Перейти до змісту

Електровелосипед самотужки


Рекомендовані повідомлення

подвоїлося, видаліть

Змінено користувачем Peace Duck
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 335
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

@Alex S, бачу,  ви видалили те повідомлення з електровелосипедом, але я запам'ятав, який він на вигляд. Все-таки, такий сітібайк, що з рамою, що дамка - це пенсіонерський велосипед. Спокійно доїхати до роботи, заїхати в магазин, потім поскладати всі покупки в багажник. Ваш син на такому покатається, потім ввійде в смак, захоче фану - а цей велосипед не для такого. Хіба, щоб хтось зібрав електровелосипед на замовлення(є такі люди), на нормальній рамі, з нормальними компонентами, відповідно, туди можна втулити потужного електромотора.

Змінено користувачем Peace Duck
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Потрібна допомога у виготовленні корпусу під аккум та контроллер. Куплена сумка (усилена) протрималась 300км і почала розлазитись. Хочу щось міцніше, в розмір рами і естетичний вигляд. 

Планую алюміній або скловолокно.

IMG_20220513_085537.thumb.jpg.bb3de432f18ac5f1eb8b153c628acb02.jpg

 

Змінено користувачем Серега89
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дісталось мені електроколесо 500вт редуктор від veloraketa.ua і акумулятор(48в, 10,6А/г)

Тепер питання це все дообладнати контролером, велокомпом. Газ ручкою

 

 

111.jpg

2222.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю брати таке

Ручка Wuxing 300X Thumb Throttle,36V 48V 72V Водозахищена WP

https://www.aliexpress.com/item/1005003752571619.html

Велокомп щось із цього, не визначився якого саме, може порадите

https://www.aliexpress.com/item/1005002465082565.html

Контроллер KT Ebike Controller 36V48V 250W-1000W Julet Waterproof Plug 15A/17A/22A/25A/30A For Electric Bicycle Motor Conversion Kit  -  22A Sinewave 1T5

https://www.aliexpress.com/item/1005002874776297.html

Зарядка

https://www.aliexpress.com/item/1005004034220425.html

Є сумніви, що все вибрав те що треба і якого контролера і велокомпа взяти, так як під дощик часто попадаю, то бажано щоб вологозахищене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@mariolast якщо під дощ то треба ще корпус до контроллера 

дисплей можеш брати kt-lcd5

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контроллер і батка в сумці будуть, на раму

контроллер який, Squarewave  достатньо чи вже брати Sinewave ? КТ-17А вистачить чи КТ-22А, різниці у розмірах і вазхі досить така собі суттєва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, mariolast сказано:

контроллер і батка в сумці будуть, на раму

контроллер який, Squarewave  достатньо чи вже брати Sinewave ? КТ-17А вистачить чи КТ-22А, різниці у розмірах і вазхі досить така собі суттєва

бажано від 22А, бо 17А малувато, краще кажуть Sinewave

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mariolast сказано:

контроллер і батка в сумці будуть, на раму

"приблизно" - скільки стане "електроніка"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

Одразу згадав свою юність на "туристі" з тонкими колесами по грунтових дорогах до 100км на день... 

не думаю що 100, але, щось близько до 70 - можливо І було... на "туристі"

P.S. "станцію" на 40-му не забули?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

"приблизно" - скільки стане "електроніка"?

Сумка типу такої

https://www.aliexpress.com/item/32956883488.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Waver сказано:

Тобі дуже скучно і це спроба щоб хоть хтось з тобою посперечався? Та нехай буде по твоєму :)

Ти - щось перепутав... не так зрозумів))) Мені - не цікаво "сперечатися", від слова - ЗОВСІМ.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, mariolast сказано:

Сумка типу такої

щось типу такої - і дивився, але на "алібабі", а не на "аліекспресі"... різниця в ціні - суттєва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Bliksss сказал:

щось типу такої - і дивився, але на "алібабі", а не на "аліекспресі"... різниця в ціні - суттєва.

Щось з контроллером не можу ще толку дійти

Не бачу там виходу на дисплей.

Є в ньому окреми вихід під кабель 1T5 до контроллера довжелезхний для підключки всякого добра по типу тормозів, світла і і там же дисплей.

То виходить ще треба кабель подовжувач від мотоколеса до контроллра, інакше в сумку контроллер не сховаєш. Плюс ще й цей кабель розгалужувач брати 1T5

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, mariolast сказал:

Сумка типу такої

https://www.aliexpress.com/item/32956883488.html

В мене така сумка, пішло по швах після першої покатушки по поліських лісах. Вона для асвальту. Носив на базар у ремонт взуття, прошивали додатковими швами., щоб хоч якось трималась. Шукаю альтернативу.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bliksss сказано:

не думаю що 100, але, щось близько до 70 - можливо І було... на "туристі"

Waver писав про пробіг денний,  а ти,  мабуть, "прочитав",  що то він до 100км/год розганявся. 

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, mariolast сказано:

Щось з контроллером не можу ще толку дійти

Не бачу там виходу на дисплей.

Є в ньому окреми вихід під кабель 1T5 до контроллера довжелезхний для підключки всякого добра по типу тормозів, світла і і там же дисплей.

То виходить ще треба кабель подовжувач від мотоколеса до контроллра, інакше в сумку контроллер не сховаєш. Плюс ще й цей кабель розгалужувач брати 1T5

 

Контроллер має зелений штекер і екран має зелений, якщо ти береш вологозахищені конектори то вони такі самі мають бути і на контролері і на екрані. З вологозахищеними тільки зайва морока.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Серега89 сказано:

В мене така сумка, пішло по швах після першої покатушки по поліських лісах. Вона для асвальту. Носив на базар у ремонт взуття, прошивали додатковими швами., щоб хоч якось трималась. Шукаю альтернативу.... 

в мене акб важить 11кг (вистачає на 250 км пробігу при швидкості 35км/год), але вага тримається не на швах сумки, а на ремнях, правда сумка прямокутна.

Замовляв тут, шили по моїх розмірах

https://kuzzgoods.com.ua/ua/p1441151023-sumka-velosiped-sumka.html

Змінено користувачем alexvvv
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, alexvvv сказано:

в мене акб важить 11кг (вистачає на 250 км пробігу при швидкості 35км/год

А які електричні параметри і розміри батареї?  Сам збирав?  Навіщо аж такий запас дальності робив,  і в яку вартість обійшлась? 

Давай деталі,  цікаво ж... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Unknown сказано:

А які електричні параметри і розміри батареї?  Сам збирав?  Навіщо аж такий запас дальності робив,  і в яку вартість обійшлась? 

Давай деталі,  цікаво ж... 

Випадково така дальність вийшла, але зате рідше треба заряджати, хоч я і так не багато їжджу далеко, а по місту використовую традиційний велосипед.

Сам зробив з десяти пакетів LG E63 LI-NMC , вони до 24 коштували по 800-900грн, тому акумулятор вийшов біля 10к грн, поставив туди SmartBMS. Параметри акб 10s  36V 63AH.

 

 

 

Змінено користувачем alexvvv
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, alexvvv сказано:

зробив з десяти пакетів LG E63 LI-NMC

Робив якийсь жорсткий корпус під них? 

Ну і все ж чому з таким запасом акум вирішив збирати?  То ж відразу було ясно,  що там біше 2-х кіловатгодин ємності,  що в 4 рази більше від Того,  що кілька років тому Сергій з Андрієм збирали,  а вони теж їздили 50-70 км на одному заряді. Тобто твої "овер 200" були прогнозовані заздалегідь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Unknown сказано:

Робив якийсь жорсткий корпус під них? 

Ну і все ж чому з таким запасом акум вирішив збирати?  То ж відразу було ясно,  що там біше 2-х кіловатгодин ємності,  що в 4 рази більше від Того,  що кілька років тому Сергій з Андрієм збирали,  а вони теж їздили 50-70 км на одному заряді. Тобто твої "овер 200" були прогнозовані заздалегідь. 

Це не гігант, доволі компактно вийшло, по вазі 10кг. Купувати готових не хотілось, а так мав час і натхнення,  варити із великої кількості банок 18650 чи подібних - мені здається якась діч - буде велика вага і ненадійно і важко проконтролювати всі банки. А тепер не треба паритись про падіння об'єму і пробіг :). Крім того можна використати як павербанк/упс чи ще для чогось. Заряджаю зарядкою 42В 6А (саморобною із бж ПК)

Змінено користувачем alexvvv
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...