Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, nickel сказано:

Тільки чесно, пив?

Спершу банківські реквізити скидай.

Краще спитав чи я їв. Так за вас зелебобіків хвилювавсь отеє во, що тіко додому прийшов - відразу до Борди. А раптом забули, потім знову доведеться доводити, що я "старожил"

Змінено користувачем Skorpio76
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2019 at 21:01, MANJAK11 сказано:

навіть не в одному всесвіті. Я йому про фому, він мені про єрьому

@MANJAK11, модер ти того, повертайся у наш всесвіт зі свого фомішного.

On 15.10.2019 at 21:50, MANJAK11 сказано:

 вскритіє показало, що .

чи вам в ту установу де робите вскритія які експериментальні посиленої дії колеса привезли?

А тут щось кнопочки "підтримати" не працюють. Ти, того, завершуй з тими "продєлкамі Фікса"

Канєшно без абід. У нас така мова міжсвітового спілкування, правда).

P.S. Соррі, змінилася доба і кніпочка ніби знову працює. Але ти повертайся, годі по чужим всесвітам вештатися.

Змінено користувачем Skorpio76
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

Тільки чесно, пив?

Як казав класик: "Пить курить и говорить он начал одноврємєнно."

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, volks сказано:

"Можливого"

Так люди ж і сам преЗедент не цьому факту обурювались.

 

Генпрокурор України Руслан Рябошапка повідомив, що прокуратура у п'ятницю повідомить про підозру у вчиненні низки злочинів ексзаступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олега Гладковського.

 
Про це йшла мова в шоу “Право на владу” на телеканалі 1+1.

За його словами, підозра  складатиметься з декількох епізодів: завідомо неправдивого декларування відомостей (порушення антикорупційного законодавства), а також порушення законодавства під час проведення тендерних закупівель, а також використання службового становища.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

Генпрокурор України Руслан Рябошапка

А шостий президент тут до чого?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Віталій СК сказал:

А шостий президент тут до чого?

"Моя людина на 100 %"

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А шостий президент тут до чого?

 

в цій темі повним ходом обсмоктували всі обіцянки Зеленського, питали(ти у тому числі) коли посадки... ось і відповідь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

"Моя людина на 100 %"

Я чогось навіть не сумнівався, що відповідь буде саме така. :D

Але це ж корупція на 100%?

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Я чогось навіть не сумнівався, що відповідь буде саме така. :D

Але це ж корупція на 100%?

 

Яка корупція? Він же на марафоні пояснював, моя людина - це людина з його команди, він призначив і той працює.

Ну і він діючий президент, все що при ньому відбувається (якщо це компетенція центральної влади) валимо на нього, і хороше і погане. Забув?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Тільки чесно, пив?

:D цікаво, на скільки його вистачить :D

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jack74 сказал:

:D цікаво, на скільки його вистачить :D

Правильно - її (печінки)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я не лише "її" маю на увазі, а взагалі, його "запалу" боротись з вітряками :) 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

 

в цій темі повним ходом обсмоктували всі обіцянки Зеленського, питали(ти у тому числі) коли посадки... ось і відповідь:)

Президент не може впливати на правоохоронні органи. Зеленський сам про це казав на марафоні. То все ж таки до чого він тут?

І це лише затримання, а до посадок ще ой як довго. Якщо вони взагалі будуть. Хоча закрити  когось мусять

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

Яка корупція? Він же на марафоні пояснював, моя людина - це людина з його команди, він призначив і той працює.

Ну я марафон не дивився, а лише чув його відголосок. Але ту фразу можна трактувати по різному.

6 хвилин тому, nickel сказано:

Ну і він діючий президент, все що при ньому відбувається (якщо це компетенція центральної влади) валимо на нього, і хороше і погане. Забув?

Не забув, але цей принцип мені ніколи не подобався. Саме через нього мене і назвали порохоботом на форумі, бо мені не подобалось, що на Порошенка валили все.

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Президент не може впливати на правоохоронні органи.

 

але може вимагати результативної роботи, інакше - звільнити)

 

8 хвилин тому, Віталій СК сказано:

І це лише затримання, а до посадок ще ой як довго. Якщо вони взагалі будуть. Хоча закрити  когось мусять

 

посадки починаються із затримань

Змінено користувачем Werwolf777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

інакше - звільнити)

Та ладно, хто ж буде звільняти на 100% свою людину. Тож хороший хлопець, ну може трішки не справляється, але ж навчиться.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

Не забув, але цей принцип мені ніколи не подобався. Саме через нього мене і назвали порохоботом на форумі, бо мені не подобалось, що на Порошенка валили все.

Ну це ж не ми придумали. Раніше було при Кравчуку, при Кучмі, при Ющенко, при Януковичу. Потім стало при Петі, ну і тепер при Зеленському. Це ж не тільки "валити на ***", а й "віддати належне ***", і не остання зручність - так легко означити часовий проміжок, про який говоримо.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тенденція мені починає подобатися:horse: 

 

"ГПУ змінила підозру скандальній Лукаш: у чому звинувачують міністерку юстиції часів Януковича

Олені Лукаш інкримінують заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Раніше ексміністерку юстиції та її заступника Юрія Іващенка звинувачували у заволодінні 2,5 мільйонами гривень із державного бюджету.

Окрім того, 11 жовтня сама Лукаш повідомила про те, що слідчі Генпрокуратури викликають її на допит у справі про розкрадання бюджетних коштів та службовому підробленні."

 

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Werwolf777 сказано:

тенденція мені починає подобатися:horse: 

Мені теж. Хочеться, щоб результат не розчарував.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Віталій СК, хочу запитати)

 

А на підприємстві, де ти працюєш, немає часом вільної вакансії на посаду, аналогічну твоїй? Ну ото щоб так приходити на роботу і цілий день безкарно сидіти в інтернеті боротися проти зєлєбобів на Борді до останньої краплі крові! І щоб зряплату при цьому видавали, нехай навіть мінімальну.

 

Якщо що, то готовий приступити до виконання обов'язків вже з наступного понеділка. В боргу не залишусь.

 

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Werwolf777 сказано:

тенденція мені починає подобатися:horse: 

 

"ГПУ змінила підозру скандальній Лукаш: у чому звинувачують міністерку юстиції часів Януковича

Олені Лукаш інкримінують заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Раніше ексміністерку юстиції та її заступника Юрія Іващенка звинувачували у заволодінні 2,5 мільйонами гривень із державного бюджету.

Окрім того, 11 жовтня сама Лукаш повідомила про те, що слідчі Генпрокуратури викликають її на допит у справі про розкрадання бюджетних коштів та службовому підробленні."

 

джерело

В нас між звинуваченням і посадкою відстань ще більша ,ніж між трахнути та одружитися.

Хоча подавляючій  масі,вже навіть сама думка трахнути ,вже подобається.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, yu2007 сказано:

А на підприємстві, де ти працюєш, немає часом вільної вакансії на посаду, аналогічну твоїй? Ну ото щоб так приходити на роботу і цілий день безкарно сидіти в інтернеті боротися проти зєлєбобів на Борді до останньої краплі крові! І щоб зряплату при цьому видавали, нехай навіть мінімальну.

 

Якщо що, то готовий приступити до виконання обов'язків вже з наступного понеділка. В боргу не залишусь.

Звичайно ж є вільна вакансія для відданого порохобратима. Нас тут цілий відділ на аналогічних посадах нищить зєлєбобів цілодобово.

Приходь в понеділок на Рівненську 42. Запитаєш В Ануса, він тобі все розкаже.

  • Ха-ха 3
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Nokian сказано:

В нас між звинуваченням і посадкою відстань ще більша ,ніж між трахнути та одружитися.

Хоча подавляючій  масі,вже навіть сама думка трахнути ,вже подобається.

...була

давайте поспостерігаємо тепер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Nokian сказано:

В нас між звинуваченням і посадкою відстань ще більша ,ніж між трахнути та одружитися.

Хоча подавляючій  масі,вже навіть сама думка трахнути ,вже подобається.

...була

давайте поспостерігаємо тепер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й справа,що спостерігання  ,як в нас робиться - чітко доводить

Що буде,як і було.

А тому вірити у швидкі зміни і є зєлєбобством.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...