Перейти до змісту

Оцініть комп


Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, YoungMan сказано:

А у вас щось схоже було? Теж сокет 1155? А відеокарту тоді яку під такий проц, 1070/1080?

Справа в тому, що так, хочеться апгрейду. Думав про новий, але я бачу, багато хто радить просто оновити проц і відеокарту. Самому і старого вистачило б. Проте братан менший не проти і щось поганяти сучасніше.

я з і5 2400к який працював в мене в розгоні при 4,6 перейшов на і7 2600к який зараз працює в мене в розгоні при 4,7. 

У вас гоночна материнка яка дозволяє розганяти процесори і цим гріх теж було б не скористатись. Відео в тирнеті на цю тему просто уйма!

 

Відеокарту будь яку, від nvidia1060/amd 470. чим продуктивніша тим краще, буде заробок на майбутнє. але щоб не переплачувати якщо у вас монітор з розширенням 1920x1080 то так 1070/1080 чи еквівалент amd в самий раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

це був сарказм? Чи я чогось не знаю?

образно,

виробники софту для написання ігор цілеспрамовано допилюють софт з огляду на нові консолі. Дивився огляд онови одного двигунів то скоро навіть 2080 буде стояти на колінах ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я ж 3-му пості все чітко написав.  Єдине, що розгоном не граюся.

 

Так-так, дякую, Женя, я перечитав ваш пост. Просто ще тоді думав про нове, але чим далі, тим більше радять просто поставити максимум, що потягне моя "мамка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Ukrainec сказано:

я з і5 2400к який працював в мене в розгоні при 4,6 перейшов на і7 2600к який зараз працює в мене в розгоні при 4,7. 

У вас гоночна материнка яка дозволяє розганяти процесори і цим гріх теж було б не скористатись. Відео в тирнеті на цю тему просто уйма!

 

Відеокарту будь яку, від nvidia1060/amd 470. чим продуктивніша тим краще, буде заробок на майбутнє. але щоб не переплачувати якщо у вас монітор з розширенням 1920x1080 то так 1070/1080 чи еквівалент amd в самий раз

Чесно, мені ще трохи стрьомно купувати щось б/в, так як нових цих речей вже не знайти.

А де ж ви брали, ОЛХ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, YoungMan сказано:

Чесно, мені ще трохи стрьомно купувати щось б/в, так як нових цих речей вже не знайти.

А де ж ви брали, ОЛХ?

Проц брав тут на борді.

Відео в мене не мінялося, поки вистачає як компромісу 1060

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, YoungMan сказал:

 але чим далі, тим більше радять просто поставити максимум, що потягне моя "мамка"

Правильно радять, знайомий поставив на 1155 материнку на В75 якогось і7 3к серії добавив ОЗУ до 16 Гб і відяшку 1080ті і гамає все шо тільки є на високих/ультрах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Litovets сказано:

Правильно радять, знайомий поставив на 1155 материнку на В75 якогось і7 3к серії добавив ОЗУ до 16 Гб і відяшку 1080ті і гамає все шо тільки є на високих/ультрах. 

Ну, мене переконали)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, YoungMan сказано:

Ну, мене переконали)))

1-1,5 роки спи спокійно ;) 

ОЗУ поки 16 має вистачити на все про все, а далі побачиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Женя йов! в тебе часом немає 3770k/2600k чоловіку? 

Дякую за турботу))) Я ще поки не беру, просто вже задумався про апгрейд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Ukrainec сказал:

ОЗУ поки 16 має вистачити на все про все, а далі побачиш

Може не вистачати хіба якщо відяшка з 4 і менше Гб памяті і запустити якусь "жористу" грушку паралельно із відкритим браузером з купкою вкладок.

У мене рх584 і 16 гб озу то бувало коли  запускав метро ісходус чи тєні ларіски браузер міг "вилетіти" але тільки тоді коли жор озу браузером доходив до 5-6 гб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Litovets сказано:

Може не вистачати хіба якщо відяшка з 4 і менше Гб памяті і запустити якусь "жористу" грушку паралельно із відкритим браузером з купкою вкладок.

У мене рх584 і 16 гб озу то бувало коли  запускав метро ісходус чи тєні ларіски браузер міг "вилетіти" але тільки тоді коли жор озу браузером доходив до 5-6 гб

Ну я вже так приблизно придумав на чому спинитися: апнути проц. на 3770k (якщо знайдеться) і відео з 6-8Гб пам'яті (обов'язково, щоб шина була не менше 192, бо 128 маловато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, YoungMan сказал:

 відео з 6-8Гб пам'яті (обов'язково, щоб шина була не менше 192, бо 128 маловато)

відяшка вибирається не по обєму озу і ширині шини а по моделі гпу, охолодженню і якості елементної бази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Litovets сказано:

відяшка вибирається не по обєму озу і ширині шини а по моделі гпу, охолодженню і якості елементної бази.

Та я це розумію, не повністю "чайник")))

Просто ви самі писали:

17 хвилин тому, Litovets сказано:

Може не вистачати хіба якщо відяшка з 4 і менше Гб памяті і запустити якусь "жористу" грушку паралельно із відкритим браузером з купкою вкладок.

От я і кажу про більший об'єм пам'яті, щоб не додавати ОЗУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, YoungMan сказал:

От я і кажу про більший об'єм пам'яті, щоб не додавати ОЗУ.

озу все одно тре мін 16 гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

2600k чоловіку? 

Вроді був десь.

 

Якщо переходити, то хіба на 1150 - 4770K з хорошою мамкою

Ну на самий крайняк на 1151 - 7770К також з хорошою мамкою.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Вроді був десь.

 

Якщо переходити, то хіба на 1150 - 4770K з хорошою мамкою

Ну на самий крайняк на 1151 - 7770К також з хорошою мамкою.

на інтелах такі проблеми з материнками? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, case_l сказано:

на інтелах такі проблеми з материнками? 

ти про що?

Я мав на увазі виключно те, що матиринка повинна бути "клокерською", мати хороший розгінний потенціал.

В ІНтела все класно з мамками.  Є для всіх і надю.джетні і бюджетні, і офісні, і топові і шохош

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Вроді був десь.

 

Якщо переходити, то хіба на 1150 - 4770K з хорошою мамкою

Ну на самий крайняк на 1151 - 7770К також з хорошою мамкою.

 

 

капну своїх 60 копійок:D брав в жені 4770. на свою стару плату, без розгону.   проц їсть все. все шо не грав без проблем не грузить його повністю в фул хд .
купив 1066 і поняв шо мало,
для ТС 

апай відюшку не меньше 1080 - 1080ті.  вона лишня не буде. тимпаче на овері можна взяти геть за смачну ціну в 8-9к а пахає вона краще ніж АМДшні або ртх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Foross сказано:

капну своїх 60 копійок:D брав в жені 4770. на свою стару плату, без розгону.   проц їсть все. все шо не грав без проблем не грузить його повністю в фул хд .
купив 1066 і поняв шо мало,
для ТС 

апай відюшку не меньше 1080 - 1080ті.  вона лишня не буде. тимпаче на овері можна взяти геть за смачну ціну в 8-9к а пахає вона краще ніж АМДшні або ртх

Я вже так зрозумів, що Євген тут на кшталт дилера)))) Ну в разі чого до нього можна звертатися)

Тут вище радили про проци з мамками на 1150/1151. Можливо вони вони і кращі, але все ж також впирається в мінімальні затрати. А міняти проц і відео + мамку - дорожче буде. Тому якщо зупинятися на моїй платі 1155, то непоганим варіантом буде і7-3770к. Я так розумію, що він розкриє потенціал 1080/1080Ті, але тоді виникає наступне питання: чи вистачить мого б/ж 550Вт для цього добра? Я десь читав, що для такої карти необхідно хоча б 600Вт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, YoungMan сказано:

Я вже так зрозумів, що Євген тут на кшталт дилера)))) Ну в разі чого до нього можна звертатися)

Тут вище радили про проци з мамками на 1150/1151. Можливо вони вони і кращі, але все ж також впирається в мінімальні затрати. А міняти проц і відео + мамку - дорожче буде. Тому якщо зупинятися на моїй платі 1155, то непоганим варіантом буде і7-3770к. Я так розумію, що він розкриє потенціал 1080/1080Ті, але тоді виникає наступне питання: чи вистачить мого б/ж 550Вт для цього добра? Я десь читав, що для такої карти необхідно хоча б 600Вт.

Женя не діллер а просто толковий чоловік якій може файно порадити)
опори в тебе з головою більше не треба .
купи топовий проц на мамку і відео  і забий. хіба є гроші на новий і3 з мамкою тоді це буде топ. 

по блоку думаю тобі з головою фате. в мене блок старих добрих 500 ват. 1080 тримав без проблем  в допомогу https://www.bequiet.com/ru/psucalculator 

старе покоління  робоче але гаряче капец.  мій же 4770  при пікових задроцтвах має 70 градусів. то не багато але не мало. 
яб брав 2600к дешевий і під розгоном пісічка. хватить на пару років точно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Foross сказано:

 
яб брав 2600к дешевий і під розгоном пісічка. хватить на пару років точно
 

:101010: 

7% різиця між 3770К.

Але якщо будеш гнати, то доведеться докуповувати якесь башенне охолодження чи водянку. Боксового не вистачить і буде тротлити. В мене NH-D14 то я собі можу дозволити 4.7гГц. 

І 5.1гГц якщо вимкнути усі енергозберігаючі функції! ;) , але на постійно стоїть лише 4.7гГц - цього вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

@Ukrainec fx на що не вистачало?

Все вистачало, просто з цікавості захотів спробувати інтел тим паче обмін відбувся 1:1. По факту виявилося, що продуктивність в іграх значно зросла на і5 та  ще й в розгоні. Але система після FX почала підтуплювати, бо багатозадачність на і5 важко йому давалася, постійні фрізи, піддьоргування, затримки при перемиканні процесів відтоді постіно дратували. Коли перейшов на і7 2600к все це зникло. Тепер і продуктивність в іграх овер 60 і лагів в багатозадачних процесах практично немає.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

@Ukrainec fx на що не вистачало?

Забув, ось це дало мені копня перейти, в інтела продуктивність на ядро краща ніж в тогочасного FX.

 

Навіть версія 20го року соліда працює лише з 1 ядром! як і компас здається 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...