Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, Zevs_Isver said:

поки ми всі уважно слідкували за подіями в Луцьку

одного з підарасів_із_маскви, який затесався в ВР облили Зе!ленкою

 

  Reveal hidden contents

 

 

Обряд ініціації в Зе!команді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, yu2007 said:

Не можу зрозуміти. На початку цього відео (за секунду до штурму) Максим вже лежить поряд з вишнево-білим бусиком. На той момент він вже був в кайданках?

 

На момент штурму він стояв з руками за спиною. Пишуть, що вийшов сам - цікаво було б на відео побачити.

На цьому відео його цей бусик і закриває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Не можу зрозуміти. На початку цього відео (за секунду до штурму) Максим вже лежить поряд з вишнево-білим бусиком. На той момент він вже був в кайданках?

 

Це бачив?

12 минут назад, nickel сказал:
  Показать контент

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, nickel said:

Це бачив?

 

Вже бачив) Там в оператора руки затремтіли на тому місці, але ніби як починали одягати.

 

21 minutes ago, Ko3bMa said:

На цьому відео його цей бусик і закриває.

Хм, а я подумав, що та чорна пляма на асфальті бруківці біля бусика - це він лежить

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Не можу зрозуміти. На початку цього відео (за секунду до штурму) Максим вже лежить поряд з вишнево-білим бусиком. На той момент він вже був в кайданках?

шумову гранату підірвали, щоб ніхто не обісрався, бо 12 год сиділи без туалету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо коротко за всю цю історію, собака  буває кусачою, лише від життя собачого...

Добраніч вже всім, хай насниться щось приємне!

Ковбаса , наприклад.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабахнули певно на випадок якщо в автобусі був спільник а те, що він здавася було пасткою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, case_l said:

шумову гранату підірвали, щоб ніхто не обісрався, бо 12 год сиділи без туалету

 

Бачу, маєш реальний досвід контртерористичної діяльності, раз розбираєшся в таких тонких матеріях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Nokian said:

Насправді було дві.

Дві ковбаси чи фури?

 

3 minutes ago, nickel said:

 

Зав'язуй, в мене вже всі смайлики на сьогодні скінчилися))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Зав'язуй, в мене вже всі смайлики на сьогодні скінчилися))

В мене ще десь в обід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цирк з конями))) Терорист чекав цілу хвилину поки масовка на реквізиті під'їде на танку з петардою.:D

  • Дякую! 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Гранати по 1000грн, вогнепальна зброя - 300-1000долярів. Це інформація з одного українського торгового майданчика в Торі, з купою відгуків та гарантами. Ненормальній людині хватить в Польщі півроку поробити, щоб заробити на арсенал.

Я в курсі, що немає проблем дістати потрібну зброю, і таке інше))) За 5 років війни, її навезли не мало.Але штука в тому, щзо той дядько, явно не пахарь, і в Польщі на заробітки не їздив)))Значить, був спонсор, і ляльковод...

Нормальна людина, друже, не буде купувати за доляри це все, бо за тисячу долярів пахала як кінь .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Poison said:

Цирк з конями))) Терорист чекав цілу хвилину поки масовка на реквізиті під'їде на танку з петардою.:D

 

Слоупоки підтягуються. Вище ж фахівець дав свою оцінку - щоб не обісрались.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви собі не уявляєте яке в тих структурах вічковтирання перед начальством ще з совдепіських чаксів. Ну тут скоріш за все якийсь генерал з альфи побачив, що цирк завершується і якщо він ще хоч трішко зволікатиме то залишиться без зірочки на погоні і щоб цього не сталося дав команду "мотор". Але ж сцука стільки камер, це зафіксували, цей цирк, то питання чергової зірки поки під загрозою. Але я думаю, що все ж таки дадуть, бо керівництво любить жополизів/підлабузників. ;) так і живемо.  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Ukrainec said:

Ви собі не уявляєте яке в тих структурах вічковтирання перед начальством ще з совдепіських чаксів. Ну тут скоріш за все якийсь генерал з альфи побачив, що цирк завершується і якщо він ще хоч трішко зволікатиме то залишиться без зірочки на погоні і щоб цього не сталося дав команду "мотор". Але ж сцука стільки камер, це зафіксували, цей цирк, то питання чергової зірки поки під загрозою. Але я думаю, що все ж таки дадуть, бо керівництво любить жополизів/підлабузників. ;) так і живемо.  

А може авакову доповіли, що максимка здався і вже в кайданках, і він сам дав команду на "штурм"? 

 

Чим більше з'являється різних відео, тим більше я починаю вірити в рєптілоїдів словам Нокіана про зрежисовану виставу))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ви собі не уявляєте яке в тих структурах вічковтирання перед начальством ще з совдепіських чаксів. Ну тут скоріш за все якийсь генерал з альфи побачив, що цирк завершується і якщо він ще хоч трішко зволікатиме то залишиться без зірочки на погоні і щоб цього не сталося дав команду "мотор". Але ж сцука стільки камер, це зафіксували, цей цирк, то питання чергової зірки поки під загрозою. Але я думаю, що все ж таки дадуть, бо керівництво любить жополизів/підлабузників. ;) так і живемо.  

ще можна зрозуміти якби вони, швидко злізли з бтра і почали прочісувати автобус. щось робити..... а то приїхали як на вечорниці... не вистачає селфі з терористом

 

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

43 минуты назад, Dima4s сказал:

ще можна зрозуміти якби вони, швидко злізли з бтра і почали прочісувати автобус. щось робити..... а то приїхали як на вечорниці... не вистачає селфі з терористом

хлопці поки чекали штурму напевно добре поїли бо так вальяжно й не спіша спригують з бетера, таке відчуття що вперше на такій техніці їдуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Ви собі не уявляєте яке в тих структурах вічковтирання перед начальством ще з совдепіських чаксів. Ну тут скоріш за все якийсь генерал з альфи побачив, що цирк завершується і якщо він ще хоч трішко зволікатиме то залишиться без зірочки на погоні і щоб цього не сталося дав команду "мотор". Але ж сцука стільки камер, це зафіксували, цей цирк, то питання чергової зірки поки під загрозою. Але я думаю, що все ж таки дадуть, бо керівництво любить жополизів/підлабузників. ;) так і живемо.  

То ти хочеш сказати що вони 9 годин не могли вирішити кому чуть що зірочка впаде + премія + може в санаторій путівка?

 

Може там простіше було б, підійшов би хтось сказав, слухай хлопче здавайся, а то автобус запізнюється на рейс, а він такий да-да дійсно, що ви тут сидите люди, виходьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Nokian said:

Добраніч вже всім, хай насниться щось приємне!

сон для слабаків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...