Перейти до змісту

В якому телефоні камера подобається вам найбільше?


Рекомендовані повідомлення

Ось наприклад Нокіа N9 https://itechua.com/smartphones/52375

а з реальних, якими ви користуєтесь, чи пробували- від яких враження які? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, Nokian сказано:

20 тисяч.одначе.

рік-півтора походжу із Самсунгом і можна брати Нокіа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінив Galaxy S7 на Huawei p20 (на про версію зажав ₴) - різниця колосальна. Штучний інтелект часто витягує сцену. 

Єдине - дійсно тепер хочеться окремо широкий кут, телеобєктив і звичайну. Якби менший екран без новомодних сканерів в екрані - взяв би Mate 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

послухаю) саме шукаю телефон з більш менш нормальною камерою. 

хто що скаже за самсунг дж7.2018?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, lanima сказано:

послухаю) саме шукаю телефон з більш менш нормальною камерою. 

хто що скаже за самсунг дж7.2018?

 

Говно ... це навіть точніше скажу бюджетне гавно за великі гроші. З самсунгів якщо і купувати то тільки флагмани, але там цінник чогось адекватного 20+.

 

Якщо хочете хорошу камеру та нормальний смарт, якого вистачить по залізу на 1-2 роки і по співнідношенні ціна/якість, ІМХО, це Xiaomi Pocophone F1+ поставити гугл камеру. Якщо потрібне супер топ по камері то це хуавей р20 про якому вроді як рівних нема. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sanbOK сказал:

З самсунгів якщо і купувати то тільки флагмани, але там цінник чогось адекватного 20+

так не обовьязково ж брати флагман, от всьо, цього року, якщо флагман дворічної давнини, він флагманом, по якості, бути не перестає https://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/samsung-g935f-galaxy-s7-edge-32gb-white/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, sanbOK сказано:

вистачить по залізу на 1-2 роки

Я б сказав що на 2-4 роки, залежно від потреб юзера.  Там же практично топовий проц для андроїда, оперативи нормально теж. Тормозити точно не почне.  Чи виживуть інші системи,  то інше питання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Unknown сказано:

Я б сказав що на 2-4 роки, залежно від потреб юзера.  Там же практично топовий проц для андроїда, оперативи нормально теж. Тормозити точно не почне.  Чи виживуть інші системи,  то інше питання. 

 

враховуючи що прошивки апдейтять постійно то мусить жити. сяомі уже пішла шляхом епла коли навіть на старі девайси типу редмі 4х прилітають апдейти чого не скажеш про вище згаданий самсунг на який наврядчи вийде офіційно андроїд 9.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не важко, більш розгорнуті  коментарі до камер.

Які плюси, які мінуси.

Практичність та інші моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу собі Huawei Mate 20x. Камера рівня Huawei P20 Pro. Але в Луцьку його фіг пощупаєш.

Віктор, ти таке не возиш? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене хуавей нова. Досить хороша камера за свої гроші. Рівняв з айфон Х, вдень навіть трохи виграє по якості і різкості зйомки. Приїхав влітку з моря - продав свій улюблений фотоапарат Sony NEX-3, так як 97% фото зробив на відпочинку цим смартфоном.

Ось приклади фото...не знаю, як на мене, хватає:

 

1518721407_IMG_20180621_1325342.thumb.jpg.415f43a357a139657c1cd1212d840bdb.jpg

 

IMG_20190226_093216.thumb.jpg.b715d3121a60a41b656664c02a5a151e.jpg

 

IMG_20190226_093149.thumb.jpg.e86f687839e204d87885d11c4487ea27.jpg

 

IMG_20180622_222004.thumb.jpg.96459989b6cad0b3f96443f7080da5cf.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програмна обробка зображень теж не менш важлива.

Сробуйте поставити Google камеру кому не подобається стокова, зараз багато модів є  і порівняти 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

особливо режим  Night Sight Mode

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Nokian сказано:

Ось наприклад Нокіа N9 https://itechua.com/smartphones/52375

Думаю, буде якось так:

https://habr.com/ru/post/151025/

 

Маю перший Google Pixel. Фото задоволений на 100%!

Порівняв знімки нещодавно з Apple iPhone XS Max. Не бачу свої гіршими. Цікавить ваша думка!

https://photos.app.goo.gl/RPVF5q6hfqMEkC13A

 

P.S. По швидкості роботи перший Pixel залишився такою ж ракетою, як і 2,5 роки тому! Для прикладу, дружини Xiaomi Mi A2 (Snapdragon 660, 4GB LPDDR4X) теж на голому Android 9 не йде ні в яке порівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

В яких додатках,іграх чи ще чому видно цю різницю?

У всьому: налаштуваннях, гугловських дзвонилках, камері, картах і т.д. і.т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, sanbOK сказал:

пдейти чого не скажеш про вище згаданий самсунг на який наврядчи вийде офіційно андроїд 9.

можна по пунктам, що для вас кардинально змінилось й появилось те, що капєц як не вистачало, скажімо починаючи з четвертого андроїда ? Особисто для мене нічого, щось ставало чуть кращим, щось чуть гіршим, якісь плюшки зьявились, якісь пропали, я навіть не назву які. Тому причин, прагнути до новішого андроїда, крім новішої цифри, особливо не бачу. Є - добре, нема - мало що втратив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

можна по пунктам, що для вас кардинально змінилось й появилось те, що капєц як не вистачало, скажімо починаючи з четвертого андроїда ? Особисто для мене нічого, щось ставало чуть кращим, щось чуть гіршим, якісь плюшки зьявились, якісь пропали, я навіть не назву які. Тому причин, прагнути до новішого андроїда, крім новішої цифри, особливо не бачу. Є - добре, нема - мало що втратив

 

- Сек'юріті

- Підтримка нового ПО

- Дизайн або UI

- Стабільність

 

Андроїд 4 це треш і підтримка софта уже закінчується. В мене є смарт на 4му андроїді який я використовував для трекання маршрутів стравою на тренуваннях, а тепер всьо ваша ОС не підтримується. 

 

Напевно приємніше користуватись все ж таки допиляним новим ПО ніж старим, яке ніхто не підтримує. 

До 4го навіть розглядати не варто ... уже всьо. Різниця між 5.0 та 7.1 просто колосальна, як по швидкості та стабільності роботи так і по плавності інтерфейсу яким приємніше користуватись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть свої власні реальні фото зняті на телефон а не з рекламних буклетів тоді буде цікавіше... мені, наприклад, після айфон6 дуже подобається як знімає камера айфонХ, ось декілька моїх фото

BBCEB6D8-DEFD-45EE-87E7-119468963133.jpeg.37e4ec6bdbcd21a3be19cda2c8fd9e28.jpeg

65FE06DF-871C-45A0-85B7-CA0C892EB992.jpeg

9F80BF73-7429-46D0-8590-74E40AFE08A3.jpeg

3BA725D3-F011-493E-AE86-40247EA3CC03.jpeg 

Ну і більшість фото в темі про США теж знято телефоном. А ще більш подобається як він знімає відео... для камери яка на телефоні і завжди в кармані - майже ідеальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, sanbOK сказал:

Різниця між 5.0 та 7.1 просто колосальна, як по швидкості та стабільності роботи так і по плавності інтерфейсу яким приємніше користуватись. 

ти бачив пятий і сьомий андроїд на телефоні одного виробника, одного року випуску, й побачив різницю в швидкості ? :blink: Стріли на льоту можеш ловити точно :)  Хоча звичайно я стібусь :) бо не вірю що таке було. На пьятому андроїді старий телефон, на сьомому майже новий, начиння різне, засраність системи різна й так далі )) На 99% впевнений, якщо на однакові телефони поставити різні андроїди, стилізувати їх під одну тему, то 99% різниці не помітить, ще й старіший андроїд швидкіший виявится, бо с кожним разом андроїд все важчає й жре в фоні все більше ресурсів.

31 минуту назад, sanbOK сказал:

Сек'юріті

мало хто цим заморачуєтся

31 минуту назад, sanbOK сказал:

- Підтримка нового ПО

тебе цим просто заставляють переходити на новішу версію андроїда

32 минуты назад, sanbOK сказал:

- Дизайн або U

супєрмєгаважний параметр, причому більшість всерівно користуєтся сторонніми темами й остальним, настроює все під себе

33 минуты назад, sanbOK сказал:

- Стабільність

крім пьятого андроїду, не стабільних версій не бачив, 4.3.2 був мегастабільним (принаймні в мене), особливо я це зрозумів, коли на пьятий обновився :) 

 

 

35 минут назад, sanbOK сказал:

Напевно приємніше користуватись все ж таки допиляним новим ПО ніж старим, яке ніхто не підтримує. 

згідний, але часто , так зване *допиляне* ПО вже не виконує й половини тих функцій, що виконувало в старіших версіях, а не виконує тому, що це вже є в базі андроїда. А в базі андроїда воно не так добре реалізовано як в прозі було, й в ітозі і там нема і там коряве. То все я по собі суджу :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ти бачив пятий і сьомий андроїд на телефоні одного виробника, одного року випуску, й побачив різницю в швидкості

Мій телефон з коробки був на 5.1 потім оновився до 6, потім до 7, різниця між 5 і 7 колосальна і в швидкості і в плавності роботи. Хз як там на всяких міуі і подобних прошивках (ними ніколи не користувався), але на чистому андроіді різниця відчутна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

ти бачив пятий і сьомий андроїд на телефоні одного виробника,

 

Так. SGS4 і різниця в роботі була в тому, що на 7.1 не офіціний звичайно, але менше з тим працював стабільніше, плавніше і батарейка жила відчутно довше. Я звісно розумію, що для декого "красота" це останнє, що потрібно, але після iOS дивлячить на андроїд 4/5/6 очі вилазять від "дизайну" і "плавності" інтерфейсу. 

 

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

мало хто цим заморачуєтся

3 годин тому, sanbOK сказано:

 

я заморочуюсь

 

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

тебе цим просто заставляють переходити на новішу версію андроїда

 

я заплатив гроші і хочу отримати від девайса максимум. 

 

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

супєрмєгаважний параметр, причому більшість всерівно користуєтся сторонніми темами й остальним, настроює все під себе

 

Таких одиниці і більшість не заморочується та користується стоком .... стоковий лончер, стокові теми і навіть заставки ніхто не міняє. звісно прошарені люди можуть і рут і лончер і т.п. накатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...