Перейти до змісту

Мультиварка: питання вибору


Рекомендовані повідомлення

Обираємо мультиварку. Відгуки у інтернет-магазинах часто діаментрально протилежні. Тому запитаю форумчан, хто має досвід вибору і користування:

- з яким покриттям краще обрати - антипригарним, антипригарним керамічним чи керамічним?

- функція мультиповар - важлива чи не принципова?

- кількість програм - це чистий маркетинг чи дійсно треба обирати з більшою кількістю програм?

- на які ще характеристики важливо звернути увагу?

- і взагалі, чи не є це цяцькою, яка швидко набридне і буде припадати пилом (як колись модні пароварки)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу брати скороварку

У мене мультиварка Scarlett IS-MC412S01, покриття тефаль, користуємось уже багато років (правда ламалась)

Зараз каші варим тільки в ній, дуже зручно, непригорає. Як не було нормальної плитки - то в ній і смажили, і борщі варили, і торти пекли.

По суті потрібно декілька основних програм, більше не знадобиться, не варто гнатися за їх кількістю 

При виборі звертайте увагу (читайте відгуки) на механіку, як кріпиться кришка, бо у нас з цим були проблеми, виробник використовє неякісний пластик, який з часом стає кригким. Мех. запчастини не реально знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брати однозначно скороварку. З металевою кришкою, та антипригарним покриттям і не менше 6 літрів (якщо пекти торти то і бажано більшу), здається на це звертав увагу при виборі, (обирав довго, перечитував форуми та відгуки)

Для дружини обрав REDMOND RMC-PM380, вже повних два роки працює без проблем. Вмикається практично через день, використовувала всі функції окрім вакуума, хліба, та йогурту (робим по старінці у каструлі).

Більш детально нічого не скажу, треба в неї розпитати. Знаю точно, що за свою мультиварку очі видере любому :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мулінекс. Через декілька місяців заклинила кнопка спуску пари. В сервісному сказали, що то їх болячка і міняють по декілька разів.

Взагалі річ класна. Суп не подобається. Дружина готує плов, тушить картоплю. Для малої готує. Пішла гуляти ввімкнула і по приходу вже готовеньке - можна годувати.

Я в ній варю каші, тому що вони НЕ ВТІКАЮТЬ і не треба драяти плту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв у свій час мультиварку Philips HD3039. Зараз би брав іншу. На мою думку на що звертати увагу: якість покриття чаши та якість самої чаши. Як правило покриття дуже боїться шкребків, але це характерно для всіх чаш. Свою тоді в основному й брав через чашу. а строк експлуатації була проблема з тим, що здохла батарейка, на внутрішній годинник (після 4-х років експлуатації) і досить серйозно зносилось покриття чаши (царапіни). Зараз через це (пригоряє їжа під час готування) ще й почались проблеми з температурними помилками. Але чашу можна замінити.

Чи потрібно регулювати температуру під час готування? Не знаю, в моїй цього немає.  Але регулювання часу приготування має бути по любому і як правило є у всіх моделях. Це можна питати у продавця.

Якість електроніки? Тут хз, як правило плати зроблені у Китаї, як і все решта :) . Тут як повезе. 

 Ще я б звернув увагу на гігієнічність виконання самого апарату: щоб якнайменше, а в ідеалі взагалі б не було так званих важкодоступних місць. Це місця, які важко помити, почистити. Чомусь виробники досить легковажно до цього ставляться. Просто відкрийте мультиварку та уявіть наскільки буде просто її помити, почистити після використання. Те саме стосується й клапану. В тій, що я брав клапан розбирається просто, але саму мультиварку через її дурацьки буртики помити не дуже добре. 

Кількість програм, тут в кожного своя думка. З досвіду використання, найчастіше використовували програму для приготування каши (гречка, рис) програму для тушіння, смаження та запікання. Суп пробували приготувати, але толком не получалось. 

Хороша функція для приготування: відстрочка старту. Коли заклав компоненти на ніч та запрограмував час приготування на ранок. Проснувся, а вже все готове. Права для смаження чи запікання таке навряд чи пройде, бо там треба мішати.

Пароваркою користувався пару разів, як на мене мала чаша для приготування на пару.

А взагалі річ дуже корисна, зручна, дозволяє багато зекономити часу. Я думаю що не пожалкуєте, купивши її.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://m.ua/desc/redmond-rmc-m90/

 

Найпопулярніша. Чудова. Надійна. Користуємося років 5, майже кожен день (то не пароварка, яка стоїть місяцями без діла). Без поломок. Місяць назад купив ще одну таку саму мамі на подарунок. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 2 місяця потому...

апну тему, порадьте мультиварку з актуальних моделей, в межах 1-1,5К грн. Можна і дорожче, якщо вона того варта.

Використовуватись буде щодня, тому - надійність важлива. Об'єм - стандартний, бажано - функція випічки і приготування на парі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.11.2020 at 14:40, Bliksss сказано:

апну тему, порадьте мультиварку з актуальних моделей, в межах 1-1,5К грн. Можна і дорожче, якщо вона того варта.

Використовуватись буде щодня, тому - надійність важлива. Об'єм - стандартний, бажано - функція випічки і приготування на парі...

 

довго і давно юзаю Філіпс.

Решта всяких редмондів - китай москальський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Zheny@ said:

довго і давно юзаю Філіпс.

та я також - дивлюсь в сторону мулінекс, тефаль, філіпс... просто, знаючи чого варті відгуки на розетці - вирішив запитати в реальних людей )))

7 minutes ago, Zheny@ said:

Решта всяких редмондів - китай москальський.

воно - так, але деякі знайомі - кажуть що нормально, навіть при регулярному використанні, інші - кажуть що "кака рєдкая"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

та я також - дивлюсь в сторону мулінекс, тефаль, філіпс... просто, знаючи чого варті відгуки на розетці - вирішив запитати в реальних людей )))

воно - так, але деякі знайомі - кажуть що нормально, навіть при регулярному використанні, інші - кажуть що "кака рєдкая"

 

Redmond — российская торговая марка, принадлежащая компании ООО «Технопоиск», под которой осуществляется контрактное производство бытовой техники. Специализируется на продаже мультиварок, в ассортимент входит и другая бытовая техника.

 

ну і в догонку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

воно - так, але деякі знайомі - кажуть що нормально, навіть при регулярному використанні, інші - кажуть що "кака рєдкая"

 

Вже писав тут вище і повторюсь - Редмонд М90 чудова мультиварка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для електробаняка  (чим, власне і є мультиварка) ціна\якість редмонта  виправдана для використання, рахую. У нас якась там МС-41С, влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...