Перейти до змісту

Оцініть комп


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Щупав білі зборки? Бачив як там і що? Жодного разу не бачив разнобоя.

Щупав. Бачив. Разнобой не ставлять виробники ПК на заводі но це не значить що не буде працювати.

Якби я особисто не тестив я би цього всього вищенаписаного не писав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь
11 минут назад, YoungMan сказал:

Значить є сенс замінити ті дві старі планки (РС-10600) Genesis, які я брав в 2012 на такі ж, які купував пізніше (РС-12800) Fury?

Вони що не працюють? Нащо просто так викидати гроші на вітер? Працюють? Хай собі і далі працюють.

Ті старі з базовою частотою 1333Мгц теоретично можуть взяти не тільки 1600 Мгц а й більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Litovets сказано:

Ті старі з базовою частотою 1333Мгц теоретично можуть взяти не тільки 1600 Мгц а й більше.

Можуть, але нахєра їх мучити?

Тоді вже й охолодження потрібне, бо грітися будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне, напевно дурне, питання: якщо оновити БІОС, то налаштування в ньому злетять? Чи можна спокійно оновлювати? Бо якраз знайшов останню версію і закинув файл на флешку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, YoungMan сказано:

якщо оновити БІОС, то налаштування в ньому злетять?

так.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Zheny@ сказал:

Можуть, але нахєра їх мучити?

Ну да, набагато цікавіше продати свої 2 по 4, докласти ще дєнєг і купити інші 2 по 4 щоб бідна озу не мучилась.

1 час назад, Zheny@ сказал:

Тоді вже й охолодження потрібне, бо грітися будуть.

Якщо не задирати сильно напругу то не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Zheny@ сказал:

чоловік  не буде нічого розганяти (я так поняв).

Тоді на всі 100500% нема нінайменшого сенсу гратися в заміну тої шо є озу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Litovets сказал:

Ті старі з базовою частотою 1333Мгц теоретично можуть взяти не тільки 1600 Мгц а й більше.

Добавлю свого досвіду. Коли купував комплект 950+мать+охолодження, була ще планка 2г/1333. Грошей багато не мав, докупив 2*4/1600+2/1600 хуніксів вроді. Тягнуть десь до 2000, зараз працюють на 1850. А от та з 1333 може брати і за 2100. Точно не пам'ятаю) Вся ця система в розгоні добре працює на китайБЖ qdion450 ват з rx570. Правда в корпусі ну дуже жарко... Вчора навіть скинув частоту процесора щоб не жаритись. Суть, пам'ять треба або гнати або нову. Без розгону часто ловив фрізи/ривки коли по суті процесор з відео не були завантажені. Розгон на 1850 дав дуже помітний результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Cniperman сказал:

 Суть, пам'ять треба або гнати або нову. Без розгону часто ловив фрізи/ривки коли по суті процесор з відео не були завантажені. Розгон на 1850 дав дуже помітний результат.

Така проблема притаманна будь якій системі з ддр3 памяттю де процесор має 4 ядра 8 потоків і більше. 

Але і для ддр4 памяті з частотами 2666 Мгц і менше таке теж актуально.

Образно кажучи - процесор обробляє дані швидше ніж память встигає їх підгружати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zheny@ сказано:

Можуть, але нахєра їх мучити?

Тоді вже й охолодження потрібне, бо грітися будуть.

Жень, не треба припущень в темі де ти не розбираєшся. Розгін це окрема тема.

8 годин тому, Cniperman сказано:

Добавлю свого досвіду. Коли купував комплект 950+мать+охолодження, була ще планка 2г/1333. Грошей багато не мав, докупив 2*4/1600+2/1600 хуніксів вроді. Тягнуть десь до 2000, зараз працюють на 1850. А от та з 1333 може брати і за 2100. Точно не пам'ятаю) Вся ця система в розгоні добре працює на китайБЖ qdion450 ват з rx570. Правда в корпусі ну дуже жарко... Вчора навіть скинув частоту процесора щоб не жаритись. Суть, пам'ять треба або гнати або нову. Без розгону часто ловив фрізи/ривки коли по суті процесор з відео не були завантажені. Розгон на 1850 дав дуже помітний результат.

Це скоріш говорить про нехватку відеопам"яті і те, що гра встановлена на hdd ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Ukrainec сказал:

Це скоріш говорить про нехватку відеопам"яті і те, що гра встановлена на hdd ))

Нехватка 4гіга для танків на ссд?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cniperman сказано:

Нехватка 4гіга для танків на ссд?)

Танки - це взагалі дич в плані оптимізації, які знають лише 2 ядра в системи і це в 2020році.  Я навіть після зміни процесора з і5 на і7 помітної різниці в них не відчув. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Я навіть після зміни процесора з і5 на і7 помітної різниці в них не відчув. 

Я після зміни з e5430 на і7950 як грав на ультрах 60+ фпс, так і граю. Але тепер без фрізів. Для лінії фронту додатково погнав пам'ять і проц на 4,1. Тоді і замітив що від розгону пам'яті рідкі заминки зникли. Тим паче зараз частоту спустив на 3,5 без змін. Танки просто найчастіше граю, пробував і новий дум де теж пропали фрізи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Cniperman сказано:

Я після зміни з e5430 на і7950 як грав на ультрах 60+ фпс, так і граю. Але тепер без фрізів. Для лінії фронту додатково погнав пам'ять і проц на 4,1. Тоді і замітив що від розгону пам'яті рідкі заминки зникли. Тим паче зараз частоту спустив на 3,5 без змін. Танки просто найчастіше граю, пробував і новий дум де теж пропали фрізи

Ну так, пропускна здатність пам"яті зросла на +40% в порівнні з е5430 і тепер перевантаження даних з ОЗУ до ГПУ відбувається швидше. Але я не знаю як в тебе без фрізів в тих танках бо навіть і7 2600к@4.7 все одно фрізи час від часу присутні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Litovets сказал:

Ви часом не про картошкіні танкі?

А які ж ще) Інші якось інакше називав би. І не знаю що там в @Ukrainec тільки на 2 ядра працює, в мене всі чимось загружені, 6 і 8 логічні менше. Жодне не коптить на 100% 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Litovets сказано:

Ви часом не про картошкіні танкі?

Що означає "картошкіні танки"? Не в курсі танків взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Cniperman сказано:

А які ж ще) Інші якось інакше називав би. І не знаю що там в @Ukrainec тільки на 2 ядра працює, в мене всі чимось загружені, 6 і 8 логічні менше. Жодне не коптить на 100% 

 все по тобі зрозуміло. :D

 

Гра споживає лише 1 чи 2 ядра, а це лише планувальник вінди розпаралелює картинку в диспетчері + ще 5-20% супутні процеси (браузер, програвачі, фонові процеси тощо...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, alexvvv сказал:

Що означає "картошкіні танки"? Не в курсі танків взагалі.

Гра World of Tanks, разраби білоруси і головний офіс в Мінську, тому цю помойку назвали картошкіна ігра.

Теж часом граю в цю дрянь.

Не знаю чому вона у вас фрізить но я на двох різних машинах не помічав ніяких фрізів і лагів. Хіба що може лагати коли глюки з інетом чи картошкіними серваками.

Перша машина на і5 8500 16гб озу РХ584 

Друга на і3 6100 12гб озу ГТХ1050ті

На обох графіка викручена на макмимально можливі параметри і в фул хд розширенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Ukrainec сказал:

 все по тобі зрозуміло. :D

 

Гра споживає лише 1 чи 2 ядра, а це лише планувальник вінди розпаралелює картинку в диспетчері + ще 5-20% супутні процеси (браузер, програвачі, фонові процеси тощо...)

А от по тобі геть не зрозуміло, коли ти моніториш диспетчером... Фотка загрузки процесора на ультрах в фулхл. Раніше перше ядро завжди топилось на 100%

Спойлер

IMG_15062020_150941.thumb.jpg.b0eead7f1ceef55d15abbf8aff308dc5.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну, харе спорити:D Коли клієнт картошки преїхав на новий двіжок все там стало більш-менш норм з використанням ресурсів системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні гемплей йде комфортно, але інколи буває підвантаження текстур зафрізити.

 

Ось проц WoT грузиться лише на 1/4:

Спойлер

2120193272_dfd.thumb.jpg.9af3d798c3cd2c8ec88d5f80b88d7a76.jpg

 4 фізичні процесори, з них навантажене 1 ядро, навантаження на яке планувальник віндовс розбиває на 2 процести хупертрейдингом і дає кожному рівномірні потоки. Так само приблизно як це було і на P4 з HT.  

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я трішки помилився коли писав про 4,7, все таки проц в мене працює на 4,83мГц :blush: і память на 2146мГц

Спойлер

52454.jpg.ef7d1485ed11c4abe87f59a40e06bc00.jpg

От такі то нестиковочки...

 

Поки на все вистачає, але крім танків і кс1,6 з сином вже місців 3 ні в що не грав. А зараз головна гра "в мене" це майнкрафт!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було замовлено процесор e3-1270v2. (4/8) Замовлення було з оплатою після перевірки.

Процик встановив, біглі тести показали явний приріст (проти і5-2400 4/4)

Банальний тест Winrar з 5200 "попугаїв" показав 8800 "попугаїв",  приріст ~60%.

Вважаю немало!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...