Перейти до змісту

Оцініть комп


Рекомендовані повідомлення

25 хвилин тому, Cniperman сказано:

Якраз таки розгон і є відносно безкоштовною можливістю збільшення продуктивності, тільки чогось його бояться як чогось страшного.

1) Проц для розгону вартував би трохи дорожче.

2) Бояться, бо якщо щось піде не по плану, можна залишитися і без проца і без мамки. (Треба бути чітко впевненим у тому, що робиш!)

3) Якщо людині розгін не потрібен - то він їй не потрібен. В чоловіка мамка Z68 (з крутезним потенціалом) і проц (чомусь був) лише 2400, навіть не 2500К, для цієї маман!

Це треба любити і цим займатися.  Якби чоловік був "прохаваним" в цій темі, на борді посту б не створив.

 

Ну і питання до Вас, розгонщики: ЧОму ніхто з Вас не запропонував купити чоловіку проц, розігнати все це, і т.д.??  Що заважало?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Бо можу! І це заощаджує гроші.

Цікаво, коли пропонується бонусна продуктивність за низьку ціну, тільки бери її і візьми, то чому б цим не скористатися? 

Це ти бачиш в тому апгрейді якийсь топовий проц, хоч і минулого покоління, а я бачу  затичку на кшталт і5 2500к розігнану до 4,2-4,3 при 4,8 і того більше. А це зовсім інші гроші. Тобто людина платить зайву 1000 за незнання.

 

Щойно, Zheny@ сказано:

ЧОму ніхто з Вас не запропонував купити чоловіку проц, розігнати все це, і т.д.??  Що заважало?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, Cniperman сказано:

Якраз таки розгон і є відносно безкоштовною можливістю збільшення продуктивності, тільки чогось його бояться як чогось страшного.

Дуже хотілося б, побачити життєвий приклад...якийсь сервер з 1С ("розігнаний"), хоча б, як варіант, і як довго він буде жити без втручання (адміна)  на таких умовах?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Bliksss сказано:

 

Дуже хотілося б, побачити життєвий приклад...якийсь сервер з 1С ("розігнаний"), хоча б, як варіант, і як довго він буде жити без втручання (адміна)  на таких умовах?

 

От це ключове.  Бо розігнати можна, не питання. Але для розгону додаткові витрати ВСЕ ОДНО! Краще охолодження, від існуючого, додаткове охолодження в корпус, якщо немає, з рештою сам корпус.

І якщо десь бликне світло, і налаштування злетять, чоловік що має робити? Знову везти до когось, хто знову буде налаштовувати, знову витрати. (хто це нахаляву робитиме?)

Це сумнівна економія. 

Економія для того, хто розбирається сам і буде це сам продовжувати робити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

1) Проц для розгону вартував би трохи дорожче.

не сміши, +200-300грн хіба то гроші якщо чоловік планує покупку 1080

2 годин тому, Zheny@ сказано:

2) Бояться, бо якщо щось піде не по плану, можна залишитися і без проца і без мамки. (Треба бути чітко впевненим у тому, що робиш!)

Людина завжди боїться незвіданого, а в реалі немає тут,  що боятися, вже починаючи приблизно Р4,  C2D в материнках стільки захисту від згорання, то для того щоб щось згоріло треба вмисно постаратися. 

2 годин тому, Zheny@ сказано:

3) Якщо людині розгін не потрібен - то він їй не потрібен. В чоловіка мамка Z68 (з крутезним потенціалом) і проц (чомусь був) лише 2400, навіть не 2500К, для цієї маман!

ніколи не повірю, що людині буде зайва 1000грн. нехай умовна, в еквіваленті реальної продуктивності процесора. Бо купував скоріш за все ще не він.

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Це треба любити і цим займатися.  Якби чоловік був "прохаваним" в цій темі, на борді посту б не створив.

Не треба, просто виставив частоту і користуйся. А взагалі чули, що апетит приходить під час їжі? Я був взагалі -1левела коли купував свій перший ком в 2005 на якому був розгін нортвуда з 2,0 до 2,8. Через рік вже він в мене функціонував на 3,6

 

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Ну і питання до Вас, розгонщики: ЧОму ніхто з Вас не запропонував купити чоловіку проц, розігнати все це, і т.д.??  Що заважало?

  Здрастє!  Ненаполегливо пропонували ще на початках теми! Але робота, сім"я немає постіної змоги слідкувати за темою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Ненаполегливо пропонували ще на початках теми!

Мені чоловік сам написав в приват.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Мені чоловік сам написав в приват.

 

Та ясно ясно Жень, покупець який не в темі звернувся до продавця, що не в темі :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Та ясно ясно Жень, покупець який не в темі звернувся до продавця, що не в темі :) 

Не в тємі чого?

 

А тепер уважно прочитай перші пости!

Він не просив розгону. Він просив апгрейду. Якщо тобі не вдалося переконати чоловіка, то в чому моя вина?

Я не прихильник розгону, хоча колись трошки бавився, без фанатизму. Але, зрозумів, що то не моє.  І я нікому цього не нав'язую.

 

Я ж навпаки його від апгрейду відмовляв!  (ти ж сам мій допис плюсанув).

Далі почався холівар на тему синіх і червоних.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Не в тємі чого?

 

А тепер уважно прочитай перші пости!

Він не просив розгону. Він просив апгрейду. Якщо тобі не вдалося переконати чоловіка, то в чому моя вина?

Я не прихильник розгону, хоча колись трошки бавився, без фанатизму. Але, зрозумів, що то не моє.  І я нікому цього не нав'язую.

 

Я ж навпаки його від апгрейду відмовляв!  (ти ж сам мій допис плюсанув).

Далі почався холівар на тему синіх і червоних.

 

 

Не в темі розгону.

 

Бо якби це було не так, то ти б побачивши його материнку з штанів вискочив, а не дав пихнути туди аби що, затичку. 

Цей ксеон на цю материнку, як мазератті причіп. Ця материнка не для екстримального розгону, а для користувацького, якраз такого як ТС. 

 

Чоловіку явно, що неварто було писати, бо він не в темі тому апелював до тебе, твого розуміння:

On 08.06.2020 at 20:25, Ukrainec сказано:

Женя йов! в тебе часом немає 3770k/2600k чоловіку? 

 

Ну що вже зробиш, що зроблено те зроблено і не варто продовжувати щоб не породжувати в людини комплекси. Я думаю він радий і тому що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Не в темі розгону.

повторюся.  Він потрібен вузькому колу людей.  Що далі він з ним робитиме?

Для розгону (повторюся) ще кулер якісний потрібен, явно кращий від того, що є, а це ще 1000 грн.  І заради чого? Аби "Я смог" ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

повторюся.  Він потрібен вузькому колу людей.  Що далі він з ним робитиме?

Для розгону (повторюся) ще кулер якісний потрібен, явно кращий від того, що є, а це ще 1000 грн.  І заради чого? Аби "Я смог" ?

 

 

:) Я зрозумів, проблема в твоїй ментальності, стереотипного мислення. Коли я їжджу на велосипеді та ще й в шоломі мені часто закидують, що я спортсмен. Ні я практична людина, а шолом це банальний зіз. Так і тут, в тебе розмови про розгін відразу викликають  асоціації високих температур, глибоких знань і згорілого заліза. Насправді це не так, є кілька рівнів розгону: 

1) простий юзерський розгін - він не потребує глибоких знань і достатньо кількох роликів з ютуба чи статей з овера щоб його повторити. В більшості випадків на інтелі не треба навіть купувати кулерів, вистачає бокового.

2) екстримальний розгін - на ряду зі спортом, тут присутнє все те, що крутиться в твоїй уяві: десятки підгорівшого заліза, купу часу на налаштування і екстримальний частоти!;

3) практичний розгін - розгін який передбачає ретельного тестування всіх компонентів, визначення їх потенціалу для пошуку оптимальних, а головне безпечних режимів роботи компонентів протягом тривалого часу враховуючи наявне охолодження.

 

2, і 3 тип відразу відкидаємо, бо без 1 і 2 типу ти до 3го не дійдеш, але навіть так з тими процами без проблем можна досягнути +10...+20% продуктивності використовуючи 1тип розгону, маючи необхідні компоненти.

Тут питання вже не в тому треба/не треба, це гроші, це реальні гроші, які ти кількома кліками дістаєш з системи якщо залізо дозволяє це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Я зрозумів, проблема в твоїй ментальності, стереотипного мислення. Коли я їжджу на велосипеді та ще й в шоломі мені часто закидують, що я спортсмен. Ні я практична людина, а шолом це банальний зіз. Так і тут, в тебе розмови про розгін відразу викликають  асоціації високих температур, глибоких знань і згорілого заліза.

не зовсім

- потреба (або треба, або ні)

- бажання (або є або немає)

 

Я не нав'язую людині своїх думок. І ні до чого не спонукаю. Я пропоную, і аргументую, людина сама вирішує, що їй потрібно.

І коли чоловік явно сказав, що не збирається цим займатися, бо то не його / не потрібно / не хочу / не буду, ви чомусь знову хочете її переконати в зворотньому.

Він же не запитав, "народ, що робити, апгрейдити все, чи ще розігнати і пожити так?"

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

не зовсім

- потреба (або треба, або ні)

- бажання (або є або немає)

 

Я не нав'язую людині своїх думок. І ні до чого не спонукаю. Я пропоную, і аргументую, людина сама вирішує, що їй потрібно.

І коли чоловік явно сказав, що не збирається цим займатися, бо то не його / не потрібно / не хочу / не буду, ви чомусь знову хочете її переконати в зворотньому.

Він же не запитав, "народ, що робити, апгрейдити все, чи ще розігнати і пожити так?"

Ой, не треба цих виправдань.

 

По твоїх повідомленнях і так зрозуміло як ти мислиш, дати об"єктивну пораду в плані розгону з такими твердженнями ти не зможеш. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, зроблено все вірно. Доречі нагадує ситуацію з 775 сокетом. Де можна ставимо ксеон, далі міняємо вже сокет або платформу. Нічого хорошого в постійній роботі з розгоном не бачу. А взагалі краще все таки переходити на ам4 і райзен (і потужніше, і продуктивніше, і енергоефективніше, і ще ....). Але в умовах обмеженого бюджету точно не стоїть купувати максимально доступний і7 до того ж з індексом К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Ukrainec сказано:

дати об"єктивну пораду в плані розгону з такими твердженнями ти не зможеш. ІМХО.

Якого милого ти знову вліз з розгоном?

Спитають, то я покличу тебе.

Поки цього не просили, прошу не лізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якого милого ти знову вліз з розгоном?

Спитають, то я покличу тебе.

Поки цього не просили, прошу не лізь.

Женя ти совок!  Я сам вирішу коли мені і що робити.

А можливо, що розгін мішає продажам?! тоді я залишусь щоб ти часом не почав повніти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Женя ти совок!  Я сам вирішу коли мені і що робити.

А можливо, що розгін мішає продажам?! тоді я залишусь щоб ти часом не почав повніти!

Та мені пофіг на твій розгін і на твою про мене думку, і на  продажі на Борді! Їх тут 0. Є дофіга інших площадок / ресурсів де купують. І не лізуть в тему з продажем зі своїми ідеями про розгін і т.д.

Я тобі повторюся, запитаються в мене про розгін проца, я дам твій номер телефону.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...