Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Bliksss сказал:

що куримо?

я написав про 112 анал і ЗіК...

 

не звертай уваги, вскритіє показало, що людина в неадекваті

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Віталій СК said:

То все фігня. Баришевський суд вже все відмінив.:D

 

2_original.jpg.90242485e12137829e7190080649fd69.jpg

  • Ха-ха 5
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

але, рошенки зараз сильно дорого коштують і мушу добре виспатись, для того щоб на них заробити, до завтра )))

"Ёжики плакали, кололись, но продолжали лесть на кактус".

Так, от чого ви того пороха так не любите. Рошенки як наркота?:D. Згідний. Не дешеві. Але, зараз за співвідношенням ціна/якість їх ще можна купити і можна їсти.

Не купуй Рошенки, і путчу не буде)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Bliksss сказано:

що куримо?

я написав про 112 анал і ЗіК...

 

послугами шльондр не користуюся, соррі. Навіть безкоштовно

Тому навіть не розпитуватиму що таке Зік у вашій сфері

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, justice777 сказал:

Як виглядає підтримка вітчизняного виробника від уряду Зе:

Підтримка вітчизняного виробника - це звичайно хороша річ. Але за умови, що виробник відповідає взаємністю, а не продає металолом по захмарних цінах.

2 часа назад, justice777 сказал:

Щодо автобусів, крім Богдана є Еталон, I-Van, Електрон, Еталон, Атаман, Рівненський автобус ...

Електрон взагалі автобусів такого класу не випускає. Всі інші - на базі вантажного шасі, це не автобуси.

2 часа назад, Ha3aP сказал:

Мені сподобалось як на цю тему говорив Кличко. Де електрони? Під забором, бо не якісні.

А у Львові не під забором. 

2 часа назад, Bliksss сказал:

Та й в Україні з 2002 року, в тих автобусах - нічого не міняли, хіба що, якісь невеликі доробки... 

Міняли. Причому кардинально. Еталони були на шасі Tata, Богдан -  Isuzu. Зараз же обидва будують зовсім інші автобуси на шасі Ashok.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

послугами шльондр не користуюся, соррі. Навіть безкоштовно

та не факт, що і за гроші дадуть... вони з неадекватами не дуже хочуть діло мати...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

kalyanmaster.ru_307.jpg

студентська гулянка? Думаєш нам цікаво?

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

та не факт, що і за гроші дадуть... вони з неадекватами не дуже хочуть діло мати...

вірю тобі на слово. ти ж експєрд.

Бліск, давай завязуй. Чесно.

Бачу, на правду хлоп ти простий і нормальний.

Давай домовимося Порох - не золото, але нинішій - це взагалі повний абзац і відстій

Змінено користувачем Skorpio76
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Думаєш НАМ цікаво?

роздвоєння особистості...сам зав'язуй )))

P.S. Ладно, без образ, х"й з ним тим порохом, ще через нього не сварився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian, чекаємо від тебе пояснення, чому ти з дитинства за Володимира Олександровича.

Зеленський ініціював заборону перевірки ФОПів на два роки

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, volks сказано:

Всі інші - на базі вантажного шасі, це не автобуси.

так а я про що? сарай на колесах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Давай домовимося Порох - не золото

ну от, тут я сперечатись не буду

 

18 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

але нинішій - це взагалі повний абзац і відстій

я ж не кажу що він саме такий президент, який потрібен Україні, але не треба казати що він гірший, порох - скільки часу був? що зробив?

P.S. Це риторичне питання, якщо збираєшся відповідати (а краще - не треба) тоді, бажано своїми словами, від душі, а не по методичці.

P.S.S. Я,також живу в цій країні і мені не п"х"й що тут відбувається.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

 

вірю тобі на слово. ти ж експєрд.

Бліск, давай завязуй. Чесно.

Бачу, на правду хлоп ти простий і нормальний.

Давай домовимося Порох - не золото, але нинішій - це взагалі повний абзац і відстій

а іншим напишу - критика Зеленого - це не автоматично порохоботство. Це ознака критичного мислення. І відсутність достойних (чи хоча б якихось контрагрументів) свідчить, що за півроку "гірше не буде" не показав себе ніяк абсолютно. Усе, що хоч трохи позитивне відбулося - це відугук процесів, закладених і майже доведених до логічного завершення попередниками. Так, вони теж мали б відповісти перед законом (Гладковські та інші). Але пустобріх, який обіцяв їх посадити сам осідлав Ротердам+.

У мене все. Окремий привіт Маньяку. Шкода, що ти доєднався до тих, хто не маючи аргументів починаєш обзиватися. Слабак, кажуть у такій ситуації.

Буду щиро радий коли вже найближчим часом зелебобіки навввипередки будуть мати змогу поступити пости про реальні державницькі дії Володимира Олександровича Зеленського. Наразі в дискусії одночасно з 2-3 активними опонентами ніякої конкретики не було (і мені шкода), опоненти не маючи що відповісти по суті переходили до образ.

P.S. Бачу ще кілька не прочитаних повідомлень. Напевно і у деяких з них чергові образи у мою адресу. Та заради Бога. Якщо вам так легше - не соромтесь. Маньяк, адмін ти чи модер, а сам то.... Та без питань.

Напевно вибачення попрошу у Бікса, швидше за все на ньому трохи був грубий.

Хлопці і дівчата. Держава - це спосіб експлуатації одним класом іншого класу. Не більше не менше. Ми обираємо тих, хто користується нами, результатами нашої праці. Колись, 100 років тому переважна більшість проголосувала за більшовиків. Думаю цифри рейтингів були співмірні підтримці Зе. Що з того, що проголошували популісти тих часів було виконано? Ніч. Так і цього разу. Згадувати і порівнювати з Порошенком не буду, аби це не діяло на вас як червона ганчірка. Просто пригадайте, що перед Порошенком був Янукович, який теж багато обіцяв і до чого довів країну.

 

  • Ха-ха 3
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Bliksss сказано:

P.S. Це риторичне питання, якщо збираєшся відповідати (а краще - не треба) тоді, бажано своїми словами, від душі, а не по методичці.

P.S.S. Я,також живу в цій країні і мені не п"х"й що тут відбувається.

Що б не було плагіату з методички (нажаль у мене їх сім чи вісім, незнаю про яку ти кажеш, а палитися, звісно не буду, контора чергову партію дармових цукерок не дасть  в такому разі) скинь мені ту, по якій мені відповідати не можна. Ок?

Постараюся відповісти, чесно.

P.S. Очікую в лічку зараз будуть прохання поділитися дармовими цукерками. Пробачайте камераде, там доза чітко розрахована. Якщо менше з"їм, перестану бути порохоботом. А якщо хтось з вас скоштує, заразиться порохоботством у самій важкій формі.

Зараз відпрінтскріню усі дискусії і передам у контору. Мо премію цукерками дадуть. От тими вже поділюся. Ви, якщо з протилежного табору яку премію відхопите халявними запрошенями на концерт клоунів - можете не ділитися. Не цікавить. Примітивні у них жарти.

Змінено користувачем Skorpio76
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Bliksss сказал:

так а я про що? сарай на колесах

До речі, а автобус Еталона такого класу як закуповують турецький побудовано вже на шасі Daf Lf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dobeck я, напр, слухав Пристайка "в прямій мові", а не чекав, коли мені хтось "розжує", а тому мої висновки зі сказаного Пристайком абсолбтно не такі, як в цього твого "толковатєля".

Пристайко просто пояснив, що якщо йти "збройним шляхом", то всі кошти доведеться "віддавати війні". Не буде так, що "дивана" не зацепить війна... Всі відчують.

 

Слухайте своїми вухами і думайте своїми мізками!

...якщо, звісно, вони є...

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

Пристайко просто пояснив, що якщо йти "збройним шляхом", то всі кошти доведеться "віддавати війні".

Зелебобіки цього не розуміють? Їм потрібне пояснення? Користуйтесь головою а не телевізором.

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2019 at 21:55, volks сказано:

Підтримка вітчизняного виробника - це звичайно хороша річ. Але за умови, що виробник відповідає взаємністю, а не продає металолом по захмарних цінах.

Електрон взагалі автобусів такого класу не випускає. Всі інші - на базі вантажного шасі, це не автобуси.

А у Львові не під забором. 

Міняли. Причому кардинально. Еталони були на шасі Tata, Богдан -  Isuzu. Зараз же обидва будують зовсім інші автобуси на шасі Ashok.

 

 

Достатньо якісних конкурентів українського виробництва:

http://www.bus.ck.ua/avtobus.html#14

+

http://www.baz.ua/uk/verkhnee-menyu-produkciya-avtobusy-mezhdugorodnye/catalogue/24/product/avtobus-mizhmiskij-tjulpan-a08430143/

+

http://busplant.bogdan.ua/  - А14532

+

http://catalog.ukravto.ua/commercial/tm-Ivan/model-A08A18-Prigorod

+

http://www.mtkbus.com.ua/uk/sirius/about

 

Було б бажання! А його чомусь не було :(

Тим паче, експерти порівнявши дві моделі, пишуть: Но в случае с автобусом Эталон А084 "Тюльпан" и турецким Otokar Navigo уровень их исполнения примерно одинаковый. К тому же, украинская модель дешевле.

 

з.і. хочеш подискутувати про автобуси - давай в ПП, бо трішки відходимо від теми ;) 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l, маєш одну звивину (і та від фурашки)?

У громадському транспорті напевно і посвідчення не показуєш - так видно, що на групі. Співчуваю

Змінено користувачем Skorpio76
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.10.2019 at 22:19, Bliksss сказано:

порох - скільки часу був? що зробив?

А як ти думаєш, якби в 2014  обрали не Пороха , а Зеленського- де би зараз була лінія розмежування з днр,?

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

А як ти думаєш, якби в 2014  обрали не Пороха , а Зеленського- де би зараз була лінія розмежування з днр,?

Основна тема, де зараз моніка сидить у шпагаті і провсяк випадок злиняв у Прибалтику - це війна за ПриватБанк. З однієї сторони хазяїн хоче вже завтра через рішення суду ввійти в управління банком і вкинути кілька блоків, що б розвалити позицію банку в Лондонському суді. З іншої сторони клоун сцить, бо бачить, що громадськість і цю тему взяла на контроль. Фактично цугцванг.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

горбатого могила вирівняє, а моніка, очевидно, по доброму не розуміє

Рух Опору Капітуляції

Координатор Військової ради Руху Опору Капітуляції Ігор Лапін: Після сьогоднішніх втрат на фронті заяви президента про «тишу» в Золотому є цинізмом

 

Спойлер

 

Сьогодні ми стали свідками маніпуляцій, які лунали з вуст президента: адже після загострення на фронті та загибелі нашої посестри нам все одно говорять про відведення військ в 2-х населених пунктах, тому що там буцімто пару днів не було обстрілу. Тобто, якщо в одному населеному пункті 2 дні не стріляли, а в сусідньому в цей же період гинули люди, то це є підставою відводити війська? Та це ж цинізм!

Також цинізмом є заяви Глави МЗС Вадима Пристайка. Те, що він вчора казав, є неприпустимим протиставленням військових мирним людям (мовляв, це військові будуть винні, що цивільним будуть урізано виплати).

І попри зрив домовленостей під час засідання ТКГ в Мінську щодо розведення військ, Зеленський заявив, що відведення ЗСУ з Золотого і Петрівського все одно відбудеться за 5 днів.

Попри те, що під тиском Руху Опору Капітуляції Україна вчора не пішла на умови Кремля, це не означає, що у владі відмовилися від капітулянтських намірів. Тому ми готові за 5 днів реагувати і знову виходити на вулицю.

#Ні_капітуляції


 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...