF4D442-8A9C-48D5-A106-6F2E96599676.jpeg

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, paksivatova сказано:

...1,26-2,5 долари за штуку (давайте візьмемо як приклад сьогоднішньому курсу це 35 грн)

35? О_о це де такий курс?

 

Крім того, потрібно накинути мито, податки, транспорті... і звичайно, заробили трохи, тож не без того... короче, не бачу тут зради.

Зрада швидше в тому, що таку хєрню, як оці маски-респіратори не можуть виготовити тут

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

Зрада швидше в тому, що таку хєрню, як оці маски-респіратори не можуть виготовити тут

так це ж і є наші. БУК-3.

 

Вже Авакову приписували зраду з рюкзаками. Я порахував і зрозумів, що військовий тактичний рюкзак вартував ~1700 грн. В той час як звичайний дитячий шкільний ~750 грн.

Армія і школа.

55 хвилин тому, paksivatova сказано:

Тобто 38 грн. вже в Україні, а наші молоді і чесні закупили маски українського виробництва по 75грн.

На одному технічному форумі задали чоловіку запитання. Чому його перехідники вартують 250 грн, коли китайський можна купити за 100 грн. Навіщо переплачувати.

Чоловіку стали пояснювати про різницю у якості матеріалів, а я прислав одну фотку китайського перехідника після ПЕРШОГО використання:

Спойлер

P_20170426_151850.jpg

 

Думаю, про маски така ж фігня. Та й на рахунок FFP3 там, певно, можна посперечатися.

Китайський товар дешевший від вітчизняного якістю матеріалів, це раз, і два - дешевою роб.силою.

І не лише Китай...

Спойлер

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...