Перейти до змісту

ДАІ


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Пашті "Візор" :nun:

З таким апаратом який зберігає швидкість авто, та фото факт порушення. В суді буде набагато простіше стягнути з порушника штраф.

Правильним шляхом ідуть. Правда як завши через однойменний отвір :D

Побачимо що з того вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

640 на 480 з 5х зумом, зате БЕЗ ОПТИЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ !

Гон! :D

Використовувати його, так щоб номера було видно, можна тільки з 50-70 метрової відстані, не більше (фото-"лосі" мене поправлять, якщо помиляюсь ;))

І пофік, що "як радар" він на 400 бере.

Та й коштуватиме напевно як Таврія (з урахуванням дерибанистого тендеру B) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди не втече ніхто і всі будуть тіко фарами мигати ;) Кстаті за містом дуже хороша річ та й по місту деколи не мішає коли на роботу спішиш ;) але так робить меншість :(

Не сказав би що меншість :) Я завжди фарами попереджаю коли гайци стоять, одного разу так захопився, що самим гайцам і помигав. над було бачити їхні рожи B) Правда все одно не зупинили

а мене за таку фігню зупинили і перевіряли комплектність машини :( правда їм пришлось постить бо машинка нова і все є :D;):lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

640 на 480 з 5х зумом, зате БЕЗ ОПТИЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ !

Гон! :)

Використовувати його, так щоб номера було видно, можна тільки з 50-70 метрової відстані, не більше (фото-"лосі" мене поправлять, якщо помиляюсь :))

І пофік, що "як радар" він на 400 бере.

Так по сцилці ж пише

Дальность определения регистрационного номерного знака автомобиля по изображению на дисплее при его максимальном увеличении, м, не менее

80 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього ще повинно бути освітлення відповідне, і кут нахилу, і руки не повинні трястися :)

А з 150 метрів "метеликів" вже видно, як на долоні. Не факт, що вони за горбком чи поворотом не сховаються, ну дак, водійську солідарність теж ніхто не відміняв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cегодня несколько раз проезджал возле Варшавки, аж сердце радуется, свободно-свободно,если не считать трёх патрульных машин "ДАЙ"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні бачив таку картину. Приїхала ДАІ на І.Франка, стала прямо на вїзді до пивзаводу (відразу за Кредитпромбанком) і виглядали чи ніхто не їде зі сторони хлібзаводу в сторону Винниченка (там жеж знак стоїть), але мало того то ще й почали йти по автомобілях які стоять припарковані біля ветполіклініки і хлібозаводу, адже там приходиться паркуватись на тротуарах ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул. Січова зі сторони вул. Теремнівська - односторонній рух. Ось там вони і тусуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоді цілий день стояли B3 пасатом на ДПЗ, за світлофором - ловили Візіром на знак "40". Останнім часом досить часто там стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні іхав через Ковель в Луцьк, заїхав на WOG, що знаходиться за Ковелем у напрямку Луцку, поки пив каву, сфоткав ... доречі яб саме ЦЮ тему назвав би "Паркуючиеся идиоты", як мєнти на власному авто заробляли гроші. По словам людей вже не один день. (на фото їхній червоний мерс)

post-684-1232035866.jpg

Вибачте шо фото мо завелике, але не маю часу форматнути, бо дружина кличе вечеряти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12. Організація несення дорожньо-патрульної служби

12.1. Основними формами несення служби є:

12.1.1. Патрулювання на автомобілях та мотоциклах.

12.1.2. Піше патрулювання.

12.1.3. Несення служби на постах (у тому числі стаціонарних).

12.1.4. Супроводження транспортних засобів та ескортування

осіб, відносно яких здійснюється державна охорона.

12.2. Нагляд за дорожнім рухом з використанням транспортних засобів та без такого може бути відкритим, прихованим та змішаним. Відкритий нагляд. Здійснюється працівниками ДПС при пішому патрулюванні, а також на службових транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах), які мають спеціальне пофарбування. Потайний нагляд. Здійснюється працівниками ДАІ на службових транспортних засобах (автомобілях) звичайного пофарбування, без написів та розпізнавальних знаків, під час руху в загальному потоці транспортних засобів.

Змішаний нагляд. Здійснюється одночасно на декількох службових транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах), з яких щонайменше один повинен мати спеціальне, а решта - звичайне пофарбування.

Зупинили тебе, - звониш по телефону довіри, і пояснюєш ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні іхав через Ковель в Луцьк, заїхав на WOG, що знаходиться за Ковелем у напрямку Луцку, поки пив каву, сфоткав ... доречі яб саме ЦЮ тему назвав би "Паркуючиеся идиоты", як мєнти на власному авто заробляли гроші. По словам людей вже не один день. (на фото їхній червоний мерс)

post-684-1232035866.jpg

Вибачте шо фото мо завелике, але не маю часу форматнути, бо дружина кличе вечеряти :)

Знайома автівочка..... 100 грн позичили в мене бідолажки, ще й за грязний номер причепились.. ще 30 позичив.... Ляпота.. Молодчики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Водії будьте уважні. Менти нашли собі нове місце кормьожки. Скільки тудою не їздив знака раніше небуло.

Отже, жд переїзд на Вишкові там де перехрестя вулиць Ківерцівська-Стрілецька поставили знак проїзд без зупинки заборонений. Сам чуть не попався, передімною зупинився автобус думаю чого вроді зупинки нема і пасажира нема. А коли відїхав автобус дивлюсь знак. Через 30 хв. їхав тудою, то вони стоять напроти Кориди біля ларька і зупиняють всіх хто ще не побачив знак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там світлофор потрібен, а не знак-"мінтовська кормушка".

Згідний багато аварій і взагалі проїхати напряг, ДТП особливо іногородні авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж сьогодні здивований був коли переді мною машина зупинилася. Думаю чого він там став, дивлюсь а там - знак...

Аварій там дійсно багато, але не знаю чи цей знак допоможе, треба було тоді вже стоп з другорядної ставити а не з головної....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно що з головної, а то водії думають в мене головна і я пру .... а ні, щоб подумати за того шо щ другорядної мо завтикає і поїде не пропустивши а тут і ДТП. Якшо ти уважніший іншого, то напевно тре цим скористатись аби запобігти неприємностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора коли писав повідомлення знак ще був, і сам бачив як зупиняли машини заробітчани, а сьогодні їду а знака нема, знак пропав.

Чи то вони його самі час від часу вішають????

post-6067-1246534783.jpg

post-6067-1246534797.jpg

post-6067-1246534813.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, дійсно, вчора в 18 з копійками їхав в Земан тією дорогою. Вперше побачив той знак, але не зупинився, оскільки швидкість була порядна, та й впевнений був, що не зупинять, оскільки вони вже примітили машинку, яка рухалась переді мною, а я був на велі. 95% поставили там знак по їхньому проханню, оскільки місце там дійсно рибне, та й кофейку попити є де. Тим більше в тіньочку. Сам бачив, як ДАЙ-ць зупиняв машинку, махаючи паличкою в одній руці, а в іншій тримаючи стаканчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Увага - хто заправляється на ОККО - не летіть через подвійну суцільну на розворот, глянувши за звичкою на "хлібне" коло біля МРЕВ - можуть ховатися біля мисливського магазину - з заправки їх тоді практично не видно. Штраф - 240-350 здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...так зара' вони спеціально вишуковують місця, де ще лишилась дор.розмітка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...