Перейти до змісту

Меблі Гербор. Цікавлять відгуки


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Надивилися меблі у магазині Гербор що в Глобусі на Єршова. Хто має досвід купівлі меблів  в цьому магазині і їх використання - поділіться відгуками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв лише один раз. Була шафа-купе по акції. Відразу краще замовляти професійних складальників. Бо, хоч і мав досвід, промучився з другом майже весь день.

Ціна була низька, 3000грн. Але і якість відповідна. Через рік колеса їздять настільки гучно, що здається, ніби десь в поїзді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 років тому купували меблі в спальню. Ліжко, шафа, дві тумби та трюмо.

Ліжко розвалилося десь на рік третій-четвертий. Ламелі попрогиналися та поламалися (вага нас обох кілограм 120-130). Ручки від шафи поламалися (пластмасові) та облізли. Петлі полетіли. Шпон повитирався та полущився.

Продав все пів року тому. Більше у Гербор ні ногою!

 

Спойлер

1505041300_.thumb.jpg.2943037269663d9be9359445159cae15.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляв багато на роботу по акції. Претензій по якості не було, як за свою ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував батькам шафу купе по акції.Сам збирав. Зібралась швидко і без проблем.Служить уже кілька років,стан як нової.  А місяців девять назад купував комодик,теж все чудово. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважно всі меблі з плити брав і беру у Герборі вже років 12. По ціні-якості краще немає. Складати легко, служать довго. В магазині в Глобусі постійно багато на розпродаж. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав деякі меблі (дитяча стінка) із тирсоплити, скажу що вони складаються 1 максимум два рази, далі вже ніякий комформат не допоможе, прокручується, плита сама по собі м'яка. Трохи краща плита у Сокме (не реклама). Тому якби гербор це бюджетний варіант, залежить в яких умовах експлуатується (якщо є малі діти то довго не послужить), і на який термін збирається брати (рік три максимум). Щодо ліжок, то маю класні із дерева під замовлення роблені вже сім років служать і все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, wasistdas сказано:

Купував батькам шафу купе по акції.Сам збирав. Зібралась швидко і без проблем.Служить уже кілька років,стан як нової.  А місяців девять назад купував комодик,теж все чудово. 

З них забирали все запаковане? Браку чи нестачі не було? Все було підготовлено з фабрики (висвердлено, зарізано)? Щось додатково потрібно було докупляти?

Думаємо дещо в дитячу.

Хто мав справу з їх кухонними фасадами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було добре запаковано,всього вистачало,ніякого браку чи дефектів,всі болтики шурупчики інструкція намісці,отвори посверлені... Сподобалось те,що де в інших виробників по два конфірмати то тут не пошкодували дати по три! Ну це я про шафу Берта,з магазину Гербор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Стьопа, всім проплатили, але ти то правду розкажеш де саме меблі треба купляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував по акції тільки, не шкодую, ціна якби відповідає якості (якщо брати по великим знижкам), від меблів що вони 1000 років будуть служити не чекаю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Степан Козаченко сказано:

мне лично не понравилось, прям видно как тут всем проплатили за рекламу наверное

стоп, тема моя а мені ще не заплатили! Вимагаю справедливості - забаньте троля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 років тому купував комод Гербор. купив, бо мені підходив дизайн до вже наявних меблів. цвяшків, болтиків, шурупчиків і т.д. насипано з добрим запасом, не так як в наших базарних, що треба шукати полюбому запасні. претензій до якості немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20191015_192125.thumb.jpg.deea8c186a52778cf76bcd32fcc4aee7.jpg

Один із комодів Gerbor, яким шостий рік. Чудово себе почувають, не зважаючи на двійко дітей у квартирі: і на шухлядах катаються, і двері в іншу сторону відчиняють. 

Нормальні меблі за свої гроші.

Апд.  Збирав сам без проблем. Схеми нормальні і метизів з запасом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тирсоплита гавняна, легка. Регулюємі підвіси самі найдешевші, одразу треба міняти щоб спати потім міцно. В комода плівка з мдф-фасада почала злазити досить швидко. Але як за ті гроші - пайдьот, багато ще залежить від якості збирання (краще самому якщо є можливість). Те що збирав сам, служить набагато довше. Треба бути готовим що меблі Гербор не беруть на 20 років служби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vadimm сказано:

Тирсоплита гавняна, легка. Регулюємі підвіси самі найдешевші, одразу треба міняти щоб спати потім міцно. В комода плівка з мдф-фасада почала злазити досить швидко. Але як за ті гроші - пайдьот, багато ще залежить від якості збирання (краще самому якщо є можливість). Те що збирав сам, служить набагато довше. Треба бути готовим що меблі Гербор не беруть на 20 років служби.

От і я думаю. У Герборга краще обрати МДФ - ні чи ДСП-шні фасади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Skorpio76 сказано:

От і я думаю. У Герборга краще обрати МДФ - ні чи ДСП-шні фасади.

 

Там вибору немає (тобто замовити неможна) або таке або таке.

 

Шафи там зараз на акції, так там не плівка а папір, непаиятаю як технологія називається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.10.2019 at 00:49, Oli сказано:

 

Там вибору немає (тобто замовити неможна) або таке або таке.

 

Шафи там зараз на акції, так там не плівка а папір, непаиятаю як технологія називається

Є кілька варіантів, які розглядаються. Один - МДФ (чи типу МДФ, запитав, тому що підозрюю, що МДФ буває різний - як ти кажеш плівковий і паперовий, а можливо і ще якісь інші). Інший - фасади ДСП. От і думається, чи МДФ і ДСП фасади у цього виробника однаково якісні/не якісні чи щось краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як справи у ТС?
Також шукаю меблі в дитячу кімнату.
Ліжко, шафа, стіл.  На яких виробників варто ще звернути увагу?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував минулого тижня шафу. Звичайно якість г..., як жива, але за 2000 піде. Раджу при отриманні розпакувати і оглянути зовнішній вигляд. Був збитий куточок, помічений після розпаковки вдома. Готові були замінити на нормальний. Але щоб потім не було лишніх нервів, що може то вже по дорозі додому пошкодили, краще оглянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, msice сказал:

Як справи у ТС?
Також шукаю меблі в дитячу кімнату.
Ліжко, шафа, стіл.  На яких виробників варто ще звернути увагу?
 

Я купувала дочці ліжко Meblik з серіі magic princess

Дуже задоволена і якістю,і дизайном

Замовляла в Києві,в 4 room
Обіцяли термін поставки 30 чи 40 робочих днів,так і було

В Струмівці є представник даної марки,проте вони продають я так розумію по роздрібним цінам

В Києві постійно є акції та гарні пропозиції на цього виробника

Тоді,десь 3 роки тому,було значно вигідніше оплатити за доставку НП ліжка,ніж замовляти у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, volks said:

Купував минулого тижня шафу. Звичайно якість г..., як жива, але за 2000 піде. Раджу при отриманні розпакувати і оглянути зовнішній вигляд. Був збитий куточок, помічений після розпаковки вдома. Готові були замінити на нормальний. Але щоб потім не було лишніх нервів, що може то вже по дорозі додому пошкодили, краще оглянути.

А що за модель? Просто цікаво, як виглядає і якого розміру шафа, яка коштує 2 тисячі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, yu2007 сказал:

А що за модель? Просто цікаво, як виглядає і якого розміру шафа, яка коштує 2 тисячі. 

Моден 230×90×60. Там акція за півціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...