Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Соціальну дистанцію потрібно утримувати навіть коли ви в самій крутій масці чи респіраторі.

так, так.

Або так:

 

imagev1a01b51beaa12595b0ba34f9cf316606f-

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Не бачу проблем і в Україні. В мене готівкою йде не більше 500грн на місяць, з них близько 50% таксі. зараз під час карантину 50...100грн. міс. вкладаюсь ;) 

не кругом є Пейпас. + часом треба пін вводити. пальчиками по брудним клавішам пос терміналу тицяти.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Nokian said:

Сотні тисяч років еволюція шліфувала природнім відбором нашу систему газообміну.

Я не перестаю дивуватися твоїй недолугості, давно так не сміявся (і це я не жартую) :D

27 minutes ago, Nokian said:

По друге змінюється склад газу,що вдихається,бо значна частина через маску не виходить назовні ,а вдихається повторно назад.

А може пан хімік нам ще формулу тут виведе, ну..хімічного складу газу :D

28 minutes ago, Nokian said:

По третє процент шкідливих мікробів ,повторно вдихаємих назад знову ж збільшується через маску.

А може пан біолог нам більш детально про це розповість? Тим більше я бачу, що в пана математика числа - профільна дисципліна

 

А якшо серйозно, то Нокіан, тобі самому не соромно за свою писанину? Я серйозно і без підйобів. Ну прочитай шо ти пишеш і постиш, це ж чистої води брєд. І це я не про цей пост конкретно. Газообмін, мікроби, смертність не залежить від медицини і кількості тестів.... Ти сам собі хоч віриш? Я тільки от так і не можу зрозуміти, що ти намагаєшся довести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

не кругом є Пейпас. + часом треба пін вводити. пальчиками по брудним клавішам пос терміналу тицяти.

Зараз в більшості є... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Або так:

Вже ж постили як:

Спойлер

Комаровский: передача коронавируса при сексе – не доказана ...

Бо нароблять аби як а потім влада у всьому винувата.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

Чи, може, їх більше цікавив одностатевий варіант.

я б сказав більше одно-чоловічий варіант. моно-чоловічий.

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Cherman said:

Деяким місцевим ханжам ця картинка не сподобалася. Прийшлося видалити. Чи, може, їх більше цікавив одностатевий варіант.:D

 

Як так? На тебе хтось поскаржився за той малюнок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Як так? На тебе хтось поскаржився за той малюнок?

Напевно хтось очікував на відеоінструкцію, тому розчарувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Напевно хтось очікував на відеоінструкцію, тому розчарувався.

 

Хлопці - не дякуйте. Чітка відеоінструкція!  (випереджаючи питання - я нє!) :lol:

https://www.yapfiles.ru/show/1862692/572c2534498dd66468096907054cb6a6.mp4

 

 

  • Ха-ха 4
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yucore сказано:

Я не перестаю дивуватися твоїй недолугості, давно так не сміявся (і це я не жартую) :D

А може пан хімік нам ще формулу тут виведе, ну..хімічного складу газу :D

А може пан біолог нам більш детально про це розповість? Тим більше я бачу, що в пана математика числа - профільна дисципліна

 

А якшо серйозно, то Нокіан, тобі самому не соромно за свою писанину? Я серйозно і без підйобів. Ну прочитай шо ти пишеш і постиш, це ж чистої води брєд. І це я не про цей пост конкретно. Газообмін, мікроби, смертність не залежить від медицини і кількості тестів.... Ти сам собі хоч віриш? Я тільки от так і не можу зрозуміти, що ти намагаєшся довести?

Що тобі не ясно?

По черзі.

Один юзер написав ,що у Польщі  тестів на одиницю населення проведено вдесятеро більше ,ніж у нас.

Я спитав його про число померлих там,і о чудо.

Виявилось що померло там від кВ втричі більше,ніж у нас,а число виявлених випадків захворювання теж втричі більше.

Невже важко порахувати і звести,що тоді показники смертності від кВ у нас і в Польщі майже ідентичні.

Тоді те,що поляки зробили вдесятеро тестів на одиницю населення ,ніж ми- в результаті НЕ ДАЛО ЇМ НІЧОГО.

І ХВАЛЕНИЙ ВИЩИЙ РІВЕНЬ МЕДИЦИНИ В НИХ ТЕЖ НЕ ДАВ НІЧОГО.,І  краща забезпеченість апаратами швл теж не дала нічого 

В абсолютних числах померлих там  втричі більше,хоч всього населення менше ,ніж в нас.

А в сусідній Білорусі КАРАНТИНА взагалі нема ,люди живуть ЗВИЧАЙНИМ , ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ.

І щось не видно там десятків тисяч померлих.

Навіть тиcяч

Навіть сотень не видно.

Цікаво ,нє?

Якщо ТИ ОСОБИСТО не встигаєш за ходом моїх думок ,не розумієш їх,ну просто проходь повз.

Вони просто для інших юзерів.

Постав собі спокійно мінусок і приєднайся до товариства таких самих нерозуміючих.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо ТИ ОСОБИСТО не встигаєш за ходом моїх думок

в мене враження, що більшість їх випереджає, а не навпаки...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно білорусів - щойно спілкувався. Карантину офіційно там немає, але люди і без того по можливості вдома, працюють з дому (айтішники точно), ходять в масках і посилено  дотримуються гігієни та зберігають соціальну дистанцію. Напевно в них спрацювало відчуття, що влада від них щось приховує. :)

Змінено користувачем Ромко
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romanc сказано:

а где у него нашли документы? поверили на слово?

Саме ТАМ і знайшли))) А без гумору.. Він же стартував звідкись, логічно, речі там були. Та й не є проблемою, взнати хто він і що, в теперішній час)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Nokian сказано:

І щось не видно там десятків тисяч померлих.

ти реально десь в хмарах вітаєш...

Те, що про нього не говорять, не значить, що його немає.

Тоталітаризм як є. Сказали мовчати і пити водку в бані - все, всі так і роблять!

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, d.u.a.l сказал:

 

Сідайте, 4 бали (на двох). Відповідь невірна - ти вирішив перехитрити всіх задачкою, а перехитрив сам себе. Кому западло відгадувати далі - go під спойлер

 

  Скрыть контент

Виробнича лінія випускає 95% придатної продукції з загальної кількості у 100% виробленої. Тобто 5% - брак. З цих 5% браку відсіюється 98% браколовкою, тобто в утиль йде 4,9%, а 0,1% від виробленої продукції потрапляє до споживача разом з 95% кондиції. Разом брак, що проліз крізь сортування, та небрак становлять 95,1% - це те, що як готовий товар йде до споживача (a.k.a. реалізована продукція), кількість якої задана - 2 200 000 - і вона становить 100% реалізованої, що дорівнює 95,1% випущеної. Зі співвідношення брак/небрак 0,1/95,1 * 100% маємо близько 0,105% браку від реалізованої продукції, тобто майже 2313 одиниць (і ще потенційно одну з вірогідністю в 35%) браку в партії.

 

Аналогічно - задача №2. З 5% браку в утиль спочатку піде 0,8*5% = 4%. Проходить 95/1 небрак/брак. Далі з того 1% (від загальної кількості виробленої продукції) через другу чергу сортування пройде 0,02% браку (знову ж таки, від загальної кількості виробленої продукції). До споживача йде 95% + 0,02% виробленої. Тобто на виході співвідношення браку змінилось на 0,02 / 95,02 * 100% = ‭0,021%, що від партії становить 463 одиниць реалізованої продукції

 

P.S. Ось що коронавірус з людьми робить - навіть мене розговорили :) Хоча то не зовсім так, в мене просто прокрастинація, шукаю чим зайнятись, аби не робити те, що потрібно робити

щось якась дивна в тебе математика :huh: 95 % годної продукції зі 100% уїхало, її нема, Осталось 100% браку, тих 100% браку від 2 200 000 становить  2.2 млн поділити на 100 і помножити на 5 = 110000 деталей. От з тих 110 000 прилад і пропускає ще 2 % браку, тобто 110 000 поділити на 100 і помножити на 2. Ітого 2200 бракованих деталей. Цих 2200 бракованих деталей і уєзжають з тими 95% небракованих до споживача, а остальні браковані прилад *зловив*

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Саме ТАМ і знайшли))) А без гумору.. Він же стартував звідкись, логічно, речі там були. Та й не є проблемою, взнати хто він і що, в теперішній час)))

танків не було чи хоча б БТР-а.

Забагато ментів на 17000. Якби хоч 2 чи вкрай 4, а то штук 10...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

в мене враження, що більшість їх випереджає, а не навпаки...

Женя ,я ж не пишу свої враження про тебе ще 9 річної давності.

І теперішні не пишу.

То залиш свої про мене при собі.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Женя ,я ж не пишу свої враження про тебе ще 9 річної давності.

І теперішні не пишу.

То залиш свої про мене при собі.

Чо це ти йому рота затикаєш?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

танків не було чи хоча б БТР-а.

Забагато ментів на 17000. Якби хоч 2 чи вкрай 4, а то штук 10...

А що ж робити як тільки один порушник в тому районі. Як правило, вони всі розбігаються коли потрібно вже протокол писати - тоді у всіх терміново купа роботи, бо то вже не цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Женя ,я ж не пишу свої враження про тебе ще 9 річної давності.

І я про тебе 9 річної давності не пишу.

Я пишу те, що спостерігаю. І бачу. І твої думки в цій темі просто вбивають наповал. Ти не є спеціалістом ні в чому, але берешся доводити щось і комусь як спеціаліст,  от тільки виходить з того - кака!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

щось якась дивна в тебе математика :huh: 95 % годної продукції зі 100% уїхало, її нема, Осталось 100% браку, тих 100% браку від 2 200 000 становить  2.2 млн поділити на 100 і помножити на 5 = 110000 деталей. От з тих 110 000 прилад і пропускає ще 2 % браку, тобто 110 000 поділити на 100 і помножити на 2. Ітого 2200 бракованих деталей. Цих 2200 бракованих деталей і уєзжають з тими 95% небракованих до споживача, а остальні браковані прилад *зловив*

 

Та яка різниця! те і те правильно, глянь з іншого боку, яка подія дуальчик виліз зі своєї заекранної скарлупки. :D 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Ukrainec сказал:

тобто 225.

 

225 це приблизно 50% від 440!

 

тобто малоефективне сито 20% але яке використовувалося на всіх етапах дало змогу захистити споживача на більш ніж 50% від потрапляння некісної  продукції. 

Іншими словами, яка б не була фільтрувальна ефективність мембрани % в комплексі з іншими запобіжними заходами захисту: карантин, миття рук, дистанція, дезинфікація значно збільшує її ефектиність.

 

Питаєш навіщо маска на вулиці? Це те ж саме навіщо контроль після апаратів з 80% і 98% виявлення. Навіть банальна бафка з фільтувальною здатністтю 20% як системний захід підвищує твої шанси не заразитися більше ніж її фільтрувальна здатність. 

 

це називаєтся псевдологіка. По перше, нема постійного потоку вірусу, щоб це давало аж такий вау ефект, в процентному співвідношені. А по друге, якби ті поломані деталі, скажімо 10 штук, якщо пропускались би, то ломали б нафіг весь конвеєр, то чого б варті були б ті всі прилади і контролі ? Конвеєр би ламався ЗАВЖДИ . Так само й тут, якщо на тебе *летить* вірус, то навіть коли всі елементи захисту нейтралізують 98% *браку*, ймовірніше за все, ті 2% прорвавшихся, тебе заразять і поламають весь *конвеєр*. Скоріше за все й в приміщенні маска не спасе, але там вона має хоча б психологічний ефект захищенності, то на вулиці, при дотриманні дистанції, крім мазохизму, ніякого ефекту від неї більше нема. На вулиці спасе дистанція, в приміщенні лише костюм повного біозахисту, ну і гігєна звичайно ніколи не лишня )) Якось так ))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, Nokian said:

Один юзер написав ,що у Польщі  тестів на одиницю населення проведено вдесятеро більше ,ніж у нас.

 

Так і знав, що з арифметики в тебе теж п'ятірка була)))

12 hours ago, yu2007 said:

134 протестованих на мільйон населення. В тій же Польщі цей показник зараз 2134 осіб.

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...