Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

30 хвилин тому, nickel сказано:

Та я ще вчора питав...

Брат працює на заводі. Казав що всю зміну цеху відправили додому на карантин, яка працювала з тими двома захворівшими. А про сина з-за кордону то про зовсім інший цех говорять, і то скоріш за все просто побрехеньки

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 minutes ago, d.u.a.l said:

Прокоментую ще разок, бо це просто феєрично. Феєрична тупість в поєднані з повною відсутністю логіки та інстинкту якщо не самозбереження, то принаймні збереження власної родини.

 

 

Про свідомість пише та, хто про неї хіба лише краєм вуха чула. Бо свідомість її вдягти маску в магазині не заставила

 

 

А змусити зможе лише загроза штрафу.

 

 

То де ж та свідомість??? У гламурних рожевеньких літерах?

 

 

 

В них може й є (хоча минулі президентські вибори - та не лише вони, можна і 2000 рік згадати - змушують засумніватись). А от у тебе точно немає. Бо співставити написане тобою ж із тим, що США є лідером по кількості хворих на корону, а скоро ще й стане лідером по смертям - клепки не вистачає. Те, що ти прочитала, що таке ефект Даннінга-Крюгера, тобі не допомогло - бо банально не змогла зрозуміти про що йдеться, і що тебе це таки точно стосується. Все точнісінько у відповідності до ефекту - чим тупіша людина, тим більшої думки про власні здібності. Кожен твій пост лише підтверджує діагноз. І особливо твої "будні блондинки на карантині", які, чомусь, так припали до душі користувачу N, що він аж лайкнув пару постів. Певно таки йому теж підходять обидві літери з абревіатури ТП, еге ж, Вітя? Чи, може, Віта - як правильно? Правду кажуть, що з літ то з розуму - людині за 50, а дописи по рівню розвитку - гірше підлітка. 

 

До речі, про Штати і решту. В Італії та Іспанії ніби як починається спад захворюваності. І якщо кількість нових хворих може варіюватись в залежності до кількості протестованих, то от кількістю смертей маніпулювати дещо складніше. А вона і там і там йде на спад. А ось для штатів все тільки починається, бо карантин почався пізно і спершу був лише показушний - он вище про нього цитата. І тільки Трамп - така ж блондинка, як @paksivatova - хоче то карантин закінчити до Пасхи, або принаймні послабити його (нагадаю, що католики її цього року святкують на тиждень раніше, ніж ми). Тобто, карантин ледь почався, але давайте його припинимо, бо ж свято наближається, та й для економіки проблеми. Тільки кожне таке послаблення через пару тижнів дасть новий сплеск захворювань разом із тисячами смертей. Ефект від карантину проявляється не раніше, ніж через 2-3 тижні. Все-таки барижну суть їх президента видно неозброєним оком, як і користувача N нашого форуму - той теж, будь його воля, і ринки відкрив би (ну хоча б на пару днів - а вірус нехай почекає, поки всі скупляться), і перукарні, і - найголовніше - торгові центри. Аби бабло текло рікою. 

 

 

Ось тобі побажання від одного з видатних американців, якими ти так захоплюєшся:

 

:0011:

 

P.S. Блондинка так боїться критику, що вирішила з курки перетворитись на страуса, сховавши голову в пісок, - додала мене в ігнор (тю, як ніби я тут багато пишу). Тому репостніть хтось, щоб вона, бува, не пропустила цікаву казочку від Samuel L. Jackson ;) 

 

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Та я ще вчора питав...

Я не всі пости теми перечитую

1 година тому, Cherman сказано:

Може, Вова Українець щось знає більше?

Прийшов сьогодні на роботу і дізнався, але поки знаю не більше ніж сказано в новинах. Хіба так, прізвища знаю, але це ніц не змінює. Що де і як захворіли та при яких обставинах, поки ніц не відомо, та й якось чесно не дуже цікавить. Підтверджую, вся зміна на карантині + панікери теж побрали відпустки/лікарняні/за власний рахунок +  родичі тиїх людей з тієї зміни в якій працювали ті жіночки, то їх теж відправили на карантин. Щоб ви розуміли площа підрозділу де працює та зміна приблизно 100х100м (може й більше). Жінки працюють на складальній лінії розміром 10мх5м, в бригаді 5-7чоловік. відстань до сусіднього обладнання понад 5м. І не всі люди один з одним контактують, навіть на площі однієї лінії. Ризик переносу є лише в кімнаті приймання їжі, туалеті і гардеробі, але тут все регулярно прибирається з хімією. Навіть помітив, що почали додавати хлор, що раніше робили лише в туалетах, то зараз і в кабінетах ним миють, бо офіси мили раніше якоюсь звичайною хімією з відушкою типу пропер. Всі носять маски, дезинфікаторів де тільки можна понавстановлювали. Є нпавіть один керівник, який "забив" на свої прямі обов"язки (певно найшов лоха :0038:  когось з підлеглих ) і зараз персонльно все скріз ходить перевіряє, закуповлює і особисто встановлює. Від сьогодні на  прохідні "космонавти" міряють в усіх температуру. Крім цього міряють ще в підрозділах 2 чі на день, з фіксацією на окремий листок (сьогодні правда не міряли чомусь), але підозрюю, що пірометри просто пішли "космонавтам" :) 

 

Так що на мою думку немає підстав для паніки. ;) 

Змінено користувачем Ukrainec
  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Так що на мою думку немає підстав для паніки. ;) 

Та що ви все за ту паніку. Я взагалі спокійний як удав. Вчасно введений карантин зробив свою справу, тому для паніки немає підстав.

Ті, що захворіли, живуть на ДПЗ не знаєш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Та що ви все за ту паніку. Я взагалі спокійний як удав. Вчасно введений карантин зробив свою справу, тому для паніки немає підстав.

Ті, що захворіли, живуть на ДПЗ не знаєш?

Не знаю.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Не знаю.

Бо у ФБ ще писали про двох хворих з Дружби Народів, але потім пост видалили, але завод не згадували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Бо у ФБ ще писали про двох хворих з Дружби Народів, але потім пост видалили, але завод не згадували.

Це може бути, багато хто живе в гуртожитку. Багато бачив людей які звільнились раніше і поїхали на заробітки, а дивлюсь багато хто зних зараз по району ходять.

І СЦУКА саме головне без масок!

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ukrainec сказал:

Це може бути, багато хто живе в гуртожитку. Багато бачив людей які звільнились раніше і поїхали на заробітки, а дивлюсь багато хто зних зараз по району ходять.

І СЦУКА саме головне без масок!

то може хоть ти поясниш, нафіга на вулиці маска?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

то може хоть ти поясниш, нафіга на вулиці маска?

Ок, пізніше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є апдейт по цінах на лимони зараз в Сільпі?

бо в АТБ вчора були десь по 110

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

є апдейт по цінах на лимони зараз в Сільпі?

бо в АТБ вчора були десь по 110

 

 

57

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

то може хоть ти поясниш, нафіга на вулиці маска?

Ключове слово "поїхали на заробітки".

І він можливий інфікований, а маску, як відомо, повинен носити хворий. Ну і той, хто дуже боїться, що вірус по вулиці просто так літає в повітрі... ага.

На вулиці самому - вона до сраки припарка.  Коли в магазині, тоді так, згоден - ХЗ хто там чим на мене чхне..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як вірус досить великий і далеко не літає(на 3-5 м), то маску на вулиці можна не носити, тільки вдягати кожен раз, як проходите біля людей ближче 5 м, чи там де щойно були люди, чи якщо вітер сильний. Коти теж заражаються, тому щоб не наражати їх на небезпеку, проходите повз - надягли маску. Як побачите поліцію, теж краще надіти, щоб не чіплялися.

А можна, щоб весь час не сіпати маску туди-сюди як варіят, можна носити її на вулиці не знімаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

На вулиці самому - вона до сраки припарка.  

так і я ж про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Там немає про те, що на вулиці требюа ходити в масці.

Це поліцаям буде говорити коли вони будуть тобі виписувати штраф. А в суді з тобою також няньчитися не будуть. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Європі і США і сьогодні все стабільно. Кладуть пачками по 500-800 осіб не дивлячись на карантин. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрів таке фото, де наш медперсонал просить допомогти з одноразовими захистними костюмами...

Не знаю як в Європі але наприклад  у США абсолютно усьому медперсоналу категорично заборонено мати довгі нігті, причому не тільки нарощені але й свої, і так як вони дуже часто пошкоджують тонкі захисні рукавички що може стати причиною зараження персоналу чи пацієнтів то по протоколу вимагають щоб нігті були обовязково зрізані повністю інакше недопустять на роботу, а у нас певно кожна друга медсестра чи санітарка має такі... і нафіга тоді ті захистні костюми?

До речі, моя дружина теж вчиться на медика і каже що у США медперсоналу заборонено навіть покривати повністю зрізані нігті прозорим лаком... а тут з такими КОГТЯМИ !

91624915_2643320552592362_3771127898891616256_n-1.jpg

Змінено користувачем Waver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, weldermaster сказал:

Але тим не менше закон потрібно виконувати.

Закон? Чи постанову КМУ, яка наскрізь неконституційна і незаконна, єдине розумне там - то перевірка документів - хоч якось примусить приїжджих, хоча б тих, хто цінує свої гроші і має мозок, посидіти 14 днів. Яким боком до карантину ОДИНОЧНІ прогулянки в парках чи скверах, чи носіння бл*дського намордника там же, де навколо тебе на сотні метрів нікого немає (в магазині, аптеці, на вулиці, де часто зустрічаються люди - фіг з ним, хай буде, якщо та маска НА ХВОРОМУ може захистити когось від інфікування)? Логічно було б заборонити пікніки (мало того, що вогонь палять, а тоді горить все, так ще і харчі споживають немитими руками + бухають), групи людей 2+ чоловік (якщо не сім'я з дітьми), і за це штрафувати бухариків купками з шашличком, але ж, курва, НІТ! Нє пущать всєх!

  

26 минут назад, weldermaster сказал:

Це поліцаям буде говорити коли вони будуть тобі виписувати штраф. А в суді з тобою також няньчитися не будуть.

НАШ суд - біс із ним, ніхто і не сумнівається, що він давно працює по вказівці "як треба", а не відповідно до законодавства, є ще ЄСПЛ... Спробувавши здерти 17 тис., як би не прилетіло в зворотний бік з 30, і не в гривнях... Доречі, ДЕ в тій "постанові" вимога ПРЕД'ЯВЛЯТИ документи по першій вимозі??? Правильно, її НЕМАЄ.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, AgentSmith13 сказал:

неконституційна і незаконна,

Поки ти її не оскаржив в суді і не виграв суд - законна і конституційна.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

то може хоть ти поясниш, нафіга на вулиці маска?

ок. Спробую висловити свою думку, яка аж ніяк не претендує на роль керівної. Буде трішки букв над якими треба буде подумати

 

І так, кожен з нас на постсовдепівському просторі був вихований так і зараз це продовжується йти накатом за зразкам совдепівської школи, де навчали усьому і в результаті не нічого. протягом певного періоду їм вкладали у вуха які вони є всерозвинені  і можуть балакати на будь які теми, бо школа їх навчила у всьому розбиратися. Тому цим людям починало здаватися, що вони у всьому розбираються. Такі люди приходили на свої робочі місця і тут починалося будівництво "світлого майбутнього": отримавши КД від майстра токар міг запросто вирішити і змінити точність виготовлення деталі, будівельник на око міг зменшити кількість цементу в розчині, медик міг легко замінити антибіотики вітамінами. Все по одній причині, бо йому так здається! Абсолютна більшість людей в цій країні могла з легкісттю перекреслити рішення багатьох науковців, словами: "Херня то все, я краще знаю!". Це не кажучи що деякі недолугі індивіди могли таким чиному висловлювати протести, щоб заслужитти 15хв слави в суспільстві, особливо в часи перебудови. Я 100% не знаю навіщо їх носити, але в мене більша довіра до тих людей які з цим стикаються безпосередньо. Я не ставлю під сумнів їх фах, бо я не є компетентний в їх області.  Тому я краще послухаю, так як і мені хочеться щоб до моєї думки прислухались в моїй сфері.

 

 

Спродую пояснити на прикладі  розв"язання задачки, по мірі її розв"язання спробую тебе підвести до того навіщо та маска

 

Задача 1: є виробнича лінія якавипускає 95% придатної продукції (5дет на 100шт йдуть бракованих), на лінії встановлений прилад з можливсттю виявляти 98% дефектних деталей. Питання: скільки браку може потрапити до споживача з партії випущеної продукції 2 200 000шт?   

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Поки ти її не оскаржив в суді і не виграв суд - законна і конституційна.

Ст. 33, 64 Конституції погугли, а тоді 365 Кримінального кодексу.

  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AgentSmith13 сказал:

Ст. 33, 64 Конституції погугли, а тоді 365 Кримінального кодексу.

Постанова КМУ чинна, ти її так і не оскаржив. Як користуватися Конституцією я тебе вже вчив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Задача 1: є виробнича лінія якавипускає 95% придатної продукції (5дет на 100шт йдуть бракованих), на лінії встановлений прилад з можливсттю виявляти 98% дефектних деталей. Питання: скільки браку може потрапити до споживача з партії випущеної продукції 2 200 000шт?

2200

6 минут назад, Ukrainec сказал:

Я 100% не знаю навіщо їх носити, але в мене більша довіра до тих людей які з цим стикаються безпосередньо. Я не ставлю під сумнів їх фах, бо я не є компетентний в їх області. 

гарна відмазка, треба буде записати :smile-zachot:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...