Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

Здається мені, що колись тут же про щось схоже писали. Мол, хто не захоче ставити валідатор - з тими нехай і розривають угоду :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Почитайте пояснення Дьоміна. За таку шикарну аргументацію треба ліцензію забирати раз і назавжди.

https://volynonline.com/pereviznyk-poyasnyv-chomu-u-luczku-z-11-chysla-zupynyayetsya-nyzka-marshrutnyh-rejsiv/?fbclid=IwAR1u1aVYiJ8lR91rxAouMjKGSsKpAzIfUhzdQ3KnLftttL76p7yJ-3pJuvE

Цитата

Вчора ми отримали повідомлення, що з нами розривають договори на перевезення. З 11 числа ми не маємо права вже їздити. Ми відмовляємося підписати трьохсторонню угоду на запровадження системи електронного квитка, бо ця система, яку вони хочуть запровадити макисмум за два тижні доводить наше підприємство до банкрутства. В принципі ми за ту систему, але коли тим шляхом іти і міська влада не хоче прислухатися до наших зауважень, то вона приведе до банкрутства перевізника. Затратні частини перевізника виростають мінімум на 25 %. Бо це 10 % буде йти для оператора, а ще оплата більших сум податків. Може, вони запросять перевізників із інших міст”, — зазначив директор.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, axelffox500 сказал:

система навіть в києві і то в тестовому режимі

До чого це порівняння? Не набридло на Київ завжди обертатись? А я хочу як у Варшаві чи Берліні!!! Ми ж за цивілізацію, за найкраще, а не за тих хто все гальмує!!!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, axelffox500 сказал:

обісреться по повній програмі, бо вони не мають заміни  приватним перевізникам

А ви і радієте або наближений і маєте знайомих з середовища перевізників і їхніх водіїв, а по іншому важко пояснити вашу писанину :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, volks said:

Ми відмовляємося підписати трьохсторонню угоду на запровадження системи електронного квитка, бо ця система, яку вони хочуть запровадити макисмум за два тижні доводить наше підприємство до банкрутства. В принципі ми за ту систему, але коли тим шляхом іти і міська влада не хоче прислухатися до наших зауважень, то вона приведе до банкрутства перевізника.

Оужс, це ж доведеться їздити по графіку, оптимізовувати маршрути і доводити до нормального виду автопарк. А ще й водій не зможе покласти вечірню виручку собі в кишеню! Людоньки! Схаменіться! Як же так - гонки не влаштовувати?! Нелюди!

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, axelffox500 сказал:

турецькі варяги безплатно працюватимуть?

Це тут до чого? Був прозорий тендер які питання?! А був-би угорець чи німець... то теж так-би обзивав? Їхні умови співпраці прописані і підписані, на вартості прїзду це не має відобразитись - крапка! Що ти ще тут хочеш довести?! Що вони недолуго це все організували, не домовились і за тиждень до впровадження такий шантаж вилізає - так це всім зрозуміло і тут довбні, що влада, що перевізники! А страждає у кінцевому результаті хто пля???!!! Не доходить таким писакам???!!!

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, axelffox500 сказал:

В Варшаві і Берліні замполіти містом не керують, і на управління комунальною власністю там вчаться в університетах.

Це тут до чого? ): Хто керує тут всі обізнані і не він один це все мутить і вирішує, це посаджена "попка" але мова про перевізників і впровадження системи безготівкової оплати! А то заладив - хто, хто керує... :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Чим правильне? система навіть в києві і то в тестовому режимі. В нашій міській раді обезбашені популісти сидять і ледарі які вміють тільки на лапу брати, і як то так бистро сіті кард офіс відлупило собі в хороших апартаментах і бабкі є на то, правильне рішення, чого ж , по факту додаткові угоди  договору повинні узгоджуватися  з двох сторін, в іншому випадку, будуть суди і щей міська рада програє, враховуючи рівень їхніх тупих юристів, вони ніяк не можуть відсутити  автобуси лізингові на ЛПЕ, сказали, що на металолом здадуть бо неможуть судитися з богданом, ви певно ніколи і більшість тут не стикалися і не спілкувалися з чинованиками з міської ради, там рівень дебілізації зашкалює, особливо коли туди зайшов укроп і навчив всіх як брати на лапу правильно.

Яка різниця в якому режимі працює система для перевізника?!?! Його справа возити! Не запрацює система - то не будуть його проблеми - буде брати готівкою поки не запрацює! А запрацює - і все стане видно, скільки бабла гребуть. 

І не треба лити оту воду про юридичні відмазки

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, axelffox500 сказано:

Ти себе чуєш?:mellow: Які перевізники з інших міст? хто сюди приїде? в кожного своїх проблем хватає. В Луцьку й так 300 тисяч живе може, а транспортні колапси уже, двори забиті машинами, в час пік пробок куча, бо більшість на машинах не по роботі їздять а просто катаються, дитину в школу на джипі, в магазин на джипі, причому Луцьк маленьке місто, без нормального громадського транспорту тут взагалі колапс буде, ті неуки з міської ради цього нажаль не розуміють, грошей в них  на нові тролейбуси і автобуси немає, бо вони землю і комунальну власність Луцька за копійки віддають місцевим  князькам з відкатом на лапу, і зменшують пайову участь забудовникам теж за відкати на лапу,  а надходження з податків вдало пилить укроп, ти якщо хочеш говорити якусь тупість побував би спершу хоч раз на засіданнях виконкому і депутатів,  ти б вскипів від тупості тих дегенератів.

Я знаю їх тупість...але інщих перевізників можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, axelffox500 сказано:

маю знайомого і це не такі вже це легкі гроші як ви говорите, сядте на ту маршутку і поїздіт

І не такі вже важкі, не співай.

А якщо ще врахувати, що його справа тепер лише на дорогу дивись, ПДР дотримуйся, та вчасно двері відчиняй-зачиняй, то то й взагалі - звичайна робота. Йому вже не потрібно буде намагатись однією головою і двома руками охопити все - і дорогу, і бабки рахувати, і пасажирів рахувати.

 

А от чесно заробляти - ото да, нелегко! Не подобається йому чесно їздити водієм - світ широкий

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я багато що в своєму житті робив і роблю. 

Канікули? Давай ти не будеш тут мені ліпити про водіїв маршрутки як про героїв. Я добре знаю їхню роботу і з багатьма знайомий.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@axelffox500 а взагалі - я не зрозумів - чого ти взагалі тут водіїв тулиш???? Яким боком введення системи до водіїв??? Робота водія яка була, така й буде. Навіть полегшиться, як я писав. Туго має стати лише власникам.

Чи ти нарешті відкрито признаєш, що основний "мед" у водія - то "лєвак"???

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Маю знайомого і це не такі вже легкі гроші як ви говорите, сядте на ту маршутку і поїздіть цілий день по місту. за 10 -12 тсяч гривень тобі ніхто не буде на таку роботу іти, не віриш спробуй сам, тут на легкових дехто їздить як каліка, а на маршутчиків кричать  да шо там їздити то легко, вони беруть гроші собі  просто так, мають всі працювати за 8-10 тисяч і не більше, як в ЛПЕ. не нравиться нахер, треба звикати до бідності і віддавати заробітки прокладкам з міської ради і турецьким варягам. 

Колись мав знайомого маршрутчика він в день мав 800 грн при доларі 8грн....на 8 маршруті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, axelffox500 сказано:

а ще ту маршутку самому крутити  треба.

ТА ТИ ЩО! відкрию тобі величезну таємницю - це і є робота ВОДІЯ! У такого власника, який закриває очі на твої "лєваки". Бо там відразу при прийомі на роботу кажеться - "бабло заробляєш мені стільки-то, остальне собі, але ремонт на тобі".

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@axelffox500 а ви хочете щоб ця анархія продовжувалась далі?!

Система впроваджується криво, але це не фактор відмовлятись від неї взагалі! Звичайно що перевізники не хочуть показувати свої доходи, але ж далі так не може продовжуватись!

Як кажуть або ти йдеш з часом, або ти з часом йдеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, axelffox500 said:

Заздрість до чужих грошей це проблема, я хочу щоб всі заробляли багато,  а не дивитися на когось і заздрити.

А тут вже від тебе залежить, як ти цю заздрість використаєш - як стимул змінити роботу або підвищити кваліфікацію чи мутити лєвак. Перше важче, але вигідніше в перспективі. Друге легше, але потім доведеться кричати що країну розікрали.

 

І взагалі, мене як пасажира взагалі не повинні хвилювати зп водіїв. Імхо, це виключно їх власна справа.

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Electronshik сказано:

Система впроваджується криво, але це не фактор відмовлятись від неї взагалі! Звичайно що перевізники не хочуть показувати свої доходи, але ж далі так не може продовжуватись!

Як кажуть або ти йдеш з часом, або ти з часом йдеш!

якби вони не вимикали трекери, якби хоча б ТЕ нормально вели, то не було б і сьогодняшнього.

Але ж де ж! Трекери! Контроль! "нєєє, це нам погано!" вимикали... ну от і дожились до ще більшого котролюю

 

Не хочуть - нафіг нехай йдуть. Прийдуть інші, котрі будуть згодні працювати чесно. А не звикли все лише "в темну"

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, axelffox500 сказано:

Це нормально, у вас заздрість чи що? Заздрість до чужих грошей це проблема, я хочу щоб всі заробляли багато,  а не дивитися на когось і заздрити.

Ні, я не люблю лицемірів .які постійно жаліються , що несуть збиткі , а чесно показати ті "збитки" не хочуть...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@axelffox500 , мля, то що ми всі маємо кормити водіїв та перевізників по вашій логіці?! Читаєш ваші пости то просто якийсь лютий піз..ць

Нехай вони також працюють офіційно! 

Я не проти щоб водій заробляв багато, але чесно! Інакше ми всі лохі получається! 

І якщо ці два перевізника,  не хочуть працювати на нових умовах то нехай, мля, забирають свої ржаві корита та валять з маршрутів! Ну капєц, вже не перший місяць вирішується це питання про оплату, і вони, мля, не готові!

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Раніше карамбича якось оперативніше банили.

Да, при пороху такого не було!

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, axelffox500 сказал:

Я вже 7-ий рік працюю неофіційно , ну як не показую дохід, якби я працював офіційно я мав би в 4 рази менше ніж маю, і це природньо, це правило капіталізму, люди йдуть туди і роблять так щоб більше заробити, на цьому правилі побудований весь сучасний світ, в нас дебільна влада  цього правила не розуміє бо в неї ще совок.  

Я б подивився на те, як би ви працювали неофіційно в країнах заходу. Там би вас податкова моментом раком би поставила.

І коли ви станете старий, непрацездатний, нікому з роботодавців непотрібний, то ви першим будете піднімати вереск, що такі сякі не платять податкі, щоб вам пенсію більшу дали!

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, axelffox500 сказал:

менше говоріть, ви самі офіційно працюєте? за 8-10 тисяч офіційно працюєте?  лицемірний в нас народ.

 

Зараз вам про бюджетників і мінімальну зарплату заспівають. Готуйтеся.. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось бачив інфу, куди пішли ті міфічні 40+ мільйонів, які ніби то витратить чи витратив оператор на введення системи?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, axelffox500 said:

 

От скажи мені реально без цих гучних слів стимул змінити роботу підвищити кваліфікацію ти взагалі розумієш, що таке Україна, в Україні професор отримує зарплату як двірник в німеччині а той менше,  лікарі, хірургі усі в приватний сектор ідуть масово і виїзжають. Я вже 7-ий рік працюю неофіційно , ну як не показую дохід, якби я працював офіційно я мав би в 4 рази менше ніж маю, і це природньо, це правило капіталізму, люди йдуть туди і роблять так щоб більше заробити, на цьому правилі побудований весь сучасний світ, в нас дебільна влада  цього правила не розуміє бо в неї ще совок.  

Сам запитав - сам відповів :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...