Перейти до змісту

В якому телефоні камера подобається вам найбільше?


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, halmer сказано:

Мій телефон з коробки був на 5.1 потім оновився до 6, потім до 7, різниця між 5 і 7 колосальна і в швидкості і в плавності роботи. Хз як там на всяких міуі і подобних прошивках (ними ніколи не користувався), але на чистому андроіді різниця відчутна.

 

останній муі нічо так ... особливо управління жестами там сподобалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
13 годин тому, Yarchik сказано:

Хочу собі Huawei Mate 20x. Камера рівня Huawei P20 Pro. Але в Луцьку його фіг пощупаєш.

Віктор, ти таке не возиш? 

Є лише  такий 

HUAWEI MATE 20 6/128GB GLOBAL SPEC BLUE  650 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

останній муі нічо так ... особливо управління жестами там сподобалось

Міуі явно не моє, бачив, клацав, визиває отвращєніє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, halmer сказано:

Міуі явно не моє, бачив, клацав, визиває отвращєніє. 

 

"на вкус і цвєт всі фломастєри разниє"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Waver сказал:

Покажіть свої власні реальні фото зняті на телефон 

 

Ну ось дивись, якраз в тебе айфон Х, про який я вище згадував в контексті порівняння його з своїм смартом. Я взяв твоє фото і своє, схожі по ракурсу, освітленню, обрізав до однакового розміру по пікселям. Порівнюйте:

 

IMG_20190227_023317.thumb.jpg.17f45d28dcaae311e165f6525b2e6cff.jpg

 

IMG_20190227_023554.thumb.jpg.59b6ddf9233755bba4cd2d71ae07be04.jpg

 

Я навіть фору дав, мій знімок зроблений дитиною на фронтальну камеру (8 мегапікселів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Юріч said:

 

Ну ось дивись, якраз в тебе айфон Х, про який я вище згадував в контексті порівняння його з своїм смартом. Я взяв твоє фото і своє, схожі по ракурсу, освітленню, обрізав до однакового розміру по пікселям. Порівнюйте:

 

 

Я навіть фору дав, мій знімок зроблений дитиною на фронтальну камеру (8 мегапікселів).

Фото перекидав з дружининого такого ж самого телефона на свій через месенджер, тим більше впевнений що вона вже щось з тим фото робила (зазвичай може трошки замилити лице) і якось обробляла, а скинув для загальной картинки а не для піксельдрочерства. В мому телефоні портретів зблизька нажаль поки що немає так що не там дивишся ( та й порівнюєш деталезацію обличчя людини знятого з відстані кількох метрів в повний зріст і обличчя знятого з відстані витянутої дитячої руки) , хоча й не спорю, деякі телефони можуть давати попиксельно можливо й кращу картинку.

Але, в мене є ось ці оригінали і скажу що найбільше мені подобається - як він при портретах або на фото в повний зріст оптично виділяє людину розмилюючи задній план, майже ніякої дисторсії (не закруглює по краям), а також які він передає кольори та як автоматично висвітлює тіні, і в багатьох випадках уже ніякої обробки не потрібно. Верхнє та останнє фото взагалі зроблене в самісінький обід коли палюче сонце стояло рівно зверху над головою (найгірший час для зйомок, спробуй зроби це іншою камерою, далеко не всі справляться) але поглянь як цим справилась камера в айфоні і які кольори та тіні... точнісінько так само знімає й відео, з такими ж кольорами і з розмиленим заднім планом що не в фокусі, майже як в дзеркалки.  Ось саме тому його камера та софт мені і подобається. Навіть після дзеркалки потрібно ще гратись з обробкою витягуючи тіні та кольори, а тут майже все одразу на виході, нажми на фото і побачиш. Не кожна камера так зможе і мені наприклад, цього цілком достатньо, і змінювати це заради більшої деталізації немає потреби

IMG_0241.JPG

IMG_0473.JPG

IMG_0529.JPG

IMG_0243.JPG

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При хорошому освітленні любий телефон буде робити пристойні кадри статичного об'єкта. Топові смарти показують відчутно кращі знімки при поганому освітленні, при широкому динамічному діапазані, при контрастних тінях, при зйомці в русі і т д

Для прикладу фото зроблене на мій 90-то баксовий смарт, якому вже два роки, і якого я особливо не бережу (скло на камері трішки з царапками)

IMG_20190217_114600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.02.2019 at 20:50, Nokian сказано:

Ось наприклад Нокіа N9 https://itechua.com/smartphones/52375

а з реальних, якими ви користуєтесь, чи пробували- від яких враження які? 

Згадалося як нокія випускаючи кілька років тому телефон з 40-ка мегапікселями (чи щось типу того) прокололась, видаючи в рекламі знімки і відео з DSLR фотіка за знімки зі свого телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Юріч said:

В мене хуавей нова. Досить хороша камера за свої гроші. Рівняв з айфон Х, вдень навіть трохи виграє по якості і різкості зйомки. Приїхав влітку з моря - продав свій улюблений фотоапарат Sony NEX-3, так як 97% фото зробив на відпочинку цим смартфоном.

Ось приклади фото...не знаю, як на мене, хватає:

IMG_20190226_093216.thumb.jpg.b715d3121a60a41b656664c02a5a151e.jpg

 

IMG_20180622_222004.thumb.jpg.96459989b6cad0b3f96443f7080da5cf.jpg

Цих два фото хороші... 

До речі, зараз я своєю бездзеркалкою теж майже не користуюся (потрібно потім обробляти), майже все знімаю на телефон і цілком хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, edel сказал:

Xiaomi mi a1, поставив Google Camera і хватає з головою)

Якщо не відкривати фото, то виглядає пристойно. Якщо відкрити і приблизити - каша. І що то за обробка за головою лебедя, якесь штучне розмиття?

П.С. Хоча, скачав зараз фотки, подивився розмір, то вони зжаті, а це суттєво впливає на якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Юріч сказал:

Якщо не відкривати фото, то виглядає пристойно. Якщо відкрити і приблизити - каша. І що то за обробка за головою лебедя, якесь штучне розмиття?

П.С. Хоча, скачав зараз фотки, подивився розмір, то вони зжаті, а це суттєво впливає на якість.

JPG всі зжаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

JPG всі зжаті

 

Я не в тому сенсі. Самі фотки 1280х960 пікселів. Наприклад 4000х3000 мали б більшу деталізацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.02.2019 at 22:48, Nokian сказано:

Є лише  такий 

HUAWEI MATE 20 6/128GB GLOBAL SPEC BLUE  650 дол.

Та це геть не то. Mate 20 і Mate 20x - різні апарати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

засуну і я 5 копійок:rolleyes:

Був колись Samsung S6 Edge  в зелененькому кольорі, дуже стильний телефон, камера в ньому дуже сподобалась.  я завжди фотографую на авто і швидко ( ну жопорук шож зробиш). Продав. 
Купив хвальоний оргизок 6с для початку. (і тут я поняв шо то конец) . камеру після самсунга навіть включати нехотілось, клацав 7-мку те саме.. 
Недавно купив S8 - то задоволений як слоненя.  Швидкий,  шикарний екран, камера дуже подобаэться, при тому що в настройки я не ліз ні разу. дай ціна на нього зараз дуже адекватна, що нехочеться дивитись і мацати кітайоз. 

ось приклад фото, з авто настройками на швидкості 80 км.  що ще треба для щастя?

20190301_092000.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
1 година тому, NoGood сказано:

Як вважаєте, що краще для дівчини з пристойною якістю фото, Redmi Note 8 Pro  чи Pixel 2 Xl ?

По камері тут і думати не має про що.

DXOMARK:

Xiaomi Redmi Note 8 Pro - 84 score

Google Pixel 2 and Pixel 2 XL - 99 score

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще спитати саму дівчину,що для НЕЇ краще.

Думаю відповідь буде і не перший,і не другий варіанти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, NoGood said:

Як вважаєте, що краще для дівчини з пристойною якістю фото, Redmi Note 8 Pro  чи Pixel 2 Xl ?

Подаруй своїй дівасі якийсь свіжіший айфон... там навіть якщо камера буде трошки гірша то всеодно дівчина буде в рази тобі вдячніша ніж за якийсь Redmi чи Pixel !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...