Перейти до змісту

Оцініть комп


Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня. В недалекому майбутньому в планах є оновлення системника (окрім HDD і SSD, їх можна і лишити). Купувати планую поки що не зараз, але хотілося б дізнатися за скільки можна продати наявні комплектуючі. Тому, будь ласка, прошу знаючих людей підказати на який реальний бонус при купівлі нової збірки можна розраховувати.

Отже:

1) корпус Aerocool PGS VS-3 Advance + БЖ Aerocool VP-550 (550W)

2) мат. плата Asus P8Z68-V LX (s1155, Intel Z68, 4xDDR3, 2x PCI-Ex16)

3) ОЗУ 16Gb: 2x4096 Kingston HyperX Genesis DDR3-1600 + 2x4096 Kingston HyperX FURY DDR3-1600

4) відеокарта MSI GeForce GTX 960 (Gaming 4G) 4096Mb GDDR5 (1241/7010) (128bit)

5) проц. Intel Core i5-2400 (6Mb cache, 3,1-3,4GHz)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

який сенс взнавати ціну зараз, якщо продаж планується "потім"?

Восени, ці комплектуючі будуть значно дешевші - може раніше, якщо материнки по адекватній ціні раніше приїдуть в Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, YoungMan сказано:

Всім доброго дня. В недалекому майбутньому в планах є оновлення системника (окрім HDD і SSD, їх можна і лишити). Купувати планую поки що не зараз, але хотілося б дізнатися за скільки можна продати наявні комплектуючі. Тому, будь ласка, прошу знаючих людей підказати на який реальний бонус при купівлі нової збірки можна розраховувати.

Отже:

1) корпус Aerocool PGS VS-3 Advance + БЖ Aerocool VP-550 (550W)

2) мат. плата Asus P8Z68-V LX (s1155, Intel Z68, 4xDDR3, 2x PCI-Ex16)

3) ОЗУ 16Gb: 2x4096 Kingston HyperX Genesis DDR3-1600 + 2x4096 Kingston HyperX FURY DDR3-1600

4) відеокарта MSI GeForce GTX 960 (Gaming 4G) 4096Mb GDDR5 (1241/7010) (128bit)

5) проц. Intel Core i5-2400 (6Mb cache, 3,1-3,4GHz)

 

А який сенс міняти?  що на що?

Постав туди і7-3770К  (або аналог1155 Intel Xeon E3-1240 V2 дешевше вдвічі)

ОЗУ додай до 32Гб

Заміни відяху, на холоднішу, типу 1070 (1060 6гб на крайняк)

І все.

З виходом 10-ї серії Процесорів інтел,  все це скотиться до рівня офісних ПК.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

А який сенс міняти?  що на що?

Постав туди і7-3770К  (або аналог1155 Intel Xeon E3-1240 V2 дешевше вдвічі)

ОЗУ додай до 32Гб

Заміни відяху, на холоднішу, типу 1070 (1060 6гб на крайняк)

І все.

З виходом 10-ї серії Процесорів інтел,  все це скотиться до рівня офісних ПК.

 

 

 

 

Ну я думав про, можливо, якийсь багатопоточний Райзен, RTX карту і озу ДДР4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, YoungMan сказано:

Ну я думав про, можливо, якийсь багатопоточний Райзен, RTX карту і озу ДДР4.

Ксеон 4 ядра 8 потоків.  А треба 8 і 16?

Ну з ДДР4 згоден.

А райзен.. хз.

Не люблю червоних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

А райзен.. хз.

Не люблю червоних.

Дарма. Амд нині видає все цікавіші варіанти, притому дешевші інтела на порядок і енергоефективніші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, frv сказал:

Амд нині видає все цікавіші варіанти, притому дешевші інтела на порядок і енергоефективніші. 

Зато ходить ще стара байка про гарячі амд... При тому мій i7 950 порівняно з 8350 швагра просто суперпічка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Cniperman сказано:

Зато ходить ще стара байка про гарячі амд... При тому мій i7 950 порівняно з 8350 швагра просто суперпічка)

всі старі проци гарячі.

Чим більше ядер / потоків тим гарячіший.

1 година тому, frv сказано:

Дарма. Амд нині видає все цікавіші варіанти,

Не сперечаюся. Райзени класно вистрелили. 

Але почекаємо перших реальних і3 4/8, тоді і видно буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cniperman сказано:

Зато ходить ще стара байка про гарячі амд... При тому мій i7 950 порівняно з 8350 швагра просто суперпічка)

Зараз амд тільки у відеокартах відстає, в процах вони успішно конкурують з інтелом. Хоча як конкурують? Вони інтел просто порвали, особливо в робочих станціях із 64-ма ядрами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, case_l сказано:

Хоча як конкурують? Вони інтел просто порвали, особливо в робочих станціях із 64-ма ядрами

але всі супер комп'ютери працюють, поки що, на базі Інтела.  Власне, як і більшість серверів.

Колись було таке, що на оптеронах були сервера, і це було не довго.

Думаю, ситуація скоро знову зміниться.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Думаю, ситуація скоро знову зміниться.

Так, в амд був провал довжиною в 10 років, але ситуація вже змінилась:

 

Самый быстрый суперкомпьютер El Capitan получит процессоры и графические ускорители AMD

https://expert.com.ua/131416-samyj-bystryj-superkompyuter-el-capitan-poluchit-processory-i-graficheskie-uskoriteli-amd.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Cniperman сказано:

Зато ходить ще стара байка про гарячі амд... При тому мій i7 950 порівняно з 8350 швагра просто суперпічка)

Фігня ці всі байки. З нового року читаю новини сайту ixbt. Intel застряг на впровадженні 10нм техпроцесу і видавлює все з 14нм. Тим часом амд давно освоїла 7нм і вже в планах 5нм на наступний рік. Техпроцес значною мірою визначає tdp процесора. Тому в реалії 10 серія інтела це потенційні калорифери для обігріву. Єдина перевага нині в інтела у вищій частоті на одне ядро. Статистика німецького онлайн магазину (по моєму мілдфакторі) вже кілька кварталів підряд показує, що на один проц інтела  продають 9 проців амд, а німці ж не дурні. Так що не бійтесь апгрейдитись на амд. Тим більше, що в амд при оновленні материнку міняти не треба і для охолодження зазвичай стокового кулера достатньо. Сам чекаю виходу неттопів на 4500-4900, зрозумів що цього предостатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zheny@ сказано:

але всі супер комп'ютери працюють, поки що, на базі Інтела.  Власне, як і більшість серверів.

Колись було таке, що на оптеронах були сервера, і це було не довго.

Думаю, ситуація скоро знову зміниться.

 

 

 

Женя, в інтела куча довгострокових контрактів. Хоча якщо нині аналізувати, то:

Серверні : інтелу взагалі нема чим протистояти проти 64-ядерних амд ні по потужності, ні по споживанню;

Hedt сегмент: те саме

Десктопи: више описав, перевага лише в частоті на одне ядро і ще перевага в наявності контрактів на корпоративний ринок

Ноутбучні: при однаковій потужності  процесорів інтел споживає в 2-3 рази більше ніж амд, а для ноутів це ох як важливо.

Мобільні (до 6 вт) : ну тут амд ще не заворушилась ( нема нічого на 7нм техпроцесі)

  Але зате як просіли ціни інтела завдяки новинкам амд. Серверні деякі з 20тис $ впали до 10. А нам весь шлак 2-4 серїї інтела став доступний за помірними цінами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, frv сказано:

Тим часом амд давно освоїла 7нм і вже в планах 5нм на наступний рік.

Це не амд освоїла, проци для неї випускає TSMC , в інтела своє виробництво, яке зараз відстає .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, case_l сказано:

Це не амд освоїла, проци для неї випускає TSMC , в інтела своє виробництво, яке зараз відстає .

Та пофіг хто випускає, потрібно змінювати архітектуру процесора під техпроцес. Інакше інтел вже давно теж випускав би по 7нм техпроцесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, frv сказал:

Дарма. Амд нині видає все цікавіші варіанти, притому дешевші інтела на порядок і енергоефективніші. 

а ну ж видайте мені на порядок дешевший райзен цікавіший за 10100, чисто цікаво глянути. мені для дому іграшок, а не для бенчмарків. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, x9teen88 сказано:

а ну ж видайте мені на порядок дешевший райзен цікавіший за 10100, чисто цікаво глянути. мені для дому іграшок, а не для бенчмарків. дякую

Порийтесь в прайсах і пошукайте. Оцініть мать + проц. Різниця в цінах буде десь на 30%, як мінімум. Я не продавець, а з того що в інеті, то прямий конкурент райзен 3100-3300X.

https://overclockers.ru/blog/Pris/show/36169/amd-ryzen-3-3300x-i-3100-vyigryvajut-u-intel-core-i310300-i-i310100-v-teste-cinebench-i-v-cene

Хоча нині є резон дочекатись райзен 4 для десктопів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, frv сказано:

Порийтесь в прайсах і пошукайте. Оцініть мать + проц. Різниця в цінах буде десь на 30%, як мінімум. Я не продавець, а з того що в інеті, то прямий конкурент райзен 3100-3300X.

https://overclockers.ru/blog/Pris/show/36169/amd-ryzen-3-3300x-i-3100-vyigryvajut-u-intel-core-i310300-i-i310100-v-teste-cinebench-i-v-cene

Хоча нині є резон дочекатись райзен 4 для десктопів.

 

6 годин тому, x9teen88 сказано:

, а не для бенчмарків.

Чоловік сказав, що не буде гратися в Бенчмарк.

Є в мене хороший колега з Запоріжжя, входить в українську команду HWBot (Якщо знаєш що це!)

То плювався на Райзен так.. . Так і написав - Райзен Гівно!

Райзен 2600 проти і3- 9100. то останній в потрібній чоловіку програмі видає стабільних 60 fps проти  качєлєй 0-60 у райзена.

Тому я й думаю, чи є хоча б якийсь сенс в тому?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поцікавитися для яких завдань планується комп"ютер?

 

Бо ніби і мамка не хіла, дозволяє гнати процесори і ОЗУ вистчає, по ідеї якщо пихнути якийсь і7 2600k і погнати його до 4,7 то  в принципі більшість ігруль він нормально витягне. :blink:

 

Сам так проапгрейдився і ні про що не жалкую, навіть сучасні ігри, хоча ігор зараз крім танків і кс з малим не гяняю, літо - є цікавіші заняття :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zheny@ сказано:

 

Чоловік сказав, що не буде гратися в Бенчмарк.

Є в мене хороший колега з Запоріжжя, входить в українську команду HWBot (Якщо знаєш що це!)

То плювався на Райзен так.. . Так і написав - Райзен Гівно!

Райзен 2600 проти і3- 9100. то останній в потрібній чоловіку програмі видає стабільних 60 fps проти  качєлєй 0-60 у райзена.

Тому я й думаю, чи є хоча б якийсь сенс в тому?

 

 

 

Женя, таких є багато що плюються і на інтел і на амд, на інтел особливо після апгрейду з 4-го на 6-7 покоління інтел, бо реального приросту не відчули. Все дуже просто: навіть в часи тотального домінування інтел були фанатики амд, які кричали: амд краще. Наразі я бачу значний прогрес в одних і застій в інших. Якщо ти ярий фанатик інтела, то тут нічого не поробиш, доки сам не потестиш і гривнею не проголосуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, frv сказано:

Женя, таких є багато що плюються і на інтел і на амд, на інтел особливо після апгрейду з 4-го на 6-7 покоління інтел, бо реального приросту не відчули. Все дуже просто: навіть в часи тотального домінування інтел були фанатики амд, які кричали: амд краще. Наразі я бачу значний прогрес в одних і застій в інших. Якщо ти ярий фанатик інтела, то тут нічого не поробиш, доки сам не потестиш і гривнею не проголосуєш.

Мав змогу тестити ThreadRipper - потужна фігня. Не спорю. Якщо чесно, то не знайшов аналогів у Інтела.

 

побачу, трапиться хороший райзен - потестую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Можна поцікавитися для яких завдань планується комп"ютер?

 

Бо ніби і мамка не хіла, дозволяє гнати процесори і ОЗУ вистчає, по ідеї якщо пихнути якийсь і7 2600k і погнати його до 4,7 то  в принципі більшість ігруль він нормально витягне. :blink:

 

Сам так проапгрейдився і ні про що не жалкую, навіть сучасні ігри, хоча ігор зараз крім танків і кс з малим не гяняю, літо - є цікавіші заняття :)  

А у вас щось схоже було? Теж сокет 1155? А відеокарту тоді яку під такий проц, 1070/1080?

Справа в тому, що так, хочеться апгрейду. Думав про новий, але я бачу, багато хто радить просто оновити проц і відеокарту. Самому і старого вистачило б. Проте братан менший не проти і щось поганяти сучасніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість заліза плентається за софтом, ті ж ігри, донедавна їх розвиток стримувався оптимізацією під залізо консолей; офісні прграми ще досі застяли десь так в 2008-2010рр; Так кому ж тоді потрібні ці процесори? правильно! дизайнерам-програмістам. 

Якщо порівнювати з сучасниками ну тут да розвиток технологій дав ривок і 2600к навіть в розгоні виглядає в низу списку. ААААЛЛЛЕЕЕЕ!

Зверність увагу, на те скільки він видає в іграх! 2600к - старий кінь і ниву не псує. Зверніть увагу на абсолютні цифри тобто на кадри/с в тестах і оглядах, в більшості з них він видає стабільно >60кадрів з рідкими просадками до 40 кадрів які людському оку не помітні. Так старий, так видає менше в порівнянні з сучасниками, але цього достатньо щоб його ще не списувати! 

 

Лишіть ті райзени і інтелі ще на рік 2, допоки не вийде новий ігровий двигун крайенжін анріал, на якому будуть писати ігри під вже сучасні консолі, от тоді думаю і варто буде задумуватись щодо апгрейду. І реалі будуть такі ryzen r7 4xxx intel i7 12xxx 

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, YoungMan сказано:

А у вас щось схоже було? Теж сокет 1155? А відеокарту тоді яку під такий проц, 1070/1080?

Я ж 3-му пості все чітко написав.  Єдине, що розгоном не граюся.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

новий ігровий двигун крайенжін анріал,

це був сарказм? Чи я чогось не знаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...