Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

для чого? 

Як для чого? Захотів кусочок слави відщипнути у самого цитованого блогера Борди. Не гарно якось.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

яке ж ти упороте :0016: піарусь перед ким ? для чого ? хвора самозакохана людина :sq_ye:

Нами керують всього навсього три інстинкти.

Один з них ієрархічний.

Саме він заставляє тебе яро коментувати мене.

Потім розкажу.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

 

У Франції пять разів крупно виходили, скільком голови повідтинали.

Не плутай, щось з чимось! Головна відмінність людей Заходу і нас - це менталітет! А в нас це ох як запущено... і через те - виходь не виходь, а отримаєш заходь... :)

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Nokian сказал:

Потім розкажу.

да канєшно, то ж ніхто крім тебе не в курсі :0016: Вроді й маєш ніби якийсь багаж знань, жаль використати не можеш :) Висновок як завжди, не правильний :D 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Selbeor сказано:

Це тема про Зеленського, а не про уряд. Це раз. А друге - ти вже спізнився

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

Це тема про Зеленського, а не про уряд.

Так в нас до цих пір немає теми про нову владу. А взагалі будь-яка тема стосовно уряду чи ВРУ стосується і Зеленського. Тому що в нас монобільшість імені його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, volks сказано:

А взагалі будь-яка тема стосовно уряду чи ВРУ стосується і Зеленського.

чомусь з Порошенком так не було... І ні з ким з попередніх... Упередженість? Чи упоротість?

 

12 хвилин тому, volks сказано:

Так в нас до цих пір немає теми про нову владу.

Чому ж нема?! :) Нова ера в історії України... чи так?

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, jack74 сказал:

Це тема про Зеленського, а не про уряд. Це раз. А друге - ти вже спізнився

Ти прикидаєшся чи насправді думаєш, що зеперзидент і уряд, то дві відокремлені одиниці?

А на рахунок спізнився, то не думаю. Можливо хоть один зеприхильник послухає розумні слова і зробить правильні висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, jack74 сказал:

чомусь з Порошенком так не було... І ні з ким з попередніх... Упередженість? Чи упоротість?

Було, ще й як. Навіть при тому, що в пороза монобільшості не було. Все, що відбувалось в країні пов'язувалось напряму з порохом.

А зараз Зеприхильники схожі з порохоботами. Ті також постійно тикали, що мовляв порох не має впливу на ВРУ. Хоча як треба було Юру прокурором зробити....

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось як Степан Ількович недавно оцінив діяльність порошенка:

"На виборах президента Петро Порошенко об’єднав Україну своєю ганебною, бандитською, корумпованою п’ятирічною діяльністю і нахабним зловживанням владою."
https://informator.press/ya-holosuvav-proty-poroshenka-bo-rozumiiu-shcho-vin-ne-patriot-khmara/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, jurgen007 сказал:

А ось як Степан Ількович недавно оцінив діяльність порошенка:

"На виборах президента Петро Порошенко об’єднав Україну своєю ганебною, бандитською, корумпованою п’ятирічною діяльністю і нахабним зловживанням владою."
https://informator.press/ya-holosuvav-proty-poroshenka-bo-rozumiiu-shcho-vin-ne-patriot-khmara/

Це той дядько що з трибуни ВР критикував зелену шпану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, що там вже з діда хтіти... Він все життя боровся, і тепер до смерті буде боротися. Навіть якщо й не буде з ким.

Старість - це все ж старість. Не може вже старша людина сприймати все адекватно. Вона вже сприймає все... як би то сказати... з "вершини своєї мудрості"

Ількович - вже старший дядько, який за своє життя достатньо натерпівся, тому дати йому висловитись потрібно, але не потрібно сприймати його слова за беззаперечну істину, "бо тож Степан ХМара".

 

До речі, спробував би Разумков  НЕ ДАТИ Ільковичу висловитись! :) 

Спойлер

 

 

 

8 годин тому, Selbeor сказано:

Ти прикидаєшся чи насправді думаєш, що зеперзидент і уряд, то дві відокремлені одиниці?

Я думаю, що є окремі теми. Ця - про Зеленського. Не про Коломойського (ти ж і його до цього свого "невідокремленого єдинства", впевнений, рахуєш), не про партію "Слуга народу", а про ШОСТОГО ПРЕЗИДЕНТА. Урядів при ньому може бути і десять, і міністри можуть змінюватись... А тема саме про ШОСТОГО. Ферштейн?

 

... але для тебе - Ок. На Старому базарі по кутках теж Зеленський сцить.

 

8 годин тому, Selbeor сказано:

Можливо хоть один зеприхильник послухає розумні слова і зробить правильні висновки.

Ох які ж ми самовпенені! :) "розУуумні", "прАаавильні"...  :) Мож і довідку маєш? ;) "Є дві думки: моя і неправильна", так? ;) 

Змінено користувачем jack74
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, jack74 сказал:

... але для тебе - Ок. На Старому базарі по кутках теж Зеленський сцить.

Чоловіче, що ти куриш?))) Ти кидай це діло, краще примочки з зеленки роби:0021:

1 час назад, jack74 сказал:

Мож і довідку маєш?"Є дві думки: моя і неправильна", так?

Довідка я бачу тобі треба, може шостий випише за безмежну відданість))

А я нікому свою думку не нав'язую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Selbeor сказано:

за безмежну відданість

покажи ж мені, в чому та "відданість" в мене виражається :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

Це той дядько що з трибуни ВР критикував зелену шпану?

Він і порохнявих  називав шпаною, яка на патріотичних гаслах дорвалась до влади щоб грабувати країну.;)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінець епохи брехні?

 

“Вони перейшли межу”: з МОЗ йде майже вся команда директорату. Кажуть, через брехню

https://espreso.tv/news/2019/12/06/vony_pereyshly_mezhu_z_moz_yde_mayzhe_vsya_komanda_dyrektoratu_kazhut_cherez_brekhnyu

 

О 9 вечора, за словами Литовченко, їм надійшло наступне доручення: розмістити на Фейсбуці міністерства антифейк-повідомлення, нібито відбувся технічний збій і всі новини з сайту пропали випадково, і ось вже сервер відремонтовано та все знову працює:

"Це відверта брехня, про яку знає все міністерство. Я попередила, що якщо вони примушують мене брехати на сторінці міністерства, на своїй сторінці розповім правду. Вранці це добили "офіційним" повідомленням про технічні роботи на сайті, яке повісили вчорашньою датою. Але у адмінці видно, що повідомлення опубліковано вже після новин, які ми вішали на сайт вдень.

Це вже не перша спроба підставити своїх підлеглих та прикрити черговий свій факап "поганими державними службовцями". 

Литовченко також розповіла про інші проблеми, які були у МОЗ:

"Ще на першому чи другому тижні роботи цього міністра мене примусили переписувати ВСІ протоколи міжнародних зустрічей та довідки про попередню співпрацю, щоб ніде не було згадано прізвища Супрун, "бо Зоряна нервує".

За 100 днів уряду нас лякали аудитом і перевірками, натравлювали на мене СБУ, погрожували тітушки, підсовували підсадних співробітників, давали нереалістичні доручення, що протирічать одне одному... 

Жодного разу моя команда не відмовилася виконувати свій обов’язок державних службовців та виконувала всі найнедолугіші завдання.

Але заходити у найскладнішу реформу країни з керівництвом, яке замість підтримки і побудови команди думає лише про власне крісло - це було б прикрим самогубством.

Паралельно міністерство обростає все більшою кількістю персонажів з неоднозначною репутацією, які чекають на можливість відірвати шматочок державного бюджету: Тодуров, Запорожан, Амосова, Довганчин, Хобзей, Рижак, Чумак та інші.

Днями нам призначать державного секретаря, про виграш якого на конкурсі було відомо ще до його початку. Не дивлячись на обіцянки Олексія Гончарука про перезавантаження, оновлення, сильний та чесний конкурс, до нас призначають екс-держслужбовця із найбільш корумпованого державного органу".

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капітулянти, спробуйте почути. Не власні "голоси в голові", а що кажуть люди, думки яких ви фантазуєте

 

Зеленський в студії Шустера – ПОВНА ВЕРСІЯ | Зеленський Шустер, Зеленський Свобода Слова

Спойлер

 

 

Саакашвілі: НЕ НА МАЙДАН НАДО ИДТИ, А В ЦЕРКОВЬ МОЛИТЬСЯ ВЗЯВШИСЬ ЗА РУКИ

Спойлер

 

 

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Зеленський в студії Шустера – ПОВНА ВЕРСІЯ | Зеленський Шустер, Зеленський Свобода Слова

Парубій, він такий Парубій)))))) Вже ж Крачук відповів , а той все "топить".....Хоча, половину з того, що Парубій казав-не зрозумів, хоча, слух маю не поганий, не дивлячись на вік)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Парубій, він такий Парубій)))))) Вже ж Крачук відповів , а той все "топить".....Хоча, половину з того, що Парубій казав-не зрозумів, хоча, слух маю не поганий, не дивлячись на вік)))

а вам скільки років 70 є як трампу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Капітулянти, спробуйте почути. Не власні "голоси в голові", а що кажуть люди, думки яких ви фантазуєте

Але ж це до чого треба було довести країну, щоб люди  за зеленського голосували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Але ж це до чого треба було довести країну, щоб люди  за зеленського голосували.

Ну 5 років тому знайшлись свідомити, які привели олігарха на престол. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

а вам скільки років 70 є як трампу? 

Ні, мені не 70-52)))) А яким боком тут Трамп, стидаюсь спитати?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, bublik007 сказано:

Ні, мені не 70-52)))) А яким боком тут Трамп, стидаюсь спитати?))))

Якщо Ви молодше Бреда Пітта, то нічого говорити про старість. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...