Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

абєрєжно,

бо звикнеш

ніт, я ж написав з'їв рошенку, зразу - рефлекс...



блювотний рефлекс... думав - здогадаєшся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, Bliksss said:

ніт, я ж написав з'їв рошенку, зразу - рефлекс...

 

  Reveal hidden contents

 

нашо з ти їх їси якщо тебе нудить?

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

нашо з ти їх їси якщо тебе нудить?

 

On 22.01.2021 at 22:46, Bliksss сказано:

випадково з'їв рошенку

 

затесалась, серед нормальних цукерок...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Bliksss said:

  затесалась, серед нормальних цукерок...

то ти обєрєжно будь

перевіряй джерела

а то буде як в Маньяка з Гейтсом

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

а то буде як в Маньяка з Гейтсом

не чув... ти - подляну якусь встроїв, чи брати по секті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Bliksss said:

не чув... ти - подляну якусь встроїв, чи брати по секті?

тю,

Маньяк хотів блеснуть знаннями в висловах "великих" і бездумно запостив картинку де "сплутано" оперативну пам'ять і зовнішні  пристрої збереження даних

буває,

кожен має право на памілку (с)Бобочка

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Zevs_Isver сказал:

тю,

Маньяк хотів блеснуть знаннями в висловах "великих" і бездумно запостив картинку де "сплутано" оперативну пам'ять і зовнішні  пристрої збереження даних

буває,

кожен має право на памілку (с)Бобочка

тобі довбограю, нічого навіть пояснювати не буду, ібо бесполєзно (с)

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, MANJAK11 said:

тобі довбограю, нічого навіть пояснювати не буду, ібо бесполєзно (с)

а як Бубочка без тебе?

хто ж його захистить?

 

 - какая разніца между нєзнанієм і нєвєжеством?

- я нє знаю і мнє всьоравно

 

гарний принцип

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Bliksss сказал:

ніт, я ж написав з'їв рошенку, зразу - рефлекс...

Рошенка, то фігня. В мене машина поламалася і вперше після початку весняного карантину їздив три дні маршрутками. Ну як їздив... ти її спиняєш, а вона не стає, бо тільки сидячих бере. При чому сидячих бере тільки №12, решті піхуй, хоч лежи в проході хоч стій. Але мені підходила тільки 12. Перший вечір добирався більше години, хоча літом пішки швидше заходжу. На другий день, остався на роботі на годину довше, щоб час пік пройшов і я міг сісти в маршрутці, все рівно стала лише третя маршрутка. То тако поки на зупинці ту годину стоїш, і це після години переробки, то прокляв і той локдаун і підвищення тарифів і ту дурнувату зелену владу і взагалі став себе порохоботом відчувати. Але слава богу машину швидко поремонтували, то попустило.

Я тепер лояльніше до порохоботів ставлюся, став розуміти як їм важко живеться.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Стартер?Що було? В мене ще коли жигуль був, приходив електрик в гараж, робив дефектацію, потім автобусом на базар і за пів години ,всього, міняв стартер і ще щось.Нікуди на фалі машину не тягав. В тебе зараз так саме було?

Зараз майстри прошені, мусиш машинку до них затягнути :) Я без претензій, дякую @EleKtrik за сприяння і знижку. Сам винуватий, за стільки часу міг би вже якогось майстра-дядька в гаражиках знайти для обслуговування. Запчастини маю де брати дешево, лише майстра не маю, бо тесть колись перший в Ковелі чи навіть на Волині кооператив відкрив, машини ремонтував. То щось не складне і зараз мені він робить. Це вперше, коли я самостійно до сервісу сам не міг доїхати, точніше завестися, доїхав таки своїм ходом. Малого забирали на день народження однокласника, то попросив батька смикнути мене і поїхав до Електрика.

Стартер. Міняли щітки, корзинку щіток (я так розумію щіткотримач) і втулки. З майстром я не бачився, а по телефону сильно не поговориш. Я думаю що щітки примерзли в мороз і коли крутанув стартера, то загнуло щіткотримач і заклинило стартер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленського готові підтримати 20% українців, якби вибори були найближчим часом

Чинного главу держави Володимира Зеленського підтримали б 19,8% українців, упевнених в своєму виборі, якби в найближчу неділю проходили вибори президента України.
 

Spoiler

 

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 22 січня.

Серед тих, хто визначився з вибором, 15,7% проголосували б за лідера партії Європейська солідарність, п’ятого президента Петра Порошенка.

За лідера Всеукраїнського об’єднання Батьківщина Юлію Тимошенко віддали б свій голос 11,8% людей, за лідера партії Опозиційна платформа – За життя Юрія Бойко – 11%.

 

Що стосується партій, то в Раду могли б пройти сім політсил: Опозиційна платформа – За життя, Європейська солідарність, Батьківщина, Слуга народу, Сила і честь, Голос і Українська стратегія Гройсмана.

За результатами аналогічного опитування КМІС, проведеного з 17 до 23 грудня минулого року, Зеленського були готові підтримати близько 27% українців.

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

ситація в Україні дуже подібна і не тільки сьогодні

В перекладі на українську: шатайте лодку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

В перекладі на українську: шатайте лодку

Не можна бо путін нападе :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Не можна бо путін нападе :)

Я без сміхуйочків. Путін вже це зробив і в 2014 Крим, Донецьк і Луганськ вже самі відкрили йому ворота.

І кстаті ви продовжуєте це робити з Зеленським, а ще раніше і я сам з Порошенком. Думай-те.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, turbo сказал:

Зеленського готові підтримати 20% українців, якби вибори були найближчим часом

Чинного главу держави Володимира Зеленського підтримали б 19,8% українців, упевнених в своєму виборі, якби в найближчу неділю проходили вибори президента України.
 

  Показать контент

 

Про це свідчать результати всеукраїнського опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 22 січня.

Серед тих, хто визначився з вибором, 15,7% проголосували б за лідера партії Європейська солідарність, п’ятого президента Петра Порошенка.

За лідера Всеукраїнського об’єднання Батьківщина Юлію Тимошенко віддали б свій голос 11,8% людей, за лідера партії Опозиційна платформа – За життя Юрія Бойко – 11%.

 

Що стосується партій, то в Раду могли б пройти сім політсил: Опозиційна платформа – За життя, Європейська солідарність, Батьківщина, Слуга народу, Сила і честь, Голос і Українська стратегія Гройсмана.

За результатами аналогічного опитування КМІС, проведеного з 17 до 23 грудня минулого року, Зеленського були готові підтримати близько 27% українців.

 

 

Поки що Петя все-рівно пролітає

Цитата

Респондентам моделювалися дві пари другого туру президентських виборів, до якого могли вийти Зеленський і Порошенко, або Порошенко та Бойко.

У парі Зеленський і Порошенко 30,6% всіх респондентів підтримали б Зеленського, а Порошенку віддали б свій голос 24,9% респондентів, а серед тих, хто визначився з вибором, 55,2% підтримали б Зеленського, а 44,8% - Порошенка. Різниця між кандидатами перевищує похибку, тому в такій парі станом на кінець січня однозначно набирає більше Зеленський.

У парі Бойко та Порошенко 33,9% всіх респондентів проголосували б за Бойка, а 30,1% - за Порошенка. Серед тих, хто визначився з вибором, 53% проголосували б за Бойка, 47% - за Порошенка. Однак така різниця між кандидатами перебуває в межах похибки, тому формально за результатами опитування вони мають приблизно однакову підтримку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nickel сказано:

Я без сміхуйочків. Путін вже це зробив і в 2014 Крим, Донецьк і Луганськ вже самі відкрили йому ворота.

І кстаті ви продовжуєте це робити з Зеленським, а ще раніше і я сам з Порошенком. Думай-те.

То про Свинарчуків потрібно було мовчати? Чи про вакцини? Є речі про які варто змовчати, а є те про що не можна мовчати. Влада робить з нами те, про що ми терпляче мовчимо. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Поки що Петя все-рівно пролітає

По ходу ми пролітаємо теж з такими кандидатами та командами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, sergkots сказал:

То про Свинарчуків потрібно було мовчати? Чи про вакцини? Є речі про які варто змовчати, а є те про що не можна мовчати. Влада робить з нами те, про що ми терпляче мовчимо. 

Є думка, що треба спочатку з зовнішніми ворогами розібратися, а тоді з внутрішніми. Я ще не визначився чи вона правильна.

апд. Мабуть що ні. Поки з зовнішніми розбиратися будеш, то внутрішні ножа в спину встромлять. Тра одночасно.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Є думка, що треба спочатку з зовнішніми ворогами розібратися, а тоді з внутрішніми. Я ще не визначився чи вона правильна.

А чим і як воювати коли армію розкрадають, в тилу твоїх рідних всі органи "люблять" а тарифи олігархи самі собі встановлюють?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких договорняків? :)

 

Єрмак подзвонив Тимошенко, а та його покликала ввечері в гості

https://bykvu.com/ua/bukvy/iermak-podzvonyv-tymoshenko-a-ta-ioho-poklykala-vvecheri-v-hosti/

 

Номінально «Батьківщина» перебуває в опозиції до влади. Втім, вона проголосувала за цьогорічний бюджет. Якщо в 2019 президент заявляв, що відлучив Юлію Тимошенко від солоденького (мова йшла про ДПЗКУ), то в листопаді 2020 в Державну продовольчо-зернову компанію призначили креатуру «Батьківщини» Андрія Власенка з окладом 229 853 гривні.

 

 

 

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Geo Leros
2 год · 
 

Тепер це офіційно!
Позавчора на святкуванні свого дня народження, Зеленский своєму найближчому оточенню заявив, що йде на другий термін!

Може нам вже час забрати пасочки у цього хлопчика?

t.me/GeoLeros

 

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...