Перейти до змісту

Оцініть комп


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Забув, ось це дало мені копня перейти, в інтела продуктивність на ядро краща ніж в тогочасного FX.

 

так, fx значно слабший в цілому за 2600, але мені на моєму 6300 для хрому вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, alexvvv сказано:

так, fx значно слабший в цілому за 2600, але мені на моєму 6300 для хрому вистачає.

Тому я завжди питаю в людей: "а нафіга вам апгрейд?". Бо для хрому і офісу це одне, для софту з монтажу відео це інше, для ігор ще інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Продам Xeon 1270 V2 s1155 (аналог i7 3770K).
Хотелка - 1800 грн.

 

розігнати особливо його не вийде.  Але  все ж проц потужний і холодний.. 

Вистачить для всього.  За відео уже було сказано. 1066 (ціна до 3500) або 1070 (ціна від 4000)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

 

розігнати особливо його не вийде.  Але  все ж проц потужний і холодний.. 

Вистачить для всього.  За відео уже було сказано. 1066 (ціна до 3500) або 1070 (ціна від 4000)

 

 

Ух ти, непогано. Та я думаю, що і без розгону можна. Тим більше, що базова частота 3,5, а з турбобустом до 3.9. Вже більше, ніж у мого і5 (3,1~3,4).

Женя, а це конкретно ви продаєте? Ще пару питань:

1) я перепрошую, та я хоч і не зовсім "чайник", але й не такий продвинутий в плані "заліза". На сайті ark.intel.com пише, що це серверний проц (мій старий і5 - десктоп). Але я так розумію, що це зовсім не проблема. Так?

2) якщо ставити цей Ксеон, то потрібно проводити якісь маніпуляції в БІОСі? Чи просто зняв старий, новий встановив, увімкнув комп і все?

3) ще помітив, що тут немає вбудованого графічного ядра

4) стосовно відео. Те, що цей проц розкриє потенціал 1070 - я зрозумів. А як щодо 1080?

5) ну і чи вистачить блоку живлення на 550Вт? Так, при заміні процесора споживання енергії зменшиться, але з картами 1070/1080 збільшиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Продам Xeon 1270 V2 s1155 (аналог i7 3770K).
Хотелка - 1800 грн.

До речі, це б/в? Чи, можливо, новий (з Китаю)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, YoungMan сказано:

Женя, а це конкретно ви продаєте?

Ні, це не особисто я. Я можу допомогти з його доставкою в Луцьк. 

34 хвилин тому, YoungMan сказано:

На сайті ark.intel.com пише, що це серверний проц (мій старий і5 - десктоп). Але я так розумію, що це зовсім не проблема. Так?

Взагалі не проблема. Хоча  в списку заявлених процесорів немає 1270 :(  останній заявлений Xeon E3-1245 v2 (3.4G,L3:8M,4C,HT,77W), він трошки гірший по частотам (аж на 100Мгц) і має вбудоване відеоядро. І він являється аналогом і7-2600.І трохи дешевший. 

хоча не факт, що 1270 не заведеться на цій мамці. Варто спробувати. Тому я й писав, що можу допомогти з доставкою. Він купиться з оплатою після перевірки.

43 хвилин тому, YoungMan сказано:

якщо ставити цей Ксеон, то потрібно проводити якісь маніпуляції в БІОСі? Чи просто зняв старий, новий встановив, увімкнув комп і все?

Варто попередньо оновити біос до останньої версії, перед встановленням. Біос в принципі варто оновити.

51 хвилин тому, YoungMan сказано:

ще помітив, що тут немає вбудованого графічного ядра

Холоднійший буде

52 хвилин тому, YoungMan сказано:

стосовно відео. Те, що цей проц розкриє потенціал 1070 - я зрозумів. А як щодо 1080?

Там є посилання. Варто ознайомитися!

52 хвилин тому, YoungMan сказано:

ну і чи вистачить блоку живлення на 550Вт? Так, при заміні процесора споживання енергії зменшиться, але з картами 1070/1080 збільшиться.

Порахуй. Є в Інеті калькулятори.  270 ват. Тому якщо 550Вт, то завантаження на половину. З 1070.

 

23 хвилин тому, YoungMan сказано:

До речі, це б/в? Чи, можливо, новий (з Китаю)?

б.в.

З Китаю НОВІ?  Це хохма якась. Я чомусь на 99% впевнений, що скуповуються старі сервера і дерибаниться все, що можна.

Та й хз що там приїде. Може бути Целерон і з кришкою від Ксеон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ А що таке скальпування, чи якось так? Просто я читав відгуки на Алі і там багато людей писало, що дуже перегрівається, навіть в простої, що потрібно провести дану процедуру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YoungMan сказано:

@Zheny@ А що таке скальпування, чи якось так? Просто я читав відгуки на Алі і там багато людей писало, що дуже перегрівається, навіть в простої, що потрібно провести дану процедуру?

Скальпування - процес зняття кришки, яка закриває кристал.  ПІсля зняття кришки, знімається термоінтерфейс (термопаста, куряе гівно, як в народі кажуть) з кристала і внутрішньої сторони кришки, і наноситься інший термоінтерфейс, який називають "рідкий метал", він має більшу теплопровідність, ніж термопаста, і, відповідно, краще відводить тепло від кристалу до кришки, що, відповідно краще впливає на  охолодження. Але тоді вже на кришку наносити між кулером те щось якісне, типу МХ4, чи Грізлі, чи рідкий метал.

 

Описані мною проци мають ТДП 69° та 74° відповідно. Це не багато. 80+ це багатенько.

При хорошому охолодженні, таких процедур не потрібно проводити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Скальпування - процес зняття кришки, яка закриває кристал.  ПІсля зняття кришки, знімається термоінтерфейс (термопаста, куряе гівно, як в народі кажуть) з кристала і внутрішньої сторони кришки, і наноситься інший термоінтерфейс, який називають "рідкий метал", він має більшу теплопровідність, ніж термопаста, і, відповідно, краще відводить тепло від кристалу до кришки, що, відповідно краще впливає на  охолодження. Але тоді вже на кришку наносити між кулером те щось якісне, типу МХ4, чи Грізлі, чи рідкий метал.

 

Описані мною проци мають ТДП 69° та 74° відповідно. Це не багато. 80+ це багатенько.

При хорошому охолодженні, таких процедур не потрібно проводити.

 

В наявності є термопаста Arctic MX-4 і кулер DeepCool GAMMAXX 300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, YoungMan сказано:

В наявності є термопаста Arctic MX-4 і кулер DeepCool GAMMAXX 300

повинно вистачити. Сам процес скальпування вартує 300-400 грн. Як хто бере. + витрати на пересилку його в 2 сторони у Дніпро чи інше місто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, YoungMan сказано:

 

4) стосовно відео. Те, що цей проц розкриє потенціал 1070 - я зрозумів. А як щодо 1080?

 

якщо є можливість яб радив брати навіть 1080ті) краще хай запас буде, бо відео то така штука, мало не буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Foross сказано:

якщо є можливість яб радив брати навіть 1080ті) краще хай запас буде, бо відео то така штука, мало не буває

Звичайно ця карта буде краща. Питання в тому, чи той Xeon розкриє її потенціал і чи не забагато вона "жере" (все ж БЖ не міняється).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YoungMan сказано:

Питання в тому, чи той Xeon розкриє її потенціал

Походу відео не дивився.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YoungMan сказано:

Звичайно ця карта буде краща. Питання в тому, чи той Xeon розкриє її потенціал і чи не забагато вона "жере" (все ж БЖ не міняється).

вона розкриє потенціал зеона;))) 
порахуй калькулятором. впевнений шо фатить з говолою.

в мене БЖ слабший і проц прожорлівіший. +- 270ват. ноу проблемс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Походу відео не дивився.

 

Перепрошую за те, що трохи пригальмовую, але яке саме відео? Чи я може і справді щось забув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YoungMan сказано:

Перепрошую за те, що трохи пригальмовую, але яке саме відео? Чи я може і справді щось забув?

То я гальмую.

Посилання на статтю, де чоловік тестує 1270

але раз я обмовився про відео, то прошу:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

То я гальмую.

Посилання на статтю, де чоловік тестує 1270

але раз я обмовився про відео, то прошу:

Окей, дякую, з цим наче розібралися: БЖ вистачає і лишається визначитись к карточкою.

Але от у мене виникло інше питання. Почав трохи копатися і натрапив на наступне: чи можуть дві з чотирьох планок ОЗУ працювати на одній частоті та інші дві на другій? В БІОСі просто пише 1600, а от в CPU-Z  - 1333 і 1600, так само як і в AIDA64. Чи вони обидві працюють на одноково нижчій частоті, а те що 1600 - частота на якій може працювати та пам'ять.

 

200614192834.jpg

200614192801.jpg

200614192904.jpg

ram.jpg

ram1.jpg

ram2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, YoungMan сказано:

чи можуть дві з чотирьох планок ОЗУ працювати на одній частоті та інші дві на другій?

Ні

 

5 хвилин тому, YoungMan сказано:

Чи вони обидві працюють на одноково нижчій частоті, а те що 1600 - частота на якій може працювати та пам'ять.

так.

Ставити потрібно всю однакову. Бажано, принаймні, бо інакше всі будуть працювати на частоті найменшої.  тобто 1333+1333+1600+2000 - всі будуть на 1333.

Бажано щоб це був кіт (комплект) пара, або 4 шт. Тоді буде реальний приріст і не буде проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, YoungMan сказал:

Почав трохи копатися і натрапив на наступне: чи можуть дві з чотирьох планок ОЗУ працювати на одній частоті та інші дві на другій? В БІОСі просто пише 1600, а от в CPU-Z  - 1333 і 1600, так само як і в AIDA64. Чи вони обидві працюють на одноково нижчій частоті, а те що 1600 - частота на якій може працювати та пам'ять.

Якщо в біосі виставлено 1600 Мгц знач память працює на 1600 Мгц. ЦПУ-З і АІДА показують моделі модулів і стандартні параметри частоти і таймінгів які зашиті в СПД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Litovets сказано:

Якщо в біосі виставлено 1600 Мгц знач память працює на 1600 Мгц

Якщо та пам'ять витримає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

Ставити потрібно всю однакову.

Це ніразу не обовзково.

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Бажано, принаймні, бо інакше всі будуть працювати на частоті найменшої.  тобто 1333+1333+1600+2000 - всі будуть на 1333.

Материнка на З чипсеті - память буде працювати на тій частоті яка виставлена, якщо зможе звісно.

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Бажано щоб це був кіт (комплект) пара, або 4 шт. Тоді буде реальний приріст і не буде проблем.

Це ніразу не обовязково. Приріст від розгону і безпроблемність може бути на разнобої, все залежить від конкретних модулів і материнки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Якщо та пам'ять витримає.

Якщо виставлено 1600 і система працює то мабуть таки тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ставити потрібно всю однакову. Бажано, принаймні, бо інакше всі будуть працювати на частоті найменшої.  тобто 1333+1333+1600+2000 - всі будуть на 1333.

Бажано щоб це був кіт (комплект) пара, або 4 шт. Тоді буде реальний приріст і не буде проблем.

Значить є сенс замінити ті дві старі планки (РС-10600) Genesis, які я брав в 2012 на такі ж, які купував пізніше (РС-12800) Fury?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Litovets сказано:

память буде працювати на тій частоті яка виставлена, якщо зможе звісно.

не чув такого

1 хвилина тому, Litovets сказано:

Це ніразу не обовязково.

 

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бажано щоб

 

Щупав білі зборки? Бачив як там і що? Жодного разу не бачив разнобоя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YoungMan сказано:

Значить є сенс замінити ті дві старі планки (РС-10600) Genesis, які я брав в 2012 на такі ж, які купував пізніше (РС-12800) Fury?

Так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...