Перейти до змісту

ДАІ


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

Знов спостерігаю активність на всіх відремонтованих великих вулицях - Карпенка, Гордіюк, Набережна, причом на останній змінили дислокацію - ховаються в р-ні повороту на свою "базу", а не на виїзді з Яровиця.

Напевне і на рівненсько-ліпіській об'їздній теж - там реально можна їхати 200 в межах міста.

Рованці - також зустрічав. Я зазвичай на об'їзних-виїзних розслабляюсь, зазвичай "мигають", але вони довго там не стоять, "наскоками", от в В Г. Полонці неповезло, 1 клієнт, "підсказали" швидкість занедорого - їзжу по тахометру ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
На днях з дивом помітив, що якщо їхати зі сторони стадіону до палацу піонерів, висить знак "40". І в карманчику біля "палацу" стояли хлопці з фарою і ловили водіїв на цей знак.

Чи він завжди там був чи недавно поставили, щось не знаю, бо ніколи там з фарою не стояли.

Так що, якщо хто не знав, будьте уважні.

этот знак там весит ещё с тех пор как мост был деревянный через сапердяивку.

и стоят порой они то в карманчике, то с другой стороны.

любят стоять на дубенской, там где на перекрёстке две заправки и автосервис.

на львовской возле автомагазина. там, если ехать со стороны центра на перекрёстке два светофора, возле техсервиса, кто не в курсе часто там попадаеться, бо там два отльных световора, на каждый переход. а многие думают что проскочив первый на желтый, то второй можно и на красный проезжать, типа заканчивая манёвр. только частенько такие люди заканчивают манёвр остановкой у обочины после взмаха полосатой палочки.

на счет просьба предупредить устно, то когда право нарушения незначительное, они говорят так писать, это если с ними разговаривать и не зарываться, то и они идут на встречу.

по крайней мере когда меня стопали за то, что не было бампера, или в салоне сидит больше человек чем надо, то говорили писать: "з тескстом протоколу згоден, прошу попередити в усній формі".

и пока повесток не приходило.

ксаси ща не надо куда-то там ехать, составляется протокол, если правонарушение </= 15 грн (по прошлогодним тарифам), то или протокол клали в большую стопку, про которую со временем забывали, если на одного и того же человека не собиралось слишком много. или присылают сначала уведомление из суда, что надо оплатить такой-то штраф, если не оплатил, тогда уже из какого-то там присылают и требут дополнительные денежки штрафа, за не уплату штрафа.

если правонарушение более менее серьёзно, типа не остановка по требованию, то вызывают в суд, там спрашивают чего так случилось, и после чего выносят приговор, говорят сколько должен и в течении 10 дней должен оплатить штраф.

так что и по закону платить можно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо хтось не знав

Перевищення водiями транспортних засобiв встановлених обмежень швидкості руху бiльш як на 20 кiлометрiв на годину, проїзд на заборонений сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону i зустрiчного роз'їзду, проїзду перехресть, зупинок Попередження або штраф 8,5 – 17 Суд
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як їхати від ДПЗ в сторону Рованці (вона ж об"їздна), в неділю злапалі, якоби знак "обмеження швидкості 40км/год", вроді не було раніше такого знака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як їхати від ДПЗ в сторону Рованці (вона ж об"їздна), в неділю злапалі, якоби знак "обмеження швидкості 40км/год", вроді не було раніше такого знака

Помню больше года назад нас тоже там стопанули. И тоже был выходной день, и тоже знака мы не видели... А он там вообще есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

последние несколько дней наблюдал партули возле переезда, как от варшавки ехать на дубенскую, то поворот направо через переезд на Зои. там и стоят. в принципе давно пора, а то запарили эти притруски, которые не видят знака, что с поворота главная и прут. уже несколько раз чуть не попал в аварию, а оно едет и смотрит на меня, как будто я виноват. вот реально порой так и хочеться не остановиться. хай вдолбёться. за его счет кап ремонт сделаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ще на обїздній з Рованців до дпз стоїть знак обгін заборонено(ніколи не звертав уваги поки не попався) хоча і йде переривчаста лінія якось мене на заправці за обгін штрафанули.

Та ще зара рибне місце поворот з Ковельської на Набережну за червоне світло, або трохи далі біля заправки АНП за готелем на фару машину ставлять на заправці так шо не видно та роблять свої чорні справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ехал сегодня утром с 33 квартала в центр: напротив корпуса университета (на винниченка), посреди дороги (сверху) висит знак "проезд запрещен" (кирпич)... это типа надо по набережной объезжать?

кто прояснит ситуацию?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

info, там с незапамятных времен ехать нельзя :)

значит мне надо покопаться у себя в генеалогии - найти эстонца..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просте мигання фарами економить сотні мільйонів гривень на відкати даішникам. Це норма хорошого тону, правда є жлоби яким взападло, але їх не так багато.

А я завжди мигаю - привчаю їздити по правилах, особливо коли бачу що пре якесь навіженне на крутому джипі. І коли бачу загорілись стоп сигнали - то на душі краще стає - ще комусь врятував життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неможна моргать фарами, штраф за це :lol: Непомню точно як в правилах написано, але штраф 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

info, там с незапамятных времен ехать нельзя ;)

О да, я помню этот знак ещё с восьмидесятых :) Часто ездили по окрестным лесах на выходных и постоянно объезжали центр. А потом я бегал на Набережную и Франка на экскурсию - ну как же, незнакомые места :)

А когда иногда проскакивали поворот, то или разворачивались, или в страхе поднимались к ЦУМу :) Хотя лет пять назад, когда на бусе товар развозили по городу, включали фары (кстати, почему там нужно фары включать общественному транспорту???) и ехали, пытаясь закосить под маршрутку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я моргаю.І дуже вдячний тим хто моргає мені. Зазвичай це дорогі іномарки а

"экономят на лампочках" обычно жигули-москвичи-запоры
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму є такий пункт в правилах, що коли рух маршрутних транспортних засобі йде проти потоку руху звичайних транспортних засобів, а підніматися по Винниченка якби заборонено, то треба вмикати фари. Але точно не пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмикаємо фари,блимаємо, ну і по ходу по Винниченка поперли. Нікому ми життя не спасоме. по ходу. Іздили там споконвічно тільки крутелики аоб ті,хто в Майдан сильно спішить. А знак там вже досить давно стоїть... Ну а на рахунок естонців - це не національність - стиль життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(кстати, почему там нужно фары включать общественному транспорту???) и ехали, пытаясь закосить под маршрутку :D
9.8. Під час руху механічних транспортних засобів у світлу пору доби з метою позначення транспортного засобу, що рухається, ближнє світло фар повинно бути увімкнене:

а) у колоні;

б) на маршрутних транспортних засобах, що рухаються по смузі, позначеній дорожнім знаком 5.8 (див. додаток 1) ( 306а-2001-п ), назустріч загальному потоку транспортних засобів;

в) на автобусах, що перевозять організовані групи дітей;

г) на транспортних засобах, що перевозять великогабаритні, великовагові, небезпечні вантажі або незнешкоджену тару з-під них;

ґ) на транспортному засобі, що буксирує;

д) у тунелях.

В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах можна ввімкнути дальнє світло фар або додатково протитуманні фари за умови, що це не буде засліплювати інших водіїв.

От, тільки, як мені памятається, тамі вісить не знак 5.8, а 5.12

Але ще на курсах викладач в приклад ставив саме цю смугу на Винниченка, де марштурки зобовязані їхати з включеним ближнім.

P.S. Хм, цікаво, а тут вже не 5.12, а 5.8...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неможна моргать фарами, штраф за це :mdr: Непомню точно як в правилах написано, але штраф 100%

Просмотрел, но нигде не нашел ничего криминального кроме:

9.7. Забороняється користуватися дальнім світлом фар як попереджувальним сигналом в умовах, коли це може призвести до засліплення інших водіїв, у тому числі через дзеркало заднього виду.

Но можно и ближним моргать :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неможна моргать фарами, штраф за це ;) Непомню точно як в правилах написано, але штраф 100%

гоооон. Таке не порушення так як про його заборону нічого не написано в ПДД.

Тим більше - попробуй докажи, що я моргав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше - попробуй докажи, що я моргав...
попробуй докажи, що я проїхав на червоне, що я перетинав суцільну лінію, що не зупинився на знак STOP, що говорив по телефону, що не був пристебнутий, що обігнав на переїзді, що не пропустив пішохода і т.д. і т.п.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...