Перейти до змісту

Електровелосипед самотужки


Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, де можна перепакувати АКБ до самоката, можливо хтось в Луцьку таким займається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 335
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

48v 10a на 18650 важить 2.5к

ці новомодні 20ач 12 910грн 5кг 220 х 140 х 100мм

Виходить по розміру і вазі вони практично одинакові...

Я думав компактніше буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 24.08.2022 в 12:35, alexvvv сказал:

Нарешті поміряв надіслано батарею з цього сайту. Замовляв Аккумулятор LpCO литий карбон кобальт 9-17Ah 3,7V (#LpCO-1-26930) 10 шт. Відправили швидко, наложкою, швидко прийшло, але прислали не те... Прийшли пакети літій-титанат 17 ампер. Особливо не розбираючись в пакетах я їх забрав, вдома поміряв тестером і поняв що вони не то... Подзвонив в магазин, поговорив, визнали помилку, і пообіцяли поміняти. При розмові продавець згадав що є ще пакети на 20 та 23 ампера. Ми дійшли згоди що відправлять 20 амперні пакети, різницю з 17 доплачу наложкою, там в районі 700грн, точно вже не пам'ятаю. Пакети прийшли, зібрав, але по розрядці порівняно з іншими акумуляторами відчувалось що 20 ампер там немає. Зараз вже купив ваттметра, і почав міряти. Струм розрядки невеликий 2-2.5 ампера. Акумулятор видав 17.4 ампера до відключення бмс. 

Коротше, тепер довіри до магазину немає, і рекомендувати його нікому не можу

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cniperman це напевно як з батарейками 18650 літокала. пишуть 3000мА. зарядка захмарна до 4.2 і розрядка до 2.5в. При цьому не придерешся, вони ж видають ті 3000мА. Але є одне але. при нормальній роботі бмс, вона не дасть зарядити до 4.2 і не дасть розрядити до 2.5 і в висновку маєш десь 2500мА
А на самих пакетах пише яку ємність?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cniperman треба даташіт читати, там все написано, за яких умов можна витиснути 20А

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Dima4s сказал:

@Cniperman це напевно як з батарейками 18650 літокала. пишуть 3000мА. зарядка захмарна до 4.2 і розрядка до 2.5в. При цьому не придерешся, вони ж видають ті 3000мА. Але є одне але. при нормальній роботі бмс, вона не дасть зарядити до 4.2 і не дасть розрядити до 2.5 і в висновку маєш десь 2500мА
А на самих пакетах пише яку ємність?

Нічого там не пише, може якась маркіровка і є, яка не гуглиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

@Cniperman треба даташіт читати, там все написано, за яких умов можна витиснути 20А

Може і так, хоча по графіку після 3.2 вольт там різко падає вже вольтаж, і багато вже не вижмеш. 

Не сподобався і сам графік розряду батареї. Швидко сідає на початку, і велосипед вже через трохи чихає з напругою +/- 36 вольт. В швагра на 21700, куплена, продавець заявляв що має бути 25 ампер, то сідає вона набагато повільніше, правда просадка при нагрузці в нього більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cniperman сказано:

Може і так, хоча по графіку після 3.2 вольт там різко падає вже вольтаж, і багато вже не вижмеш. 

що навіть ампера не вижмеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, alexvvv сказал:

що навіть ампера не вижмеш?

Без бмс не пробував

microvast-dokumentaciya-lpto-lpco-mpco-3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

@Cniperman вже їздиш? На скільки км без педалей? Яка максималка? Чи використовуєш акумулятор для резервного живлення через інвертор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

@Cniperman вже їздиш? На скільки км без педалей? Яка максималка? Чи використовуєш акумулятор для резервного живлення через інвертор?

Їзджу вже давно, в основному на короткі відстані. Зараз не засікаю, так як тримаю батареї з зарядом про всяк випадок. Інвертора немає, але як прикріпити то щось вигадаю. Інвертори в ціні повиростали, про синус взагалі мовчу. А для котла і холодильника якраз його й треба. Знаєш толкового інвертора для велика, підкажи. Маючи три велика 20 +/- ампер може стати в пригоді 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 минут назад, alexvvv сказал:

@Cniperman вже їздиш? На скільки км без педалей? Яка максималка? Чи використовуєш акумулятор для резервного живлення через інвертор?

Максимальна 30 км, 26 колесо. Спицювали самі з швагром, мотори в Ківерцях купував. Дядько заявляв що 350 ватт, редукторне. Тяга на 26 хороша. Передок ведучий. Під дружиною 45 кг постійно пробуксовує на старті) В мене на 29, купляв готового нового переробленого китайця, то ще те гівно, тяги немає, батарейки на 20км з підкруткою на горобки

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cniperman сказано:

Їзджу вже давно, в основному на короткі відстані. Зараз не засікаю, так як тримаю батареї з зарядом про всяк випадок. Інвертора немає, але як прикріпити то щось вигадаю. Інвертори в ціні повиростали, про синус взагалі мовчу. А для котла і холодильника якраз його й треба. Знаєш толкового інвертора для велика, підкажи. Маючи три велика 20 +/- ампер може стати в пригоді 

подивись інвертори з синусом на aliexpress, там не повинні були вирости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

подивись інвертори з синусом на aliexpress, там не повинні були вирости.

От тільки прийдуть хіба за місяць, та й синусом як і з ватами китайцям важко довіритись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cniperman сказано:

От тільки прийдуть хіба за місяць, та й синусом як і з ватами китайцям важко довіритись

не страшно, що за місяць, війна ще довго буде, вати звісно китайські, але є огляди від покупців навіть із осцилограмами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Яку зарядку треба на 24в для  заряда літія? щось нічого адекватного знайти не можу.. ампер на 10.
Також и правильно я розумію що БМС контролює заряд і сама буде зменшувати струм, чи вона тільки відрубає при перенапрузі. а заряджати правильно має все ж ЗУ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Dima4s сказано:

Яку зарядку треба на 24в для  заряда літія? щось нічого адекватного знайти не можу.. ампер на 10.
Також и правильно я розумію що БМС контролює заряд і сама буде зменшувати струм, чи вона тільки відрубає при перенапрузі. а заряджати правильно має все ж ЗУ?

заряджати має зарядний пристрій, а бмс відповідає тільки за те, щоб відрубати у нештатних ситуаціях типу короткого замикання, перезаряду і перерозряду 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s можна використати комп'ютерний блок живлення + DC-DC перетворювач із регулюванням струму, який буде підвищувати із 12в до потрібної тобі напруги і потрібного струму (струм і напругу треба буде виставити по приладах), я так заряджаю свій електровелосипед.

Якщо треба 10А  по бери потужний типу такого :

 

DC-DC-STEP-UP-1200W.thumb.jpg.11e176428c54c6b94de5a05c07a3f486.jpg

Змінено користувачем case_l
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, case_l сказано:

Якщо треба 10А  по бери потужний типу такого :

я начитався що треба поступово піднімати напругу, потім поступово скидати струм. і вирішив шо простий перетворювач не підійде) він ж просто видає сталі числа
Чи літієва батарея сама по трохи зменшує струм який бере на себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Dima4s сказано:

я начитався що треба поступово піднімати напругу, потім поступово скидати струм. і вирішив шо простий перетворювач не підійде) він ж просто видає сталі числа
Чи літієва батарея сама по трохи зменшує струм який бере на себе?

Ставиш напругу максимального заряду і акумулятор бере стільки скільки ти віддаєш, в кінці заряду трохи менше споживає струму. В мене заряджається  відносно стабільним струмом, я дивився по даташиту акумулятора, яким струмом можна заряджати до максимальної напруги, там все норм. В мене налаштовано 5А 42в (малопотужний dc-dc)

В будь якому випадку струми і напруги заряджання в даташиті акумулятора є,  там все описано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s плюс того що в перетворювачі можна регулювати напруги і не перезаряджати акумулятор, що погано впливає, наприклад я заряджаю до 4.15В, а не до 4.2+  це менш вбиває акумулятор.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для контролю процесу зарядки поставив цифровий вольтамперметр, він все показує.

Вбудований Вольтметр Амперметр 0-200 В, 0-10А, 4 розряджання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.11.2022 at 11:44, case_l сказано:

@Dima4s плюс того що в перетворювачі можна регулювати напруги і не перезаряджати акумулятор, що погано впливає, наприклад я заряджаю до 4.15В, а не до 4.2+  це менш вбиває акумулятор.

Якщо я зарядку-вчеплю паралельно на клеми акума, коли він підключений до зарядки на упсі, нічого страшного не буде? Не вкурсі?) Упс щарчджає струмом в 0.7а. Що є дуже малоєі дуже довго..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Dima4s сказано:

підключений до зарядки на упсі

Упс почне піщати на перезаряд батареї (упс орієнтується на макс 12.8 В, зарядка дає більше). Далі - залежить від марки і моделі, мій APC просто безперервно піщить, але працює далі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Упс почне піщати на перезаряд батареї (упс орієнтується на макс 12.8 В, зарядка дає більше). Далі - залежить від марки і моделі, мій APC просто безперервно піщить, але працює далі.

В мене упс на 24в, заряджає напругою 28.3 і струмом 0.7а  я думаю чи нічого не згорить якщо я паралельно втикну зарядку скажем на 29.4в 2-5А.

Зараз стоїть спайка 7s3p 18650

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...