Перейти до змісту

Електровелосипед самотужки


Рекомендовані повідомлення

On 01.07.2020 at 18:58, ar-s сказано:

можна непомітно пристроїти радіомаяк

теж про таке думав. правда нічого розумного не придумав, крім того, що не залишати вел без нагляду :D в принципі якщо зібрати стрьомно по колхозному, то навряд вкрадуть :0016:

On 12.08.2020 at 17:47, yu2007 сказано:

як там проект? що в результаті вийшло?

в підсумку вийшло не так як уявляв. були проблеми з акумом. ще є питання по підвісці, ходовій якшо можна так висловитись. ну наразі готово на 90%. все на ходу. періодично катаємся по черзі з дружиною. треба якось пофоткати показати

On 15.08.2020 at 22:11, ar-s сказано:

laser довго не з"являється в темі

мені чомусь сповіщення не приходять :angry2:

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 335
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 17.09.2020 at 18:33, ar-s сказано:

Де Laser пропав?

да от хз чим вас потішити по темі. місяць вел простоював, жив не вдома.

за цей рік уже пару тисяч ніби наїздив, пока все добре, крім того, що я зрозумів, що їздити по місту велосипедом це пекло. ти заважаєш автомобілям, вони тобі... дороги (обочини) аварійно небезпечні.

тому ідеальна поїздка для мене це по новій трасі за місто + погоцати по полям/лісам.

певно тому в цьому році буде пробігу менше ніж в минулому. 

середньомісячне моє споживання з розетки 6 квт*год. 

в цьому році посатвили рекорд з другом - 110 км за день. їздили в олику і назад, через села. приблзно дві повних зарядки. повезло дуже з вітром, туда (попутний) летіли 40-45 по трасі, не економили. назад в принципі теж, був штиль. зарядку одну на двох везли з собою. заряжались паралельно обоє.

On 17.09.2020 at 19:12, case_l сказано:

вже мабуть награвся і купив мотоцикл  

ну спочатку дуже хотілось щось таке, але потім перехотілось і слава богу.

 

On 17.09.2020 at 21:37, ar-s сказано:

Електровел вигідніше. Можна бухим їздити за кермом

:0016::ok2: 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так давно зустрів два цікавих концепта в луцьку. перший зроблений прям по фен-шую все. а другий - м'яко кажучи "і так сойдьот".

IMG_20200921_161936.thumb.jpg.a3518712555eb67441205526a04f899f.jpg

spacer.png2140672855_Untitl45445ed2.thumb.jpg.24e50d6d00e2ed53dde1e1d624fbbb43.jpg

 

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, laser said:

не так давно зустрів два цікавих концепта в луцьку. перший зроблений прям по фен-шую все. а другий - м'яко кажучи "і так сойдьот".

Перше фото в мене не відображається 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

на днях попросили зібрати батарейку. лежала плата БМС, і є акуми, то в принципі чому б і ні?

якшо комусь буде цікава моя методика - прошу.

Як зібрати батарейку?

під кат:

Спойлер

 

узгодили форму з замовником і інші нюанси.

з метою економії місця збираю встик все.

PXL_20201103_141811126.jpg.3de14fbcbdfede4d75b59e5347e411f5.jpg

спочатку обмотою усі тряпчаною ізострічкою а потім склеюю попарно.

безпосередньо один до одної не можна! є імовірність кз. а так я отримую зазор 1 мм.

термосоплі це найгірше шо може бути - він не тримає, тому клею супером.

PXL_20201103_181220414.thumb.jpg.d935f426f1e219c943f80ac567c1e458.jpg

шайби під + контакт обов'язково! інакше ждати  кз. нажаль у мене не вистачило запасів, тому підкладав уже  обрізки від шайб, але підклав.

зібрано пайкою. перемичкі - мідна шинка, січення не знаю, але на вскидку до 20 ампер має тягнути без питань.

PXL_20201103_184621334.thumb.jpg.dec20f61308dff6e98461659c3702abc.jpg

далі перевіряєм і правильно підпаюєм БМС. всі проводочки, все що може пережатись, передавитись ізолюєм електркатоном і розкладаєм без перехльостів.

фіксуєм або армованим, або поліамідним скотчем.

PXL_20201109_203322595.NIGHT.thumb.jpg.6b1ff04d88f5285c69b0d31b464ff060.jpg

зверху ще слой електрокартона і далі вже по ситуації. я додатково ще вспіненою полі...піно...лабудою :D хто в курсі шо за матеріал?

буде амортизація і теплоізоляція.

не забуваєм про провода хорошого січення - 2,5 квадрата чи більше, нормальні конектори.

ну і саме головне - зарядити і збалансувати всі ячейки.

PXL_20201104_200239471.thumb.jpg.533c1d3fd5c5b11cf4ab3d8277b8645b.jpg

заряжатись 5кг цього щастя буде 10Амперною зарядкою, такою як і в мене - флетпак 700 з акт.охолодженням.

для цього модернізований відповідно - виведені провода, пропрієтарний роз'єм 220 замінено на компутерний.

повний заряд за 1,5 години.

PXL_20201104_201033874.thumb.jpg.95104d4e924c8e8272c6dc6d16095eeb.jpg

якшо вдруг цікаво - загальна сума вийшла (акум + зарядка) 4000 грн. но чесно кажучи я продешевив. роботи і часу було затрачено в 2 рази більше ніж я думав спочатку. но так як "дагавор дароже дєнєг" мусив збирати практично без вигоди для себе.

 

може хтось має зауваження - давайте!

 

Змінено користувачем laser
  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, laser сказано:

додатково ще вспіненою полі...піно...лабудою :D 

підкладка під ламінат/матеріал для пакування? спінений поліетилен (пінополіетилен, газонаповнений ППЕ) https://epicentrk.ua/ua/shop/vspenennyy-polietilen/  :)

Спойлер

переробляв я колись собі шурика 18В і використав акуми з привареними нікелевими ламелями, і спаював ламелі... при першому пробному запуску, пішов дим :( одна ламель перегоріла... після того, навіть якщо ламель вже є приварена до акума, ліпше взяти трохи дорожчого паяльника з регулюванням температури,  припаюю провода, на ламелі більше не сподіваюсь.

хоча, з іншого боку, нікелева (чи нікельована) ламель -такий собі запобіжник, адже акуми залишились цілі

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно слушне зауваження!

нікелеві пластини мають відносно високий опір (на відміну від міді), а 4 зварних точки мають дуже мале сумарне п'ятно контакту.

крім того бувають непровари, при постійній вібрації ці ламелі запросто можуть відклеїтись, тоді виникає куча гемора з батарейкою.

все це варто враховувати і ретельно контролювати.

частина зборщиків відриває їх і або паяє, або варить товсту шину самостійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Планую свого велоконя переробити на електро тягу, бо вже рік як пилюкою припадає.. Допоможіть з підбором компонентів, в кого є досвід...

Запас ходу 30-40км, швидкість 30-40км.год. Задній привід.

Велосипед Biria RS pro на 26 колесах, такий як на фото, тільки ростовка більша

bf5a4c3cf491e445.thumb.jpg.1eacf77ba57328c8c0eeaa4e0338fd36.jpg

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

колега наїздив уже 8 чи 9 тищ. заклинив фрівіл. мусив купувати новий (1кгрн). 

Цитувати

Сместилась ось муфты и заклинило ее, один подшипник может из-за того почти здох

вживу не бачив, поряд не стояв, цитую дослівно.

обнаружений дефект корпуса. неясно правда з завода чи вже в процесі тріщина пішла

image.png.c338d72bba64ad567fb4ad5768921d6d.png

image.thumb.png.b039aa55c41a36dd4317853441e3067f.png

мотор такий же як у мене. мксус 500 ватний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.05.2021 at 20:31, Серега89 сказано:

Планую свого велоконя переробити на електро тягу, бо вже рік як пилюкою припадає.. Допоможіть з підбором компонентів, в кого є досвід...

Запас ходу 30-40км, швидкість 30-40км.год. Задній привід.

Велосипед Biria RS pro на 26 колесах, такий як на фото, тільки ростовка більша

bf5a4c3cf491e445.thumb.jpg.1eacf77ba57328c8c0eeaa4e0338fd36.jpg

 

Маю мотор 24в колекторний, під диск. тормоза, +контролер маю.

Важкий, не розбирав але напевно прямий привід тому що крутиться легко.IMG-d62feb99896fb340bfde8068a1cf2df8-V.thumb.jpg.c85bbb5947ffb4cfe9b274f52875f16a.jpgIMG-d04f88b56d32e14fb1251e4b55f01459-V.thumb.jpg.a05ef8e236a84fbbbc4a376246c11918.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Oli сказал:

 

Маю мотор 24в колекторний, під диск. тормоза, +контролер маю.

Важкий, не розбирав але напевно прямий привід тому що крутиться легко.

 

Дякую за пропозицію, але хочу щось сучасніше, безколекторне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже літо закунчується, а ти ще не переобладнав +))

 

доречі забув сказати по поводу моєї батареї - недавно почав помічати що виключаюсь на біля 5% остатку заряда. провів заміри і констатував що з моїх 12 А*год залишилось 11,5.

так і виставив нове значення на своєму паверметрі.

враховуючи пробіг порядку 5000 км, то я пройшов еквівалент ~100 повних циклів заряд-розряд.

ємність батарей впала до ~95% від нового, що корелює з цим графіком 

ще на 2-3 роки має вистачити, а далі буду думати чи перебирати батарею, чи нарощувати, чи далі використовувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 17.09.2020 в 21:37, ar-s сказал:

Електровел вигідніше. Можна бухим їздити за кермом :rolleyes:

в Польщі права забирають, якщо маєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хлопці, хто реально їздить а не продає велосипеди. Малий(21рік) просить електровелосипед. Помагайте розібратися. Незрозуміло нічого. Ровер постійно в моєму користуванні був тільки в дитинстві. В малого є ,новим купував харківський азимут.  Основні питання. 1. Основна різниця між байком,що працює з ручкою газу як електроскутер , і ті ровери де струм тільки допомагає крутити педалі? 2. Як перевірити батарею при покупці?3. Реальна ціна толкового але не гіпермодного голандця чи німця, того типу що як скутер?4.Які приводи міцніші, чи є програмне в електророверах?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Alex S сказал:

Хлопці, хто реально їздить а не продає велосипеди. Малий(21рік) просить електровелосипед. Помагайте розібратися. Незрозуміло нічого. Ровер постійно в моєму користуванні був тільки в дитинстві. В малого є ,новим купував харківський азимут.  Основні питання. 1. Основна різниця між байком,що працює з ручкою газу як електроскутер , і ті ровери де струм тільки допомагає крутити педалі? 2. Як перевірити батарею при покупці?3. Реальна ціна толкового але не гіпермодного голандця чи німця, того типу що як скутер?4.Які приводи міцніші, чи є програмне в електророверах?

Для каких целей? 

 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, romanc сказано:

Для каких целей? 

 

Чи обов язково треба мати цель? Тур де Франс не цікавить , поїздки з гори також. Пересування містом А в Б.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex S сказал:

… Їздити:)… Тобто зараз сташий курс вишу , але вдома в Луцку, онлайн вчиться. Вночі працює, вантажником на Карбишева. Звідти в центра бере вночі таксі, коли було сухо їздив на Азимуті. Так саме  ровером їздить на Струмовку.Я іноді може захочу проїхатися…

Тогда и сити хватит. 350 Вт моторчиком в переднем колесе.

Азимут и подобный китай одноразовые. Если купишь брендовое бу там больше шансов, что попадется более нормальная механика и электрика.

Для покатушек технику посерьезней берут, там ситиэлектро- только лишний вес, который везешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex S сказал:

… Їздити:)… Тобто зараз сташий курс вишу , але вдома в Луцку, онлайн вчиться. Вночі працює, вантажником на Карбишева. Звідти в центра бере вночі таксі, коли було сухо їздив на Азимуті. Так саме  ровером їздить на Струмовку.Я іноді може захочу проїхатися…

Тогда и сити хватит. 350 Вт моторчиком в переднем колесе.

Азимут и подобный китай одноразовые. Если купишь брендовое бу там больше шансов, что попадется более нормальная механика и электрика.

Для покатушек технику посерьезней берут, там ситиэлектро- только лишний вес, который везешь.

1. Можно ехать на педалях и вес.

2.блатным тестером для акб.

3.бош, панасоник,. На дорогих регулируется уровень помощи в настройках. Компутер с большим экраном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Alex S сказал:

Чи обов язково треба мати цель? Тур де Франс не цікавить , поїздки з гори також. Пересування містом А в Б.

Электросамокат как вариант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Alex S сказано:

Я іноді може захочу проїхатися…

ти краще за руль не сідай 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...