Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

39 минут назад, fedot сказал:

лише повільним збройним шляхом, декларуючи одне - виконуючи інше.

 

 

Скільки, ще 5, 10, 50 років? В рашкі дебілів хватає, грошей і зброї також. Чекати поки хуйло здохне? Так там і інших хватає, не факт, що щось зміниться. А наші люди будуть продовжувати гинути і потрапляти в рашистський полон. Здаватись, зрозуміло, теж не треба....Замкнуте коло. І як з нього вийти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, jack74 сказано:

прикольно :) він ще нічого не зробив в "зовнішній політиці", а ти вже йому оцінку поставив :) ти зовсім неупереджений, нє :) 

Твій сарказм якраз "в тєму", оскільки і є відповіддю на твоє ж запитання. Саме так - нічого не зробив. Попри гучні заяви, передвиборчі обіцянки і інше супутнє лайно. Так, поставив оцінку - при його "правлінні", вкупі з його некомпетентністтю, невмінням вчасно і правильно реагувати - Україна вже отримує дошкульні удари в зовнішніх відносинах. 

 

1 година тому, jack74 сказано:

ну раз так, то вже розжуй

а я не нянька, щоб комусь щось жувати. тим більше - тобі, в тебе є чим думати. 

Ну і про твоє ПиПиСи: готуйся до війни, масштабної.

  • +1 4
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Скільки, ще 5, 10, 50 років

Чуєш...Не прикидуйся тим, ким ти не є. Якби ж я тебе не знав((

Довго, мля!  І ще довше, бо війна десь там, далеко-далеко..І більшості населенню - срать на це. Не Зеленському срака буде, а мені і тобі..І тим, хто пивко бухає через день, кому пофіг - і таких все більше і більше. Зрозумів, до чого я? Нас дуже грамотно "усталі" і пересварили - а ми раді старатися. Ми не те що Українці - ми вже й до хохлів не дотягуєм. І будемо мати то, на що заслужили. 

...на цьому від мене вистачить.

 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, fedot сказано:

Так, поставив оцінку - при його "правлінні", вкупі з його некомпетентністтю, невмінням вчасно і правильно реагувати - Україна вже отримує дошкульні удари в зовнішніх відносинах. 

Якщо ти маєш на увазі рішення ПАРЄ,  то тут Зеленський ні до чого. То наслідок змін в нашій країні протягом останніх 5 років (точніше їх відсутності) + прагматичність і цинізм європейців.  Ну не показали ми європейцям нічого цікавого за цей час,  щоб вони продовжували терпіти незручності.  Те рішення і настрої не могли за місяць чи два визріти. 

Хоча Зеленський трохи тупить,  і дій корисних набагато менше ніж очікувалось. 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, jurgen007 сказал:

То значить на місці Зеленського треба гнати це картаве непорозуміння з міністрів сцяною трапкою.

Так от питання: він може зараз це зробити? Ні!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, fedot сказал:

А знаків оклику натицяв на 5 повідомлень)

Це теж якось обмежується модератором? Хочеш доє... копатись або принизити, то знайди щось інше.

8 часов назад, fedot сказал:

до мене, як до власника корпорації,

Не порівнюй приватні справи корпорації з державними справами де повноваження прописані у Конституції!

8 часов назад, fedot сказал:

в рамках своїх повноважень і виконують свої прямі обов'язки.

А він вийшов за рамки! Він доносить по своїй посаді думку людини, порадившись з нею, яка за Конституцією відповідає за ці рішення!

P.S. Повторюсь - НІКОЛИ жоден міністр МЗС не дозволяв собі такого, а при Пороху навіть букви не міг виговорити без порад з ним, а то і прямих наказів від нього, а тут бач-но на Зе! вз'їлись - вах-вах подвійні стандарти одначе :) Але що вам пояснювати...

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, fedot сказал:

Якщо очільник МЗС України буде "дзвонити чи писати" Президенту кожного разу, щоб відповісти на ноту чи звернення іноземної держави

А це його прямий обов'язок ставити до відома Президента про всі зовнішньо-політични факти, ноти і т.д. і т.п. що до МЗС, щоб вистраювати доктрину держави! Ще не можеш відрізнити державне від приватного? Було б по іншому, то такого б не писав!

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, fedot сказал:

Потім починає тій же ВР подавати подання на звільнення міністрів з розрахунку, що їх звільнять...смішно. Відповідно - з "звільненими"  ним же міністрами йому ще працювати кілька місяців - на що він розраховує?

Діє по нормах Закону якщо тобі відомо, що це таке, а крапку його дій поставив КС - ще питання? Таке враження, що ти хочеш, щоб все було так як ти сам особисто це бачиш но не враховуєш того, що є Конституція і норми Законів! А логіка не логіка, смішно не смішно - по іншому і бути не могло і всі ці кроки розумні люди передбачали заздалегідь!

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, fedot сказал:

Вважаю "брифінг" дурістю, вважаю Президента некомпетентною особою в зовнішній політиці

Брифінг, щоб донести свою позицію народу, щоб люди знали, що і до чого, а не велись на ті вкидання що відразу росповсюдили опоненти. А з приводу некомпетентності - не хвилюйся, навчиться, чим скоріше приберуть таких "працівників" як Клімкін, тим скоріше лад наведуть і не будуть після підстав брифінги давати!

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, ForZa сказал:

Брифінг, щоб донести свою позицію народу, щоб люди знали, що і до чого, а не велись на ті вкидання що відразу росповсюдили опоненти. А з приводу некомпетентності - не хвилюйся, навчиться, чим скоріше приберуть таких "працівників" як Клімкін, тим скоріше лад наведуть і не будуть після підстав брифінги давати!

+ 100500! Вже стільки "компетентних" було, що після них розгрібати і розгрібати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, fedot сказал:

Чуєш...Не прикидуйся тим, ким ти не є. Якби ж я тебе не знав((

 

Щось я тебе тут не зрозумів. Поясни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Юріч сказано:

Поясни.

Ти - думаюча людина. А виставляєш себе таким "злегка нерозумним", а я знаю, що це не так.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, fedot сказал:

Ти - думаюча людина. А виставляєш себе таким "злегка нерозумним", а я знаю, що це не так.

 

Може я і є нерозумний, просто добре маскуюсь? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, fedot сказано:

Так, поставив оцінку - при його "правлінні", вкупі з його некомпетентністтю, невмінням вчасно і правильно реагувати - Україна вже отримує дошкульні удари в зовнішніх відносинах. 

то це, виявляється, Зеленський винен!? Федот, ти, здається, не вчорашній же! Україна - це не один лише президент! Це уряд, ВР, народ, ми з тобою! І якщо Європа наказує Укаїну, то це не за місяць "правління" безправного поки президента, а за наслідки показушних реформ "вже попередників"!

Змінено користувачем jack74
  • Дякую! 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, ForZa сказано:

Брифінг, щоб донести свою позицію народу, щоб люди знали, що і до чого, а не велись на ті вкидання що відразу росповсюдили опоненти. А з приводу некомпетентності - не хвилюйся, навчиться, чим скоріше приберуть таких "працівників" як Клімкін, тим скоріше лад наведуть і не будуть після підстав брифінги давати!

 

Зовнішня політика не через істерики та брифінги робиться.

 

Прикро, що весь цивілізований світ розуміє, що Клімкін вкотре підтвердив свій фах (Волкер о предложении России передать моряков: Это была ловушка - https://news.liga.net/politics/news/volker-o-predlojenii-rossii-peredat-moryakov-eto-byla-lovushka), батьки моряків розуміють ("Все перекручується в іншу сторону". Батько полоненого моряка прокоментував суперечку Зеленського з Клімкіним - https://espreso.tv/news/2019/06/29/quotvse_perekruchuyetsya_v_inshu_storonuquot_batko_polonenogo_moryaka_prokomentuvav_superechku_zelenskogo_z_klimkinym), а для деяких бордіван слово Зе - істинна, яка не підлягає ні критиці, ні обговоренню :(

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, justice777 сказано:

зміну керівників одного табору управлінцями іншого, повернення до влади еліти Януковича.

 

Чергове підтвердження слів:

 

Заступником Івана Баканова, який наразі є т.в.о. глави СБУ, призначили генерал-майора Анатолія Калюжняка, який за часів Віктора Януковича обіймав посаду заступника начальника ГУ "К" СБУ і підпадає під дію закону про люстрацію

Про це повідомляє Слідство.Інфо

Як зазначається, про призначення Калюжняка не повідомляється на офіційному сайті СБУ, "однак речниця СБУ Олена Гітлянська підтвердила це журналістам". 

За її словами, Калюжняка призначили "заступником начальника управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю приблизно тиждень тому". 

Аналогічну посаду в СБУ Калюжняк обіймав протягом 2010-2013 років, генеральське звання отримав від Януковича незадовго до Революції Гідності. Після Майдану Калюжняк звільнився та працював помічником народного депутата.

Як заявляє екс-глава департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко, Калюжняк не може займати державні посади, адже підпадає під закон "Про очищення влади".

За даними "Слідства.Інфо", у Калюжняка є лише чималий "гараж" на Хмельниччині, при цьому його рідні володіють трьома квартирами та двома паркомісцями у престижному житловому комплексі на Печерську у Києві. На порталах нерухомості зазначається, що цей будинок має власний охоронюваний двір, дворівневий підземний паркінг та гостьову стоянку.

Сам Калюжняк, ймовірно, мешкає в об’єднаних з двох квартир апартаментах, які оформлені на його дружину. Розмір житла у держреєстрі нерухомості не вказано. 

Донька Калюжняка - 25-річна Ольга - також має двокімнатну квартиру у цьому житловому комплексі. 

Також у власності родини Калюжняка є будинок у передмісті Хмельницького на території відносно нового котеджного містечка. 

Родина Калюжняка має також кілька елітних позашляховиків: на генерал-майора записана остання модель AUDI Q8, донька має Range Rover 2018 року випуску. 

"Офіційних джерел доходів у родини генерал-майора, які б дозволили провадити такий спосіб життя, журналісти не знайшли. У біографії Калюжняка йдеться, що він усе життя будував кар’єру в СБУ, а у 2014 році після звільнення зі служби пішов працювати помічником нардепа Владислава Бухарєва, який нещодавно очолив Службу зовнішньої розвідки України", - підсумовує "Слідство.Інфо".  

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, jack74 сказано:

то це, виявляється, Зеленський винен!? Федот, ти, здається, не вчорашній же!

Та ніби не вчорашній. Моя особиста думка - так Європа реагує на людину, яка взагалі не може бути Президентом. Санкції, до яких було "змушено" Європу, трималися на  роботі Порошенка і МЗС. Всі в курсі, що вони зовсім Європі не вигідні. Тепер же, з приходом Зеленського,  який, повторюся, на моє глибоке переконання, абсолютно некомпетентна в зовнішній політиці людина, все досягнуте (або переважна більшість) просто посиплеться. Зеленський не має хисту політика, не має досвіду навіть спілкування з людьми, які впливають на долю світу, не має жодного авторитету на міжнародній арені і можливості хоч якось впливати на потрібних людей. І псевдореформи попередників не грають тут ролі. 

Ще раз - вищевикладене моя ОСОБИСТА думка, яка не претендує ні на що, крім вибору моєї ОСОБИСТОЇ позиції та мого ОСОБИСТОГО ставлення до чинного глави держави.

  • Ха-ха 1
  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові обличча? 

Місяць півтора, а вже:

1. Губернаторами ставлять невідомо кого ( таких навіть за яника б не побумали)

2. В депутати по списку ,- гущький мир,  подвійні громадянства.

3. Росія в паре

4. Російскі депутати заговориши про яке ми місце і де займаємо

5. Відвід військ, збільшення обстрілів.

6. Зменшенея тарифів - то є шутка. :)

7. І взагалі економічна і вся програма - шутка

8. В харкові он проспекти перейменували і тиша? Готуємось харків здавати?

.....

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ПАРЄ.

Я особисто гадаю що рішення по ньому було вже принято давно, таке не рішається одним днем. Європу Україна попросту задовбала, їм росія не ворог, а торгують з нею залюбки, та і через нас без газу теж залишитись не хочуть. Я дивуюсь як вони тих 5 років терпіли.

 

По зеленому багато питань, тому потрібно побільше критики, не мовчати як то було з порохом.

 

Ну і про порохоботів... 2 рази на ті ж граблі то вже перебор. Перед виборами президента топили зеленого як основного конкурента, тепер зрозуміли шо голосів у зеленого не відібрати то топлять Вакарчука! Молодці. таким чином ви гарно відбираєте в пороха голоси і віддаєте Вакарчуку! Так тримати ;)

Змінено користувачем Ha3aP
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми їх попереджали, хай потім не бідкаються, але наразі їм росія не ворог. Їм хочеться з нею торгувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.06.2019 at 09:07, Юріч сказано:

Піпєц, такі всі правильні і прямолінейні. І пофіг, хай наші моряки далі сидять в рашці, да? Зато ми не прогнулися. Зручно таке говорити в теплому міністерському кріслі. Головне повернути наших хлопців сім'ям! Наобіцяти рашистам, повернути і послати потім кацапів нахрєн, підтертися тими договорами, як вони це роблять.

Не хвилюйся ти так.... кажуть мертветчук вже порішав з ху&лом:

Цитувати

Совсем скоро президент России Владимир Путин примет решение о возвращении пленных украинских моряков на родину.

Такую точку зрения в интервью "Апострофу" выразил известный журналист Дмитрий Гордон.

По его словам, моряков отдадут Украине перед выборами, а сделано это будет для того, чтобы повысить рейтинги Виктора Медведчука, который является кумом Путина.

"Ждите-ждите, скоро Путин отдаст моряков под выборы своего друга Медведчука, Медведчук их заберет. Да, это я точно знаю, я Вам выдаю инсайд: Путин отдаст моряков Медведчуку, а все три канала Медведчука прославят его и скажут: "Посмотрите, это правительство импотента не могло решить вопросы, а мы все решили с Россией. Так же будем решать все остальные вопросы: и газ, и цена на нефть – все будем решать; видите, мы уже начали", - сказал Гордон.

Он добавил, что бывший президент Украины Петр Порошенко также сотрудничал с Медведчуком в вопросах освобождения пленных.

"Тогда просто говорили, что это Порошенко сделал, а сейчас прямо скажут, что это сделал Медведчук", - добавил он.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Не хвилюйся ти так.... кажуть мертветчук вже порішав з ху&лом:

 

Татку(нації) треба низький уклін зробити - Ось як Петро Порошенко оцінював ефективність Медведчука у цих процесах: «Є так звана гуманітарна група, яка займається виключно питанням звільнення заручників. Це – не мінська група. Вона є частиною Тристоронньої контактної групи. Дійсно, колишній голова Служби безпеки України призначив в цю групу представником Віктора Медведчука. Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук».:0016:

 

Ну і раз вже так подобається крепкім патріотам російська мова то можу запропонувати тут ознайомитись як "некомфортно" почував себе медведчук при правлінні татка(нації):0016:

Там заодно можна освіжити пам"ять про боротьбу татка(нації) з блокадою торгівлі на крові, а то від Кучминих слів соплі попускали, а тоді було все гуд.

Там доречі при загадкових обставинах загинув співробітник волинського СБУ.Тоді було багато шуму, казали свої прибрали бо заважав займатись бізнесом, збирався опублікувати схеми та прізвища.Зараз хотів знайти інформацію, а її нєту.Мабуть рука москви підчистила:)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, jack74 сказано:

то це, виявляється, Зеленський винен!? Федот, ти, здається, не вчорашній же! Україна - це не один лише президент! Це уряд, ВР, народ, ми з тобою! І якщо Європа наказує Укаїну, то це не за місяць "правління" безправного поки президента, а за наслідки показушних реформ "вже попередників"!

Федоту невистачає масштабу мислення, не бачть загальної картини.Ось як нада - Командувач УДА і народний депутат Верховної Ради Дмитро Ярош звинуватив президента України Володимира Зеленського в тому, що були втрачені Крим і частина Донбасу. Багато чого хотів прокоментувати, добавити від себе але передумав - я не дохтор, хай фахівці це коментують:)

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дуже насторожує". Команда Зеленського збирається встановити двопалатний парламент, як у федеративних країнах, - Парубій

Чинний президент Володимир Зеленський та його оточення мають намір змінити Конституцію України в частині облаштування вищих органів державної влади

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на телеканалі Еспресо.TV.

"Ми чули окремі ідеї з цього приводу. Зокрема, про двопалатний парламент. І мене особисто дуже насторожують подібні ідеї, бо є правило: двопалатний парламент є в тих державах, які мають федеративний устрій. Де верхня палата - це є представники територій, федеративних утворень, і нижня палата - це вже є партійно-пропорційна система", - розповів він.

Окрім того, зазначив Парубій, його дуже насторожує коли "для так званих ЛНР-ДНР треба дати автономію і особливй статус".

"Для мене ці ідеї пов'язані. І ці ідеї (втілюються - ред.) не тільки через зміни до Конституції, а й через дуже дивні дії стосовно російського агресора і стосовно російських військ. Для мене було великим здивуванням і великою тривогою, не тільки здивуванням, коли прийшов наказ залишити українські позиції в Станиці Луганській", - наголосив спікер парламенту.

 

Зеленський погоджувався на повернення Росії до ПАРЄ в обмін на українських моряків, але Клімкін "поламав" цю схему, - ЗМІ

https://espreso.tv/news/2019/06/29/zelenskyy_pogodzhuvavsya_na_povernennya_rosiyi_do_parye_v_obmin_na_ukrayinskykh_moryakiv_ale_klimkin_quotpolamavquot_cyu_skhemu_zmi

  • Ха-ха 2
  • +1 4
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...