Перейти до змісту

ДАІ


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

в прошлую пятницу видел ребят с камерой и микрофоном от какого-то канала. НТН вроде.

цеплялись к водителям с вопросом "как вы относитесь к идее увольнений ГАИшников за взятки?"

:)

ИМХО дурной вопрос, результат очевиден :)

А мне кажеться, что результат не очевиден и вопрос не дурной.

Во-первых - кто-то ездит по правилам и когда всё в порядке гаишник просит прямым текстом "Дай хоть на чай, а то я замёрз" - такая ситуация убивает, а кому-то лече дать двадцатку, как Harddriver"у.

Во-вторых - любой професиональный журналист должен предоставить позицию всех сторон (в данном случае - это гаи, водители и тд.), а не писать сюжет только со стороны власти или со стороны водителя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

"я подаю только по пятницам" (с) Остап Ибрагимович :)

А про "бидло в погонах", і те як я їх люблю, я тут писав немало...

Зрозумійте правильно - якщо дійсно станеться таке чудо і всі в нас почнуть виконувати закони, то нашому житі багато чого зміниться на гірше. Чому?

Тому-що закони в нас м"яко кажучи недосконалі, (а простіше-дурні), головний законотворчий орган постійно заблокований, а судова система взагалі не дієздатна.

Взагалі, в слов"янському світі споконвічно "строгость законов компенсировалась необязательностью их исполнения". Зламати цю систему - потрібен якийсь мессія напевне, а не недолугі експерименти нашого "мудрого" керівництва. Вибачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не дуже полюбляю спілкуватись з бидлом, не говорячи вже про тих, які виїжджають на дорогу бабла накосити для себе і для того дядька начальника, який теж бідний, якому не вистачає на ресторан повечеряти. А таке було. Ех! Але деколи приходиться порушувати правила ДР, деколи приходиться платити. Але коли впевнений, що нічого не порушив, довго будуть вони чекати від мене спонсорської допомоги на ресторан чи куди там ще їм потрібно. Пішли вони. Про всяк випадок записав телефони служби довіри ДАЇ чи як там їх Волинської, Рівненської, Львівської областей та України. Хай будуть. Мо прийдеться коли перетелефонувати і запитати, и не наділений часом єфрейтор служби ДАЙ Пупкін повноваженнями перевіряти, що я перевожу в буді буса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо точніше:

Стаття 122 Кодексу законів про адміністративні правопорушенння:

"Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз'їзду, проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, початку руху, зміни напрямку руху, проїзду спеціальних транспортних засобів -

тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян."

Якщо перевищення швидкості менше, ніж на 20 км/год або навіть 20 км/год- не притягують до адмінвідповідальності , закривають провадження по справі. :)

Правильно написала. Перевищення швидкості до 20 км/год - це вже порушення Правил дорожнього руху. Але за це порушення немає встановленого штрафу. Максимум - усне попередження. Коли їдеш зі швидкістю 65 км/год населеним пуктом - вже порушуєш. У випадку ДТП це може бути обтяжуючою обставиною. Зважайте. ДАІ за таке не спиняє, бо немає вигоди з того, а от 82 км/год в населеному пункті - то вже інша річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по вул. Московська, таке враження що кожного ранку з фарою, і щоразу перевищення швидкості 82 км/год. магічна швидкість якась. Конкретніше якщо їхати з варшавки під мостом-Сафрон-Мавекс..., то приблизно за Сапалаївкою на повороті, реально їх не видно.

"Магія" тієї цифри зрозуміла :-) Перевищення швидкості до 20 км/год. штрафом не карається. А тут ніби й дрібничка...

Магія тут дуже проста - більшість водіїв біля дайців намагаються їхати менше як 80 (реально 75-78) тобто при замірі швидкості міліціянту достатнь просто рухати радар назустріч авто (витягувати руку з радаром) от вам і +5км/год.

Боюсь якщо так і далі піде то вони будуть з радаром бігти назустріч машині :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпенка в них зараз дуже рибне місце.Основні точки:

Поворот на Звязківців,Вулички на Балку,район переїзду,Сафрон,біля мосту(Варшавка)

На що ловлять:

перевищення швидкості(після ремонту там меньше 100 ніхто не літає),не уступив дорогу(переїзд),рух не по смугам(від і до Варшавки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по вул. Московська, таке враження що кожного ранку з фарою, і щоразу перевищення швидкості 82 км/год. магічна швидкість якась. Конкретніше якщо їхати з варшавки під мостом-Сафрон-Мавекс..., то приблизно за Сапалаївкою на повороті, реально їх не видно.

Сьогодні їхав з Гіркої Полонки і в районі заводу Шуберт зупинили за перевищення. Знаю що їхав як мінімум 90, а ДАІшник показує 82 км/год. Спорити не став, підписав протокол, але здається що той показник на "фарі" стоїть у нього ще зранку ))).

І ще одне, ДАІшник, мене запитував чи є тимчасовий талон, оскільки авто зареєсроване в Києві, сказва нема бланків, а доки готові. Він мені сказав, що це не принципово, ну просто незможу техогляд пройти, на що я йому відповід, що ви мол хлопці визначіться, один говорить що то не страшно, а другий збиває 20 грн ... Коли я йому це сказав, він з таким здивуванням перепитав: " Що місцеві даішники взятку за це взяли?" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпенка-Карого, біля Варшавки, під мостом - там знак "перестроїтись" - рибне місце.

какой знак? :mdr:

а знака "построиться" еще не придумали?

Лівий ряд - на міст в сторону перемоги, а правий ряд - прямо на Карпенка-Карого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сегодня ехал заметил что поставили светофор возле Фотакома на перекрестке, давно пора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояли на Винниченка, "хлопали" всіх, хто піднімався в центр. Давненько їх там не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше задоволений розміщенням даїшників на Набережній біля кільця спуску від Променя. Скільки я там аварій надивився. Народ в три ряди деколи вивалюється на Набережнуі, ну точно як косяк риби. А коли дайці стоять все відразу стає нормально, правда черга, але зате всі цілі. З свого досвіду можу сказати, що Луцьку з даїшиками досить повезло в порівнянні з Рівне. ІМХО рівенські даїшники для волиняк найгірші на всю Україну. Навіть в Криму перевищення швидкості в Ялті коштувало 15грн, а обгін через суцільну смугу під знак в Херсоні 30грн хоча хотів 50. Треба говорити реально - за останній рік-два кількість машин зросла майже вдвічі, народ правил не знає і знати не хоче, їзда "по беспрєдєлу" на кожному кроці. При такій наглій їзді розмір машини стає немаловажним. Вбиває ситуація на Б.Хмельницького, Кривому Валі - він же весь оточений знаками "В'їзд заборонено", а там цілий тиждень нема де тачку парканути, і більше того Кривий Вал майже постійно в пробках - народ заїжає кавусю попити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вул. Мєдвєдєва така сама фігня як і біля Старого ринку, але там в минулому місяці тіко ДПС стояли і ловили всіх хто виїзджав і провіряли чи там працюють чи просто заїхали. А реально біля ринків вони і не будуть нічого робити бо їм за це заплачено.

Краще б по статистиці ДТП дивились де треба стояти і як за кордоном на кожному перехресті по машині і все тут. Нікуди не втече ніхто і всі будуть тіко фарами мигати :) Кстаті за містом дуже хороша річ та й по місту деколи не мішає коли на роботу спішиш ;) але так робить меншість :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди не втече ніхто і всі будуть тіко фарами мигати :) Кстаті за містом дуже хороша річ та й по місту деколи не мішає коли на роботу спішиш :) але так робить меншість ;)

Не сказав би що меншість :) Я завжди фарами попереджаю коли гайци стоять, одного разу так захопився, що самим гайцам і помигав. над було бачити їхні рожи :) Правда все одно не зупинили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просте мигання фарами економить сотні мільйонів гривень на відкати даішникам. Це норма хорошого тону, правда є жлоби яким взападло, але їх не так багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такие встречаются крайне редко, причем "экономят на лампочках" обычно жигули-москвичи-запоры.. :dont:

насчет Винниченка - сам был свидетелем, так тормозили "пятисотый" позавчера. и ничего, вышел водила из машины и вроде даже заполнял протокол :ok2: кроме того, сейчас дайцы стоят грамотно, напротив стоматологии, а не в карманчике возле Сапалаевки - отмазка насчет "вырулил от кадастра" (там сплошная прерывается и участок как бы не в зоне действия знака) уже не проходит - дорога просматривается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такие встречаются крайне редко, причем "экономят на лампочках" обычно жигули-москвичи-запоры.. :dont:

насправді, імхо, трішечки не так, :ok2: їм потрібно протягнути руку від керма - до панелі приладів. А поки дотягнеться включить, виключить.. вже й зустрічне авто проїде..

На кермі там ще не ставили перемикача. (в більшості старих моделей).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного не в тему пряток ГАИшников, но

в последнее время все чаще наблюдаю ГАИшников на мотоциклах. поодиночке.

который может приехать на перекресточек. встать и тормозить машины, документы проверять.

уже отменили правило про пост с 2-мя сотрудниками, на авто, с нарядом и пр.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такие встречаются крайне редко, причем "экономят на лампочках" обычно жигули-москвичи-запоры.. :dont:
насправді, імхо, трішечки не так, :ok2: їм потрібно протягнути руку від керма - до панелі приладів. А поки дотягнеться включить, виключить.. вже й зустрічне авто проїде..

На кермі там ще не ставили перемикача. (в більшості старих моделей).

і все тки Shkoder правий. Покрайній мірі у мене в жигульові руку від руля відривати не треба. На рахунок космічів і запорожців не знаю.

а взагалі то знаю людей, які блимають тільки потенційним клієнтам гайців які перевищують швидкість або ще там щось. Якщо людина спокійно їде нічого не порушуючи, то і попереджати її не обов"язково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просте мигання фарами економить сотні мільйонів гривень на відкати даішникам. Це норма хорошого тону, правда є жлоби яким взападло, але їх не так багато.

Я теж завжди попереджую коли менти стоять, але в цьому плані нам ще потрібно вчитись в водіїв маршруток котрі здійснюють міжміські попередження. Колись їхав до Києва в маршрутці і розмовляв з водієм про їхні знаки зустрічним маршруткам. Я всього не запам'ятав, але вони знаками показують не просто що стоять, але як далеко стоять і з якої сторони, або що далеко не стоять......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного не в тему пряток ГАИшников, но

в последнее время все чаще наблюдаю ГАИшников на мотоциклах. поодиночке.

который может приехать на перекресточек. встать и тормозить машины, документы проверять.

уже отменили правило про пост с 2-мя сотрудниками, на авто, с нарядом и пр.?

на скільки я знаю -- не відмінили. Крім того, для того щоб стояти з радаром і зупиняти за перевищення швидкості в ДАІшників повинен бути наряд, в якому вписано в якому саме місці вони повинні стояти. Якщо в них наряду немає, то можна показати їм дулю і їхати далі, або в поясненні в протоколі написати що працівники ДАІ виїхали на "заробітки".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Крім того, для того щоб стояти з радаром і зупиняти за перевищення швидкості в ДАІшників повинен бути наряд, в якому вписано в якому саме місці вони повинні стояти. Якщо в них наряду немає, то можна показати їм дулю і їхати далі, або в поясненні в протоколі написати що працівники ДАІ виїхали на "заробітки"....

И всетаки я еще раз хочу поднять вопрос про то, что имеют право ГАИшники,а чего не имеют. Вот про наряд например я не знал. Интересно знать каким нормативным документом это регламентируется. Ну и другие нюансы.

ЗЫ Недавно приезжал киевский коллега, так говорит в Киеве ГАИшники сами говорят в протоколе писать:"Прошу попередити усно":D

ЗЫЫ видимо их самих задалбывает потом с этими протоколами возиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. т.е. если данное правило существует, то эти одиночки на мотоциклах могут быть посланы в игнор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, не можуть, якщо вони зупиняють за явне правопорушення (проїзд на червоне світло, не пропущений пішохід на переході, створення аварійної ситуації, рух "проти шерсті" на дорозі з одностороннім рухом і т.д.), або для перевірки документів якщо машина схожа на твою числиться в угоні, але стояти з радаром вони ніби як не мають права. Вони мають право ПАТРУЛЮВАТИ вулиці, а не контролювати швидкість руху ІМХО

До речі, бачив сьогодні як машина ДАІ стояла на стоянці біля Юванта, біля неї стояв мерс "очкарик" і водій мерса с машині ДАІ чекав заповнення протокола. Цікаво як то вон його вже аж на стоянці догнали і за що :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На днях з дивом помітив, що якщо їхати зі сторони стадіону до палацу піонерів, висить знак "40". І в карманчику біля "палацу" стояли хлопці з фарою і ловили водіїв на цей знак.

Чи він завжди там був чи недавно поставили, щось не знаю, бо ніколи там з фарою не стояли.

Так що, якщо хто не знав, будьте уважні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просте мигання фарами економить сотні мільйонів гривень на відкати даішникам. Це норма хорошого тону, правда є жлоби яким взападло, але їх не так багато.

До речі в Польші за це штраф - 100 ойро ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...