Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Ha3aP сказал:

Весело )) Чувак показав що він не розбирається в державних справах і по ходу діла не має бажання то починати ))

Для упоротих на пятому і кривому хрокала свиня рошенка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Zheny@ сказал:

Класне креативне звернення.

+1

Відео може і креативне. Але не забувайте, що без безвіза який став можливим при Петру Олексійовичу і яким ви зараз скористалися, ви б не змогли поправити своє фінансове становище. Як і значна кількість інших українців. 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Barugan сказал:

Ти геть з головою не дружиш? Мільйони українців-заробітчан мають дякувати за те, що змушені їхати на заробітки бо вдома не мають роботи?! 

Ну то здай свій біометричний і сиди дома. Порошенко, як і Зеленський, не винні в тому що ви самі хочете працювати тут за малу зарплату.

До речі, зараз Зе укріпляє гривню. А це означає, що заробітчани менше отримають гривнів за свій труд в Польщі.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, volks сказано:

Звернення можна описати двома словами - "какая разніца"

Мені важливо "як названа вулиця" і "біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий"...

Мені не байдуже щодо цінностей, і я на боці правозахисту. Зло має бути покаране, добро підтримане...

Головний новорічний посил президента - ідентичність неважлива, нєт нікакой разніци для країни ватник ти чи патріот!

А для мене є різниця... і вона суттєва...

І бачення майбутнього в мене і ватника різне...

Я - не безликий українець, для якого "малорос" і "бандерівець" на одному рівні є образою.

Давайте приймемо у теплі обійми наших друзів з ДНР і ЛНР...

Добре хоч не сказав, що немає різниці, який прапор висить...

імхо

 

Змінено користувачем Basil
  • Дякую! 3
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Basil сказал:

Добре хоч не сказав, що немає різниці, який прапор висить...

Так ніякий і не висів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Так ніякий і не висів.

Цитувати

Нема різниці, яке прізвище носить президент - Зеленський чи Путін, аби вулиці були освітленими. (с) Вахтанг Кіпіані

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а це взагалі шедевр

Цитувати

Приємного головокружіння зранку.

Ще б побажав легкого будуна. Відразу видно на кого розраховане те звернення.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

А це означає, що заробітчани менше отримають гривнів за свій труд в Польщі.

повинні тут бути кращі умови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, volks сказано:

Так ніякий і не висів.

І гімну не було. Веселий сука рік буде!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ha3aP сказано:

Веселий сука рік буде!

Аби животи зі сміху не надірвати...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

без безвіза який став можливим при Петру Олексійовичу і

Його б навіть Ляшку дали. Це не заслуга. Це його, блін, був обов'язок.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

Ну то здай свій біометричний і сиди дома. Порошенко, як і Зеленський, не винні в тому що ви самі хочете працювати тут за малу зарплату.

До речі, зараз Зе укріпляє гривню. А це означає, що заробітчани менше отримають гривнів за свій труд в Польщі.

я заслуги в безвізі не бачу

отримати шопінг-візу мешканцям Волині було й так легше легшого

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

Відео може і креативне. Але не забувайте, що без безвіза який став можливим при Петру Олексійовичу і яким ви зараз скористалися, ви б не змогли поправити своє фінансове становище. Як і значна кількість інших українців. 

безвиз для того был дан, чтоб украинские туристы могли потратить деньги в Европе, а не работали там нелегально.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, risenseven сказал:

Для упоротих на пятому і кривому хрокала свиня рошенка. 

Порошенко целый год готовился к мести за прошлое поздравление Зеленского, и переплюнул его показав себя аж по ДВУМ каналам.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, weldermaster сказано:

Відео може і креативне. Але не забувайте, що без безвіза який став можливим при Петру Олексійовичу і яким ви зараз скористалися, ви б не змогли поправити своє фінансове становище. Як і значна кількість інших українців. 

ТИ далекий від цього да? Ну, то воно й видно.

Безвіз = туризм.  Робота = віза. І по візі працювали люди уже не один десяток років.

Робота по безвізу - порушення закону країни, в якій ти працюєш. + немає від того ніякого зиску.

 

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Zheny@ сказал:

ТИ далекий від цього да? Ну, то воно й видно.

Безвіз = туризм.  Робота = віза. І по візі працювали люди уже не один десяток років.

Робота по безвізу - порушення закону країни, в якій ти працюєш. + немає від того ніякого зиску.

 

 

Все правильно, але з безвізом стало легше знайти роботу в Європі. Це багатьох спонукало підняти жопи і щось змінити в свому житті. 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, weldermaster сказано:

Хоча може Зе нам безвіз з США зробить. В нього Трамп кращий коріш )

Щоб цей "коріш" його часом за  імпічмент назад в 95 квартал не відправив.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любая новогодняя речь Президента имела бы кучу негативных отзывов, что бы он не сказал, одни не поймут, одни вывернут на изнанку, одни будут не согласны с ней еще до выступления... прогресс в другом, что многие ее послушали, хотя бы большую часть и им было приятно это слышать от Президента своей страны.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, romanc сказано:

любая новогодняя речь Президента имела бы кучу негативных отзывов

КЛЕЙ, ЩО ТРИМАЄ СУСПІЛЬСТВО РАЗОМ або про що не сказав Президент Зеленський у своєму Новорічному виступі... многабукф

Спойлер

"КЛЕЙ, ЩО ТРИМАЄ СУСПІЛЬСТВО РАЗОМ"
(про що не сказав Президент Зеленський у своєму Новорічному виступі)

Напевно я перший, хто мав би аплодувати Новорічній промові Президента Зеленського. Бо останні шість років я, як міг, пропагував та захищав наратив "зшивання нації". #ПДМШ - проект, якому я присвятив останні п'ять років життя - був саме про це. Про зшивання любов'ю пошматованої політиками країни. Про нашу єдність, що глибша за наші розбіжності. Про єдність перед лицем екзистенційної загрози. Я вважав і вважаю, що є речі, глибші за мову, релігію, культурний код та пантеон героїв минулого, здатні об'єднати Україну. Спільний ворог та спільне майбутнє мали б стати тим універсальним клеєм, який з'єднує в політичну націю галичанина та слобожанця, кримчака та поліщука, православного та атеїста, україномовного та російськомовного українця.

Живучи в США, закоханий в історію цієї унікальної країни, я бачив, як любов до свободи та відповідальність за власну долю ефективно переплавляли і досі переплавляють на американців британців, німців, французів, поляків, українців, африканців, латиносів та азіатів. Ба більше, саме ця інклюзивність американського проекту перетворила США на найпотужнішу країну світу. Саме тому я чимало писав і агітував за переосмислення України як "Європейської Америки"...

Але я слухав новорічну промову Президента з великим сумом і великою тривогою в серці. Бо відкинувши українську культурну ідентичність, як клей, що тримає українске суспільство разом, Зеленський нічого не запропонував натомість. Він не назвав ворога ворогом. І він не запропонував жодної візії спільного майбутнього. Він нічого не скзав про однакові правила гри для всіх. Президент моєї країни нагадував романтичного кота Леопольда, який марно закликав усіх жити дружно.

Я знаю, що Президент не читає мої дописи. Тому нагадаю тим, хто читає. Слова про "клей, що тримає суспільство разом" належать Лі Куан Ю - батьку-засновнику сучасного Сингапуру, етнічному китайцю, для якого рідною була англійська. Лі розумів, що без "клея, що тримає суспільство докупи" нація розпадеться і стане легкою здобиччу сусідів. Він також чудово розумів, що у космополітичному Сингапурі таким клеєм не може бути жодна з культурних традицій етносів, з яких складається населення міста-держави. І тому він запропонував сінгапурцям спільне майбутнє, яке вони й побудували разом.

Загалом, історія знає тільки два різновиди "клею, що тримає суспільство разом": культурна ідентичність, яка складається з традицій, вірувань, міфів та мови, чи спільні правила гри, однакові для всіх. В реальному житті суспільства як правило склеює певна суміш цих клеїв, щоразу в індивідуальній пропорції. Можемо умовно говорити про "американський рецепт" - однакові правила гри для всіх, завдяки якому чорношкірий Обама спромігся стати Президентом США попри те, що афро-американці складають лише близько 12% населення. Та "ізраїльський рецепт", який передбачає етнічно-культурну гомогенність нації, через що навіть в конституційному законі наразі записано, що Ізраїль - "національна держава єврейського народу".

Приголомшлива перемога Зеленського на виборах цього року - яскраве свідчення того, що українці відкинули ізраїльський рецепт побудови своєї нації. Втім і вся попередня історія незалежної України підтверджує, що українці ідентифікують себе не за певним культурним кодом. Звичайно, якщо вважати українцями тих, хто 1994-го голосував за Кучму, 2004 та 2010-го - за Януковича і 2019-го - за Зеленського...

Залишається "американський рецепт". Але він означає, що раціональні правила та норми важливіші за ірраціональну культурну ідентичність. Американська ідентичність, за великим рахунком, зашита лише в трьох словах "RULE OF LAW" - верховенство права. Коли не важить, яка кров тече в твоїх жилах, якою мовою мати співала тобі колискові, де ти народився і в якій церкві тебе хрестили (чи не хрестили) батьки. Є жорсткі правила гри - дотримуйся їх і матимеш шанс реалізувати свою "американську мрію".

Катастрофа полягає в тому, що перед тим як урочисто зректися традиційної культурної ідентичності, Зеленський двічі демонстративно витер ноги о верховенство права. Спочатку, коли освятив своєю присутністю на сумнозвісній прес-конференції в МВС від 12 грудня 2019 року політчине призначення вбивць Павла Шеремета та наругу над презумпцією невинуватості. І вдруге, коли пішов на більш ніж сумнівний обмін в'язнями з ДНР/ЛНР. По-перше, цим обміном він перетворив Україну на візаві маріонеткових "народних республік", оскільки про всі деталі обміну Україна домовлялась саме з ними, а не з Кремлем. По-друге, коли обмінюють військовополонених чи заручників, логіка зрозуміла. Коли обмінюють засуджених шпіонів чи розвідників - також немає питань. Але коли кримінальних злочинців, що не мають жодного стосунку до війни на Донбасі, видають країні-агресору в обмін на наших полонених, про право можна забути. Милосердя - так, гуманізм - так, політична доцільність - так! Але про право і справедливість можна забути. Відтепер в Україні можна вбивати, ґвалтувати, калічити й вчиняти теракти - якщо правоохоронці спіймають, треба буде лише дочекатись чергового обміну з ЛНР/ДНР. По-повній будуть сидіти в Україні лише ветерани, волонтери та добровольці, бо їх Росія точно не включить в "обмінний фонд".

Отже, буквально за кілька тижнів Президент України зрікся будь-якого "клею, що тримає українське суспільство разом". Ані спільного ірраціонального культурного коду, ані раціональних спільних для всіх правил гри, ані спільної візії майбутнього... Лише "давайте жити дружно".

Жити дружно без розуміння, навіщо нам жити спільно, не вийде, любий наш Зеленський-Леопольде! Колись 95 квартал жартував, що без яєць не зробиш київський торт. Так от, без "клею, що тримає суспільтство разом," не побудуєш державу. А та, яку отримав у спадок, має шанси розлетітись на друзки...

Змінено користувачем Basil
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, romanc сказал:

Порошенко целый год готовился к мести за прошлое поздравление Зеленского, и переплюнул его показав себя аж по ДВУМ каналам.

Таки да, тільки підтвердив свою дріб'язковість і злопам'ятність, про що вже і так усім відомо.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Basil сказано:

КЛЕЙ, ЩО ТРИМАЄ СУСПІЛЬСТВО РАЗОМ або про що не сказав Президент Зеленський у своєму Новорічному виступі... многабукф

Амінь

 

Порошенко говорив краще? А може Янукович? Чи Кучма? Кравчук...

 

ХВАТИТЬ ВЖЕ НИТИ

 

Головне - його (це привітання) прослухає БІЛЬШІСТЬ населення України. З порохоботами і так все ясно - їм що-би не сказав "паяц/клоун/маріонетка" - все буде нетак/неправильно/зрадно. Але зате тій частині населення, котра ще вагається, і тій частині населення, котра мізкопромивається з паРаши - ті все ж почують щось своє, щось своє УКРАЇНСЬКЕ, і впевнений, що трішки, може саму каплю, але захоче бути українцем. А це вже немало.

 

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...