Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, tarasmv сказано:

перейдуть на безготівкову оплату.

безготівкової оплати не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Безготівкова оплата полягає в тому, що власники транспорту будуть отримувати гроші згідно оплачених проїздів картками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, tarasmv сказано:

Безготівкова оплата полягає в тому, що власники транспорту будуть отримувати гроші згідно оплачених проїздів картками

як по безготівці купити квиток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, tarasmv сказал:

Вам не набридло нити?

Невже так важко сприйняти, що маршрутки і тролейбуси просто вийдуть з тіні і перейдуть на безготівкову оплату.

Уся виручка буде перераховуватися власникам. Міськвиконком буде бачити скільки хто реально заробляє, і можна буде домагатися кращого сервісу, чистоти, порядку.

А водії будуть працювати за зарплату, а не за лівак. 

Що тут поганого?

Проти можуть бути лише пенсіонери. Більшість людей проти реалізації, яка на данний момент настільки паршива, що просто сором...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Ghost_manka сказал:

Проти можуть бути лише пенсіонери. Більшість людей проти реалізації, яка на данний момент настільки паршива, що просто сором...

Зайдіть на ФБ. Там такий гвалт стоїть шо капєц. Більшість проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Зайдіть на ФБ...Більшість проти.

більшість з ТИХ, що ТАМ ;)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, tarasmv сказано:

Вам не набридло нити?

Невже так важко сприйняти, що маршрутки і тролейбуси просто вийдуть з тіні і перейдуть на безготівкову оплату.

Уся виручка буде перераховуватися власникам. Міськвиконком буде бачити скільки хто реально заробляє, і можна буде домагатися кращого сервісу, чистоти, порядку.

А водії будуть працювати за зарплату, а не за лівак. 

Що тут поганого?

100 %. Це справа, яка відбудеться незалежно від нашого бажання. Нам залишається лише розібратися і користуватися. Можливо хтось колись замутить якесь шахрайство з тими картками, то бути готовими не повестися.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Зайдіть на ФБ. Там такий гвалт стоїть шо капєц. Більшість проти.

Та бачив. Просто дуже важко виділити людей, які абсолютно проти системи.А якщо їм нормально пояснити, навіщо та система треба, то їх майже не залишиться...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно зробити перехідний період, напр 3 місяці. Коли можна по картці і за гроші. Тоді не буде срачу. Все таки туповате в нас начальство.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Skorpio76 сказано:

Можливо хтось колись замутить якесь шахрайство з тими картками, то бути готовими не повестися.

Шахрайство вже відбувається. Пластик, який коштує від 2 до 10 грн. нам впарюють за 35 грн., на кажучи, про картки на 2 поїздки, за якими проїзд буде коштувати не 6, а 7,50 грн. Тому систему вводять так різко, тому й не дають можливості оплати банківськми картками чи телефоном.

Змінено користувачем SunSeth
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Ghost_manka сказано:

Проти можуть бути лише пенсіонери. Більшість людей проти реалізації, яка на данний момент настільки паршива, що просто сором...

Ще ж нічого не реалізовано, а того ниття...

 

Тим хто ниє певно в душі вже давно далеко за 90, тоді да, моєливо і є проблеми)))

 

:D

 

Моя мати ще вчора пішла написала заяву однією з перших і нічого, їй навіть це цікаво. їй "аби на тролейбуси й далі були безплатні", а чим платити їй без різниці

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Ukrainec сказал:

Ще ж нічого не реалізовано, а того ниття... 

 

Тим хто ниє певно в душі вже давно далеко за 90, тоді да, моєливо і є проблеми)))

 

:D

 

Моя мати ще вчора пішла написала заяву однією з перших і нічого, їй навіть це цікаво. їй "аби на тролейбуси й далі були безплатні", а чим платити їй без різниці

Ну да, коли вводять систему за 65 млн гривень і в ній на старті лише 2 способи оплати, то все в порядку, а ті кляті нитікі тільки воду баламутять. Все нормально, коли змушують купувати пластикову картку за 35 грн, яка потрібна лише тим людям,  у яких немає чіпованої карти чи телефону  з NFC. І так можна наводити десятки прикладів, де вони обісрались.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Ну да, коли вводять систему за 65 млн гривень і в ній на старті лише 2 способи оплати, то все в порядку, а ті кляті нитікі тільки воду баламутять. Все нормально, коли змушують купувати пластикову картку за 35 грн, яка потрібна лише тим людям,  у яких немає чіпованої карти чи телефону  з NFC. І так можна наводити десятки прикладів, де вони обісрались.

Це доволі суб"єктивні і надумані "проблеми", які ніяк не влинуть на процес переміщення.

 

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ukrainec сказал:

які ніяк не влинуть на процес переміщення. 

Тобто маючи банківську картку з чіпом і телефон з NFC, я мушу купувати непотрібну мені картку за 35 грн і поповнювати її, поки вони не запустять оплату банківською картою? Ммм, дякую, все для людей!

 

Змінено користувачем Ghost_manka
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке правило статистики: Якщо скаржаться до 10% то все ти робиш правитьно, якщо 30% то можеш задуматись, а якщо 50% то треба міняти систему.  

Поки немає ніц критичного ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Тобто маючи банківську картку з чіпом і телефон з NFC, я мушу купувати непотрібну мені картку за 35 грн і поповнювати її, поки вони не запустять оплату банківською картою? Ммм, дякую, все для людей!

 

Ну і що? ну і я маю...

 

раз пива не поп"єш, чи попкорну не купиш... 

Змінено користувачем Ukrainec
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ukrainec сказал:

раз пива не поп"єш, чи попкорну не купиш... 

Назвіть хоча б одну причину добровільно придбати цю картку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Назвіть хоча б одну причину добровільно придбати цю картку

 

Все що людина отримає дарма вона не цінує.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Все що людина отримає даром вона не цінує. 

Філософія зранку? Непогано, мені подобається. Тільки от нічого даром ми не отримуємо:mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ghost_manka сказано:

Філософія зранку? Непогано, мені подобається. Тільки от нічого даром ми не отримуємо:mellow:

Не я почав... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ukrainec сказал:

Не я почав... 

А по ділу можна якісь думки, ідеї?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та норм все буде. Будь-які зміни спочатку сприймаються "в штики" якоюсь частиною людей. Є доля конструктивної критики в такому сприйнятті. Сподіваємося, що вона буде почута і робота системи буде налагоджена. Та вся ця історія буде працювати нормально, як і в інших містах (України чи Європи), які вже це зробили. Все таки це цивілізований підхід, бо там, де кеш, там завжди є простір для схем і муток.

Змінено користувачем rabzy
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

мене це також здивувало. картка за 35грн. при цьому з наших податків мільйони пішли куди?) З іншої сторони, якщо проект комерційний і на ньому зароблятимуть турки, то чому міськрада взагалі платила за впровадження...
А пейпас не вводять, на мою думку, саме для того щоб люди купували і платили саме картками від турків.  От коли вже добру частину продадуть- будуть робити вигляд що вводят ьоплату через пейпас після якихось міфічних тестувать.
ЧОму я так думаю? фірма яка спеціалізується на введенні таких систем- 1000% вже має напрацьовані схеми для банківських карток. і тестувати тут немає що.

це ж треба які підараси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dima4s сказано:

мене це також здивувало. картка за 35грн. при цьому з наших податків мільйони пішли куди?) З іншої сторони, якщо проект комерційний і на ньому зароблятимуть турки, то чому міськрада взагалі платила за впровадження...
А пейпас не вводять, на мою думку, саме для того щоб люди купували і платили саме картками від турків.  От коли вже добру частину продадуть- будуть робити вигляд що вводят ьоплату через пейпас після якихось міфічних тестувать.
ЧОму я так думаю? фірма яка спеціалізується на введенні таких систем- 1000% вже має напрацьовані схеми для банківських карток. і тестувати тут немає що.

Може й так, але йти на мітинг через разові 35грн я не буду. Якщо ви організуєтесь і вийдете на барикади знайте, душею я з вами!

Змінено користувачем Ukrainec
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...