Перейти до змісту

CityCard - система безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Луцька


Рекомендовані повідомлення

Чомусь в Києві система тестується з весни і досі відкладється для додаткових тестів, але куди ж там Києву до Луцька?

Змінено користувачем Ghost_manka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

5 минут назад, Ghost_manka сказал:

Ну так в петиції не просять відмініти систему, перенести її на роки і т.д. Ще раз читайте мій попередній пост.

Петиція одна. Раджу вже нарешті зняти шапочку з фольги =/
З ваших думок, я зрозумів, що ви всюди бачите зраду і у вас вже їде дах на цьому грунті.

Чомусь в Києві система тестується з весни і досі відкладєть для додаткових тестів, але куди ж там Києву до Луцька?

1) Немає чого зволікати.

2) Не одна, та "одна" - перша, після неї з'явилися ще, може, їх повидаляли як дублі, хтозна. ВДЯГНИ шапочку, допомагає. І за ту петицію підписалися 30!!! чоловік при потребі 300, а лишилося 5 днів. ДУЖЕ потрібна та популярна петиція. Якщо "накрутять" в останній день - взагалі зняти ту маячню з розгляду, а підписантів добре перевірити на зв'язки з перевізниками, і позабирати в причетних маршрути. А ті 30, бідні-нещасні, Інтернету не мають? Силою думки підписали?

3) Дах їде? Психіатр доморощений знайшовся... Хотів написати матом... Але не дійде і матом. ВСЕ, що гальмує наведення порядку з перевезеннями, а та система - в першу чергу для того - якраз "зрада" і є. На що витратили кошти з бюджету міста тоді? На відкладення на місяць, два, три, а тоді - на склад пилом припадати? Чи на продовження доступу перевізників до чорного налу? ЄДИНИЙ за останні роки крок міської ради, спрямований виключно на благо міста, не ілюмінації/фонтани/лавочки по 100 тисяч, і той похерити? Дах їде у бариг, які місця собі не знаходять від усвідомлення, що "налічка" - УСЬО. Дах їде настільки, що починають роздавати рекомендації встановити валідатори "тільки в тролейбусах". На лопаті їм. В першу чергу - в них!

4) Київ - в РАЗИ більше місто з більшою кількістю навіть ВИДІВ транспорту, не кажучи про його кількість, порівняння зовсім некоректне. Розповсюдити 200 тисяч квитків, і пару мільйонів - різниця є? Чого в Тернополі не відклали, а перевізників-страйкарів поставили на місце, а вартість проїзду знизили а? Чого в Конотопі екс-мер взагалі знизив вартість проїзду замість підвищення, чому в Володимирі уже цікавляться встановленням такого ж?

Попередній пост читав.... Перепрошую всіх за грубість, відповім майже цитатою з футболки одного депутата -  Якої вам, бл**ь, інформації ще не хватає???

Купа статей на новинних ресурсах ще з весни, в газетах, на 12 каналі, Аверсі - відеосюжети, чітко роз'яснено, що буде 50 точок продажу карток і поповнення від 6 грн., пенсіонерам почнуть видавати вже з понеділка, більше того, навіть фото карток самих показали... МАЛО інформації? Чи є в місті таке собі "лоббі", яке хоче зробити і з цим те саме, що з валідаторами, що тестували в тролейбусах (оті були якраз недолугі) - покласти на склад, і забути, де ключ. Роботи по впровадженю ще багато, то так, але її ТРЕБА робити, розповсюджувати картки, встановлювати термінали, інформувати людей, і на те часу повністю досить. КОЖЕН працюючий купити квиток зможе, школярам - роздати через школи, пенсіонерам - листоношами, через ЦНАП, в відділеннях банків при отриманні пенсій. Було б бажання, тижня - достатньо, і в міськради всі можливості для того є.

image.thumb.png.6cadfb80c078461c1dd41eb524805b61.png

Є бажання і далі щопівроку платити більше? Їздити не по графіку, не до кінцевої, а ввечері на таксі, бо немає маршрутки? Стояти, як сліпі котенята на зупинці, і телепатично вгадувати, де та колимага їде? Годувати при незмінній зарплаті, чорним налом перевізників? Ну, тоді впроваджувати нічого не треба, хай буде, як є. Будуть збої? Переживемо. Буде саботаж з пошкодженням терміналів і валідаторів - покарати показово і жорстко. За пару місяців всі не тільки звикнуть, ще й дякую скажуть. В першу чергу, ми побачимо реальну рентабельність, прибутки перевізників, кількість пільговиків...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поясніть хто в темі.... ПЕЙПАС відразу на страті не буде працювати так?.... і невідомо коли буде?.... ато для багатьох у кого картки банківські чіповані і телефони з NFC було б дуже зручно.... не потрібно тої картки додатково купуваати і тд....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Pavelix сказал:

А поясніть хто в темі.... ПЕЙПАС відразу на страті не буде працювати так?.... і невідомо коли буде?.... ато для багатьох у кого картки банківські чіповані і телефони з NFC було б дуже зручно.... не потрібно тої картки додатково купуваати і тд....

Недавно почали казати, що вже на старті буде. Ну і нафіга та карта треба і ті 50 автоматів?)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ghost_manka сказал:

Недавно почали казати, що вже на старті буде. Ну і нафіга та карта треба і ті 50 автоматів?)

 

Ну чому так зразу... треба... коли є вибір це добре... не кожен ж з пейпасом... навпаки таких буде десь 20% імхо...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

 

Citycardnet ...Продаж карток стартує з 30.10
Пільгові картки видаватимуть у 3 точках.

У них же можна буде придбати, а також у додаткових 50 терміналах по місту.
Окрім цього, можна буде розрахуватися методом Paypass

 

тиждень тому вони відповідали:

Цитувати

Citycardnet оплата банківською карткою теж буде можлива через деякий час

 

а три дні тому вже

Цитувати

Citycardnet  можливість оплати банківською картою буде можлива одразу. Картки запроваджуються для людей, що не користуються ЧІПОВАНИМИ банківськими картками, або ж на карті немає коштів. Обирати Вам

 

відеосюжет

Спойлер

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікаво в плані контрролю зайців... 
який доказ я маю показати контролеру якщо я банківською карткою оплатив, але немає на тел приват24 чи ще чого щоб показати історію платежу....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Pavelix сказано:

який доказ я маю показати контролеру

а мені теж цікаво, вони хочуть в кожен тролейбус запустити по контролеру, тобто, всіх кондукторів перейменувати в контролери? Тоді, де тут економія?
Про маршрутчиків - взагалі мовчу, на першому етапі - буде повна жопа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Bliksss сказал:

а мені теж цікаво, вони хочуть в кожен тролейбус запустити по контролеру, тобто, всіх кондукторів перейменувати в контролери? Тоді, де тут економія?
Про маршрутчиків - взагалі мовчу, на першому етапі - буде повна жопа.

ну я так розумію то на перший час мо.... поки не привчиться народ.... економія буде через рік =)) може)

 

а жопа так то буде в час пік скрізь... ) 

 

і ще доречі... як там нюанс на рах оплати одною карткою за декількох?... можна чи ні... різну інфу бачив.... 

Заходжу я з дружиною і дитиною для прикладу.... і за усіх хочу заплатити.... або дружина за мене бо я з сумками в обох руках... ще варіант...

 

багато питань короч... але це мабуть по ходу буде рішатись якось... прямо все все не продумаєш....

 

для приїзжих звісно повна лажа якась з тою карткою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Pavelix сказал:

 

і ще доречі... як там нюанс на рах оплати одною карткою за декількох?... можна чи ні... різну інфу бачив.... 

Заходжу я з дружиною і дитиною для прикладу.... і за усіх хочу заплатити.... або дружина за мене бо я з сумками в обох руках... ще варіант...

 

Отримав вроді як відповідь в цьому відео... 

НЕПЕРСОНІФІКОВАНОЮ карткою (а відповідно пейпас і банк. карт) можна оплачувати скільки завгодно разів і тд... тобто тут проблеми нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів... я купую картку, але гроші на цю картку не зараховуються, ці 35 грн чи скільки вона вартує? тобто я купую пластик за свій рахунок?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Pavelix сказал:

можна оплачувати скільки завгодно разів і тд... тобто тут проблеми нема...

Ось тут і буде проблема, коли після оплати картка не заблокується і може двічі зняти оплату.

2 часа назад, Bliksss сказал:

мені теж цікаво, вони хочуть в кожен тролейбус запустити по контролеру,

Навіщо? Зараз же немає контролера в кожному тролейбусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Dima4s сказал:

Не зрозумів... я купую картку, але гроші на цю картку не зараховуються, ці 35 грн чи скільки вона вартує? тобто я купую пластик за свій рахунок?))

Ви купуєте карту за 35 грн і на ній баланс 0 грн. Знижок/бонусів/переваг над чіпованою банківською картою немає...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Ви купуєте карту за 35 грн і на ній баланс 0 грн. Знижок/бонусів/переваг над чіпованою банківською картою немає...

 

здирництво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Ghost_manka сказал:

Ви купуєте карту за 35 грн і на ній баланс 0 грн. Знижок/бонусів/переваг над чіпованою банківською картою немає...

 

Не у всіх чіповані карточки є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Не у всіх чіповані карточки є. 

Розумію. Але хочеться якісь плюшки від користування цією картою. Зробіть кешбек, градацію знижок і народ повалить купувати картки, бо це буде дійсно вигідно і зручно. Вангую, що поповнення шляхом переказу грошей з банківської карти буде супроводжуватись комісією. Так, дрібниця, але неприємно.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, volks сказал:

Ось тут і буде проблема, коли після оплати картка не заблокується і може двічі зняти оплату.

І буде як в ситуації, коли чоловік оплатив штраф муніципалам на 50% більше, а йому відмовили, бо "Уважнішим потрібно бути" і " законодавчі підстави повернення коштів відсутні ":mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі (не впевнений як саме пишеться),

то не їхній офіс на Л.Українки на площі біля суду?

 

там будівля після ремонту довго порожня стояла.....

цікаво... хто з міскради її власник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, volks сказано:

Навіщо? Зараз же немає контролера в кожному тролейбусі.

ти не зрозумів, я мав на увазі, як будуть контролювати оплату? От маршрутчик, буде пильнувати скільки зайшло і можливо, десь в себе на терміналі бачити кількість оплат, або ще гірше, запускати тільки через одні двері. А в тролях? так само не зробиш, водій фізично не зможе, крім того, не буде скандалити з пасажирами на відміну від маршрутчика (та й воно йому нах треба, водій троля - на офіційній ЗП)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

ти не зрозумів, я мав на увазі, як будуть контролювати оплату? От маршрутчик, буде пильнувати скільки зайшло

угу, на Троронтівщині так....

водій на зупинці пасе щоб кожен хто заходить пікнув карткою або показав проїздний

 

заходять через  передні, через задні вихід тільки

хоча термінал і біля задніх є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Bliksss сказал:

ти не зрозумів, я мав на увазі, як будуть контролювати оплату? От маршрутчик, буде пильнувати скільки зайшло і можливо, десь в себе на терміналі бачити кількість оплат, або ще гірше, запускати тільки через одні двері. А в тролях? так само не зробиш, водій фізично не зможе, крім того, не буде скандалити з пасажирами на відміну від маршрутчика (та й воно йому нах треба, водій троля - на офіційній ЗП)

Десь писали, що згодом мають ще муніципалів до контролю залучити. Цікаво, скільки вони захочуть відсмоктати ще грошиків з бюджету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Bliksss сказал:

ти не зрозумів, я мав на увазі, як будуть контролювати оплату?

Так само як і зараз - контролери будуть їздити по різних тролейбусах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

угу, на Троронтівщині так....

та не тільки там...

я вважаю, що валідатори ефективні, тільки коли стоять турнікети в транспорті, або на пероні.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте зачекаємо запуску тихенько і, більш ніж певен — все стане на свої місця.
Буде і купа недовольних, і якісь "мітинги" і бузіння від перевізників, купка судів з пільговиками і т.д. Можливо.... а можливо і нє. 
Нахр*на ви гадаєте ? це така "інтелектуальна" гра для дурників ? Майте повагу до людей, які пробують щось змінити — заткніться і займіться своїми справами. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

які пробують щось змінити

є купа готових рішень, які сучасніші, дешевші, якими вже користується багато міст України і не тільки України,розробка - вітчизняна (звісно не Візор) нах@я пробувати щось змінити, саме на Лучанах? Хай йдуть спробують деінде, а тоді вже приходять до нас.

 

1 година тому, Соромітник сказано:

заткніться і займіться своїми справами. 

не перегібаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...