Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Хлопці, ви що, порохняву блогершу дивитесь?

Я загуглив.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, nickel said:

Я - патріот!

 

 

Не поняв. То ти знач не зєлєбоба? Ти один із нас, порохобратиме?

Гайда завтра рухати опір капітуляції, патріоте!!!

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

Не поняв. То ти знач не зєлєбоба? Ти один із нас, порохобратиме?

Скорпіо76 сказав, що зелебоба, знач зелебоба. Коней на переправі не міняють.

6 минут назад, yu2007 сказал:

Гайда завтра рухати опір капітуляції, патріоте!!!

Я його вже давно рухаю, як кажуть поляки.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свинарчукам вдогонку

 Не день, а свято! Генпрокурор Рябошапка підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Ярослава Дубневича.

На думку Рябошапки, НАБУ зібрало достатньо доказів для повідомлення депутату підозри. Справа стосується закупівель "Укрзалізниці". За версією слідства, через дії Дубневича-молодшого державі завдано збитків на 93,2 млн грн.

Раніше Дубневич входив у фракцію Блоку Петра Порошенка. На виборах виграв округ на Львівщині як самовисуванець, зараз перебуває у фракції "За майбутнє". Ексгенпрокурор Луценко неодноразово блокував оголошення підозри Дубневичу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Скажіть будь ласка, а Яніну Соколову пустили на прес-марафон, чи вона сама не пішла?

Не сильно мав час дивитися цю тягомотіну,а які там маститі та знані,авторитетні журналісти були?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Не сильно мав час дивитися цю тягомотіну,а які там маститі та знані,авторитетні журналісти були?

Так дивлячись хто для тебе авторитет.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

Не сильно мав час дивитися цю тягомотіну,а які там маститі та знані,авторитетні журналісти були?

Я теж не дивився, але як мінімум Скрипін був. Який до речі поливає брудом у себе на відосах Зе, а до нього прийшов і явно засцяв.

Взагалі пускали ж будь кого, марафон показав що журналісти одне позорисько (( Отут зі Скрипіним погоджусь: довбо*би бл*ть! Точніше і не скажиш.

Змінено користувачем Ha3aP
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу Скрипін і правий,там були не цепні пси демократії,а цуцики беззубі.

Таки зелебобіки.

Я би задав прості,прямі та конкретні питання,в порівнянні з тими цуценятами.

А так вийшло чергове шоу НІ ПРО ЩО.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Ha3aP сказано:

а до нього прийшов і явно засцяв.

Я щось не зрозумів: то він прийшов, чи засцяв?

12 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Взагалі пускали ж будь кого,

Пускали не всіх і відмазка тупа була.

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ha3aP сказано:

а до нього прийшов і явно засцяв.

Я щось не зрозумів: то він прийшов, чи засцяв?

14 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Взагалі пускали ж будь кого,

Пускали не всіх і відмазка тупа була.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Віталій СК сказал:

Пускали не всіх і відмазка тупа була.

Ти про Скабеєву чи Кошкіну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Nokian сказал:

Я би задав прості,прямі та конкретні питання,в порівнянні з тими цуценятами.

Озвуч, будь-ласка, свої запитання.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Nokian сказано:

Походу Скрипін і правий,там були не цепні пси демократії,а цуцики беззубі.

Таки зелебобіки.

Я би задав прості,прямі та конкретні питання,в порівнянні з тими цуценятами.

А так вийшло чергове шоу НІ ПРО ЩО.

Ну от Скрипін пес і шо?

 

3 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Я щось не зрозумів: то він прийшов, чи засцяв?

Пускали не всіх і відмазка тупа була.

Прийшов і засцяв. Питання такі собі були, до Юльки гавкав, а від Зе ховав очі.

 

Та ж Яніна, не пішла сама, а могла прийти і запросити на інтерв"ю. Зараз я не люблю тісноту, а от в наступний раз хоч з груповухой в сауну. Це шо таке?

Яневський теж не пішов і т.д. Я не є аж уважний, але не бачив що б хтось із крепких журналістів скаржився на те що його не пустили. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Ти про Скабеєву чи Кошкіну?

Ніт, від Бігуса якогось журналіста не пустили. Причому два рази.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nickel сказано:

Озвуч, будь-ласка, свої запитання.

Станеш президентом-озвучу.

Там були все-таки напівблогери,а не професійні журналісти.

Це любителі та аматори.

Включно з президентом.

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Станеш президентом-озвучу.

Там були все-таки напівблогери,а не професійні журналісти.

Це любителі та аматори.

Включно з президентом.

Ще раз: самі не прийшли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

Станеш президентом-озвучу.

Я зарахую як злив. Махати кулаками ти спец, а як до діла, то здуваєшся.

5 минут назад, Nokian сказал:

Там були все-таки напівблогери,а не професійні журналісти.

Це любителі та аматори.

Включно з президентом.

Вітя, ти щойно питав хто там був і через декілька хвилин вже заявляєш, що там не було профжурналістів. Там були журналісти від усіх провідних видань, багато закордонних. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Віталій СК сказал:

Ніт, від Бігуса якогось журналіста не пустили. Причому два рази.

 

Два рази - це як? Я що, пропустив ще один марафон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю,самі,чи не самі.

Соколова мені подобається,але вона теж не професіонал.

І не про неї мова.

А чому не прийшли зубри,ну це до них питання 

Можливо вони готуються до нокаутуючої зустрічі.

Бо піЗЕдець близько.

 

  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, nickel сказано:

Два рази - це як? Я що, пропустив ще один марафон?

Йому журналіст якогось іншого видання свою акредитацію віддавав, але всеодно відмовили.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

 

Не переймайся, я підкажу:

Стаття 7. Таємне голосування

1. Голосування на виборах Президента України є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.

Членам виборчих комісій, іншим особам забороняється вчиняти будь-які дії чи розголошувати відомості, які дають можливість встановити зміст волевиявлення конкретного виборця.

Стаття містить у собі дві заборони:

2 абзац: Будь-кому заборонено розголошувати, як проголосував хтось інший, і це нас не стосується.

1 абзац: Виборець не може розголошувати  свій вибір лише в приміщенні для голосування. Це наш випадок і, як бачиш, ніякий закон тобі не забороняє похвалитися перед нами який свідомий вибір ти зробив. Тепер скажеш? Я на слабо не беру, ми ж не підлітки, між нами рік різниці.

Ну добре, будемо вважати, що ти мене розкусив і викрив латентного зелебоба. То можна і я, користуючись твоєю логікою, зроблю висновки і по своїх спостереженнях? Ти чистокровний порохобот, тобто голосував за Петю.

Тепер поясню, чому я питав за кого ти голосував. Ти вимагаєш кримінальних справ по Свинарчукам і відміни Ротердам+, яких привів до влади і впровадив твій же президент. Чому ти не вимагав цього від нього? Чому продовжував за нього голосувати? Просто поясни аргументовано.

Скину відповідь тобі і усім іншим бажаючим на ваші банківські картки. Напишіть номери своїх банківських карток, пін-коди та CVV код до них.

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Skorpio76 сказал:

Скину відповідь тобі і усім іншим бажаючим на ваші банківські картки. Напишіть номери своїх банківських карток, пін-коди та CVV код до них.

Розумію, мені також було б соромно признатися в прихильності до чувака, який призначив Свинарчука і ввів Ротердам+. Можеш не переживати, мені твоє зізнання не сильно і треба - Суть твоїх постів і вподобань яскраво демонструє де тобою була зроблена помітка. 

 

П.с. Що ти там про підлітковий вік писав?

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Розумію, мені б також було б соромно признатися в прихильності до чувака, який призначив Свинарчука і ввів Ротердам+. Можеш не переживати, мені твоє зізнання не сильно і треба -Суть твоїх постів і вподобань яскраво демонструє де тобою була зроблена помітка. 

 

1. Пріятно, що мої пости розбирають на цитати. Мо пам"ятатимуть, що я "тутика не новеньки":angry:.

2. Коли пишеш що я ВИМАГАВ кримінальних справ, спершу перечитай мої речення, а саме зверни уваги на ЗНАК ПИТАННЯ (а не знак оклику, який, ПРИПУЩУ, мав би стояти, якби речення було спонукальне) в кінці речення. Він свідчить не про вимогу, а про, в тому випадку, питання чи дотрималася Мальвіна (вирішив, що моніка - трохи селючне ім"я для для такого "достойника", а ним все-таки захоплюються мільйони в тому числі і осіб чоловічої статі. Тому, ну що б зелебобікам не обідно було:D - називатиму персонажа саме мальвіна). Я трохи відволікся, отже, питав чи дотрималася Мальвіна свої обіцянок віддатися бєні, ой посадити Гладковських. І, о чудо виходить Борду читають чи то в Охфісі чи то в НАєБУ. Не важливо де, але є реакція. Можете не дякувати. Ваш покірний.... опонент у дискусії радий працювати заради суспільного щастя.

3. Щодо мого особистого волевиявлення. То ж скинь реквізити (не забуть пін-код та CVV -код - відповідь прийде з корпоративного Р@шенівського рахунку, тому ці реквізити обов"язкові). І усі "сєкрєти" тобі будуть відомі. Повір, здивуєшся.

4. А, ПРИПУЩУ, не здивуєшся. Бачу мій коротенький майстер-клас з визначення політичних вподобань на основі OSINT(Open source intelligence) гарно засвоїв. Вітаю!

5. Ще почитай мою притчу про чоловіка, який категорично не сприймає шмурдяк (або, як доречно підмітив колега @Віталій СКпесахівку) і для тебе відкриється ще одна істина - при  цьому чоловік не помішаний ні на коньяку ні на віскі. Просто на крайньому застіллі, за відсутності хорошого вина довелося обрати саме НАЯВНИЙ коньяк, який мав найменші ознаки бадяжності та лєвості. От така історія. Думаю читати "між рядками" вмієш. То розбирешся.

Ні - скидай реквізити картки:mellow: і чекай там "відповідь".

@nickelпишу відповідь саме тобі, бо серед опонентів ти хоч трохи виправляєшся і від відмазок і примітивних образ рівня школоти з часом переходиш до конструктиву, визнаєш свої раніше сказані слова чи засвічені позиції.

Решті опонентів, особливо тим, хто так сильно цікавиться моїм волевиявленням пропоную надіслати відповіді на ваші банківські картки. Умови читайте у цьому пості кількома реченнями вище!

Щиро бажаю, що ваше теля (ні, нажаль, наша Мальвіна) вовка (бєню) з"їло!!! От тоді для мене Мальвіна перетвориться на КОГОСЬ достойного.

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Skorpio76 сказал:

1. Пріятно, що мої пости розбирають на цитати. Мо пам"ятатимуть, що я "тутика не новеньки":angry:.

2. Коли пишеш що я ВИМАГАВ кримінальних справ, спершу перечитай мої речення, а саме зверни уваги на ЗНАК ПИТАННЯ (а не знак оклику, який, ПРИПУЩУ, мав би стояти, якби речення було спонукальне) в кінці речення. Він свідчить не про вимогу, а про, в тому випадку, питання чи дотрималася Мальвіна (вирішив, що моніка - трохи селючне ім"я для для такого "достойника", а ним все-таки захоплюються мільйони в тому числі і осіб чоловічої статі. Тому, ну що б зелебобікам не обідно було:D - називатиму персонажа саме мальвіна). Я трохи відволікся, отже, питав чи дотрималася Мальвіна свої обіцянок віддатися бєні, ой посадити Гладковських. І, о чудо виходить Борду читають чи то в Охфісі чи то в НАєБУ. Не важливо де, але є реакція. Можете не дякувати. Ваш покірний.... опонент у дискусії радий працювати заради суспільного щастя.

3. Щодо мого особистого волевиявлення. То ж скинь реквізити (не забуть пін-код та CVV -код - відповідь прийде з корпоративного Р@шенівського рахунку, тому ці реквізити обов"язкові). І усі "сєкрєти" тобі будуть відомі. Повір, здивуєшся.

4. А, ПРИПУЩУ, не здивуєшся. Бачу мій коротенький майстер-клас з визначення політичних вподобань на основі OSINT(Open source intelligence) гарно засвоїв. Вітаю!

5. Ще почитай мою притчу про чоловіка, який категорично не сприймає шмурдяк (або, як доречно підмітив колега @Віталій СКпесахівку) і для тебе відкриється ще одна істина - при  цьому чоловік не помішаний ні на коньяку ні на віскі. Просто на крайньому застіллі, за відсутності хорошого вина довелося обрати саме НАЯВНИЙ коньяк, який мав найменші ознаки бадяжності та лєвості. От така історія. Думаю читати "між рядками" вмієш. То розбирешся.

Ні - скидай реквізити картки:mellow: і чекай там "відповідь".

@nickelпишу відповідь саме тобі, бо серед опонентів ти хоч трохи виправляєшся і від відмазок і примітивних образ рівня школоти з часом переходиш до конструктиву, визнаєш свої раніше сказані слова чи засвічені позиції.

Решті опонентів, особливо тим, хто так сильно цікавиться моїм волевиявленням пропоную надіслати відповіді на ваші банківські картки. Умови читайте у цьому пості кількома реченнями вище!

Щиро бажаю, що ваше теля (ні, нажаль, наша Мальвіна) вовка (бєню) з"їло!!! От тоді для мене Мальвіна перетвориться на КОГОСЬ достойного.

Тільки чесно, пив?

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...