Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

47 хвилин тому, jack74 сказано:

В хмарах кожен бачить те, що хоче побачити

Тільки від бажання Зеленського миру в Україні - він (моя думка) не настане. А Ви як бачите - яким чином можливо домовитися з Путіним, щоб настав мир?

Те, що Порошенко робив бізнес на крові, і в мирі не був зацікавлений (він же і почав війну, як відомо)- ясно як білий день, але от, нарешті, з'явилася людина, котра бажає миру... що далі? (я про те, чи хоче сам Путін миру, адже на 99%  +/- 1%  сам мир залежить від його бажання).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путіну мир не потрібний, йому потрібен був Крим і заморожений конфлікт в Україні, як в Грузії, Молдові і ін. Імхо, поки Путін не здохне, шансів завершити конфлікт не буде в жодного президента. Треба це говорити людям, не обіцяти ато за години, а пояснювати, на прикладі Абхазії, Осетії. 

  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Путіну мир не потрібний

+100

Сирія, Схід України. Зараз що там ще?

Війна - це можливість відмивати мільйони / мільярди абсолютно безнаказано і "безпалівно".  І  цим користується і путлєр у користувався поп.

Бо закінчити АТО, можна було, реально, за 2 тижні. Але хтось підприємливий зрозумів, що це нікому не вигідно. Жодній стороні.

А жертви? Жертви неминучі.  Але видатки для сімей загиблих  копійчані (у розрізі тих грошей, які можна списати на війну і на ті ж видатки!).

Тому - коси бабло коси!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Читав цю новину раніше (до твого коментаря), то в мене навіть думки такої не виникло. Цікаво було б почути розгорнуту думку, як ти до такого висновку дійшов. Бо я навіть після твого коментаря не можу зрозуміти звідки такі висновки.

Розгорнуто не хочу - багато інфи треба буде перелопатити в мережі.

Може я занадто песимістично висловився на рахунок здачі України, але думаю, що Зеленського примусять до миру на умовах Росії. А далі федералізація, або якесь інше гамно з усіма витікаючими.

Трамп за роки президентства не ввів жодних дійсно болючих санкцій і після досягнення миру буде добиватись зняття санкцій з Росії без повернення Криму. Бо саме для цього Путін допоміг йому стати президентом. 

Трамп використовує любий привід, щоб провести розмову із Путіним по телефону, але на сайті Білого дому стенограм розмови немає. Також зустрічі віч-на-віч навіть без перекладача.

А тепер прямо заявляє: Володя, домовся з Пуйлом і толі ми тебе приймемо в Білому домі.

Хіба тут можна зробити якісь інші висновки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Віталій СК  бізнес є бізнес. І він вигідний всім і росії і Україні і США.

війна з Україною для росії - втрата як ринку збуту, так і джерела постачання. 

Як і для США. Росія була стратегічним партнером.

 

8 годин тому, Віталій СК сказано:

Зеленського примусять до миру на умовах Росії.

Треба бути дурним, забути, при цьому, події 2013 року (Майдан 2,0). Невже він не розуміє, що буде тоді Майдан 3-з(бройний).

А там вже підтягнуться всі інші, кому пуйло перекрив кисень чи просто набрид своїм царюванням / існуванням.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.08.2019 at 14:02, nickel сказано:

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на сході України Роман Безсмертний пояснив, що заборона на будь-яке ведення вогню на Донбасі, яка починає діяти з 21 липня, не означає заборони на вогонь у відповідь з аналогічної зброї.

Тепер Безсмертний інше говорить:

Я не можу розуміти, коли Україна демонструє боязнь по відношенню до абсолютно не організованої Росії. Я не розумію, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл. Тим більше що я знаю як ішли переговори, досягалися домовленості, я знаю як вимагає міжнародне право діяти в моменти таких загострень

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Віталій СК сказал:

Як казав Кучма: Точка зрения определяется местом сидения.

Але ніякий генерал в штабі ніяким наказом не зможе заборонити озброєному солдату відстрілюватися. Хіба зброю заберуть. Інстинкт самозбереження сильніший наказів.

Брат розповідав, що їм командир також не дозволяв відстрілюватися з гармати. Не дозволяв, хоч до "перемир'я" ще далеко було і Гіркін ще був в Україні, тому що гармата мала критичний фізичний знос, кожен постріл міг стати останнім для неї. То солдати самі "пояснили" командиру, що жити хочеться. Ніяких наказів ніхто не чекав і командир далі був не проти. Розумієш як воно насправді відбувається?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз Безсмертний злився, то є ще Хомчак:

BBC News Україна: Була інформація, що в Мінську говорили про принцип "не відповідати" на обстріли з боку противника. Чи була така команда?

Руслан Хомчак: Ніякі команди не дані. Там іде війна, і всі командири там перебувають на своїх місцях. Командир відділення командує відділенням, командир взводу - взводом, командир роти - ротою. В них жодних команд не відповідати немає.

Ну як можна на війні сказати: тебе б'ють, а ти не відповідай. Це один із елементів інформаційно-психологічної війни, який запускають в ефір, що нібито хтось прийшов і дав команду не відповідати на обстріли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, nickel сказано:

Розумієш як воно насправді відбувається?

Я одного не можу зрозуміти: чому ніде у ЗМІ немає жодної інформації про відповіді на обстріли та про двохсотих окупантів?

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Віталій СК сказал:

Я одного не можу зрозуміти: чому ніде у ЗМІ немає жодної інформації про відповіді на обстріли та про двохсотих окупантів?

Ти пішов би перевіряти на ворожу територію 200-ий він чи 300-ий? Я б ні. Певно тому що таких як я більшість. :)

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може тому що ти новини не ті читаєш :)

Відповідь за морпіхів:

 

«Ашотакое».
Это в ответ.

- Готов!
- Давай, давай, давай!
- Даю!

Через несколько секунд.
- Есть, есть.

***
Меньше слов, больше дела. 

https://youtu.be/eucIG6AF3qc

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Ти пішов би перевіряти на ворожу територію 200-ий він чи 300-ий? Я б ні. Певно тому що таких як я більшість. :)

Тобто ти вважаєш, що якщо до перемир'я такі новини, з точною кількістю вбитих та поранених противників, регулярно з'являлись у ЗМІ, то хтось ходив на ворожу територію це перевіряти і рахувати?

Не будь нудним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

А може тому що ти новини не ті читаєш :)

Ну Фейсбук не є достовірним джерелом новин, а під даним постом є запитання про "свіжість" відео і автор повідомлення ніяк це не прокоментував.

Новини я читаю, в основному, на Українській правді. Звик за останні років шість, та й вони не маніпулюють фактами.

 

Апд. Як виявилось, пан Юрій ще й депутат нової ВР від партії СН.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Тобто ти вважаєш, що якщо до перемир'я такі новини, з точною кількістю вбитих та поранених противників, регулярно з'являлись у ЗМІ, то хтось ходив на ворожу територію це перевіряти і рахувати?

Не будь нудним.

Ще 4 роки тому казали, якщо з штабу АТО повідомляють, що 2-3 загиблих, значить їх там 4-6.

Тому як пропаганда була, є і буде залишатися.

 

Щодо вбитих підасєпарів, то надходить лише офіційна інформація, типу бачили 3-х, 3-х зняли. Може і четвертого зачепили, не факт. Тому лише 3.  І т.д.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ще 4 роки тому казали, якщо з штабу АТО повідомляють, що 2-3 загиблих, значить їх там 4-6.

Тому як пропаганда була, є і буде залишатися.

 

Щодо вбитих підасєпарів, то надходить лише офіційна інформація, типу бачили 3-х, 3-х зняли. Може і четвертого зачепили, не факт. Тому лише 3.  І т.д.

 

 

Та це я знаю. Мене турбує лише одне: якщо ми дійсно відповідаємо на обстріли і валимо сепарів навіть ПТУРами, то де офіційні повідомлення хоч про одного вбитого свинособаку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Віталій СК сказал:

Тобто ти вважаєш, що якщо до перемир'я такі новини, з точною кількістю вбитих та поранених противників, регулярно з'являлись у ЗМІ, то хтось ходив на ворожу територію це перевіряти і рахувати?

Не будь нудним.

Ні. Тому я ні раніше ні зараз не довіряв цим цифрам, на відміну від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Ні. Тому я ні раніше ні зараз не довіряв цим цифрам, на відміну від тебе.

А я ні разу не писав, що їм довіряю. Я лише констатував факт, що таких повідомлень тепер немає.

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Віталій СК сказал:

Ну Фейсбук не є достовірним джерелом новин, а під даним постом є запитання про "свіжість" відео і автор повідомлення ніяк це не прокоментував.

Новини я читаю, в основному, на Українській правді. Звик за останні років шість, та й вони не маніпулюють фактами.

Я подивився УП. Через пошук відсіяв новини "ООС". Ти не повіриш, але всі зведення з зони ООС вони беруть з Фейсбуку,  з сторінки Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation. Але ти Фесбуку не вір, брешуть вони там. От і в 4 вбитих морпіхів виявилося 5 батьків (чоловічої статті). :) 

Статистика про вбитих сєпарів зникла не на УП, а на сторінці Операція об'єднаних сил. Останнє повідомлення за 9 липня, але такі паузи були і раніше. Я не бачу якихось аномалій.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Віталій СК сказал:

 то де офіційні повідомлення хоч про одного вбитого свинособаку?

А що це міняє? Я ніяк не можу зрозуміти твою стурбованність цим фактом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nickel сказано:

Я подивився УП. Через пошук відсіяв новини "ООС". Ти не повіриш, але всі зведення з зони ООС вони беруть з Фейсбуку,  з сторінки Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation. Але ти Фесбуку не вір, брешуть вони там. От і в 4 вбитих морпіхів виявилося 5 батьків (чоловічої статті). :) 

Статистика про вбитих сєпарів зникла не на УП, а на сторінці Операція об'єднаних сил. Останнє повідомлення за 9 липня, але такі паузи були і раніше. Я не бачу якихось аномалій.

От молодець, вмокнув мене в гамно. Але я мав на увазі дописи звичайних юзерів, а не офіційні сторінки різних відомств. Варто мені було уточнити.

 

14 хвилин тому, nickel сказано:

А що це міняє? Я ніяк не можу зрозуміти твою стурбованність цим фактом.

Ну так зраду ж роздуваю, йопрст. Якщо на передку не заборонено відповідати на обстріли, а обстріли ідуть щодня, то де вбиті сєпари, бо наші ж мусять в когось попасти, якщо відповідають? Все ж логічно, чи нє?

 

17 хвилин тому, nickel сказано:

Статистика про вбитих сєпарів зникла не на УП, а на сторінці Операція об'єднаних сил. Останнє повідомлення за 9 липня, але такі паузи були і раніше. Я не бачу якихось аномалій.

То може в тебе є якась статистика з інших джерел після 21 липня?

Змінено користувачем Віталій СК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Віталій СК сказал:

От маладєц, вмокнув мене в гамно. 

Навіть думки не було. На Борді не багато людей, з якими можна адекватно говорити про політику. З тобою можна.

Цитата

Ну так зраду ж роздуваю, йопрст. Якщо на передку не заборонено відповідати на обстріли, а обстріли ідуть щодня, то де вбиті сєпари, бо наші ж мусять в когось попасти, якщо стріляють? Все ж логічно, чи нє?

Можливо щось і змінилося, але нам не розібратися. Бо причин може бути сотні. Від банальної зміни речника ООС по причині вагітності, чи якогось наказу про нерозголошення, чи рекомендації не акцентувати увагу. Так і до наказу не ризикувавти лишньо розвідці. І т.д. А можливо навіть раніше таких даних не було, а був наказ давати пропагандистську інфу, що сєпари пачками гинуть щодня. А тепер наказ скасували. Можемо гадати на кавовій гущі довго.

Цитата

То може в тебе є якась статистика з інших джерел після 21 липня?

Я тобі дав лінк, так ти розкритикував його. Я на цьому не зациклювався, але мені на очі час від часу попадають згадки про загиблих сєпарів. Не помічав щоб їх стало менше.

п.с. В любому випадку майже у кожного солдата є смартфон, якщо була б "зрада", то вже ФБ ряснів би нею.

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

В любому випадку майже у кожного солдата є смартфон, якщо була б "зрада", то вже ФБ ряснів би нею.

забороняють. Вайбери всякі, смс-ки і т.д. Є розумна техніка, яка вміє перехоплювати сигнали.

Якщо невдало користуючись (не вимкнувши місцезнаходження) запостиш фоточку із ями від 45-ки, то є же ж купа обучєних людей, які швиденько знайдуть місце. і за кілька годин туди прилетить знову. Або, як мінімум дрон, але щось таки прилетить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

забороняють. Вайбери всякі, смс-ки і т.д. Є розумна техніка, яка вміє перехоплювати сигнали.

Якщо невдало користуючись (не вимкнувши місцезнаходження) запостиш фоточку із ями від 45-ки, то є же ж купа обучєних людей, які швиденько знайдуть місце. і за кілька годин туди прилетить знову. Або, як мінімум дрон, але щось таки прилетить.

 

Якщо сильно захотіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...