Перейти до змісту

Електровелосипед самотужки


Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, Cherman сказал:

В мене декілька років була така цяцька. Що цікаво, там двигун Бош всього на 250Вт, а в Карпатах у турборежимі на дуже серйозні підйоми влітаєш ппросто з розбігу. Чітерство, прямо якесь, аж геть нецікаво.

 

 

IMG-20190207-WA0010.jpg

Аппарат не за пивом в ларёк)).

Цена сравнима с ланосом).

У боша скорей номинал 250, а у китая максимум пишут.

Змінено користувачем romanc
  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 335
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

29 минут назад, Cherman сказал:

Так, тільки на ньому в нас майже нема де їздити. Все-таки, хода 150/140мм, явно завеликі для нашої рівненької місцевості.

 

Было бы желание и умение, а грязь найдется всегда. ХОДА  подвески , это плюс к скорости по грунтам, а электродвиг в помощь.

Я помню как за Шкодером не мог угнаться в пойме Стыря, я на хардтейле,а он на подвесе в лайтовом режиме, да и по лесу можно дать жару.

Конечно в Карпатах еще круче. Я за такими электробайками и соответствующими им ездоками ездил на картонном двухподвесе 100/100, еще тот экстрим.

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Cherman сказал:

В Діми був тоді короткоходний двопідвіс кадейл, на 29-х(чи то на 27.5) та з лефті. Я якраз таку раму собі зараз неспішно шукаю.

Ага, 29. 27,5 тогда не было у нас.

Я у местных видел электро духподвес , 29 рама, но колеса 27,7+, бескамерки, Хт, дроппер, вот там "диван ", и кажется его потом Разыскивали, почистили квартиру, 2 вела и ноуты.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Alex S сказал:

Тайгер Зоря. В мото спільноті самі найкращі відгуки, особливо для села. Майже всі електроскутери китайські їх не поспішають хапати . А брендована Японія ціна нормального авто. Від 4 т ойро. Тобто як золота середина.

51168B2A-F1FF-41B7-B5E6-7E871386D22C.png

Это китай китайский. И как его в квартиру заносить? Точно "мотоспільнота?" Он ни за одним байком не успеет, а если успеет, то не на долго.

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Тобто треба поспілкуватися з тими хто реально юзав чи юзає електро вели . Поміняв в прогресі декілька . Який привід краще, треба те програмне ,чи шукати де його поменше ,чи взагалі немає, які бренди в цему сегменті , де Китай, де Китай зібраний а-ля в Голандіі, а де калірований голандець чи Ганс… ??

Если батарея Панасоник или подобных брендов, то там и электроника будет нормальной, хоть и морально устарквшей. И батарею бу не проблема купить., смотришь, чтоб ехал и не было люфтов в колесах. На такие и гарантию могут дать. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romanc сказано:

Если батарея Панасоник или подобных брендов, то там и электроника будет нормальной, хоть и морально устарквшей. И батарею бу не проблема купить., смотришь, чтоб ехал и не было люфтов в колесах. На такие и гарантию могут дать. 

Рома без образ , добре?Ти хочеш позиціонувати себе невіпатєльним експертом по роверам. Хай буде. Мова йде про Електровелосипед. Я третім меседжем запитую спільноту ,про який привід краще..( на каретку, на переднє, на заднє колесо , варіатор, ремінь і тд) ти мені не першим вже меседжем розказуєш про те ,щоб люфтів не було. Якщо юзаєш ,дай фото свого електробайка, зроби відгук, фотни поагрегатно, опиши розкажи. Якщо ні - не лий води, як то кажуть ,не забивай ефір.

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Alex S сказал:

Рома без образ , добре?Ти хочеш позиціонувати себе невіпатєльним експертом по роверам. Хай буде. Мова йде про Електровелосипед. Я третім меседжем запитую спільноту ,про який привід краще..( на каретку, на переднє, на заднє колесо , варіатор, ремінь і тд) ти мені не першим вже меседжем розказуєш про те ,щоб люфтів не було. Якщо юзаєш ,дай фото свого електробайка, зроби відгук, фотни поагрегатно, опиши розкажи. Якщо ні - не лий води, як то кажуть ,не забивай ефір.

Я написал, "в магазин за пивом" как твои потребности хватит и 350Вт привода в переднем колесе. Тем более после азимута, хорошо, если брендовая электроника будет.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Alex S сказал:

Весь рухомий склад що авто що мото що вело електризується . Питания тільки часу. Чим цей тайгер гірший за ту саму ямаху Гир, чи Хонду протопік? 

А чего ты ездишь на Мерсе, а не на черри? Мерс гораздо дороже в обсуживании и ремонте.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Alex S сказал:

… Їздити:)… Тобто зараз сташий курс вишу , але вдома в Луцку, онлайн вчиться. Вночі працює, вантажником на Карбишева. Звідти в центра бере вночі таксі, коли було сухо їздив на Азимуті. Так саме  ровером їздить на Струмовку.Я іноді може захочу проїхатися…

И где тут про 60км/ч?

Реально хочешь летать на табуретке без тормозов и шлема 60 км/ч?

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

В мене декілька років була така цяцька. Що цікаво, там двигун Бош всього на 250Вт, а в Карпатах у турборежимі на дуже серйозні підйоми влітаєш ппросто з розбігу. Чітерство, прямо якесь, аж геть нецікаво.

 

 

IMG-20190207-WA0010.jpg

На этом в шлеме я б еще поехал 60., но когда ставят 1квт мотор и кг 30 акуум на ашановский байк, у которого колесо, вилка могут сложиться в любой ямке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Alex S сказал:

Ти точно руцкій:)? Якщо експлуатуєш елетроьранспорт зроби відгук! Будь ласка . При чому тут азимут? І піво?  В ідеалі такий байк ,щоб 60 валив  по трасі ,як мот ,не втомлюючись і докрутити до розетки педалі можна було не проблемно. 

У меня со здоровьем пока нормально, не требуется помощь электрики, чтоб по городу ехать..

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По электроскутерам я не помогу.

Купи ему Лифа, он всепогодный.

Змінено користувачем romanc
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Симсон даст фору китайской табуретке по комфорту и тормозам, да и запас прочности поболее будет.

А киевляне не думаю чтоб ставили пластилиновые китайские комплектующие, и у них стоимость не как у того, чем мотолюкс торгует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Cherman сказал:

Це києвляни щось таке роблять?

https://ua.e-scooter.co/delfast-partner-2-0/

Китайцы(((

Киевляне дизайн разрабатывали)

https://eu.delfastbikes.com/ от1000еур, китайская комплектуха.

 

http://topgeek.com.ua/ukrainskie-elektrovelosipedy-otpravlyayutsya-v-meksiku-137859/

По фото видно вилку dnm, это уже бренд, хоть и не дорогой, думаю и остальное повыше качеством, чем на том, что за 1000еур. 

 

Змінено користувачем romanc
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Alex S сказал:

От якщо відкинути політику то щось типу такого. От які є бренди потужних електророверів? Це що за виробник. Тобто цікавить за компоновкою те саме тільки менш потужне , пропорційно легше на вагу…Віразу запитання А категорії в малого немає, вона в цему випадку потрібна? 

 

Офицально до 3кВт не нужна категория, если выше, то А1.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік робить електровели, ремонтує і т.д. Якщо саморобний не цікавить, то, думаю, прокунсультує.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Alex S сказал:

От якщо відкинути політику то щось типу такого. От які є бренди потужних електророверів? Це що за виробник. Тобто цікавить за компоновкою те саме тільки менш потужне , пропорційно легше на вагу…Віразу запитання А категорії в малого немає, вона в цему випадку потрібна? 

 

Я бы взял, тот на котором полицейский приехал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Alex S сказано:

Якщо рами ,верхньої труби немає ,то жіночий? Чи зараз пох?

Думаю, другий варіант. Як в анекдоті, вам рюшечки чи їхати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, bormotuha said:

Думаю, другий варіант.

Це у ваших гейропах так. А в нас однозначно подумають, що якийсь геєрас їде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

13 годин тому, Alex S сказано:

До речі компоновка зараз яка? Чоловічі і дамки? Якщо рами ,верхньої труби немає ,то жіночий? Чи зараз пох?

якщо труби немає - це для того, щоб можна було в платті їздити, якщо ти не знав 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, romanc сказано:

У меня со здоровьем пока нормально, не требуется помощь электрики, чтоб по городу ехать..

в такому величезному місті як луцьк без електрики тільки лідери тур де франс можуть проїхати з одного кінця в інше 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Alex S сказано:

О!! Ще один Денікінський недобиток. Я ж казав що гіксперти знайдуться .

а що це тебе на ровери потягло? права забрали бо бухим попався?    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, case_l сказал:

а що це тебе на ровери потягло? права забрали бо бухим попався?    

С низкой рамой бухому легче залазить на вел.

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Alex S сказано:

гниє помалу печінка, нормально не поновлюється кров. Я хворів двічі, і різними штамами ,що ще гірше.

воно тобі і мозок роз'їдає, якщо він був коли небуть 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

С низкой рамой бухому легче залазить на вел.

я щось про це не подумав, не мав такого досвіду 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...