Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, volks сказал:

То фігня, що то два народи зовсім різного походження. Ще й різної віри.

 Так а я тобі про що!!!! Ми зовсім різного походження і різної віри. Все,що вони мають вкрадене у нас,навіть назву держави і народу та віру. Тому у них єдина задача-нас знищити до ноги і зайняти наше місце у всіх відношеннях.

Трохи повникай в реальну історію,а не в ту,яку нам підсунули "брати".

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, case_l сказал:

та не може бути, що при суперпатріоті порошенку така ганьба і зрада була 

 От і я кажу,весна пройшла-ніхто не сів,літо пройшло-ніхто не сів,а на осінь нова влада вирішила продовжити торгівлю на крові. Де насіння? Де володя-нога? Де всі патріоти? Куди пропали нацдружини? Де Тягнибок? Чому мовчить Ткач? А де розслідування Бігуса? Де врешті біджо Мікаєл?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Werwolf777 сказал:

 

да ладно? відкривай підручники з історії України, починаючи класу з 8-го і вперед

виправив, не написав мільйонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, zaHARE сказал:

 От і я кажу,весна пройшла-ніхто не сів,літо пройшло-ніхто не сів,а на осінь нова влада вирішила продовжити торгівлю на крові. Де насіння? Де володя-нога? Де всі патріоти? Куди пропали нацдружини? Де Тягнибок? Чому мовчить Ткач? А де розслідування Бігуса? Де врешті біджо Мікаєл?

Запускаю магію.

15 часов назад, nickel сказал:

Ок. Розкажи своє бачення, як по твоєму можна закінчити війну?

Ну і так для розуміння - Збройний конфлікт

"зазвичай визначають війну як збройний конфлікт"

6556160.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленський може увійти в історію як президент, який програв війну Росії

Цитувати

Україна послідовно виконує всі вимоги Москви. Розводить війська. Веде прямі переговори з Кремлем. Якщо минула влада прагнула до того, щоб дружити з Європою проти Москви, то нова охоче йде на те, щоб Москва та Європа почали дружити проти Києва.

Я можу зрозуміти, навіщо це Москві. Тому що імперія, колонії і фантомні болі. Я можу зрозуміти, навіщо це Європі. Тому що ринки, витрати й торгівля. Але я ніяк не можу зрозуміти, навіщо це Україні. Володимир Зеленський може бути впевнений, що він увійде в історію як людина, яка закінчила війну.

Але він може увійти в неї як людина, яка її програла.

 

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

виправив, не написав мільйонів.

 

рукаліцо

думаєш за сотні років поляки менше вбили? вчи історію, а не тільки те, що тобі з ТВ та інтернету ллють в голову "надійні джерела"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ше наші європейські браття німці разом з угорцями та румунами в 40-вих роках теж успішно доводили нам свої родинні зв'язки:rolleyes:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

В Росії до речі це ще більше .

Тільки Росія вже більше 5 сотень років як незалежна. А Україну постійно хтось захрплює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Werwolf777 сказал:

 

рукаліцо

думаєш за сотні років поляки менше вбили? вчи історію, а не тільки те, що тобі з ТВ та інтернету ллють в голову "надійні джерела"

Просто в нас москаль - стратегічний ворог. А інші - то фігня. "Волинську трагедія" сталася ж просто так, від "нєфіг дєлать".

Дожилися вже до того, що в нас татари - братній народ. Татари, Карл.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Waver сказано:

Хлопці, стільки спорите - чому самі нічого не робите, не йдете в політику?

для цього треба буди безпринципним мудаком

щоб в політику піти

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Zevs_Isver said:

для цього треба буди безпринципним мудаком

щоб в політику піти

Тоді виходить, що всі згодні щоб вами керували мудаки? Бо ти не мудак, політикою займатися не хочеш, нехай тоді керують мудаки... виходить десь так.

 

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

для цього треба буди безпринципним мудаком

щоб в політику піти

Принциповим. Безпринципних там своїх вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Waver сказано:

Тоді виходить, що всі згодні щоб вами керували мудаки?

ні, я не згіден, я не голосував за теперішніх мудаків

 

p.s. і за попередніх мудаків не голосував 

 

я за Яроща голосував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Waver сказал:

Хлопці, стільки спорите - чому самі нічого не робите, не йдете в політику, хоча би на місцевому рівні, чи хоча би спробувати чимось занятись, наприклад, спробувати в чомусь чи по якихось питаннях що вам не подобаються стати активістом...?

Я так розумію тему про проституцію краще не відкривати, бо порадиш самим в секс індустрії працювати?

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, nickel said:

Я так розумію тему про проституцію краще не відкривати, бо порадиш самим в секс індустрії працювати?

Та хоча би побудеш клієнтом - станеш набагато більшим спеціалістом в цій темі ))).  Інакше, це буде виглядати як переливання з пустого в порожнє, як в темі про проституцію так і про політику.

Змінено користувачем Waver
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Waver сказал:

Інакше, це переливання з пустого в порожнє...

Ти коли з жінкою вчорашній фільм обговорюєш - це також переливання з пустого в порожнє, але ж ви обговорюєте чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, nickel said:

Ти коли з жінкою вчорашній фільм обговорюєш - це також переливання з пустого в порожнє, але ж ви обговорюєте чи ні?

Ні, не обговорюємо. Бо в цей час можна занятись чимось цікавішим )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Waver сказал:

Ні, не обговорюємо. Бо в цей час можна занятись чимось цікавішим )))

Тобто мовчите весь час, а говорите лише коли суп пересолений?

Спойлер

У родителей сын семь лет не разговаривал. Они и свыклись с мыслью, что ребёнок родился немым. И вот сидят они, обедают. Вдруг сын ни с того ни с сего: — Суп пересолен. Родители, поражённые: — Сынок, ты разговариваешь?! А раньше-то чего молчал? — А раньше нормально было.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Waver сказал:

Ніхто ж не казав що ми мовчимо.

Так, а нащо балакати, якщо можна чимось кориснішим зайнятися?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не видаляється це відео ,чорт.

А по суті ,як є мистецтво заради мистецтва,

Так тут є сперечальники,заради сперечання 

Їхнє  слово завше має бути останнім.

Інакше не заснуть ,напевно. Чи суп несмачним буде.

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Waver сказал:

Ось і я про що... бачу що дехто тут, особливо в темі про політику, роками сидять та майже не вилазять, сперечаються та щось один одному доказують, та навіть інколи переходять на особисті образи... а навіщо? В чому смисл? Навіщо витрачати стільки свого вільного часу та стільки енергії на це все? 

Для себе зрозумів, що навіть коли є час позайматись такими дурницями навіть на роботі - то не тою роботою ти займаєшся...  

 

Я вже декілька раз писав, але не можу знайти ті пости, щоб не писати знову. В мене робота така, що поки працює обладнання, я маю вільний час. Хочеш кури, хочеш навчайся, хочеш кіно дивись, хочеш на форумі сперечайся в політиці. Робота ТА, хто б її не робив у нього також буде вільний час. Та й вільним він став лише з роками. Перші роки була дупа в милі при такому ж об'ємі, а тепер роблю те саме без напрягу. Ти скажеш, що я міг би цей час витратити більш ефективно. Я його саме так і витрачаю. Я не сижу на Борді постійно як здається, але, дякуючи поштовим розсилкам завжди бачу і чую коли мене цитують, коли відповідають в цікавих для мене темах. Часу вистачає і на саморозвиток, і на додатковий заробіток, і на форум. Коли бувають запари на роботі, то просто закриваю борду, фб, пошту і мене немає на Борді декілька днів.  Наді мною лише директор (власник), тобто кар'єрно рости немає куди на цій фірмі, на інших те саме. Та й ріст заради росту мене не цікавить, бо в наших реаліях, це не дорівнює фінансовому росту. Фінансово росту поза основною роботою, але як то кажуть вікно фінансових можливостей в Америці ширше ніж в Україні, тому частка капіталу навіть простоює чи пролежує "під матрасом", не всі кошти працюють, каюсь, тут недопрацьовую. Ні, дурне діло не хитре, куди вложитися завжди знайдеться, не завжди знайдеться спосіб потім вивести вложене. Подумую про свою справу, але так як півень в дупу не клює, то роблю це без поспіху.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Waver сказано:

Ось і я про що... бачу що дехто тут, особливо в темі про політику, роками сидять та майже не вилазять, сперечаються та щось один одному доказують та навіть інколи переходять на особисті образи... а навіщо? В чому смисл? Навіщо витрачати стільки свого вільного часу та стільки енергії на це все? 

Для себе зрозумів, що навіть коли є час займатись такими дурницями навіть на роботі, а я сам як раз таки зараз на роботі - то не тою роботою ти займаєшся...  

 

Не всі бачать сенс в тому, щоб все життя гнатись за доларом, щоб побільше заробити і побільше собі чогось накупити . 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

Так тут є сперечальники,заради сперечання 

Їхнє  слово завше має бути останнім.

Інакше не заснуть ,напевно. Чи суп несмачним буде.

Вітя, ти спорщик ще більший за мене, тільки тобі це не доходить (це колода в твоєму оці). Ти замовк в тій темі, хоча там теж ти мене зачепив, а не я тебе, але пукан підгорає і ти тут продовжив, не зміг змовчати. То хто спорщик?

Я ж тебе не чіпаю, щоб не "пахло", так ти сам починаєш, а потім намагаєшся довести, що це нікель хоче щоб останнє слово було за ним. Частіше в дзеркало дивись, а не на нікеля.

 

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...